bazant22
11.09.11,22:43
Je mozne sa ohradit voci nekorektnemu pristupu, ak na svojej internetovej stranke slubuje
-dĺžka trvania kurzu 8-10 týždnov
a potom v dalsom texte
-dĺžka kurzu od 1mesiaca do roka
dalej
-možnosť výberu inštruktorky,alebo inštruktora na praktické jazdy-zdarma
-praktické jazdy podľa individuálnej dohody/čas začatia a ukončenia
Skutocnost je vsak ina, je mozne ziadat spät peniaze za nedodrzanie zmluvy?
day
11.09.11,20:45
kolko to trvalo u Teba a hlavne napis co Ta jeduje, urobil si?
rudopp
12.09.11,03:30
Je mozne sa ohradit voci nekorektnemu pristupu, ak na svojej internetovej stranke slubuje
-dĺžka trvania kurzu 8-10 týždnov
a potom v dalsom texte
-dĺžka kurzu od 1mesiaca do roka
dalej
-možnosť výberu inštruktorky,alebo inštruktora na praktické jazdy-zdarma
-praktické jazdy podľa individuálnej dohody/čas začatia a ukončenia
Skutocnost je vsak ina, je mozne ziadat spät peniaze za nedodrzanie zmluvy?


Pre normálnych

Pre retardovaných

Vždy si najprv rozmysli, čo chceš
potom to napíš
potom to prečítaj
a až potom to sem odošli :D:D:D.

Teoreticky za nedodržanie zmluvy môžeš žiadať peniaze, ak nebola dodržaná zmluva (a nie irelevantná internetová stránka).
Anculyk
12.02.12,17:19
Dobre vecer, ja mam zas problem s celkovym pristupom autoskoly, a chcela by som prestupit do inej, vraj by sa to malo dat s tym ze v tejto autoskole (co som s nou nespokojna) by mi maly dat vypis jazd a vratit zvysne peniaze a v druhej autoskole by som si zaplatila len tie zvysne jazdy. By som chela vediet ci s tym ma niekto skusenost. Dakujem
sandokan3000
12.02.12,21:07
Klasika preto pri výbere autoškoly treba ísť hlavne na odporúčania 2-3 ľudí a nie len podľa ceny lebo v konečnom dôsledku zaplatia ešte viac .
sandokan3000
12.02.12,21:09
Dobre vecer, ja mam zas problem s celkovym pristupom autoskoly, a chcela by som prestupit do inej, vraj by sa to malo dat s tym ze v tejto autoskole (co som s nou nespokojna) by mi maly dat vypis jazd a vratit zvysne peniaze a v druhej autoskole by som si zaplatila len tie zvysne jazdy. By som chela vediet ci s tym ma niekto skusenost. DakujemPochybujem ,že tie peniaze dostaneš ešte som o takej autoškole nepočul.....a nakoniec si to museli komplet spraviť inde .........
tictac7
12.02.12,21:17
Dobre vecer, ja mam zas problem s celkovym pristupom autoskoly, a chcela by som prestupit do inej, vraj by sa to malo dat s tym ze v tejto autoskole (co som s nou nespokojna) by mi maly dat vypis jazd a vratit zvysne peniaze a v druhej autoskole by som si zaplatila len tie zvysne jazdy. By som chela vediet ci s tym ma niekto skusenost. Dakujem

...chceš pretúpiť do inej autoškoly - dobre - chcieť môžeš, otázka však je, ako na to....teda, či vytlčieš z pôvodnej AŠ niečo alebo nie....
...vraj by sa tom malo dať - keď by sa to malo dať, tak možno sa to dá...
...by mi mali dať výpis a zvyšné peniaze - keď je na to oprávnený dôvod, tak áno....a čo je oprávnený dôvod? (nepáči sa mi auto, inštruktor, lavica v ktorej sedím - to asi nebudú)

...a v tej druhej AŠ potom budeš platiť menej o to, čo už si sa naučila a odjazdila v tej prvej? Asi by si si nejaké info mala aj ohľadne tohoto dopredu zistiť....ale nie tu, ale priamo v tej AŠ, ktorú chceš navštevovať.....
Anculyk
13.02.12,17:11
...som sa na to informovala v AŠ, ktoru by som chcela navstevovat, mi povedali ze sa to da, len to nechceli riesit cez telefon, lebo ze na to neni zakon, ale da sa to
mattto
13.02.12,19:38
...som sa na to informovala v AŠ, ktoru by som chcela navstevovat, mi povedali ze sa to da, len to nechceli riesit cez telefon, lebo ze na to neni zakon, ale da sa to

všetko sa dá, ale musia s tým súhlasiť všetky zmluvné strany. Ak jedna strana nebude chcieť a "zákon na to není", tak sa to nedá :D