katkaeli
25.08.11,21:04
Dobrý večer.

Potrebovala by som veľmi súrne poradiť.
Mám hrozne veľký problém. Pred 2 mesiacmi som kúpila ojazdené vozidlo od jednej z najväčších spoločnosti zo Slovenska. Pred týždňom my zavolali a oznámili my, že auto je blokované na polícii (je v exekúcii)a tým pádom sa nedá odhlásiť a vlastne ani prepísať na moju osobu. Táto nemenovaná spoločnosť vo svojich všeobecných obchodných podmienkach garantuje že na vozidle nie je žiadna ťarcha ...atď.
Zavolali my vlastne s tým, že vozidlo mám vrátiť na pobočku s tým, že si môžem vybrať z ich ponuky nejaké iné v tej cene alebo vyššej.
Ale ja som do toho vozidla ktoré som si od nich kúpila už investovala za opravu okolo 700€, lebo som s ním chcela ísť na dovolenku mimo krajiny. Oni my povedali, že samozrejme tú sumu my vykompenzujú.
Ale do dnešného dňa sa nenašlo žiadne vozidlo pre mňa vyhovujúce tak som ich žiadala o vrátenie kúpnej ceny plus investované peniaze. A tak nastal problém...samé výhovorky, že je tam možná len výmena vozidla.Nie vrátenie peňazí.
Dala som im ešte týždeň na nájdenie vhodného vozidla.
Preto Vás všetkých véééľmi pekne prosím čo mám ďalej robiť....ako postupovať...sklamali ma a preto už asi ani nechcem od nich nejaké iné vozidlo...Proste chcem len naspäť svoje peniaze....A chcem už mať kľud....lebo som už s nervami v koncoch....
Prosííím o radu...
Vopred Vám ďakujem
lujza.j
25.08.11,19:30
pred 2 mesiacmi kúpené vozidlo, nie je prepísané na nového majitela:eek::eek: a to prečo? načo si čakala do teraz? pri "kúpe" si podpisovala nejakú zmluvu?
katkaeli
25.08.11,19:45
áno podpisovala kúpnu zmluvu a jedno tlačivo, že im nechávam originál technický preukaz aby mohli vozidlo odhlásiť. Následne my povedali, že do 30 dní my zašlú doklady domov aby som si mohla vozidlo prepísať na seba. Ja som im volala už skôr ako vypršala tá doba ale stále sa vyhovárali, že sa to rieši a že na nasledujúci týždeň my ich pošlú.....až pred týždňom my vlastne oznámili, že tam je takýto problém ale že sa to pokúšajú stále riešiť.V utorok to skončilo a povedali,že sa to vyriešiť nedá...auto mám vrátiť a vybrať si iné...nechcú v žiadnom prípade vrátiť peniaze...možná len výmena...
Ice dive
25.08.11,19:55
no na tvojom mieste by som im oznámil, že ti zatajili dosť podstatnú vec o pôvode vozidla, ktorú garantujú... daná vec - uvalená exekúcia ti bráni v riadnom užívaní vozidla a z tohto dôvodu žiadaš vrátiť peniaze a odstupuješ od zmluvy... ak ti nehodlajú vyhovieť, obrátiš sa na SOI, súd a samozrejme médiá... myslím, že tie média by mohli zabrať, keďže tvoj prípad dosť podstatne potiera ich najreklamovanejší slogan...
o tých 700 € si asi prišla, lebo ťažko dokážeš, že boli investované do daného auta... možno jedine súdnou cestou....
arizona
25.08.11,20:00
Nedaj sa donutit kupit nieco,co nechces.

Chyba je jednoznacne u nich,seriozny predajca by si mal vopred overit, ci je auto vhodne k predaju.
katkaeli
25.08.11,20:02
ďakujem za radu. Auto bolo v servise mám na to aj faktúru. Nechcela by som o tie peniaze prísť. Keby som odstúpila od zmluvy tak by my bola vrátená len kúpna cena?Ako to je- mala by som odstúpiť od zmluvy alebo reklamovať alebo čo?
katkaeli
25.08.11,20:05
Áno oni sa vyhovárajú, že keď to vozidlo vykupovali tak nebolo blokované až po nejakom čase...ale jasne, že sa nechcem dať odbiť ale potrebujem rady ako docieliť svoje...ako na nich...
avalik
25.08.11,20:12
Áno oni sa vyhovárajú, že keď to vozidlo vykupovali tak nebolo blokované až po nejakom čase...ale jasne, že sa nechcem dať odbiť ale potrebujem rady ako docieliť svoje...ako na nich...

