Žabinka
20.09.11,16:34
Tlačítko +Odpovedať na tému nefunguje so smajlíkmi, dookola načítava. Ak chcem odpovedať so smajlíkmi, tak len cez Formátovať odpoveď (pod rýchlou odpoveďou). Predtým to tak nebolo, možno sa to ešte zmení. A v Nastaveniach stále nevidím, či ma niekto obdaroval bodom :) Nie že by to bolo podstatné, len aby som mohla poďakovať, slušnosť.
Kvaka
20.09.11,14:36
Ide to, aspoň mne, pozri tu dole mám ja aj formátovať odpoveď, nemusím citovať.:)
Žabinka
20.09.11,14:40
A furt sa ma vypytuje, keď kliknem na tlačidlo "dozadu", či chcem naozaj ukončiť prácu na tejto stránke :D veď nehľadím do počítača až tak dlho... :D:---
drobeceva
20.09.11,14:48
ale ten DRAK už dávno nie je tým čo býval ...

dovolím si súhlasiť s Tebou Veronika...ak to tak pôjde ďalej, viac si ho nezaplatím:( aj tento rok banujem, že som si draka predplatila-úplne zbytočné:(
pepsikova
20.09.11,15:13
...dajte mi vedieť, keď to tu bude kompletné...lebo akože perestrojka mi nevadí,vždy je čo vylepšovať, ale že mi nejdú kopírovať/vložiť obrázky, to ma *erie fest,lebo ani cez ten štvorček to nejde,tak prídem, keď to bude hotovo...

..no kurňa, podarilo sa mi, ale je to ako do čavoja cez košice...
Daniela12345
20.09.11,15:50
Ako mám zrušiť otáznik v príspevku? Podarilo sa mi dať 1 príspevok 2x.
pepsikova
20.09.11,16:00
..klikni na "upraviť" a tam je "vymazať príspevok...ten druhý môžeš vymazať, ak je rovnaký..
srska
20.09.11,16:32
dovolím si súhlasiť s Tebou Veronika...ak to tak pôjde ďalej, viac si ho nezaplatím:( aj tento rok banujem, že som si draka predplatila-úplne zbytočné:(asi pred dvomi rokmi som niekde na porade poznamenal, že 600 stranová abeceda mzdovej účtovníčky za 25 eur je lepšia pomôcka
PotPalo
20.09.11,16:43
20.9.2011 -- 19:25 -- Mozilla FireFox 2.0.0.20:

- reklamy Google sú niekedy cez text príspevku, takže sa nedá čítať, ani pri posúvaní stránky sa nehnú zo svojho miesta.

- na úvodnej stránke sú "najnovšie témy" a "top experti" doslova o obrazovku vpravo, takže vidím biele nič, a musím to posunúť.

- počítadlo strán dolu niekedy pri väčšom počte strán prekrýva tlačidlo "odpovedať na tému"

- užitočné, neužitočné, súhlasím: je to bledosivé na bielom podklade, pri pohybe myšou na to sa mi už nezobrazí kto súhlasil.

- vložený obrázok vidím ako zmenšeninu, keď naň kliknem, alebo dvojkliknem, nič sa nestane. Musím kliknúť pravým a dať "Otvoriť v novom okne" aby som ho videl veľký (v novom okne samozrejme).

- nové smajlíky sa mi moc nepáčia, mohli ostať pôvodné, alebo by mohli byť aj staré, aj nové,a každý si vyberie ktorý dá.

- systém 2/3 text a 1/3 reklama (alebo nič) nieje moc dobrý. Ak zmenším okno, vidím na polovici text, a polovica je biela.


Zatiaľ všetko, asi počkám do soboty večera ako sa to tu vymrní, potom sa zase ozvem. pá pá
220870
20.09.11,16:44
Richard pekne si tú poradu doje...:mee:
srska
20.09.11,16:55
[QUOTE=PotPalo;1852869]20.9.2011 -- 19:25 -- Mozilla FireFox 2.0.0.20:
...- systém 2/3 text a 1/3 rekla/QUOTE] mozilla ff 2.0.0.20? zaktualizuj (http://www.mozilla.sk/firefox/)
arizona
20.09.11,17:28
Ako mám zrušiť otáznik v príspevku? Podarilo sa mi dať 1 príspevok 2x.

-ak mas temu 2x , tak sama ju zmazat nemozes. Pouzi v jednej z tem tlacitko nahlas a napis moderatorovi odkaz. Ak mas odpovede v oboch, tak zluci temy.Ak je jedna z nich bez odpovede, tak ju vymaze.

- otaznik v prispevku zrusis :
chod na upravit prispevok, zroluj nizsie a tam vedla smajlikov mas moznost odkliknut "bez ikon". klikni na to a daj ulozit.

Ak si nevies rady, pouzi tlacitko nahlas pri konkretnom prispevku, napis co potrebujes a moderator ti to prerobi
arizona
20.09.11,17:52
Richard, mam jeden dotaz a prosbu.

Ked niekto pridava novu temu, tak tam naskoci hned zaradenie do Poradackej kaviarne. Mozno kazdy nepochopi, ze tu ponuku mozno rozbalit...
Pozri do kaviarne, aky je tam bordel...

Prosim ta, nemohol by si tam dat nejake "do oci bijuce" upozornenie,ze treba rozbalit ponuku a vybrat vhodne zaradenie,aby vsetko nekoncilo v Kaviarni?
Diky
pepsikova
20.09.11,18:10
...šmarjá, a keď chcem z jednej stránky prejsť na druhú-teda napr. odtialto na hlavnú stránku porady, vypytuje sa ma, či chcem naozaj opustiť stránku...to bude furt?..
veronikasad
20.09.11,18:15
Veronika, na hlavnú stránku sa dostaneš ak stlačíš domček na ľavej strane pod lištou Porady.
pepsikova
20.09.11,18:40
...joj, díky ti..len aby aj strecha s tým domčekom nespadla:)...odskúšam...
durisovad
20.09.11,18:55
Domcek som nenasla, len tri hlavy, ale funguje to aj s nimi.
srska
20.09.11,19:01
Domcek som nenasla, len tri hlavy, ale funguje to aj s nimi.domček - 102177
verkaz
20.09.11,19:08
Ešte stále neviem zistiť, kto mi v akej odpovedi pridelil bod, aby som mohla poďakovať.
arizona
20.09.11,19:10
Domcek som nenasla, len tri hlavy, ale funguje to aj s nimi.
tie tri hlavy fuguju uz zopar rockov, chi, chi...
ja iba cez ne chodievam .-)
adi11
20.09.11,19:16
Ešte stále neviem zistiť, kto mi v akej odpovedi pridelil bod, aby som mohla poďakovať.
..ved ich vidiet v odpovedi na uzitocnom tlacitku..
marjankaj
20.09.11,19:19
Adi11: A ty každý deň prehľadávaš svoje príspevky, či ti tam niekto nedal užitočné? Aby si mohla poďakovať?
adi11
20.09.11,19:28
..no to urcite nie..v tomto som lajdak priznam sa..a ani moc ich nemam..
..jasne, ze ta tabulka bola lepsia..lenze este nie je na svete..takze kto chce dakovat musi si pockat na nu, alebo pozriet svije prispevky..ked uz tak..:)
tictac7
20.09.11,20:12
....nejaký fatal error, či čo to je, že sa pochvalu nepodarilo uložiť - akože behom hodiny som len 4 chcela dať :-((( - skúšala som aj bez textu aj s textom na rôzne príspevky.... ....a trvalo mi takmer 3 týždne, kým som náhodou na "starej stránke" prišla na to, kto mi dal bodík (som si najskôr myslela, že to je za "pochvaly" no a teraz.... TAKŽE ĎAKUJEM VŠETKÝM ZA PRIDELENÉ BODÍKY OD 16.09.2011 DO ???? - neviem, kedy to nájdem
tictac7
20.09.11,20:16
...jaaaj, ešte taká vecička - neviem, ako sa to volá, ale keď som sa predtým "postavila" na názov témy, tak som videla aj nejaký text a teda som vedela odhadnúť, či otvoriť alebo nie....
srska
20.09.11,20:35
...jaaaj, ešte taká vecička - neviem, ako sa to volá, ale keď som sa predtým "postavila" na názov témy, tak som videla aj nejaký text a teda som vedela odhadnúť, či otvoriť alebo nie....102178
tictac7
20.09.11,20:41
102178

Ďakujem, srska, tak mi to ide, ale na "titulke" (teda, tam, kde sú všelijaké témy s najnovšími prípevkami - po "domčeku" alebo "troch hlavách" alebo po natiahnutí stránky) to nejde :-(
srska
20.09.11,20:46
Ďakujem, srska, tak mi to ide, ale na "titulke" (teda, tam, kde sú všelijaké témy s najnovšími prípevkami - po "domčeku" alebo "troch hlavách" alebo po natiahnutí stránky) to nejde :-(102179
pepsikova
21.09.11,02:43
....achbooože, prečo mi to nejde??!!!(som si zahundrala nahlas dnes ráno pri otvorení porady)...a had, ktorý mi sedel za zadkom a pil kávu z môjho hrnčeka,mi hovorí:..."ty si neskutočná, ty keď si zaumieniš, všetko musí byť hneď,najlepšie okamžite a fčuľ!..však vydrž trochen, nech to dorobia, jedovať sa môžeš aj potom a naraz,nie takto potroške, mohla by si byť rada, že aspoň dvere sú otvorené a máš kde ísť...keby zavrel poradu na týždeň, tak vás všetkých od*****!!"......tak prosím, moj had mi takto okrásnil deň, nuž budem trpezlivá,nebudem nadávať a počkám a prosím vás, počkajte tiež,máme čas,nič nám neujde!...len trpezlivosť,mušky sa vychytajú postupne...

