Zavrieť

Porady

Služba Magio od T-com

Chcela by som sa opýtať na jednu vec - pred rokom a pol sme sa dali nahovoriť na službu Magio od T-com. Odvtedy sa však naša finančná situácia zmenila a rada by som to zrušila, ale v zmluve je zakotvená dosť vysoká zmluvná pokuta. Lenže háčik je v tom, že som našla obe zmluvy, teda aj tú, ktorú sme mali poslať späť do T-comu podpísanú.
Môžem sa pri zrušení služby opierať o skutočnosť, že sme im zmluvu nepodpísali, ale súhlasili sme len telefonicky so zriadením Magia?
ďakuejm za všetky odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...nemôžeš sa opierať o nič...magio ti namontovali na základe niečoho a na základe niečoho- teda zmluvy, ho aj platíš....to, že si im neposlala doklad, nie je pre nich dôležité...lebo len tak, z luftu, by ti signál nedali...
    ..a telefonické rozhovory sa nahrávajú, platia ako súhlas ...takže ?..

    L.R.11 je offline (nepripojený) L.R.11

    :) mám 15 L.R.11
    Chcela by som sa spítať že ako si mám spusťiť film ..ked som si do magia pripojila usb.. alé neviem ako dalej :/ pomohly by ste mi?

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    L.R.11 Pozri príspevok
    Chcela by som sa spítať že ako si mám spusťiť film ..ked som si do magia pripojila usb.. alé neviem ako dalej :/ pomohly by ste mi?
    nepis rovnaku otazku do viacerych tem ...
    z magioboxu film na usb nepustis, ten usb musis strcit priamo do TV ... ale pojde to len ked tvoja TV podporuje usb a film je na usb v spravnom formate (avi)

    Služba Magio od T-com

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.