kupovala si tu?
http://www.aaaauto.sk/sk/nas-trh-zaplavuju-auta-z-exekucie/article.html?id=33225
katkaeli
25.08.11,20:17
avalik
25.08.11,20:28
Áno...Čo z toho vyplýva?

v prvom rade si poriadne prestuduj zmluvu a odkazy na zakony
mam za to, ze ked ten clanok z HN maju na svojej stranke, tak ta posledna veta o vrateni penazi plati aj pre nich

to ze nemas predmet kupy - a oficialne si vlastnikom nebola - nebol prepis na DI je fakt, - takze odstupenie od zmluvy s vratenim penazi

otazka je ale co s opravou, ktoru si v dobrej viere zaplatila na teraz cudzie vozidlo - predpokladam, ze vlastnikom vozidla podla TP bol povodny majitel a nie autobazar. na toto by chcelo radu od pravnika - od koho vymahat skodu.
Ice dive
26.08.11,05:18
v prvom rade si poriadne prestuduj zmluvu a odkazy na zakony
mam za to, ze ked ten clanok z HN maju na svojej stranke, tak ta posledna veta o vrateni penazi plati aj pre nich

to ze nemas predmet kupy - a oficialne si vlastnikom nebola - nebol prepis na DI je fakt, - takze odstupenie od zmluvy s vratenim penazi

otazka je ale co s opravou, ktoru si v dobrej viere zaplatila na teraz cudzie vozidlo - predpokladam, ze vlastnikom vozidla podla TP bol povodny majitel a nie autobazar. na toto by chcelo radu od pravnika - od koho vymahat skodu.
vymáhať treba škodu od autobazáru, keďže vozidlo vykúpili a nejednalo sa o komisionálny predaj... veď to reklamujú na každej stránke, že garantujú 100 % pôvod vozidla a že všetky vozidlá sú v ich vlastníctve...pôvodný majiteľ s tým už nič nemá... jedine sa s ním môže naťahovať autobazár, kvôli exekúcií...
jelalim
26.08.11,05:37
1. Dať niekomu kto vie gramatiku napísať list, v ktorom uvedieš že žiadaš vrátiť peniaze, aj za opravu. Poslať s doručenkou do sídla firmy.
2. Auto im vrátiť a nepristúpiť na žiadne kompromisy
3. Ak bude niečo neúspešné, ísť na A- média B - Súd
4. Nikdy ale nikdy už nekúpiť ani flašu coly v automate od AAA Auto.
katkaeli
26.08.11,06:06
Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem. Ale aj tak to bude ťažké, pretože ja som už aj v každom telefonáte žiadala vrátiť peniaze, ale oni stále len svoje. Zaslala som im mailom žiadosť o vrátenie kúpnej ceny vozidla a investovaných peňazí ale aj dnes my došlo späť z postmaster toto
This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Unable to deliver message to the following recipients, because the message was forwarded more than the maximum allowed times. This could indicate a mail loop.

Už my to došlo asi 5krát.
Takže asi je to nejaký blbí mail.
katkaeli
26.08.11,06:22
1. Dať niekomu kto vie gramatiku napísať list, v ktorom uvedieš že žiadaš vrátiť peniaze, aj za opravu. Poslať s doručenkou do sídla firmy.
2. Auto im vrátiť a nepristúpiť na žiadne kompromisy
3. Ak bude niečo neúspešné, ísť na A- média B - Súd
4. Nikdy ale nikdy už nekúpiť ani flašu coly v automate od AAA Auto.