...a toto je úplne mimotémy..tak vám prajem krásny deň,klud a pohodu...vydržať!...
airin.nice
21.09.11,06:44
ale ved tu vobec nic nejde.:(
dam si do vyhladavaca stravne, stravne listky, gastrolistky a ziadny ani podobny vyraz mi vyhladavac nenajde.:(

hlavne ze to tu mam predplatene.:(
verkaz
21.09.11,06:45
Prečo sa mi od rána nedá otvoriť Poraďácka kaviareň?
airin.nice
21.09.11,06:52
a ako to tak sledujem-vyhladavac nereaguje absolutne na nic.:(
nereaguje ani na vyraz danovy bonus, sluzobne cesty a atd.:(
uplne "super".:((
erzet
21.09.11,07:01
Ak dostanem pochvalu a kliknem, za čo to bolo, tak už sa mi neotvorí iba ten príspevok, ako to bolo predtým, ale dva.
otázka
21.09.11,07:11
a ako to tak sledujem-vyhladavac nereaguje absolutne na nic.:(
nereaguje ani na vyraz danovy bonus, sluzobne cesty a atd.:(
uplne "super".:((
Z vlastnej skúsenosti....Keď zadám otázku do googla-porada, vyhľadá mi oveľa viac ako na samotnej Porade.....
airin.nice
21.09.11,07:20
no ja som zadala napriklad len jedno slovo-stravne-v sekcii :pridat otazku-hladat-google

ako inac-nenaslo nic.:(
rodina1
21.09.11,07:23
mimotemy
Ahoj, ešte ma napadlo, či chyba nie je v nastaveniach...napr. na príspevky v každej sekcii (Domácnosť, Stavba, Kultúra, Počítač, Recepty) si prednastavíš svoj filter ....zvoliť dátum napr. posledný deň, týždeň. mesiac, 100dní, rok, od začiatku a spôsob zobrazovania. (vzostupne alebo zostupne) viď.foto

Mrkni, či náhodou nemáš predvolené zobrazovanie príspevkov od začiatku a vzostupne:)


... a toto si ako nastavím? ... kukám, kukám, ale nikde to nemôžem nájsť :(
airin.nice
21.09.11,07:23
vie mi tu teda niekto napisat-ako sa dostanem jednoducho k informaciam ktore potrebujem?
zacinam stracat nervy a trpezlivost
dakujem
arizona
21.09.11,07:23
Erzet a kde to vidíš, kto Ti dal pochvalu? Lebo ja pod príspevkom vidím iba číslo a nie ako po starom aj mená.

si tam priloz mysku a ukaze ti aj meno .-)
Tweety
21.09.11,07:26
Prečo sa neviem dostaťk príspevkom na Porade štandardne, ale len cez upozornenie?
rodina1
21.09.11,07:28
Tak včul som z toho jeleň.
Dám si Obsluha - Dnešné príspevky a hneď oznam:




Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.

To isté sa mi "vycapne" ak dám aj nové príspevky ...

Musím ísť cez Porada - Účtovníctvo a rolovať a rolovať ....
rodina1
21.09.11,07:29
No a ďalšia vec ...
Ak som už v danej téme použila "citovať" a potom chcem ešte zase odpovedať, tak tá citácia sa mi v tej ďalšej odpovedi znovu zobrazí, musím pracne hľadať, na ktorej strane ten citovaný príspevok bol a "odkliknúť" už zakliknuté "citovať" ...
airin.nice
21.09.11,07:30
je to tu cele nejake....asi by som nieco skarede napisala...

ja potrebujem len obycajne informacie, nie vidiet suhlasy a kto a za co hlasoval.:(.:(
airin.nice
21.09.11,07:31
ide ma porazit...vazne.:(
rodina1
21.09.11,07:33
... čo potrebuješ? ...
erzet
21.09.11,07:36
Pochvala mi príde ako správa.
airin.nice
21.09.11,07:37
potrebovala som informaciu ohladne stravneho-potrebujem vediet-kolko stravnych listkov si moze dat do nakladov SZCO za cely rok.Pocita sa to na pracovne dni, alebo aj kalendarne dni-ked napriklad ako ja /uctovnicka/-mam aj vikendy pracovne a v pripade kontroly by som si to vedela aj zdovodnit....dakujem..


uff...musim sa skludnit...som sa normalne vytocila z celej "Porady".
m.hladka
21.09.11,07:41
potrebuje presnejšiu verziu, skús kliknúť tu: http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1
Skopíruj sem obsah prvých troch tabuliek. Ď.

Poprosím aj ostatných, keď nahlasujú chybu, nech tu skopírujú prvé tri tabuľky odtiaľto: http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1
Potom viem presne Vaše nastavenia. Ak máte Internet Explorer 6 alebo 7, rovno Vám odporúčam nainštalovať si nový, pretože tieto sa na stránkach prestávajú podporovať. Dôvod je jednoduchý, čas strávený tomu aby web fungoval v IE6 fungovalo je škodlivý zdraviu :)
Richard, ja zatiaľ nič nekopírujem, radšej ešte počkám, lebo by som si tu určite niečo pobabrala, nie som až tak znalá na PC ... :)
otázka
21.09.11,07:42
Mimo témy.....dnes som sem dala 3 príspevky.......ktoré neexistujú, ale na 100 % sa 1 objavil v téme a už tam nie je...cenzúra?
Zdenka175
21.09.11,07:48
Mne by sa páčilo, keby boli viditeľné mená ľudí, ktorí súhlasili s príspevkom. Lebo treba klikať myškou. ďakujem
Stefan2005
21.09.11,07:51
... odkaz (dnešné príspevky) http://www.porada.sk/search.php?do=getdaily sa stal nefunkčným
airin.nice
21.09.11,07:56
dnes to tu radsej zavriem, lebo by som uskodila vlastnemu zdraviu.:(
Nella_2
21.09.11,08:00
dnes to tu radsej zavriem, lebo by som uskodila vlastnemu zdraviu.:(
skús hľadať priamo v google - zadaj kľúčové slová a k tomu aj slovo Porada - nájde Ti staré príspevky z Porady
Zdenka175
21.09.11,08:16
Ja som dnes objavila funkciu, aby už odkazy,albumy v profile neboli verejne. :)Klikla som na Moje nastavenia - súkromie profilu. - a tam bolo nadstavené na všetko - Ktokoľvek. Hneď som si to zmenila len na priateľov.:)
Lubik
21.09.11,09:13
ked si chcem precitat znenie § zakona (nie komentar), vyhodi ma to do Prehladu obsahu .. preco?
Kvaka
21.09.11,09:41
Ja som dnes objavila funkciu, aby už odkazy,albumy v profile neboli verejne. :)Klikla som na Moje nastavenia - súkromie profilu. - a tam bolo nadstavené na všetko - Ktokoľvek. Hneď som si to zmenila len na priateľov.:)
Zdenka, je to dobrá možnosť, ako zabrániť neregistrovaným, ale aj iným, aby sledovali tvoje odkazy. Ja som si to nastavovala predvčerom, hneď ako som zistila, že neprihlásená vidím do odkazov nás všetkých, tiež som na to tu upozorňovala, ale je tu už veľa príspevkov a stráca sa prehľad. Mne vadili tí neregistrovaní, že mohli vidieť všetko, aj albumy a fotky v nich, preto som uvítala možnosť úpravy, zvolila som si na odkazy možnosť priatelia a kontakty. Neprihlásený ma vidí takto http://www.porada.sk/t176677-p4-upravy-na-porade.html#post1851640. Predsa len, ale to je len môj názor, ak má niekto nastavené odkazy iba pre priateľov, nebudú mu môcť iní komentovať cez odkaz nejaký príspevok, napríklad upozorniť na chybu. Ja som to aspoň doteraz riešila upozornením neverejne, cez odkaz. Pridať kontakt sa dá aj bez vyžiadania priateľstva a podľa potreby budem aj ďalej kontakty pridávať. Ak chcem riešiť niečo súkromne, na to sú ss. Tam môžem využiť odkazy iba priateľom, ale ak chcem niekomu komentovať príspevok alebo pochváliť, nemusí to byť len priateľ. Skúšala som ti poslať pochvalu s odkazom, nepustilo ma.:)
Ale teraz nejdú pochvaly nikomu, tak nemrozumiem.
truch
21.09.11,09:55
už si nemôžem pozrieť ani nové, ani dnešné príspevky:( mám tam
Sorry, there are no new items to view.

You may search for specific items, here
truch
21.09.11,09:57
idem het odtiaľto:(
alaya1
21.09.11,10:13
Vobec mi nesignalizuje, ze mam novy odkaz, pripadne SS.
Ked si chcem nakliknut nejaku temu stale sa ma pyta, ci tu chcem na stranke ostat, musim to naklikat aspon 5 krat, aby ma pustilo do temy.
Tiez mi neukazuje stare a nove temy v profile a ked napisem prispevok, neukazuje mi tie ikony pod nim.
Je to velka skoda, porada bola vyborna pred tym.

