luccuv
14.08.11,12:54
Ahojte všetci,
som tu nováčik a veľmi rada by som tu našla zopár užitočných rád ako vyriešiť niekoľko svojich menších problémov ..ale popravde, nemám potuchy, ako to tu funguje, ani neviem, či sa mi podarí na začiatok túto správu umiestniť na to "správne miesto" Budem vďačná za každú spätnú reakciu alebo pomoc a radu ako sa tu medzi Vami čo najlepšie zorientovať a rýchlo udomácniť, aby som sa tu mohla čo najskôr cítiť ako doma"..
Ď.
veronikasad
14.08.11,10:58
Podľa dátumu registrácie až takým nováčikom nie si. Odoslanie prvého príspevku sa vydarilo - vitaj medzi nami ...
arizona
14.08.11,12:35
Vitaj a cit sa tu dobre :-)

Zacni tym, ze vpravo hore pouzijes vyhladavac /skus aj cez tlacitko hladat, aj cez tlacitko google.
ZaDAVAS TAM SLOVICKA, KTORE TA ZAUJIMAJU...

Snad niet temy, ktora este nebola na porade rozoberana, urcite najdes vela uzitocneho.
Ak nie, zalozis si novu temu s otazkou.

nieco na zaciatok
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
http://www.porada.sk/faq.php
DanielaSL
14.08.11,12:53
Aj ja ťa medzi nami vítam.....
luccuv
14.08.11,16:36
ja viem, ňúram sa tu už nejaký čas..sama neviem ako sa mi podarilo tu zaregistrovať pre 3 rokmi, vtedy som sa začínala zoznamovať s netom a tak podobne ..a dnes, ked som sa rozhodla, že idem skúsiť k vám, zistila
som, že už som tu..
misoft
14.08.11,16:38
luccuv
Vitaj medzi nami. Skús sa rozhliadnuť po Porade - zistíš, že je to hlavná stránka (nečo podobné ako dvor :D), ktorý má hore najčerstvejšie odpovede, nižšie niekoľko "budov" (podľa zamerania). Tieto sa potom delia na niekoľko "stajní" a tie na "chlieviky". No a tam potom už len hľadáš to svoje. Pokiaľ však hľadáš niečo špecifické, hore je Hľadať, tam to napíšeš a Porada sa pokúsi nájsť. Okrem toho vedľa toho je aj Pridať otázku (ak si nenašla ten svoj "chlievik"), tam otázku pridáš, určíš, do ktorého "chlievika" to šupneš a je to.

Prídeš na to, nik predsa učený z neba nespadol (maximálne tak naši politici :D:D:D).
luccuv
14.08.11,16:41
jé, ďakujem, také niečo potrebujem.
Katarina
14.08.11,16:47
ja viem, ňúram sa tu už nejaký čas..sama neviem ako sa mi podarilo tu zaregistrovať pre 3 rokmi, vtedy som sa začínala zoznamovať s netom a tak podobne ..a dnes, ked som sa rozhodla, že idem skúsiť k vám, zistila
som, že už som tu..

To je fajn, že si našla samú seba, niekomu sa to nepodarí za celý život.:) Vitaj medzi nami, želám veľa pekných chvíľ strávených na porade. Riaď sa radami poraďákov uvedených v príspevkoch vyššie.
luccuv
14.08.11,17:07
skúšam reagovať na tvoj príspevok...prepáč, určite vyzerám ako trdlo...


Zacni tym, ze vpravo hore pouzijes vyhladavac /skus aj cez tlacitko hladat, aj cez tlacitko google.
ZaDAVAS TAM SLOVICKA, KTORE TA ZAUJIMAJU...

Snad niet temy, ktora este nebola na porade rozoberana, urcite najdes vela uzitocneho.
Ak nie, zalozis si novu temu s otazkou.

nieco na zaciatok
luccuv
14.08.11,17:08
To je fajn, že si našla samú seba, niekomu sa to nepodarí za celý život.:) Vitaj medzi nami, želám veľa pekných chvíľ strávených na porade. Riaď sa radami poraďákov uvedených v príspevkoch vyššie.
skúšam, ale vidím to blede..vyzerá to nadlho..
veronikasad
14.08.11,17:10
skúšam, ale vidím to blede..vyzerá to nadlho..
luccuv, ak chceš reagovať na konkrétne príspevok, stlač cituj pod ním.

V okienku sa ti zobrazí citácia tohto príspevku. Za poslednou hranatou zátvorkou daj enter a môžeš písať ...
terezamaria
14.08.11,17:32
Tak sa zabehni, určite Ti to nebude dlho trvať. My sme už závisláci, tak pozor, aby si sa ňou nestala i Ty. :---:):--- Pekné zážitky a hlavne aby si našla rady, ktoré potrebuješ a my sa tiež tešíme na Tvoje rady.:):---:)
Katarina
14.08.11,17:59
A prečo by si vyzerala ako trdlo. Dostaneš sa do toho veľmi rýchlo uvidíš. Ak niečo nevieš pýtaj sa.
misoft
15.08.11,15:49
Ale na príspevky predsa vie reagovať - veď aj tu reaguje - odpovedá (nie je predsa trdielko, len poraďácke ucho :D:D:D).