Jasne, že už nechcem od nich ani tú colu...:)
Ja chcem len späť to čo je moje a bodka...
duves
26.08.11,06:28
Nikdy ale nikdy už nekúpiť ani flašu coly v automate od AAA Auto.
Ja som začiatkom roku 2008 riešil kupu auta a pokukoval aj po ponukach uvedenej firmy. Dost ma prekvapilo, že predavali 3 ročne auta za polovičku novej ceny a vraj to ma najazdene 30 tisic km. Môžu rozpravať koňom, tí majú velke hlavy, tym sa zmestia take kaleraby.
Napokon som to riešil uplne novym autom.
Ice dive
26.08.11,06:40
Ja som začiatkom roku 2008 riešil kupu auta a pokukoval aj po ponukach uvedenej firmy. Dost ma prekvapilo, že predavali 3 ročne auta za polovičku novej ceny a vraj to ma najazdene 30 tisic km. Môžu rozpravať koňom, tí majú velke hlavy, tym sa zmestia take kaleraby.
Napokon som to riešil uplne novym autom.
štandardne auto stráca 50 % svojej aktuálnej hodnoty každé tri roky... t.j. mohli to byť OK ceny... len tých 30 000 km je ako si málo...
zober si len fakt, nové auto príde na trh stojí 20 000 €, po dvoch rokoch to už nie je novinka tak s akciou predajcu sa dá kúpiť za 18 000 € a keď je trojročné tak za 10 - 12 000 € je primeraná cena...
arizona
26.08.11,06:41
Oslov ich pisomne/doporucene/, ze odstupujes od zmluvy,nakolko oni porusili zmluvu,uviedli ta do omylu,a sposobili ti svojim konanim skodu,ktoru ziadas vyplatit .
Daj im nejaky termin na vratenie penazi a vrat im auto.Ak ti peniaze do uvedeneho terminu nevyplatia, zostava ti iba sud.

Oni neopravnene zadrziavaju tvoje peniaze,nakolko auto ich chybou nemozes prepisat na seba, t. j nie si a nebudes vlastnik.
Nutit ta kupit iny tovar nemozu. Takze im asi bude jasne, ze ak neustupia, bude ich to stat ovela viac + nelichotiva reklama...

mrk aj sem http://www.porada.sk/t146383-autobazar-aaa-auto.html
misomiso
26.08.11,06:41
Ja som začiatkom roku 2008 riešil kupu auta a pokukoval aj po ponukach uvedenej firmy. Dost ma prekvapilo, že predavali 3 ročne auta za polovičku novej ceny a vraj to ma najazdene 30 tisic km. Môžu rozpravať koňom, tí majú velke hlavy, tym sa zmestia take kaleraby.
Napokon som to riešil uplne novym autom.

Je to mozne, teraz isli auta dost dole. Ja som kupil teraz 2,5 rocne auto za 26% ceny noveho, so vsetkymi origo papiermi, so znaleckym posudkom aj s originalnou fakturou.
duves
26.08.11,06:46
štandardne auto stráca 50 % svojej aktuálnej hodnoty každé tri roky... t.j. mohli to byť OK ceny... len tých 30 000 km je ako si málo... ..
Ved práve!
http://natankuj.sme.sk/c/5530707/na-internete-najdete-ponuky-na-upravu-tachometrov.html

http://tvnoviny.sk/spravy/ekonomika/autobazar-mu-stocil-tachometer-o-80-tisic-kilometrov.html

Tie auta maju najazdene vyše 100 tisic a to je uplne ina situacia
katkaeli
26.08.11,06:59
Oni neopravnene zadrziavaju tvoje peniaze,nakolko tovar ich chybou nemas. Nutit ta kupit iny tovar nemozu. Takze im asi bude jasne, ze ak neustupia, bude ich to stat ovela viac + nelichotiva reklama...


Ale ja to vozidlo ešte stále mám...
Z Ba my volali, že ho mám vrátiť na pobočku... a na pobočke (bola som tam už 2krát) my vravia, že si ho zatiaľ mám nechať kým nenájdu pre mňa iné..
Jasne, že sme nespisovali ani žiadnu reklamáciu ani nič...Je to tak ako to je a mám čakať...ale do kedy....:(
Xanti
26.08.11,07:01
Určite by som im to auto vrátila,
ohliadnuc od toho, že ak by Ti ho ukradli alebo by si havarovala, tak by si si narobila ešte viac starostí.

Určite by som naliehala na to aby si to auto prevzali, aby spísali protokol a do protokolu by som uviedla, že som opravila auto a prikladám fotokopiu faktúry ( originál si nechaj ) a že žiadaš o preplatenie opravy.