Nemozeme sa vratit k starej dobrej porade?
Kvaka
21.09.11,10:23
už si nemôžem pozrieť ani nové, ani dnešné príspevky:( mám tam
Sorry, there are no new items to view.

You may search for specific items, here
Mne vyhadzuje to isté, ale v slovenčine.
Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.
rodina1
21.09.11,10:40
Zdenka, je to dobrá možnosť, ako zabrániť neregistrovaným, ale aj iným, aby sledovali tvoje odkazy. Ja som si to nastavovala predvčerom, hneď ako som zistila, že neprihlásená vidím do odkazov nás všetkých, tiež som na to tu upozorňovala, ale je tu už veľa príspevkov a stráca sa prehľad. Mne vadili tí neregistrovaní, že mohli vidieť všetko, aj albumy a fotky v nich, preto som uvítala možnosť úpravy, zvolila som si na odkazy možnosť priatelia a kontakty. Neprihlásený ma vidí takto http://www.porada.sk/t176677-p4-upravy-na-porade.html#post1851640. Predsa len, ale to je len môj názor, ak má niekto nastavené odkazy iba pre priateľov, nebudú mu môcť iní komentovať cez odkaz nejaký príspevok, napríklad upozorniť na chybu. Ja som to aspoň doteraz riešila upozornením neverejne, cez odkaz. Pridať kontakt sa dá aj bez vyžiadania priateľstva a podľa potreby budem aj ďalej kontakty pridávať. Ak chcem riešiť niečo súkromne, na to sú ss. Tam môžem využiť odkazy iba priateľom, ale ak chcem niekomu komentovať príspevok alebo pochváliť, nemusí to byť len priateľ. Skúšala som ti poslať pochvalu s odkazom, nepustilo ma.:)
Ale teraz nejdú pochvaly nikomu, tak nemrozumiem.

Ja som si zatiaľ dala "registrovaní členovia", nakoľko kontaktov mám zatiaľ nula a priateľov tiež veľa nemám ... skúšala som do profilov tých, ktorí poslali mne do profilu fotku, a tiež ma v mnohých prípadoch nepustilo, lebo zrejme majú nastavené "len priatelia" ...
truch
21.09.11,10:55
Mne vyhadzuje to isté, ale v slovenčine.
Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.
v nových príspevkoch je to anglicky, v dnešných po slovensky:D
Žabinka
21.09.11,10:57
v nových príspevkoch je to anglicky, v dnešných po slovensky:D
dievčatá, učte sa jazyky, vidíte, že sa vám to zíde... :D:---:D
truch
21.09.11,11:20
Dani, či anglicky, či slovensky aj tak ma to tam nepustí:(
misoft
21.09.11,11:27
A pochvaličky fungujú? Chcel som jednu dať, no Porada na mňa "vybafla", že to nie je možné.
kn-alka
21.09.11,11:29
Mne sa zasa nikde neukazuje koľko a od koho mám body, neviem sa ani nikomu poďakovať :(
Richard
21.09.11,11:51
Akékoľvek vyhľadávanie, napríklad aj mojich starých príspevkov je momentálne nefunkčné.
Kvôli chybám vo vyhľadávaní sa musia prebudovať indexy čo trvá aj jeden deň. Dúfam že to zbehne v poriadku a potom to bude fungovať korektne.
adi11
21.09.11,12:05
A pochvaličky fungujú? Chcel som jednu dať, no Porada na mňa "vybafla", že to nie je možné.
..zaujimave..vcera mi to fungovalo..
Richard
21.09.11,12:08
Už vidím tú chybu s pochvalami, fixneme, fixneme :) Ďakujem za pomoc!
erzet
21.09.11,12:18
Si šplhám
misoft
21.09.11,12:26
Aj ja :D!
misoft
21.09.11,13:35
Ľudkovia, Richard mi oznámil, že Pochvaly už idú.
Nella_2
21.09.11,13:37
Ľudkovia, Richard mi oznámil, že Pochvaly už idú.
No sláva, aj mne fungujú
veronikasad
21.09.11,14:06
Richard, teraz sa mi nezobrazujú dnešné príspevky, ani nové príspevky. K témam sa dá dostať len cez Hlavnú stránku Porady

Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.
Richard
21.09.11,14:12
Richard, teraz sa mi nezobrazujú dnešné príspevky, ani nové príspevky. K témam sa dá dostať len cez Hlavnú stránku Porady

Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.

To je všetko postavené na vyhľadávaní, ktoré sa momentálne musí prerobiť lebo fungovalo nesprávne. Prerobiť znamená že databáza si indexuje všetky texty a to bude trvať až do zajtra :(

Dovtedy odporúčam niečim iným podoprieť dobrú náladu :) Život je krátky a chyby na Porade odstrániteľné, takže máme dôvod na úsmev :)
Tweety
21.09.11,14:14
To už nebudeme mať zábavné? Tento tvoj príspevok by si to zaslúžil. PS, a budem si môcť niekedy pozrieť, kto mi dal užitočné, a kto súhlas?
avalik
21.09.11,14:22
uz sa zobrazuje aj prehlad ziskanych bodov - len je to velmi roztiahnute a jeden zapis na 2 riadky - stara jednoriadkova verzia s 3 stlpcami bola prehladnejsia :(
Gabi03
21.09.11,15:25
To je všetko postavené na vyhľadávaní, ktoré sa momentálne musí prerobiť lebo fungovalo nesprávne. Prerobiť znamená že databáza si indexuje všetky texty a to bude trvať až do zajtra :(

Dovtedy odporúčam niečim iným podoprieť dobrú náladu :) Život je krátky a chyby na Porade odstrániteľné, takže máme dôvod na úsmev :)

Keď ja by som tak veľmi chcela, ale stále kojím... :D
pepsikova
21.09.11,16:38
avatar Gabi03 Dnes, 18:25

Keď ja by som tak veľmi chcela, ale stále kojím... ..mojík, posielam ti mrkvovú šťavu..musí ti stačiť:)
Heni
21.09.11,17:03
No sláva, aj mne fungujú
mne to zatiaľ nejde...
resp. ked kliknem na pochváliť - tak tabuľka s možnosťami pochvaly je skrytá kdesi pod príspevkami, takže sa pochvala udeliť nedá... :-/
rodina1
21.09.11,18:01
... počkajme si nejaký ten čas, kým to Richard dá do "richtiku" ... ak potom niečo nepôjde, reklamujme ... Richard nás prosil o trpezlivosť i o čas, kým urobí všetko tak, ako má byť ... tak mu dajme nejaký ten časík ...
alla66
21.09.11,18:02
Ako zistím, či potvrdením hlášky" Skutočne si želáte pridať člena ****** do kontaktov? " bol pridaný člen premiestnený do zoznamu kontaktov?:)
220870
21.09.11,18:05
to bude tým že je to šesť hviezdičkový člen.
misoft
21.09.11,18:17
alla66: vieš čím to bude? Tým, že si ich pridala medzi kontakty, ešte nebudú v tvojom zozname. Týmto sa odosiela žiadosť o priateľstvo a keď bude táto žiadosť protistranou potvrdená, tak sa objaví v tvojom zozname.

BTW: ešte to stále nie je odladené - keď som odosielal tento príspevok, vyskočilo upozornenie, že opúšťam stránku.
alla66
21.09.11,18:23
Medzi novinkami sa objavila možnosť pridať konkrétneho člena do zoznamu kontaktov...kontakt nemusí potvrdiť moju žiadosť ako priateľ...ide o to, aby tieto osoby pri zablokovanom profile mali právo písať a čítať odkazy:)

PS: aj mne vyskočila táto hláška.....
************************************************** ************************************************** ************************************************** *
OK, vyriešené, už ich vidím v mojom zozname http://www.porada.sk/profile.php?do=buddylist&page=2
Stefan2005
22.09.11,05:13
... odkaz (dnešné príspevky) http://www.porada.sk/search.php?do=getdaily sa stal nefunkčným

odkaz mám naďalej nefunkčný, rovnako ako http://www.porada.sk/search.php?do=getnew (Nové príspevky) - teda mám prístup len k 15 príspevkom na úvodnej stránke Porady (resp. k sledovaným témam) ....
aktaK
22.09.11,06:38
uz mi nefunguje na hlavnej stranke to, ze ked som mysou prechadzala po témach, tak sa ukazovali okienka s prvou vetou, prvymi slovami temy, a ja som sa tak lepsie vedela orientovat, ci ma tema zaujima, resp. ci som ju uz citala a ci mam, resp. nemam na nu klikat a otvarat ju, boze, vsak ja sama sebe nerozumiem, na co sa to tu pytam :o( prepacte, ale da sa to nejak spojazdnit???
Richard
22.09.11,06:44
uz mi nefunguje na hlavnej stranke to, ze ked som mysou prechadzala po témach, tak sa ukazovali okienka s prvou vetou, prvymi slovami temy, a ja som sa tak lepsie vedela orientovat, ci ma tema zaujima, resp. ci som ju uz citala a ci mam, resp. nemam na nu klikat a otvarat ju, boze, vsak ja sama sebe nerozumiem, na co sa to tu pytam :o( prepacte, ale da sa to nejak spojazdnit???

myslíš hore tie najnovšie témy? Tak tam to funguje, aký máš prehliadač? Klikni tu a opíš prvé tri tabuľky: http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1
pepsikova
22.09.11,06:46
uz mi nefunguje na hlavnej stranke to, ze ked som mysou prechadzala po témach, tak sa ukazovali okienka s prvou vetou, prvymi slovami temy, a ja som sa tak lepsie vedela orientovat, ci ma tema zaujima, resp. ci som ju uz citala a ci mam, resp. nemam na nu klikat a otvarat ju, boze, vsak ja sama sebe nerozumiem, na co sa to tu pytam :o( prepacte, ale da sa to nejak spojazdnit???..

