Drobeczbb
06.09.11,18:57
Potreboval by som poradiť s tým, kto má znášať z právneho hľadiska náklady na znovupripojenie odberného miesta do elektrickej siete.

Pre priblíženie:
V byte "A", v. kt. predtým bola zapojená elektrika sme bývali celá rodina (nájomná zmluva bola spísaná na otca).
Niekoľko rokov na to som ja a sestra z domu odišli (ona má trvalý pobyt v inom meste, ja v inom meste len žije, no trvalý pobyt mám stále v predmetnom byte "A").
Následne sa otec s matkou "rozkmotrili" a otec začal bývať so svojou priateľkou v inom byte "B". Mama ako jeho zákonná manželka bývala stále v byte "A", no otec prestal platiť elektrinu a SSE a.s. následne odpojilo odberné miesto a demontovali hlavný elektromer (r. 2003).
Následne sa rodičia rozviedli, no mama stále žila po dohode s otcom v byte "A" a on v byte "B". Mama v roku 2008 zomrela a byt ostal prázdny a značne zafúľaný (ako to pri alkoholikoch býva) - otec ho stále platil (nájomné bez elektriky).
Otec 26.12.2011 zomrel a cca vo februári byt prešiel podľa zákona č. § 706 bod (1) - Občianskeho zákonníka – č. 40/1964 Zb. na mňa a momentálne som nájomníkom.
Dávam byt postupne do poriadku, obec mi opravila prívod pitnej vody, nakoľko bol poškodený a podľa zákona sú ako majiteľ zodpovedný za rozvody v danom objekte.

Taktiež sa snažím o znovupripojenie bytu k elektrickej sieti a tu sa naskytá pár otázok:
a) sú náklady za znovupripojenie do elektrickej siete (revízna správa, pripojovací poplatok....) v réžii obce /ako majiteľa objektu/?
b) alebo sú náklady v mojej réžii, keďže došlo k odpojeniu z dôvodu neplatenia mojím otcom a nie na žiadosť obce (ako majiteľa)?
je niekde v zákone (ak áno v akom) zakotvené, že za takéto veci zodpovedá vlastník (prenajímateľ) alebo nájomca?

Podľa logického uvažovania by mali byť náklady za znovupripojenie hradené obcou ako majiteľom prenajímaného objektu, no obávam sa aby na mňa nevybehli s tým, že odpojenie je kvôli neplateniu a nehodili mi náklady na pripojenie na moje plecia.

Vopred vďaka za rady a postrehy.
arizona
06.09.11,17:45
A preco obec? Obec nejako vyuzivala energie v tom dome?

Ak bola elektrina odpojena z dovodu neplatenia najomcom, tak on je zodpoveny za znovupripojenie. /resp.dedicia/
buchač
06.09.11,17:53
a) sú náklady za znovupripojenie do elektrickej siete (revízna správa, pripojovací poplatok....) v réžii obce /ako majiteľa objektu/?
b) alebo sú náklady v mojej réžii, keďže došlo k odpojeniu z dôvodu neplatenia mojím otcom a nie na žiadosť obce (ak majiteľa)?
je niekde v zákone (ak áno v akom) zakotvené, že za takéto veci zodpovedá vlastník (prenajímateľ) alebo nájomca?

Podľa logického uvažovania by mali byť náklady za znovupripojenie hradené obcou ako majiteľom prenajímaného objektu, no obávam sa aby na mňa nevybehli s tým, že odpojenie je kvôli neplateniu a nehodili mi náklady na pripojenie na moje plecia.

Vopred vďaka za rady a postrehy.[/FONT]

...obávaš sa zbytočne ....hodia ...;)

" b " odpoveď je správne ....

Pripojenie , viď príslušný dodávateľ...povedzme ZSE to má takto

Odpojenie vášho odberného miesta môže nastať aj z podnetu dodávateľa elektriny a to z dôvodu:

1) porušenia obchodných podmienok
neuhradenie faktúr

2) nevyhovujúceho technického stavu meraného miesta
nedostatky v inštalácii,
znemožnenie prístupu k meraciemu zariadeniu,
odber vyššieho príkonu bez súhlasu dodávateľa elektriny.

Ako postupovať?
1. Odpojenie – neuhradenie faktúr

V prípade, ak bolo odberné miesto odpojené pre neplatenie za odobratú energiu a požadujete znovu pripojenie elektrickej energie, je potrebné:

kontaktovať Zákaznícku linku ZSE 0850 111 555, kde vám poskytneme údaje k úhrade,
uhradiť všetky pohľadávky za odpojené odberné miesta a poplatok za znovupripojenie odberného miesta v sume 1513,50 SK s DPH / 50,2389 €,
zaslať faxom kópie potvrdení o zaplatení pohľadávky a o zaplatení poplatku za znovupripojenie odberného miesta na číslo 02/50613901 alebo naskenované kópie potvrdení zaslať na emailovú adresu kontakt@zse.sk,
nahlásiť úhradu pohľadávky na Zákaznícku linku ZSE 0850 111 555,
po splnení všetkých podmienok (t.j. zaplatenie pohľadávok, zaplatenie pripojovacieho poplatku) vám bude opätovne zavedené elektrické pripojenie.
Katy a R
06.09.11,18:07
.. a na zákaznícku linku sa minimálne týždeň nedá dovolať :mad:... na písomnú žiadosť za 10 dní žiadna odpoveď :mee:
To bol úžasný nápad rušiť kancelárie ... :confused:
Drobeczbb
06.09.11,18:48
A preco obec? Obec nejako vyuzivala energie v tom dome?

Ak bola elektrina odpojená z dôvodu neplatenia nájomcom, tak on je zodpoveny za znovupripojenie. /resp.dedicia/
OK, už som sa zmieril s poplatkom za znovupripojenie. No náklady za revíznu správu skrine na umiestnenie elektromera v spoločných priestoroch bytovky by mala hradiť obec ako vlastník objektu, alebo sa opäť mýlim?

A za ďalšie, neviete mi niekto povedať koľko je vlastne poplatok za namontovanie elektromera (vo vyššie spomínanom umiestnení) v objekte, kde už predtým bolo odberné miesto? Lebo keď som volal na zák.linku, tak som nezávisle dostal 2 odpovede. V jednej bola suma 202,46€ a dnes som dostal odpoveď so sumou cca 46€.
misoft
07.09.11,10:47
Odberateľ energie si ty, tebe dávajú do "prenájmu" elektromer, ty zodpovedáš za stav elektromera (neporušenosť plomb- zabezpečenie proti nežiaducej manipulácii a zásahu skrinkou), s tebou podpisujú, nie s mestom (obcou), ty platíš.
Drobeczbb
07.09.11,10:57
Ano, už som to pochopil, len ta cena mi stále nie je zrejmá.

Plus musím informovať, že revíznu správu spraví bytové družstvo. :) Čiže niektoré otázky sú zodpovedané. :)