Nenechávaj si to auto.
katkaeli
26.08.11,07:10
Určite by som im to auto vrátila,
ohliadnuc od toho, že ak by Ti ho ukradli alebo by si havarovala, tak by si si narobila ešte viac starostí.

Určite by som naliehala na to aby si to auto prevzali, aby spísali protokol a do protokolu by som uviedla, že som opravila auto a prikladám fotokopiu faktúry ( originál si nechaj ) a že žiadaš o preplatenie opravy.

Nenechávaj si to auto.

Ja si ho nechcem nechávať ale keď im ho odovzdám tak oni budú na koni, pretože oni ho potrebujú aby mohli začať riešiť problém súdom s predchádzajúcim majiteľom.
Ja im to auto dám a už ma budú mať totálne na haku...
A ešte nebudem mať ani auto ani peniaze a boh vie čo na ňom ešte porobia keď bude stáť u nich....
misomiso
26.08.11,08:25
Treba s nimi komunikovat pisomne, najlepsie postou.

Pred tym by som sa ale pokusil vyhladat nejakeho veduceho pobocky alebo koho tam maju a pohrozit pravnikom. Na vratenie penazi mas jednoznacne narok, o tom nie je dabata, horsie to bude s tym preplatenim opravy, predsa len asi bude tazke pravne urcit, koho majetok bolo auto v case opravy. Podla zmluvy s AAA bolo tvoje, no podla inych pravnych dokumentov zasa niekoho ineho...
mlisa
26.08.11,08:40
Treba s nimi komunikovat pisomne, najlepsie postou.

Pred tym by som sa ale pokusil vyhladat nejakeho veduceho pobocky alebo koho tam maju a pohrozit pravnikom. Na vratenie penazi mas jednoznacne narok, o tom nie je dabata, horsie to bude s tym preplatenim opravy, predsa len asi bude tazke pravne urcit, koho majetok bolo auto v case opravy. Podla zmluvy s AAA bolo tvoje, no podla inych pravnych dokumentov zasa niekoho ineho...
Kedze zmluva s AAA bola kupna, auto bolo (a po odstupeni od kupnej zmluvy zase bude) vo vlastnictve AAA. Takze preplatenie opravy vymahat od nich, ide o bezdovodne obohatenie.
misomiso
26.08.11,09:02
Kedze zmluva s AAA bola kupna, auto bolo (a po odstupeni od kupnej zmluvy zase bude) vo vlastnictve AAA. Takze preplatenie opravy vymahat od nich, ide o bezdovodne obohatenie.

Ano, lenze oni mozu operovt s tym, ze oni auto nepytali davat opravovat, pripadne, ze auto nebolo treba dat opravit apod. To uz sa bude tazko dokazovat. Samozrejme seriozny bazar by to uznal.

Kupovat od AAA je naozaj loteria, maju vsetko dobre pravne osetrene. Ja som tam pred casom zbadal jedno pekne auto, cize jednu skusenost s nimi mam. Mal som asi stastie, auto je O.K., ale riziko to samozrejme bolo. Napriklad v zmluve maju standardne napisane, ze auto bolo predane vyrazne pod cenu, ktora je pre dany typ a vek auta na trhu obvykla, a ze zakaznik rata s tym, ze rozdiel v cene (ktory ma byt v prospech zakaznika) zakaznik vyuzije na pripadne opravy vozidla po kupe. Samozrejme je to nezmysel, oni predavaju za trhove ceny, dokonca sa snazia predavat mierne nad.

Taktiez v protokole o odovzdani vozidla je (aj u skoro noveho auta) zaciarknute takmer vsetko ako opotrebovane, so znizenou funkcnostou alebo slabsim ucinkom. Motor, brzdy, napravy, vsetko, snad okrem elektroinstalacie.

Takze pripadne reklamacie technickeho stavu nie su mozne ziadne, vy podpisujete, ze kupujete v podstate totalny strot a to aj u povedzme dvoj alebo trojrocneho auta.