..mne to tiež funguje...neboj, a nejeduj sa,pýtať sa je normálne, inak sa nič nedozvieš...
aktaK
22.09.11,06:59
tak pockam na manzela, on mi bude musiet pomoct, obavam sa, ze nemame rovnaky materinsky jazyk xixi,

ale ano, nefunguje mi ani ta vrchna lista, na ktorej su temy, kde som aj ja sama pridala nejaky prispevok, takze kliknem na celu temu a az tak si odkliknem tu poslednu stranku...

a taktiez mi nefunguje v "prehlade obsahu" to, ze ked myskou, teda len kurzorom sa zastavim na samotnom nazve temy, tak mi nevyskoci take biele okienko, kde zadavatel temy sa pyta, resp. prve slova o com je rec....no proste predtym som to mala, neviem, rozumiete mi niekto?

p.s. myskou si oznacim temu, nazov danej temy ocervenie a je podciarknuty a zaroven mi tam chyba to okienko, v ktorom som videla o com sa asi tak bude točiť v tej danej teme a ci sa mi oplati ju teda otvarat..
alaya1
22.09.11,07:11
No mne to funguje.
pepsikova
22.09.11,07:25
...to aktak...
...aký máš prehliadač?..Operu, Mozillu, alebo Internet explorer?...lebo ja mám mozillu a tam sa mi zobrazí takmer celá nová téma-z novovytvorených,alebo z tých, kde sú pridané nové príspevky,na hlavnej stránke porady...
..ešte sa mohlo stať, že si si ju vyklikla-na pravej strane na kraji sú také malé šípky(hneď vedla "posledný príspevok"),ktoré sú na to, aby si schovala časť porady, ktorú nechceš sledovať..kukni na to...
vieraaaa
22.09.11,07:31
Ani mne nefungujú tie "vyskakovacie" okienka na titulnej strane ako "aktaK" a predtým, keď som pozrela nejaký príspevok a vyšla som z neho, tak pokiaľ tam nebol nový príspevok, tak na začiatku témy zmizla tá malá špíka, teraz tam mám tie šipky stále.
Keďže neviem, ako tu opísťa tie 3 tabuľky, tak to riešim takto. Zaberá to síce veľa miesta, ale keď mi to bude fungovať, môžem to vymazať - aspoň tie údaje.

Browser type and version
Browser IE
Fullversion 8.0
ServicePack 0
BrowserBuild 8,0,6001,18702
MobileDevice False
DeviceName
Gecko False
GeckoBuildDate
Version 8
Majorver 8
Minorver 0
ContainerBrowser
ContainerVersion 0
ContainerFullversion
Crawler False


Browser security
SessionCookies True
PersistentCookies True
JavaScriptEnabled True
VBScriptEnabled True
JavaEnabled Enabled
ActiveXEnabled True
SSL True
SSLActive False
SSLKeySize 128 bits
SSLEnabled True
Firewall False
OpenPorts 80, 1755, 554 are open ports
PopupsBlocked Not tested
ImagesEnabled True
HighSecurity False


Display and Layout
Width 1024
WidthAvail 749
Height 768
HeightAvail 377
StyleSheets True
PNG True
FontSmoothing True
FontColor True
FontSize True
FontsInstalled arial, verdana, times, helvetica are installed fonts
TextSize Medium
Tables True
TableBGColor True
TableBGImage True
ColorDepth 16.77 Million Colors (32-bit True Color)
Frames True
IFrames True
DisplayXDPIActual 96 DPI
DisplayYDPIActual 96 DPI
DisplayXDPILogical 96 DPI
DisplayYDPILogical 96 DPI
Žabinka
22.09.11,07:35
uz mi nefunguje na hlavnej stranke to, ze ked som mysou prechadzala po témach, tak sa ukazovali okienka s prvou vetou, prvymi slovami temy, a ja som sa tak lepsie vedela orientovat, ci ma tema zaujima, resp. ci som ju uz citala a ci mam, resp. nemam na nu klikat a otvarat ju, boze, vsak ja sama sebe nerozumiem, na co sa to tu pytam :o( prepacte, ale da sa to nejak spojazdnit???
V práci mám Mozillu, tam mi táto funkcia ide. Doma mám Explorer, a nejde to.
pepsikova
22.09.11,07:40
..veď som sa pýtala, aký má aktaK prehliadač..nenapísala...
aktaK
22.09.11,07:42
ano dievky, mate pravdu, teraz som sa skusila prihlasit na poradu cez mozillu ...a funguju tie biele okienka, cez explorer to neide, hoci pred upravami mi to na 100 pro fungovalo...
a co sa tyka tej hornej listy - moje sledovane temy, - cez sipku sa nedostanem na posledny prispevok, musim najprv odkliknut celu temu a nasledne sa dostat na poslednu stranku - a toto mi nefunguje ani v tej mozille
Richard
22.09.11,08:24
ešte prosím vyplň to čom ťa prosil vyššie, aby som vedel presne v ktorej verzii IE to nefunguje. Každý prehliadač má totiž niekoľko verzií (staré a nové) a nie každá verzia dokáže fungovať rovnako a teda zobrazovať určité veci (IE je expert na to že nepodporuje moderné princípy v zobrazovaní stránok)
aktaK
22.09.11,09:04
doplnim vecer, je mi to strasne trapne, ale pockam na manzela, nerozumiem tymto veciam :cool:
PotPalo
22.09.11,09:51
- problém pri prihlasovaní: v mene to rozlišuje veľké a malé písmená. Predtým mi stačilo napísať potpalo, teraz musím napísať PotPalo.

(To sa akože teraz môže niekto registrovať pod menom iného, stačí mu zmeniť nejaké to písmeno na veľké/malé? Napríklad by mohlo byť richard a aj Richard?)
pepsikova
22.09.11,09:58
...pôtik, však každá stránka rozlišuje veľké a malé písmená!..tie ohľaduplnejšie dokonca vyhodia okníčko-dajte pozor pri prihlasovaní na capslook a veľké a malé písmená......myslím, že sa nemôžeš prihlásiť ako potpalo, keď na začiatku pri registrácii si mal PotPalo...
pepsikova
22.09.11,09:59
doplnim vecer, je mi to strasne trapne, ale pockam na manzela, nerozumiem tymto veciam :cool:..

..nemorduj sa, nie sme nikdy dosť múdri, aby sme večer nemohli byť múdrejší...
Terezia13
22.09.11,10:07
prečo sa mi nedá vložiť otázka do mzdovej účtarne???
Zitulda
22.09.11,10:08
- problém pri prihlasovaní: v mene to rozlišuje veľké a malé písmená. Predtým mi stačilo napísať potpalo, teraz musím napísať PotPalo.
Ja som sa včera tiež nevedela prihlásiť, hoci v kolónke meno pri prihlasovani mi vyskakovalo vždy, ako predtým ale teraz sa nedalo. Potom som zmenila prvé písmenko mena na veľké a už to ide.
(To sa akože teraz môže niekto registrovať pod menom iného, stačí mu zmeniť nejaké to písmeno na veľké/malé? Napríklad by mohlo byť richard a aj Richard?)
Nie, mýliš sa, lebo aj keby boli dvaja s rovnakým menom, neprihlásia sa a ani registrácia sa nepodarí, lebo je ešte dôležité heslo. Aspoň si myslím, že je to tak.

...odpoveď je v texte citácie.

Mňa ale trápi vic to, že obrázky sa (ak nemajú URL-ko, nedajú prikladať tak ako predtým:( Je to podľa mňa zlééé.
arizona
22.09.11,10:09
- problém pri prihlasovaní: v mene to rozlišuje veľké a malé písmená. Predtým mi stačilo napísať potpalo, teraz musím napísať PotPalo.

