Nastavte si sledovanie aktualít z DRAKa na email.  

Časté otázky pred kúpou prístupu do encyklopédie

 
 
Hľadať v článku
Nástroje k článku

Časté otázky pred kúpou prístupu do encyklopédie

Autor Richard   16.02.07

Aký je rozdiel medzi stránkou Porada.sk a drak.Porada.sk?

Ako si môžem objednať prístup do encyklopédie?

Registrácia, vytvorenie konta.

Objednávka

Ako zaplatím? Môžete mi poslať zálohovú fakturu?

Kedy budem môcť začať využívať prístup?

Kedy mi pošlete prístupové meno a heslo?

Ako objednám prístup pre viacerých užívateľov z jednej firmy (viacero mzdárok)?

Aká je cena za prístup do encyklopédie?

Môžem používať drak-a v kancelárii aj doma, resp. z viacerých počítačov?

Budem dostávať aktuality do mojej emailovej schránky?
Aký je rozdiel medzi stránkou Porada.sk a drak.porada.sk?
DRAK je písaný výlučne autormi a témy nie sú vytvorené diskusiou, ale riadnym vypracovaním odpovedi, aktuality alebo komentára. DRAK je vypracovávaný s cieľom poskytnúť rýchlo, prehľadne a vyčerpávajúce odpovede. Navyše obsahuje aktualitný servis, komentáre a jeho obsah je spravovaný tak aby bol prehľadný a vždy aktuálny.
Porada.sk je diskusné fórum, kde môžete nájsť rôzne odpovede a príspevky rôznych užívateľov. Príspevky sa tam neaktualizujú.
Na začiatok


Ako si môžem objednať prístup do encyklopédie?
Postup objednávania je nasledovný:

Predpokladom k vytvoreniu objednávky je vytvorenie užívateľského účtu (konta), ktoré je spoločné pre stránku www.porada.sk a www.drak.porada.sk.
Vytvorenie užívateľského účtu (konta) V registrácii si zvolíte užívateľské meno a heslo, ktoré budete používať jednak pre stránku www.porada.sk a taktiež pre stránku www.drak.porada.sk. Ak ste si už niekedy vytvorili konto na stránke www.porada.sk, nemusíte sa registrovať znova. Registráciou získavate prístup k rôznym funkciám stránky www.porada.sk, a zároveň možnosť objednať si prístup do encyklopédie www.drak.porada.sk.

Vytvorenie objednávky.
Ak už máte vytvorené konto na stránke www.porada.sk, resp. drak.porada.sk, môžete pokračovať vo vytvorení objendávky. Po ukončení registrácie máte ponuku pokračovať na objednávku DRAKa. Ak po registrácii nepokračujete v objednávke, môžete sa k nej kedykoľvek vrátiť cez hlavnú stránku www.drak.porada.sk, kde nájdete odkaz na vytvorenie objednávky (musíte však byť prihlásení pod svojim kontom). Rovnako sa k objednávke dostanete cez svoje nastavenia svojho konta (odkaz na nastavenia nájdete v navigačnej lište stránky).

Vytlačenie zálohovej faktúry.
Po uložení objednávky Vám v tom istom formulári (objednávky) pribudne tlačítko "Zálohová faktúra", ktorú si môžete vytlačiť. V zálohovej faktúre nájdete všetky potrebné informácie k uskutočneniu platby.

Úhrada.
Pri realizácii úhrady dbajte prosím o správne vyplnenie variabilného a špecifického symbolu, inak sa Vám môže stať že prístup do databázy Vám nebude zriadený, nakoľko nebudeme vedieť spárovať platbu s Vašim kontom. Ak si želáte realizovať platbu šekom, upozorňujeme Vás že táto forma je najzdĺhavejšia a aktivovanie prístupu je predĺžene kvôli oneskorenému prijatiu informácie o platbe (variabilný symbol, špecifický symbol), ktoré nie sú uvádzané na našom výpise z banky, ale sú posielané listom z Pošty. Ak si aj napriek tomu prajete uhradiť prístup šekom, adresujte platbu na
MzdyServis, s.r.o.
Pekná cesta 19,
831 06 Bratislava

Naše referenčné číslo na pošte: 10641343

Aktivovanie prístupu. Aktivovanie prístupu realizujeme do 24 hodín po prijatí platby. Ak realizujete platbu z inej banky ako Tatrabanky, aktivácia môže trvať aj 3 dni od realizácie úhrady, čo je spôsobené oneskorným pripísaním úhrady + 24 hodinovou dobou aktivácie od úhrady.

Využívanie.
Po aktivácii Vášho prístupu do encyklopédie drak.porada.sk sa môžete prihlásiť pod Vašim kontom (užívateľským menom a heslom, ktoré ste si sami vytvorili) a "dostanete" sa do všetkých častí encyklopédie www.drak.porada.sk.
Na začiatok

Kedy mi pošlete prístupové meno a heslo?
Prístupové meno a heslo sa neposiela, pretože ide o to isté prístupové meno a heslo, ktoré ste si vytvorili registraciou konta na www.porada.sk resp. www.drak.porada.sk. Toto konto (prístupové meno a heslo) je spoločné pre stránku www.porada.sk a www.drak.porada.sk s tým rozdielom, že prístup do drak.porada.sk je aktivovaný len pre platiacich členov, teda tých, ktorí si tento prístup objednali a zaplatili.
Na začiatok

Ako objednám prístup pre viacerých užívateľov z jednej firmy (viacero mzdárok)?
V takomto prípade je potrebné aby aspoň jeden užívateľ vyplnil kompletnú objednávku a ostatní si v objednávke len IČO a zašktrli "Záväzne si objednávam". K jednej platbe tak budme vedieť priradiť viacerých užívateľov podľa IČO v ich objednávke. Na každého ďalšieho užívateľa v tej istej firme poskytujeme zľavu 50%. To znamená, že môžete použiť tú istú zálohovú faktúru, ale zmeníte sumu na úhradu. Napríklad ak objednávate prístup pre dvoch užívateľov na jednu firmu, tak uhradíte sumu na zálohovej faktúre + 499,- Sk na každého ďalšieho užívateľa.
V prípade nejasností nás prosím kontaktujte.
Na začiatok


Aká je cena za prístup do ecyklopédie?
Predplatné prístupu je vždy na 12 mesiacov (nie na kalendárny rok) odo dňa aktivácie. Cenu za prístup môžete nájsť v cenníku kliknutím tu.
Na začiatok

Môžem používať drak-a v kancelárii aj doma, resp. z viacerých počítačov?
Prístup do encyklopédie môžete využívať z ktoréhokoľvek počítača, ktorý má prístup k internetu. Prístup nie je viazaný na počítač, ale na užívateľa. Viazanosť na užívateľa znamená, že prístup pod jedným kontom nemôžu využívať viaceré osoby.
Na začiatok

Budem dostávať aktuality do mojej emailovej schránky?
DRAK je primárne webová služba, čiže všetky informácie nájdete či už podľa kategorizácie, vyhľadávania, alebo značiek na stránke www.drak.porada.sk. Ak si však želáte dostávať novinky na email, odporúčame Vám nastaviť si notifikáciu aktualít na email. Návod na nastavenie notifikácie nájdete kliknutím na nasledovný odkaz:
http://www.porada.sk/t37758-najrychl...j-oblasti.html
Na začiatok.


.

OBJEDNAJTE SI DRAKA
Najrýchlejšie aktuality pre mzdárov.

0
ľudí to zaujíma
mňa tiež
Komentár od Pesinka 23.09.07 19:11
#1  
je možné poslať faktúru na inú adresu ako je sídlo firmy?