(Inak - len pre doplnenie, to auto co som spominal vyssie, ze som kupil 2.5 rocne za 26% ceny nebolo z AAA. To auto z AAA bolo trojrocne a vychadzalo asi na 47% hodnoty noveho, tada taka typicka kupa za trhovu cenu.)
katkaeli
26.08.11,09:11
Ano, lenze oni mozu operovt s tym, ze oni auto nepytali davat opravovat, pripadne, ze auto nebolo treba dat opravit apod. To uz sa bude tazko dokazovat. Samozrejme seriozny bazar by to uznal.

Kupovat od AAA je naozaj loteria, maju vsetko dobre pravne osetrene. Ja som tam pred casom zbadal jedno pekne auto, cize jednu skusenost s nimi mam. Mal som asi stastie, auto je O.K., ale riziko to samozrejme bolo. Napriklad v zmluve maju standardne napisane, ze auto bolo predane vyrazne pod cenu, ktora je pre dany typ a vek auta na trhu obvykla, a ze zakaznik rata s tym, ze rozdiel v cene (ktory ma byt v prospech zakaznika) zakaznik vyuzije na pripadne opravy vozidla po kupe. Samozrejme je to nezmysel, oni predavaju za trhove ceny, dokonca sa snazia predavat mierne nad.

Taktiez v protokole o odovzdani vozidla je (aj u skoro noveho auta) zaciarknute takmer vsetko ako opotrebovane, so znizenou funkcnostou alebo slabsim ucinkom. Motor, brzdy, napravy, vsetko, snad okrem elektroinstalacie.

Takze pripadne reklamacie technickeho stavu nie su mozne ziadne, vy podpisujete, ze kupujete v podstate totalny strot a to aj u povedzme dvoj alebo trojrocneho auta.

(Inak - len pre doplnenie, to auto co som spominal vyssie, ze som kupil 2.5 rocne za 26% ceny nebolo z AAA. To auto z AAA bolo trojrocne a vychadzalo asi na 47% hodnoty noveho, tada taka typicka kupa za trhovu cenu.)

Ano aj ja mám v protokole dokonca, že auto je v skupine D čo znamená: nepojazdné, na náhradné diely atď...
Ale teraz po oprave po výmene olej,filtre,rozvody,brzdy,poloos,stabilizator....a tď no hrozne veľa vecí sa tam menili niektoré boli už použité ale v 80%stave. Je auto také, že sním môžte ísť na dovolenku 2000km.A môžte sa naň spoľahnúť...
Takže keďže v protokole bolo zaznamenané, že auto je nepojazdné atď...tak tým sa dá dokázať že je po oprave...a asi samo sa neopravilo...:rolleyes: uznať to musia...

Kúpna zmluva je z nimi ako so spoločnosťou ale v techničáku je meno predchádzajúceho majiteľa....
mizu24
26.08.11,11:32
štandardne auto stráca 50 % svojej aktuálnej hodnoty každé tri roky... t.j. mohli to byť OK ceny... len tých 30 000 km je ako si málo...
zober si len fakt, nové auto príde na trh stojí 20 000 €, po dvoch rokoch to už nie je novinka tak s akciou predajcu sa dá kúpiť za 18 000 € a keď je trojročné tak za 10 - 12 000 € je primeraná cena...

my sme cez nich predali Škoda octavia 1,9 Tdi r.2008 a bolo tam najazdené 25000km, dali nám 50 % z kúpnej ceny. A to sme boli vytešení, lebo každý dával menej. Ale je pravde, že sme do nej dosť investovali a kúpna cena sa tým dosť navýšila. Takže nám dali asi tak 45 %. Ale byť na mieste kupujúceho, tak by som tiež neverila tým najazdeným km :D.
k-a-t-k-a
26.08.11,11:51
Je to banda podvodníkov !
Aj my sme od nich kúpili auto , potom nastali s ním problemy tak sme ku nim chodili týždeň ako na klavír, až sme celú vec dali právnikovi tak som zvedavá ako to celé dopadne.
Ale už od nich nekúpim ani zápalku!
katkaeli
26.08.11,12:33
Je to banda podvodníkov !
Aj my sme od nich kúpili auto , potom nastali s ním problemy tak sme ku nim chodili týždeň ako na klavír, až sme celú vec dali právnikovi tak som zvedavá ako to celé dopadne.
Ale už od nich nekúpim ani zápalku!