(To sa akože teraz môže niekto registrovať pod menom iného, stačí mu zmeniť nejaké to písmeno na veľké/malé? Napríklad by mohlo byť richard a aj Richard?)
Prave vcera mi pisala jedna poradacka, vraj sa nemoze prihlasit na Poradu.Myslela si, ze je nejaka odstavka,kvoli udrzbe...
Nakoniec sme zistili, ze pisala omylom prihlasovaci nick s malym pismenom,ale na Porade ho ma s velkym. Az ked to napisala spravne, v pohode sa prihlasila...
Zitulda
22.09.11,10:15
A nie je najlepšie pridať do témy odpoveď tak, že označíte v modrom okienku s + -som, ale je rýchlejšie zakliknúť Formátovať odpoveď... možná, že už to niekto tu uviedol, tak sa ospravedlňujem:)
A prikladám Richard okopírované tri tabuľky z linku, čo si písal...možná, že Ti pomôže.
Browser type and version
Browser IE
Fullversion 8.0
ServicePack 0
BrowserBuild 8,0,7100,0
MobileDevice False
DeviceName
Gecko False
GeckoBuildDate
Version 8
Majorver 8
Minorver 0
ContainerBrowser
ContainerVersion 0
ContainerFullversion
Crawler False


Browser security
SessionCookies True
PersistentCookies True
JavaScriptEnabled True
VBScriptEnabled True
JavaEnabled Enabled
ActiveXEnabled True
SSL True
SSLActive False
SSLKeySize 128 bits
SSLEnabled True
Firewall False
OpenPorts 80, 1755, 554 are open ports
PopupsBlocked Not tested
ImagesEnabled True
HighSecurity False


Display and Layout
Width 1024
WidthAvail 1004
Height 819
HeightAvail 601
StyleSheets True
PNG True
FontSmoothing True
FontColor True
FontSize True
FontsInstalled arial, verdana, times, helvetica are installed fonts
TextSize Smaller
Tables True
TableBGColor True
TableBGImage True
ColorDepth 16.77 Million Colors (32-bit True Color)
Frames True
IFrames True
DisplayXDPIActual 120 DPI
DisplayYDPIActual 120 DPI
DisplayXDPILogical 96 DPI
DisplayYDPILogical 96 DP
Zdenka175
22.09.11,10:16
Ja sa tu dnes prihlasujem asi 3 hodiny, žiadala som si zmeniť heslo a stále nič. Už som bola bezradná. Písala som si prihlasovacie meno s veľkým a keď som dala heslo, sa mi Zdenka zmenilo na malé začiatočné písmeno zdenka... neviem čo sa to deje, ale už to funguje...
rodina1
22.09.11,10:20
... ja sa neodhlasujem vôbec a mám pokoj ...
Zdenka175
22.09.11,10:22
rodina1 Dnes, 13:20
... ja sa neodhlasujem vôbec a mám pokoj ...



Ja sa tiež neodhlásim, vypnem PC, a keď zapne pýta si údaje:mad::mad::mad:
jana007
22.09.11,10:27
V starej porade ma to neodhlasovalo, teraz to pýta zakaždým meno a heslo, nechce si to zapamätať!
betka631
22.09.11,10:29
Ja sa tiež nikdy neodhlasujem z Porady...len kliknem na stránku a som tu, v pohode mi to funguje a nepýta znova meno a heslo.
pepsikova
22.09.11,10:43
..ja sa neodhlasujem nikdy,mám "zapamätať" a je to v pohode, nikdy odo mňa nepýta prihlásiť sa znova...tak, ako betka631..v pohode...


...a obrázky systémom "kopírovať/vložiť" nám hádam Richard urobí naspäť...lebo toto komplikované mi nepáči a neviem to...

..skúste si nastaviť vo svojom prehliadači "Zapamätať heslá užívateľov...v mozile sa to dá...pamätá si aj heslá aj v emailových schránkach a stránkach, ktoré navštevujem,občas len niekde kliknem začiatočné písmeno...mozila má taký vynález-zapamätať heslo pre túto stránku-no a to sa dá nastaviť priamo v prehliadači...Štart---nastavenia---používateľské kontá...(otvoriť a nastaviť pamätanie)
rodina1
22.09.11,10:44
Čo ma ešte ale stále hnevá je, že si nemôžem pozrieť všetky moje pridané príspevky.
Už som si to aj ponastavovala, ako mi alla66 radila, všetko bolo v poriadku, dám si pozrieť príspevky a sú tam také, ktoré som si vôbec nedala "sledovať". Chcela som, aby sa mi zobrazovali len príspevky, ktoré som pridala do odborných tém. Zobrazujú sa mi príspevky z Poraďáckej kaviarne (ktoré som si zadala "posledný deň") a tie z odborných tém, pri ktorých som si zadala "od začiatku" tak tie sa mi zobrazia len spred dvoch dní ... som z toho paf!!! :(
rodina1
22.09.11,10:47
Keďže Veronika to dala do minikomentáru, hlásim a požadujem: vkladanie obrázkov cez Kopírovať a Prilepiť a nie cez URL ...
prosím, prosím, prosím ...
pepsikova
22.09.11,10:48
Keďže Veronika to dala do minikomentáru, hlásim a požadujem: vkladanie obrázkov cez Kopírovať a Prilepiť a nie cez URL ...
prosím, prosím, prosím .....

..mojík, Richard to urobí, vie o tom, len musíme vydržať,nejde všetko hneď...
pepsikova
22.09.11,10:51
Čo ma ešte ale stále hnevá je, že si nemôžem pozrieť všetky moje pridané príspevky.
Už som si to aj ponastavovala, ako mi alla66 radila, všetko bolo v poriadku, dám si pozrieť príspevky a sú tam také, ktoré som si vôbec nedala "sledovať". Chcela som, aby sa mi zobrazovali len príspevky, ktoré som pridala do odborných tém. Zobrazujú sa mi príspevky z Poraďáckej kaviarne (ktoré som si zadala "posledný deň") a tie z odborných tém, pri ktorých som si zadala "od začiatku" tak tie sa mi zobrazia len spred dvoch dní ... som z toho paf!!! :(..

..a načo sa vraciaš k svojim príspevkom?..ja mám len sledované témy, a tam vždy trafím nájsť posledný príspevok...a tuším, že tu bude naspäť fičať aj to, že vo svojom profile si nájdeš všetky príspevky od teba...alebo od niekoho iného...len vydržať..
Tatiana
22.09.11,11:06
Nejde mi otvoriť hľadanie nových a dnešných príspevkov ...
alaya1
22.09.11,11:10
Mne uz funguje vsetko.....
Žabinka
22.09.11,11:13
V práci mám Mozillu, tam mi táto funkcia ide. Doma mám Explorer, a nejde to.
Môj Explorer je verzia 8.0.7601.17514
katalóg
22.09.11,11:15
Všimla so si, že sa nedá zistiť, kto uzatvoril tému, ak sa zamkla. Zostane to tak?
pepsikova
22.09.11,11:17
Všimla so si, že sa nedá zistiť, kto uzatvoril tému, ak sa zamkla. Zostane to tak?..

..nezavrela sa kliknutím 3x na vyriešené?..bolo to tak...
misoft
22.09.11,11:46
Ak v "Prehľad obsahu" dole kliknem na "Viac nových príspevkov" - vyhodí mi, aby som lepšie formuloval - nerozbalí celý prehľad nových príspevkov - bude to potrebné "technicky ošetriť a vyladiť" :D
marjankaj
22.09.11,11:49
A ja zase neviem zrušiť súhlas, ktorý som dal omylom na iný príspevok. Je to nie veľmi prehľadné.
misoft
22.09.11,11:54
Doplním graficky #371:
102246102247
jobobe
22.09.11,11:56
Nefunguje pristup k posledným príspevkom. Vyskočí mi oznam, Prepáčte, nenašli sa žiadne nové príspevky. Použite vzhľadávanie, kliknite sem
arizona
22.09.11,12:07
Nefunguje pristup k posledným príspevkom. Vyskočí mi oznam, Prepáčte, nenašli sa žiadne nové príspevky. Použite vzhľadávanie, kliknite sem

pozri si uvidny prispevok od admina!!!

tam oznamuje, ze to docasne nefunguje...
Zdenka175
22.09.11,12:10
A ja zase neviem zrušiť súhlas, ktorý som dal omylom na iný príspevok. Je to nie veľmi prehľadné.


Ja by som tiež uvítala, keby sa dal opraviť súhlas. Bodovanie sa dá opraviť:)
GabiZ
22.09.11,12:13
Keď napíšem odpoveď na príspevok, niekedy mi vyhadzuje tabuľku s otázkou, či chcem zostať alebo opustiť poradu. Zostane to zamrznuté a až keď si kliknem na tú istú tému až potom vidím, či mi vôbec príspevok odoslalo.
Gapo
22.09.11,12:23
No ja som sa nemohol prihlásiť so svojimi údajmi. Musel dať požiadavku na vygenerovanie nového hesla a potom si to zase zmeniť na moje. Ufffff!
pepsikova
22.09.11,12:42
...môj dedko hovorieval:.."všetko ide, len malé deti treba robiť"...tak chvílku počkajme, nech Richard to "decko" urobí...
durisovad
22.09.11,12:42
Dopatrali ste sa uz niekto, preco sa Porada rekonstruuje? Nie som pocitacovy expert, neviem mozno najst kadejake nove "fajnovky" ale nezda sa mi, ze by to fungovalo lepsie ako predtym.
pepsikova
22.09.11,12:46
Dopatrali ste sa uz niekto, preco sa Porada rekonstruuje? Nie som pocitacovy expert, neviem mozno najst kadejake nove "fajnovky" ale nezda sa mi, ze by to fungovalo lepsie ako predtym...

