Zavrieť

Porady

Autoškola nekorektný prístup

Je mozne sa ohradit voci nekorektnemu pristupu, ak na svojej internetovej stranke slubuje
-dĺžka trvania kurzu 8-10 týždnov
a potom v dalsom texte
-dĺžka kurzu od 1mesiaca do roka
dalej
-možnosť výberu inštruktorky,alebo inštruktora na praktické jazdy-zdarma
-praktické jazdy podľa individuálnej dohody/čas začatia a ukončenia
Skutocnost je vsak ina, je mozne ziadat spät peniaze za nedodrzanie zmluvy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    Anculyk Pozri príspevok
    ...som sa na to informovala v AŠ, ktoru by som chcela navstevovat, mi povedali ze sa to da, len to nechceli riesit cez telefon, lebo ze na to neni zakon, ale da sa to
    všetko sa dá, ale musia s tým súhlasiť všetky zmluvné strany. Ak jedna strana nebude chcieť a "zákon na to není", tak sa to nedá

    rudopp je offline (nepripojený) rudopp

    Vylúčený člen rudopp
    bazant22 Pozri príspevok
    Je mozne sa ohradit voci nekorektnemu pristupu, ak na svojej internetovej stranke slubuje
    -dĺžka trvania kurzu 8-10 týždnov
    a potom v dalsom texte
    -dĺžka kurzu od 1mesiaca do roka
    dalej
    -možnosť výberu inštruktorky,alebo inštruktora na praktické jazdy-zdarma
    -praktické jazdy podľa individuálnej dohody/čas začatia a ukončenia
    Skutocnost je vsak ina, je mozne ziadat spät peniaze za nedodrzanie zmluvy?
    Pre normálnych

    Pre retardovaných

    Vždy si najprv rozmysli, čo chceš
    potom to napíš
    potom to prečítaj
    a až potom to sem odošli .

    Teoreticky za nedodržanie zmluvy môžeš žiadať peniaze, ak nebola dodržaná zmluva (a nie irelevantná internetová stránka).

    Anculyk je offline (nepripojený) Anculyk

    Anculyk
    Dobre vecer, ja mam zas problem s celkovym pristupom autoskoly, a chcela by som prestupit do inej, vraj by sa to malo dat s tym ze v tejto autoskole (co som s nou nespokojna) by mi maly dat vypis jazd a vratit zvysne peniaze a v druhej autoskole by som si zaplatila len tie zvysne jazdy. By som chela vediet ci s tym ma niekto skusenost. Dakujem
    Klasika preto pri výbere autoškoly treba ísť hlavne na odporúčania 2-3 ľudí a nie len podľa ceny lebo v konečnom dôsledku zaplatia ešte viac .
    Anculyk Pozri príspevok
    Dobre vecer, ja mam zas problem s celkovym pristupom autoskoly, a chcela by som prestupit do inej, vraj by sa to malo dat s tym ze v tejto autoskole (co som s nou nespokojna) by mi maly dat vypis jazd a vratit zvysne peniaze a v druhej autoskole by som si zaplatila len tie zvysne jazdy. By som chela vediet ci s tym ma niekto skusenost. Dakujem
    Pochybujem ,že tie peniaze dostaneš ešte som o takej autoškole nepočul.....a nakoniec si to museli komplet spraviť inde .........

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Anculyk Pozri príspevok
    Dobre vecer, ja mam zas problem s celkovym pristupom autoskoly, a chcela by som prestupit do inej, vraj by sa to malo dat s tym ze v tejto autoskole (co som s nou nespokojna) by mi maly dat vypis jazd a vratit zvysne peniaze a v druhej autoskole by som si zaplatila len tie zvysne jazdy. By som chela vediet ci s tym ma niekto skusenost. Dakujem
    ...chceš pretúpiť do inej autoškoly - dobre - chcieť môžeš, otázka však je, ako na to....teda, či vytlčieš z pôvodnej AŠ niečo alebo nie....
    ...vraj by sa tom malo dať - keď by sa to malo dať, tak možno sa to dá...
    ...by mi mali dať výpis a zvyšné peniaze - keď je na to oprávnený dôvod, tak áno....a čo je oprávnený dôvod? (nepáči sa mi auto, inštruktor, lavica v ktorej sedím - to asi nebudú)

    ...a v tej druhej AŠ potom budeš platiť menej o to, čo už si sa naučila a odjazdila v tej prvej? Asi by si si nejaké info mala aj ohľadne tohoto dopredu zistiť....ale nie tu, ale priamo v tej AŠ, ktorú chceš navštevovať.....

    Anculyk je offline (nepripojený) Anculyk

    Anculyk
    ...som sa na to informovala v AŠ, ktoru by som chcela navstevovat, mi povedali ze sa to da, len to nechceli riesit cez telefon, lebo ze na to neni zakon, ale da sa to

    Autoškola nekorektný prístup

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.