a auto máte?alebo ste ho vrátili? Máte nejakého lacného právnika ktorý by vedel pomôcť aj mne?
Zatiaľ ešte s nimi jednám respektíve som im dala týždeň na nájdenie iného vozidla, ktoré by my vyhovovalo...lebo nechcú vrátiť peniaze...ale ja by som bola najradšej aby sa to vyriešilo tým vrátením peňazí a nie zas nejaké vozidlo s ktorým by boli ďalšie problémy.
Kontaktovali ste aj média?Alebo to riešite len právnikom?A čo SOI?
Ja už rozmýšľam nad všetkým....ale počkám na vyjadrenie, lebo som im písala žiadosť o vrátenie peňazí...
rudopp
26.08.11,14:20
Ano, lenze oni mozu operovt s tym, ze oni auto nepytali davat opravovat, pripadne, ze auto nebolo treba dat opravit apod. To uz sa bude tazko dokazovat. Samozrejme seriozny bazar by to uznal.

Kupovat od AAA je naozaj loteria, maju vsetko dobre pravne osetrene. Ja som tam pred casom zbadal jedno pekne auto, cize jednu skusenost s nimi mam. Mal som asi stastie, auto je O.K., ale riziko to samozrejme bolo. Napriklad v zmluve maju standardne napisane, ze auto bolo predane vyrazne pod cenu, ktora je pre dany typ a vek auta na trhu obvykla, a ze zakaznik rata s tym, ze rozdiel v cene (ktory ma byt v prospech zakaznika) zakaznik vyuzije na pripadne opravy vozidla po kupe. Samozrejme je to nezmysel, oni predavaju za trhove ceny, dokonca sa snazia predavat mierne nad.

Taktiez v protokole o odovzdani vozidla je (aj u skoro noveho auta) zaciarknute takmer vsetko ako opotrebovane, so znizenou funkcnostou alebo slabsim ucinkom. Motor, brzdy, napravy, vsetko, snad okrem elektroinstalacie.

Takze pripadne reklamacie technickeho stavu nie su mozne ziadne, vy podpisujete, ze kupujete v podstate totalny strot a to aj u povedzme dvoj alebo trojrocneho auta.

(Inak - len pre doplnenie, to auto co som spominal vyssie, ze som kupil 2.5 rocne za 26% ceny nebolo z AAA. To auto z AAA bolo trojrocne a vychadzalo asi na 47% hodnoty noveho, tada taka typicka kupa za trhovu cenu.)

a vzduchu v pneumatikách :D:D
rudopp
26.08.11,14:21
Ano aj ja mám v protokole dokonca, že auto je v skupine D čo znamená: nepojazdné, na náhradné diely atď...
Ale teraz po oprave po výmene olej,filtre,rozvody,brzdy,poloos,stabilizator....a tď no hrozne veľa vecí sa tam menili niektoré boli už použité ale v 80%stave. Je auto také, že sním môžte ísť na dovolenku 2000km.A môžte sa naň spoľahnúť...
Takže keďže v protokole bolo zaznamenané, že auto je nepojazdné atď...tak tým sa dá dokázať že je po oprave...a asi samo sa neopravilo...:rolleyes: uznať to musia...

Kúpna zmluva je z nimi ako so spoločnosťou ale v techničáku je meno predchádzajúceho majiteľa....

Ako si s ním od nich odišla ???????????????????:---
katkaeli
26.08.11,15:32
Ako si s ním od nich odišla ???????????????????:---

Len tak tak :) všetko búchalo trepalo...ale došla som.
Ale ide o to, že bolo v dezolátnom stave....
lujza.j
26.08.11,15:48
Len tak tak :) všetko búchalo trepalo...ale došla som.
Ale ide o to, že bolo v dezolátnom stave....

prepáč, ale toto mi už nedáva logiku:confused: čo ťa vlastne viedlo k tomu aby si vôbec kúpila toto auto:eek:
misomiso
26.08.11,17:34
Bez ohladu na stav auta - ak sa auto neda prepisat, musia okamzite vratit peniaze, treba pisomne odstupit od zmluvy.