..mojík, nedopátrali...ale vraj bolo už treba...tak trpíme a trpíme, ale vydržíme...:)
zalobaba
22.09.11,12:49
Prečo mi nefunguje vyhľadávanie cez OBSLUHA --- NOVÉ PRÍSPEVKY a DNEŠNÉ PRÍSPEVKY ????? Vôbec sa tu bez tho neviem orientovááááááťťťťť......
janaGT
22.09.11,14:01
Prečo mi nefunguje vyhľadávanie cez OBSLUHA --- NOVÉ PRÍSPEVKY a DNEŠNÉ PRÍSPEVKY ????? Vôbec sa tu bez tho neviem orientovááááááťťťťť......

mne to tiež nejde ...
Nella_2
22.09.11,14:11
Prečo mi nefunguje vyhľadávanie cez OBSLUHA --- NOVÉ PRÍSPEVKY a DNEŠNÉ PRÍSPEVKY ????? Vôbec sa tu bez tho neviem orientovááááááťťťťť......


mne to tiež nejde ...

Zatiaľ to nikomu nefunguje - pozrite si úvodný príspevok od Richarda.

VYHĽADÁVANIE PRÍSPEVKOV a pod. je nedostupné (okrem horného Google vyhľadávania) cca do 22.9.
misoft
22.09.11,15:56
Aháááá! Nuž tak počkáme :D.
pepsikova
22.09.11,16:15
misoft Dnes, 18:56
Aháááá! Nuž tak počkáme .

..už som tu niekde písala, že všetko ide, len malé deti treba robiť,tak počkáme, pokiaľ Richard toto decko dorobí:)
aktaK
22.09.11,16:33
Richard, tu pripajam tie prve tri tabulky z mojho explorera, o ktore si ma ziadal predpoludním...
pripomínam, ze mi nevyskakuju tie biele okienka pri názvoch tem a taktiez pri mojich sledovaných témach sa nedokazem okamzite prekliknut na posledny príspevok..
aktak

p.s. v mozille mi tie biele okienka sice vyskakuju, ale ani v nej nefunguju tie moje sledovane temy, tak ako by mali.


Browser type and version
Browser IE
Fullversion 8.0
ServicePack 0
BrowserBuild 8,0,7100,0
MobileDevice False
DeviceName
Gecko False
GeckoBuildDate
Version 8
Majorver 8
Minorver 0
ContainerBrowser
ContainerVersion 0
ContainerFullversion
Crawler False


Browser security
SessionCookies True
PersistentCookies True
JavaScriptEnabled True
VBScriptEnabled True
JavaEnabled Enabled
ActiveXEnabled True
SSL True
SSLActive False
SSLKeySize 128 bits
SSLEnabled True
Firewall False
OpenPorts 80, 1755, 554 are open ports
PopupsBlocked Not tested
ImagesEnabled True
HighSecurity False


Display and Layout
Width 1366
WidthAvail 1011
Height 768
HeightAvail 485
StyleSheets True
PNG True
FontSmoothing True
FontColor True
FontSize True
FontsInstalled arial, verdana, times, helvetica are installed fonts
TextSize Medium
Tables True
TableBGColor True
TableBGImage True
ColorDepth 16.77 Million Colors (32-bit True Color)
Frames True
IFrames True
DisplayXDPIActual 96 DPI
DisplayYDPIActual 96 DPI
DisplayXDPILogical 96 DPI
DisplayYDPILogical 96 DPI
otázka
22.09.11,16:43
Tiež pripájam údaje:



Browser type and version






Browser

IE



Fullversion

9.0



ServicePack

0



BrowserBuild

9,0,8112,16421



MobileDevice

False



DeviceName




Gecko

False



GeckoBuildDate




Version

9



Majorver

9



Minorver

0



ContainerBrowser




ContainerVersion

0



ContainerFullversion




Crawler

False









Browser security






SessionCookies

True



PersistentCookies

True



JavaScriptEnabled

True



VBScriptEnabled

True



JavaEnabled

Enabled



ActiveXEnabled

True



SSL

True



SSLActive

False



SSLKeySize

128 bits



SSLEnabled

True



Firewall

False



OpenPorts

80, 1755, 554 are open ports



PopupsBlocked

Not tested



ImagesEnabled

True



HighSecurity

False









Display and Layout






Width

1093



WidthAvail

1076



Height

614



HeightAvail

468



StyleSheets

True



PNG

True



FontSmoothing

True



FontColor

True



FontSize

True



FontsInstalled

arial, verdana, times, helvetica are installed fonts



TextSize

Medium



Tables

True



TableBGColor

True



TableBGImage

True



ColorDepth

16.77 Million Colors (32-bit True Color)



Frames

True



IFrames

True



DisplayXDPIActual

120 DPI



DisplayYDPIActual

120 DPI



DisplayXDPILogical

96 DPI



DisplayYDPILogical

96 DPI
mysimis
22.09.11,17:01
Už som sa dočítala, že nefunguje "obsluha".....tak ako sa vlastne dostanem na porade k príspevkom????
truch
22.09.11,17:06
Už som sa dočítala, že nefunguje "obsluha".....tak ako sa vlastne dostanem na porade k príspevkom????
Tiež chodím cez obsluhu, dá sa aj inak, vľavo cez PORADY,vyberieš si okruh, tam to zatiaľ ide.
Tiež keď prídeš na Poradu, hneď na titulke máš nové témy:)
mysimis
22.09.11,17:28
Tiež chodím cez obsluhu, dá sa aj inak, vľavo cez PORADY,vyberieš si okruh, tam to zatiaľ ide.
Tiež keď prídeš na Poradu, hneď na titulke máš nové témy:)

hm.....dosť nepraktické a hlavne neprehľadné......:(
srska
22.09.11,17:34
§§§ v zákonoch idú (seo hotové)
misoft
22.09.11,20:04
Podnet na kontrolu: často pri dopísaní a odoslaní príspevku vyskočí toto:
102276
vieraaaa
23.09.11,05:19
Mala by som dotaz, síce neviem či to sem patrí - ide o DRAK-a, keď si dám verziu pre tlač, tak to vyzerá takto:
Prepočet príjmov zamestnancom k 1.1.2012

Zamestnávateľ bude mať povinnosť k 1.1.2012 vykonať prepočet príjmov (termín na vykonanie prepočtu je 31.1.2012). Prepočet príjmov sa bude vzťahovať na všetky právne vzťahy s príjmom zo závislej činnosti okrem dohôd. Príjmom je príjem zo závislej činnosti, ktorý je priznaný na základe akejkoľvek zmluvy alebo predpisu okrem dohôd (aj interný predpis alebo jednostranný právny akt zamestnávateľa) k 31.12.2011.
Pri prepočte príjmov sa budú rozlišovať zamestnanci s nízkym a s vysokým príjmom. Zamestnancom s vysokým príjmom je zamestnanec, ktorého pravidelná zložka príjmu k 31. decembru 2011 je vyššia ako 1116,75 €.Vo všeobecnosti možno rozlíšiť tri spôsoby zvýšenia príjmu, a to:
a) všeobecným koeficientom – koeficient 1,344
b) statusovým koeficientom – koeficient stanovený v prílohe zákona, ktorý rozlišuje typ zamestnanca z hľadiska doterajšieho platenia poistného (napr. invalid)
Čiže keď si chcem niečo vytlačiť, tak si to kopírujem do wordu, kde si to musím poupravovať a až potom môžem vytlačiť.
erzet
23.09.11,06:31
Už som sa dočítala, že nefunguje "obsluha".....tak ako sa vlastne dostanem na porade k príspevkom????

Chodím cez Sledované témy
erzet
23.09.11,06:46
Nemohlo by sa dať do profilu či nick je muž alebo žena?
rodina1
23.09.11,11:10
V profile je už možné pozrieť si všetky príspevky (podľa mojich nastavení), ktoré som pridala do tém ... fajn ...
Heni
23.09.11,11:40
mne ešte nejde zobrazenie cez hornú lištu - Obsluha - nové príspevky - vyhadzuje hlášku: prepáčte, žiadne nové výsledky sa nenašli, a Obsluha - dnešné príspevky - vyhadzuje mi hlášku: Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.

a tiež, ked vo viacstranovej téme kliknem na "posledná", že chcem prejsť na poslednú stranu - tak mi vyhodí okienko, či sa naozaj chystám opustiť túto stránku, lebo všetky veci zostanú neuložené... :-(
olga88
23.09.11,12:05
Pan Richard, doteraz som chodila na poradu cez OBSLUHA a najnovsie temy. Teraz mi to nefunguje. Ako mam postupovat? Prosim Vas o presny postup. Vopred dakujem.
arizona
23.09.11,12:09
Pan Richard, doteraz som chodila na poradu cez OBSLUHA a najnovsie temy. Teraz mi to nefunguje. Ako mam postupovat? Prosim Vas o presny postup. Vopred dakujem.

pani Olga, hore je napisane :

VYHĽADÁVANIE PRÍSPEVKOV a pod. je nedostupné (okrem horného Google vyhľadávania) cca do 23.9. obeda
olga88
23.09.11,12:11
Pan Richard, doterz som na poradu chodila cez OBSLUHA a nove prispevky.Teraz mi to nefunguje. Prosim o radu, ako postupovat. Vopred dakujem
erzet
23.09.11,12:15
si sto prvá ktorá si na to sťažuje, pozri sa dozadu na príspevky.
pepsikova
23.09.11,12:38
Pan Richard, doterz som na poradu chodila cez OBSLUHA a nove prispevky.Teraz mi to nefunguje. Prosim o radu, ako postupovat. Vopred dakujem..

