szabod
08.09.11,20:44
Dobrý deň,
viete mi prosim poradiť,
v apríli som si kúpil cez internetový obchod tovať, osobne som si ho bol prevziať, kde som zaplatil bankomatovou kartou.
problem nastal, keď ma spoločnosť oslovila po skoro piatich mesiacoch, že platba, ktorá bola zrealizovaná platobnou kartou nebola v celkovej výške vystavenej zálohovej faktúry ale o20€ menej . tj chybu spravil pracovník, ktorý zadával do čítačky sumu. otázka má právo spoločnosť nárokovať odomňa doplatok zo zákona, keďže chyba nastala ich pracovníkom?
dakujem pekne.
Mila123
08.09.11,18:48
určite má právo požadovať...pretože si mu predsa nemej zaplatil.....aj ked chyba nastala vinou pracovníka......pretože ty nemáš doklad vo výške ich požadovanej sumy....
blavaciko
08.09.11,19:40
dovolim si oponovat, resp. doplnit

V pripade, ak mas doklad z ERP kde je napisana cela suma, ktoru ti mal pracovnik strhnut z uctu, nemusis nic doplacat...

Chyba vznikla na strane spolocnosti, nakolko rozdiel hotovosti a "cenin" v pokladni mal byt zisteny este pri dennej uzavierke... ako vyuctovali pracovnikovi kasu?
Nebolo im divne ze kasa vravi ze na kartu islo 1000 € a uzavierka z terminalu hodila iba 980 €?

To ze na uctenke z terminalu mas o 20 euro menej nemusi nikoho zaujimat, mohol si doplatit v hotovosti.

Preto sa opakujem, ak mas doklad z ERP na plnu sumu (blocek z kasy, nie z terminalu), nemusis nic doplacat a firma nema legalne prostriedky ako ziskat od teba peniaze.

Samozrejme ze tento postup je nemoralny, ale legalne spravny. Legalne.
szabod
09.09.11,09:48
dakujem za info,

doklad z kasy mám na celú sumu, ale fakt je, že mi z uctu odislo o 20€ menej.
tak uvidime....
blavaciko
11.09.11,09:52
v podstate nemas nic riesit, nema ti ako dokazat, ze si mu 20 eur nedoplatil v hotovosti. Doklad mas na plnu sumu. I ked by bolo spravne mu to doplatit.