Ziadne hladanie ineho vhodneho auta. Ked vratia peniaze, mozu hladat. Ak najdu, mozu ti ponuknut, a ty potom zvazis, ci so za SVOJE vratene peniaze kupis inde alebo opat u nich.
katkaeli
26.08.11,19:02
prepáč, ale toto mi už nedáva logiku:confused: čo ťa vlastne viedlo k tomu aby si vôbec kúpila toto auto:eek:
Lebo som ho chcela a bolo za výbornú cenu...:)
misomiso
26.08.11,19:42
Lebo som ho chcela a bolo za výbornú cenu...:)

Ceny maju niekedy naozaj dobre. Napriklad toto http://www.aaaauto.sk/sk/skoda-105/car.html?id=2192107&pmax=1000 ma aj "vela dalsej vybavy"

Vsimnite si zaujimavu cenovu politiku. Bez zlavy 100, po zlave 150.
Ice dive
26.08.11,20:00
Ceny maju niekedy naozaj dobre. Napriklad toto http://www.aaaauto.sk/sk/skoda-105/car.html?id=2192107&pmax=1000 ma aj "vela dalsej vybavy"

Vsimnite si zaujimavu cenovu politiku. Bez zlavy 100, po zlave 150.
to je tušim individuálny dovoz priamo z Mladej Boleslavy:D, a tie kilometre, hotový cukríkový stav.... asi si to nepochopil, po zľave 150 € je to aj s tými kvalitnými TESCO stieračmi:D:D:D
rudopp
26.08.11,20:45
Lebo som ho chcela a bolo za výbornú cenu...:)

Ale už nemáš ten BLBÝ pocit ? :D:D:D
misoft
27.08.11,15:45
Pošli im toto (vzor): http://www.vzory-zmluv-zadarmo.sk/obchodne-zmluvy/typy-obchodnych-zmluv/odstupenie-od-kupnej-zmluvy/
doporučene, pokiaľ sa budú "šprajcovať" - SOI + súd (a potom žiadať vrátiť všetko do centa aj s poplatkami a úrokmi)

Tiež niečo: http://hn.hnonline.sk/2-21872775-k10000_detail-e9
katkaeli
27.08.11,17:12
Ale už nemáš ten BLBÝ pocit ? :D:D:D

ale áno ale nemôžem stále nervačiť veď by som už bola na psychiatrii....
katkaeli
27.08.11,17:16
Pošli im toto (vzor): http://www.vzory-zmluv-zadarmo.sk/obchodne-zmluvy/typy-obchodnych-zmluv/odstupenie-od-kupnej-zmluvy/
doporučene, pokiaľ sa budú "šprajcovať" - SOI + súd (a potom žiadať vrátiť všetko do centa aj s poplatkami a úrokmi)

Tiež niečo: http://hn.hnonline.sk/2-21872775-k10000_detail-e9

Ďakujem... už som im jednu žiadosť poslala....ale ja som myslela, že oni odstúpia od zmluvy...ani neviem prečo...
misoft
27.08.11,20:54
Holka zlatá, nie oni škodujú, ty škoduješ, teda ty musíš ich nakopať do zadku. Im terajší stav vyhovuje - oni majú prašule, ty máš bločky a auto na prd (a to ešte ani nie je tvoje!). Oni sa do toho hrnúť nebudú! Keď sú takí vyd***ní, ty musíš byť ešte vyd****jšia!
misomiso
30.08.11,08:36
Tak co, vratili uz peniaze?
rudopp
30.08.11,10:27
Tak co, vratili uz peniaze?

Za 3 dni ?????????????????????????????????????????????????? ??:---
misomiso
02.09.11,15:49
Dobrý večer.