..porada je už týždeň v reorganizácii...treba prečítať tému..od roku 2004 by si mohla vedieť,ako to tu fičí...
Gapo
23.09.11,13:06
Keď sa už prerába, nebolo by lepšie keby, ak mi príde notifikácia, aby "chlievik na odpoveď" bol v mene toho od koho prišla? Neviem či len ja musím potom mazať odpoveď čo som dal sebe samému...
Richard
23.09.11,13:12
Doplnil som do prvého príspevku, že menu OBSLUHA súvisí s vyhľadávaním. Už to snáď čoskoro bude, pracujeme na tom :)
Richard
23.09.11,13:19
Keď sa už prerába, nebolo by lepšie keby, ak mi príde notifikácia, aby "chlievik na odpoveď" bol v mene toho od koho prišla? Neviem či len ja musím potom mazať odpoveď čo som dal sebe samému...

Aká notifikácia? Na email o novom príspevku, súkr. správe či?
rodina1
23.09.11,13:51
Aká notifikácia? Na email o novom príspevku, súkr. správe či?

zareagujem na toto: ak mi niekto napíše ss-ku a ja mu chcem odpovedať, dám "odpovedať" a zároveň musím vyplniť aj adresáta ... predtým ten adresát tam bol automaticky ...
Nella_2
23.09.11,13:56
Skúsim aj ja pridať svoju prosbu. Niektorí tu na Porade (zrejme novší členovia alebo neviem podľa akého kritéria) nemáme možnosť posielať odkazy do profilov iných členov (keď sa chcem napr. poďakovať a k tomu niečo aj dodať) a tiež nemáme možnosť posielať ani prijímať SS. Ja sa viem do profilu niekoho dostať napr. len cez pochvalu za nejaký jeho príspevok.

Nedá sa to zmeniť?
rodina1
23.09.11,14:05
Skúsim aj ja pridať svoju prosbu. Niektorí tu na Porade (zrejme novší členovia alebo neviem podľa akého kritéria) nemáme možnosť posielať odkazy do profilov iných členov (keď sa chcem napr. poďakovať a k tomu niečo aj dodať) a tiež nemáme možnosť posielať ani prijímať SS. Ja sa viem do profilu niekoho dostať napr. len cez pochvalu za nejaký jeho príspevok.

Nedá sa to zmeniť?

Toto sa stalo tým, že niektorí členovia porady si dali zviditeľniť profil len napr. pre priateľov, či pre kontakty. Ani ja (hoci som tu trošku dlhšie ako ty) nemám možnosť sa k niektorým členom dostať, nakoľko nie som ich "priateľ" (ja som si dala "registrovaných členov").
Nella_2
23.09.11,14:11
Toto sa stalo tým, že niektorí členovia porady si dali zviditeľniť profil len napr. pre priateľov, či pre kontakty. Ani ja (hoci som tu trošku dlhšie ako ty) nemám možnosť sa k niektorým členom dostať, nakoľko nie som ich "priateľ" (ja som si dala "registrovaných členov").
Ale ja som túto funkciu nemala ani pred týmito zmenami a viacerí sa tu na to sťažovali... najprv som si myslela, že je to nejako limitované počtom príspevkov, dobou registrácie... ale stále tú možnosť nemám.
rodina1
23.09.11,14:13
skús mi poslať do profilu niečo ...
pepsikova
23.09.11,14:15
Skúsim aj ja pridať svoju prosbu. Niektorí tu na Porade (zrejme novší členovia alebo neviem podľa akého kritéria) nemáme možnosť posielať odkazy do profilov iných členov (keď sa chcem napr. poďakovať a k tomu niečo aj dodať) a tiež nemáme možnosť posielať ani prijímať SS. Ja sa viem do profilu niekoho dostať napr. len cez pochvalu za nejaký jeho príspevok.

Nedá sa to zmeniť?..

..do profilu iného člena sa dostaneš kliknutím na jeho nick-ten modrý, hocikde,aj z hlavnej stránky,alebo z príspevkov a potom mu môžeš nechať odkaz v jeho profile...mne to tak fičí v mozile stále, aj teraz som to odskúšala, náhodným nickom...
...a ss-ky by si si mala nastaviť vo svojich nastaveniach, pozri tam, či ich nemám zablokované...
Nella_2
23.09.11,14:15
nemám takú možnosť... iba ak cez pochvalu Tvojho príspevku
Stefan2005
23.09.11,14:18
...VYHĽADÁVANIE PRÍSPEVKOV a pod. je nedostupné (okrem horného Google vyhľadávania) cca do 23.9. obeda

... tento dátum registrujem teraz v Richardovom príspevku, ale mám dojem, že sa priebežne aktualizuje (posúva)
truch
23.09.11,15:00
Už mi ide všetko:)
Tamila
23.09.11,15:04
Tiež sa mi zdá, že to už ide všetko aj cez obsluhu.
Nella_2
23.09.11,15:07
Pepsi, prikladám printscreen - čo vidím ja v Tvojom profile... nemám tam žiadne okno, do ktorého by som mohla písať odkaz.
Stefan2005
23.09.11,15:10
... tento dátum registrujem teraz v Richardovom príspevku, ale mám dojem, že sa priebežne aktualizuje (posúva)

potvrdzujem čo truch i Tamila - 17:18 to ešte nešlo, od 18:00 fungujú Nové príspevky, Dnešné príspevky,....
drobeceva
23.09.11,15:17
fajn...aj mne to funguje:)
pepsikova
23.09.11,15:39
Pepsi, prikladám printscreen - čo vidím ja v Tvojom profile... nemám tam žiadne okno, do ktorého by som mohla písať odkaz...

..tak to ti teda nevim, ako je toto možné..to okno je všade, u každého a ja mám nastavené, že do profilu mi môže písať každý prihlásený člen, teda aj ty...
Nella_2
23.09.11,15:43
..

..tak to ti teda nevim, ako je toto možné..to okno je všade, u každého a ja mám nastavené, že do profilu mi môže písať každý prihlásený člen, teda aj ty...

ale niektorí členovia takú možnosť nemáme (už tu o tom niektorí písali) - neviem, podľa akého kľúča to je...
truch
23.09.11,15:53
Pepsi, prikladám printscreen - čo vidím ja v Tvojom profile... nemám tam žiadne okno, do ktorého by som mohla písať odkaz.
Nelka,u Pepsi je všetko ok, ty budeš mať niečo zle v nastaveniach,len ja neviem čo:( Väčšinou sa to stáva u členov, ktorí majú málo bodov, skús poslať odkaz niekomu inému, trebárs aj mne, ak to nepôjde, chyba bude u teba.
misoft
23.09.11,15:54
Ako badám, Porada sa pomaly, ale isto dostáva do formy (s novým ksichtom :D) a začínajú postupne fungovať všetky funkcie.

For Nell_2: skús sem hodiť printscreen tvojich nastavení - možno prídeme, kde je havo zakopaný.
Nella_2
23.09.11,15:56
Nelka,u Pepsi je všetko ok, ty budeš mať niečo zle v nastaveniach,len ja neviem čo:( Väčšinou sa to stáva u členov, ktorí majú málo bodov, skús poslať odkaz niekomu inému, trebárs aj mne, ak to nepôjde, chyba bude u teba.
Nedá sa mi ani Tebe ani nikomu písať odkazy do profilu (len cez pochvalu za príspevok). Písala som aj Richardovi do profilu, ale asi to prehliadol...
Mám to takto nefunkčné od začiatku a podľa všetkého viacerí nováčikovia to tu tak majú.
Nella_2
23.09.11,16:11
Nelka,u Pepsi je všetko ok, ty budeš mať niečo zle v nastaveniach,len ja neviem čo:( Väčšinou sa to stáva u členov, ktorí majú málo bodov, skús poslať odkaz niekomu inému, trebárs aj mne, ak to nepôjde, chyba bude u teba.
Nedá sa mi ani Tebe ani nikomu písať odkazy do profilu (len cez pochvalu za príspevok). Písala som aj Richardovi do profilu, ale asi to prehliadol...
Mám to takto nefunkčné od začiatku a podľa všetkého viacerí nováčikovia to tu tak majú (pozrite si napr. tému http://www.porada.sk/t169775-spravy-v-profile.html).
Nella_2
23.09.11,16:22
Tak pripájam "odfotené" moje nastavenia, ako ich mám
pepsikova
23.09.11,16:30
Nedá sa mi ani Tebe ani nikomu písať odkazy do profilu (len cez pochvalu za príspevok). Písala som aj Richardovi do profilu, ale asi to prehliadol...
Mám to takto nefunkčné od začiatku a podľa všetkého viacerí nováčikovia to tu tak majú...

..Richardovi do profilu sa ti dalo a nám nie?..tak to je dosť čudné...
Nella_2
23.09.11,16:32
..

..Richardovi do profilu sa ti dalo a nám nie?..tak to je dosť čudné...
Ale však aj jemu som to písala cez pochvalu jeho príspevku, tak ako aj Tebe som mohla napísať cez pochvalu.
pepsikova
23.09.11,16:44
Ale však aj jemu som to písala cez pochvalu jeho príspevku, tak ako aj Tebe som mohla napísať cez pochvalu...

..nerozumiem, ako cez pochvalu?..

