panta rei
08.08.11,14:15
Dobrý deň, prosím Vás, vyreklamovali nám koženú sedačku, najprv nám povedali, že pre ňu prídu, ale teraz, že nech ju máme zaviesť my. Moja otázka je, sme povinní vyreklamovaný predmet zaviesť na vlastné náklady?? ďakujem
panta rei
08.08.11,13:26
nemá nikto žiadne skúsenosti?
Gina Er
08.08.11,13:29
odvoz si musíš zabezpečiť Ty.Oni síce môžu,ale zadarmo to nebude.
Iný tovar,keď reklamuješ,tak nepríde predsa predavač k Tebe domov ho vyzdvihnúť.
panta rei
08.08.11,13:37
no tak reklomovanie topánok a sedačky je trochen rozdiel...ja to berem z toho pohľadu, že keď je uznaná reklamácia, tak by asi malo byť pochopiteľné, že predávajúci zabezpečí odvoz. A dokonca po telefonáte cca pred 5 minútami, majiteľ povedal, že si pre to príde. Tak aj preto to asi nie je povinné z našej strany, inak by nás mohol okašľať
Tweety
08.08.11,13:39
no tak reklomovanie topánok a sedačky je trochen rozdiel...ja to berem z toho pohľadu, že keď je uznaná reklamácia, tak by asi malo byť pochopiteľné, že predávajúci zabezpečí odvoz. A dokonca po telefonáte cca pred 5 minútami, majiteľ povedal, že si pre to príde. Tak aj preto to asi nie je povinné z našej strany, inak by nás mohol okašľať
Ak povedal, že príde, tak prečo sa pýtaš?
srska
08.08.11,13:40
odvoz si musíš zabezpečiť Ty.Oni síce môžu,ale zadarmo to nebude.
Iný tovar,keď reklamuješ,tak nepríde predsa predavač k Tebe domov ho vyzdvihnúť.
moje riešenie v 2008: sedačka mala vady - zdokumetované foto+reklamačný mail (a navyše neskoro dodaná oproti termínu v zmluve )

1. tovar je na prd - doniesli ste ho - odneste si ho (ba-bs) + dodajte nový .
2. zľava, ktorá je pre mňa zaujímavá

dohodli sme sa na výraznej zľave
panta rei
08.08.11,13:44
ved volal pred piatimi minutami a tema bola zalozena cosi pred tym. ja som len chcela vediet ci to vyplyva ako povinnost. a ked k tomu nic nemas tak nepis