Potrebovala by som veľmi súrne poradiť.
Mám hrozne veľký problém. Pred 2 mesiacmi som kúpila ojazdené vozidlo od jednej z najväčších spoločnosti zo Slovenska. Pred týždňom my zavolali a oznámili my, že auto je blokované na polícii (je v exekúcii)a tým pádom sa nedá odhlásiť a vlastne ani prepísať na moju osobu. Táto nemenovaná spoločnosť vo svojich všeobecných obchodných podmienkach garantuje že na vozidle nie je žiadna ťarcha ...atď.
Zavolali my vlastne s tým, že vozidlo mám vrátiť na pobočku s tým, že si môžem vybrať z ich ponuky nejaké iné v tej cene alebo vyššej.
Ale ja som do toho vozidla ktoré som si od nich kúpila už investovala za opravu okolo 700€, lebo som s ním chcela ísť na dovolenku mimo krajiny. Oni my povedali, že samozrejme tú sumu my vykompenzujú.
Ale do dnešného dňa sa nenašlo žiadne vozidlo pre mňa vyhovujúce tak som ich žiadala o vrátenie kúpnej ceny plus investované peniaze. A tak nastal problém...samé výhovorky, že je tam možná len výmena vozidla.Nie vrátenie peňazí.
Dala som im ešte týždeň na nájdenie vhodného vozidla.
Preto Vás všetkých véééľmi pekne prosím čo mám ďalej robiť....ako postupovať...sklamali ma a preto už asi ani nechcem od nich nejaké iné vozidlo...Proste chcem len naspäť svoje peniaze....A chcem už mať kľud....lebo som už s nervami v koncoch....
Prosííím o radu...
Vopred Vám ďakujem

Celkom by ma zaujimalo, ako to nakoniec dopadlo. Ked su uz sem obracias s prosbou a radu, mohla by si ostatnym dat vediet, ake to malo rozuzlenie, mozno to niekomu pomoze.
katkaeli
11.09.11,06:07
Dobrý deň.
Nepísala som nič, pretože sa to ešte stále naťahuje....
Ešte stále mám auto doma.
Pán z reklamačného bol na PN.
Ale zajtra tam idem znova...tak my držte prosím palce...
Majte sa určite Vám napíšem ako to dopadlo pa
KoxXxo
11.09.11,06:40
misoft
11.09.11,07:29
...prípadne jeho menšiu (stručnejšiu) variantu tlačiva (http://www.militaria.wz.cz/cs/pistole-82/pistole82.jpg) :D
katkaeli
11.09.11,07:35
Diki za radu ale dúfam,že to až tak ďaleko nezájde...:-)
katkaeli
12.10.11,18:00
Dobrý večer. Aby ste nepovedali, že som na Vás zabudla tak to nieje pravda. Ešte stále sa to rieši...Ja mám auto a oni moje peniaze. Zajtra uplynie odstúpenie od zmluvy. Tak som zvedavá. Potom to budem riešiť žalobou...
Určite Vám napíšem ako to dopadne.
Majte sa krásne papa
SamuelSK
03.01.12,23:03
Je to mozne, teraz isli auta dost dole. Ja som kupil teraz 2,5 rocne auto za 26% ceny noveho, so vsetkymi origo papiermi, so znaleckym posudkom aj s originalnou fakturou.

fuha :) tomu hovorim ulovok, ked budem potrebovat kupit auto, poradis kde takto vyhodne jedno ziskat? :D
buchač
04.01.12,06:19
Je to mozne, teraz isli auta dost dole. Ja som kupil teraz 2,5 rocne auto za 26% ceny noveho, so vsetkymi origo papiermi, so znaleckym posudkom aj s originalnou fakturou.
...aká značka ...to by ma zaujímalo v prvom rade...
...od koho ?...
- oficiálny predajca
- fyzická osoba

fuha :) tomu hovorim ulovok, ked budem potrebovat kupit auto, poradis kde takto vyhodne jedno ziskat? :D
...ak máš známeho predajcu , nie je až taký problém ...
zk24
04.01.12,06:42
Mna by zaujímalo ci zadávateľka už vyriešila ten problém a ako.
katkaeli
27.01.12,07:03
Dobrý deň.
Ešte stále sa to rieši ale už je to na dobrej ceste...Ďakujem Vám všetkým za rady...Keď to bude ukončené napíšem..pa
obcan2012
16.04.12,19:51
cau.

uz sa to vyriesilo?
Indeed
16.04.12,22:01
Je to mozne, teraz isli auta dost dole. Ja som kupil teraz 2,5 rocne auto za 26% ceny noveho, so vsetkymi origo papiermi, so znaleckym posudkom aj s originalnou fakturou.

Vozidlo odobraté pre neplatenie leasingu,predané za zostatkovu cenu.

Tipujem....
Andy Kralik
17.04.12,03:17
Ešte stále sa to rieši ale už je to na dobrej ceste...

Pol roka po a este stalo sa to len riesi. fuuuu.. nedobra reklama..