lucka001
07.09.11,09:27
Chcela by som sa opýtať na jednu vec - pred rokom a pol sme sa dali nahovoriť na službu Magio od T-com. Odvtedy sa však naša finančná situácia zmenila a rada by som to zrušila, ale v zmluve je zakotvená dosť vysoká zmluvná pokuta. Lenže háčik je v tom, že som našla obe zmluvy, teda aj tú, ktorú sme mali poslať späť do T-comu podpísanú.
Môžem sa pri zrušení služby opierať o skutočnosť, že sme im zmluvu nepodpísali, ale súhlasili sme len telefonicky so zriadením Magia?
ďakuejm za všetky odpovede
pepsikova
07.09.11,07:44
...nemôžeš sa opierať o nič...magio ti namontovali na základe niečoho a na základe niečoho- teda zmluvy, ho aj platíš....to, že si im neposlala doklad, nie je pre nich dôležité...lebo len tak, z luftu, by ti signál nedali...
..a telefonické rozhovory sa nahrávajú, platia ako súhlas ...takže ?..
L.R.11
03.10.11,10:32
Chcela by som sa spítať že ako si mám spusťiť film ..ked som si do magia pripojila usb.. alé neviem ako dalej :/ pomohly by ste mi?
bubkoch
03.10.11,11:29
Chcela by som sa spítať že ako si mám spusťiť film ..ked som si do magia pripojila usb.. alé neviem ako dalej :/ pomohly by ste mi?
nepis rovnaku otazku do viacerych tem ...
z magioboxu film na usb nepustis, ten usb musis strcit priamo do TV ... ale pojde to len ked tvoja TV podporuje usb a film je na usb v spravnom formate (avi)