..a aký máš prehliadač?..Operu, Mozillu, IE..?
Nella_2
23.09.11,16:45
no že, ak chcem niekomu niečo napísať do profilu, nájdem si nejaký jeho príspevok, tam je pod nickom naspodku možnosť "pochváliť" a keď na to kliknem, je tam možnosť napísať aj text... a tento sa potom zobrazí v profile daného člena.
pepsikova
23.09.11,17:05
..tak ja neviem,ako by sa ti dalo pomôcť...prepáč..
adi11
23.09.11,17:39
..funguje aj obsluha a nove prispevky..
Gapo
23.09.11,17:40
Opäť problém s avatarom, tentokrát s misoftovým, mne sa jeho avatar zobrazuje ako vladov40 odkedy misoft dal pod môj príspevok minikomentár.
Alebo to nie je od toho?
rodina1
23.09.11,17:41
V profile je už možné pozrieť si všetky príspevky (podľa mojich nastavení), ktoré som pridala do tém ... fajn ...

zbytočne som sa radovala ... je možné pozrieť len za posledný mesiac, aj napriek tomu, že mám nastavené "od začiatku" ... takže reklamujem ešte úpravu sledovaných príspevkov.
adi11
23.09.11,17:48
zbytočne som sa radovala ... je možné pozrieť len za posledný mesiac, aj napriek tomu, že mám nastavené "od začiatku" ... takže reklamujem ešte úpravu sledovaných príspevkov.
..to som si tiez vsimla, ked v teme zdravie som hladala a boli tam prispevky len z augusta..tak potom je to tak v kazdej teme..to nie je dobre
Zitulda
23.09.11,17:51
Aj mne sa stalo, že som chcela napísať do profilu našej kamke, ale nemala som kde! Musela som jej poslať iba ss-ku. Ale to sme si už medzitým vysvetlili -sskou. Je to v nastaveniach, si každý musí nastaviť:
Ale, čo ma zlostí?...dnes som do profilu Zdenkám chcela blahoželať a pridať aj obrázok. Zdenke jednej sa mi podarilo dať (dokonca vňčší, ako do témy pre nich, ale druhej Zdenke, nie!:mad:
Keď som klikla na ikonku so " stromom" alebo Image, tak mi vyskočilo toto:...viď Print Screen! A žiaľ, nie je to prvý, ani dvadsiatý krát.
A niekedy mi vyskočí tan buľka, kde je možné vložiť URL adresu a inokedy zase čosi iné a potom si musím hľadať v PC, ale ak nemá URL tak obd rázok sa vložiť nedá.
Žabinka
23.09.11,17:52
Ja si ešte opätovne prosím doplniť voľbu vkladania obrázkov do rýchlej odpovede v profilových odkazoch, a už budem v podstate spokojná :)
Zitulda
23.09.11,17:54
S tými sledovanými témami je to ako? Mne sa už dávno pradávno ukazujú v mojich nastaveniach aj také támy, ktoré som si nežiadala sledovať!
rodina1
23.09.11,17:55
Ja si ešte opätovne prosím doplniť voľbu vkladania obrázkov do rýchlej odpovede v profilových odkazoch, a už budem v podstate spokojná :)

Ja sa tiež prikláňam a prosím o možnosť rýchleho vkladania obrázkov do príspevkov v témach ...
Nella_2
23.09.11,17:55
Opäť problém s avatarom, tentokrát s misoftovým, mne sa jeho avatar zobrazuje ako vladov40 odkedy misoft dal pod môj príspevok minikomentár.
Alebo to nie je od toho?

To je nejaká Tvoja špecialitka "kradnúť" avatary :D:D:D
Danielle369
23.09.11,17:59
Ja sa tiež prikláňam a prosím o možnosť rýchleho vkladania obrázkov do príspevkov v témach
rodina1
23.09.11,18:00
Ďalej by som prosila (už som to tu písala) o opätovné zrušenie možnosti "citovať".
Vysvetlím:
V tejto téme som si dala citovať jeden príspevok a odpoveď na tému. Bolo to v pohode.
Potom som išla zadať príspevok, dala som odpovedať na tému a už sa mi tam znova caplo to citovanie toho príspevku, ktorý som si dala predtým. Musela som to v odpovedi vymazávať a znova som musela hľadať ten citovaný príspevok, aby som ho "odklikla". Takže, prosím o úpravu "citácie" (ak už raz citujem príspevok, nech sa mi potom táto zakliknutá citácia automaticky odklikne)
Dúfam, že som to napísala zrozumiteľne.
Zitulda
23.09.11,18:00
Správa užívateľov

Are you sure you want to confirm Kvaka's request to be friends?

Prosím, preložiť ešte som sa nestačila naučiť anglicky ...a čo mám dať ak text je anglicky a tlačidlá po slovensky???
.
pepsikova
23.09.11,18:00
Zitulda Dnes, 20:54
S tými sledovanými témami je to ako? Mne sa už dávno pradávno ukazujú v mojich nastaveniach aj také támy, ktoré som si nežiadala sledovať!

...mne "sa sledujú" všetky témy, do ktorých som napísala príspevok...občas ich vymažem a potom znova...ale nes*rie ma to...jediné, čo ma infarktuje, je to vkladanie obrázkov...ale hádam sato samo spraví...
pepsikova
23.09.11,18:01
Správa užívateľov

Are you sure you want to confirm Kvaka's request to be friends?

Prosím, preložiť ešte som sa nestačila naučiť anglicky ...a čo mám dať ak text je anglicky a tlačidlá po slovensky???

..fuknúť do google-prekladača,mojušík...pokým sa nenaučíš reč kmeňa "porada"...
.
Zitulda
23.09.11,18:03
Danulík... dan Dnes, 20:59
Ja sa tiež prikláňam a prosím o možnosť rýchleho vkladania obrázkov do príspevkov v témach

A vieš vkladať obrázky?...čo to značí rýchle vkladanie ?
Kvaka
23.09.11,18:03
Tak pripájam "odfotené" moje nastavenia, ako ich mám
Pozrela som svoje "moje nastavenia" a na rozdiel od teba tam mám ešte aj možnosti odosielania a prijímania súkromných správ. Čo sa týka odkazov, tam by nemal byť problém, klikneš si na svoj nick a mala by si odkazy vidieť. Ak niekomu odkaz nevieš poslať, tak preto, lebo si to ten niekto nastavil vo svojom súkromí profilu, napr tak, že sprístupnil odkazy len priateľom, alebo len priateľom a kontaktom. Pozri si aj ty vo svojom nastavení "súkromie profilu", uvidíš, aké sú možnosti.
pepsikova
23.09.11,18:03
dan Dnes, 20:59
Ja sa tiež prikláňam a prosím o možnosť rýchleho vkladania obrázkov do príspevkov v témach..

..aj jaaa....
rodina1
23.09.11,18:03
Zituška, preklad pre teba:
Ste si istí, že chcete potvrdiť Kvaka želanie byť priatelia?
Tamila
23.09.11,18:04
Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov.
pepsikova
23.09.11,18:05
Pozrela som svoje "moje nastavenia" a na rozdiel od teba tam mám ešte aj možnosti odosielania a prijímania súkromných správ. Čo sa týka odkazov, tam by nemal byť problém, klikneš si na svoj nick a mala by si odkazy vidieť. Ak niekomu odkaz nevieš poslať, tak preto, lebo si to ten niekto nastavil vo svojom súkromí profilu, napr tak, že sprístupnil odkazy len priateľom, alebo len priateľom a kontaktom. Pozri si aj ty vo svojom nastavení "súkromie profilu", uvidíš, aké sú možnosti...

..mojík, ale napríklad ja mám nastavené, že do profilu mi môžu čmárať všetci prihlásení členovia..no a Nella je prihlásená a nedalo sa jej ku mne dostať...(a bolo odomknuté-pes pustený:)
rodina1
23.09.11,18:06
Pozrela som svoje "moje nastavenia" a na rozdiel od teba tam mám ešte aj možnosti odosielania a prijímania súkromných správ. Čo sa týka odkazov, tam by nemal byť problém, klikneš si na svoj nick a mala by si odkazy vidieť. Ak niekomu odkaz nevieš poslať, tak preto, lebo si to ten niekto nastavil vo svojom súkromí profilu, napr tak, že sprístupnil odkazy len priateľom, alebo len priateľom a kontaktom. Pozri si aj ty vo svojom nastavení "súkromie profilu", uvidíš, aké sú možnosti.

S tými správami súhlasím.
Ale, čo sa týka posielania odkazov do profilu, ja mám nastavené "registrovaní členovia" a Nella2 píše, že sa mi tam nemôže dostať. Tak včuľ neviem.
pepsikova
23.09.11,18:06
Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov...

..lenže sme tu mali aj jednoduchší spôsob...a ten odrazu nemáme..
pepsikova
23.09.11,18:07
...stratilo sa mi súhlas-tlačítko..mám iba užitočné,neužitočné,upraviť, odpovedať, citovať..a aj tie nevidno...:mee:
rodina1
23.09.11,18:08
Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov.

Miladka, áno toto je ten spôsob. Ale nám všetkým, ktorí tu žiadame o rýchle vkladanie obrázkov sa skôr páči spôsob "kopírovať" a potom "prilepiť" - je to omnoho rýchlejšie ako cez tú ikonu stromu ...
drobeceva
23.09.11,18:09
...veru som sa aj ja natrápila, pokiaľ mi išlo to vkladanie...ale aj tak, nie stále sa mi dá :(
Kvaka
23.09.11,18:13
Takže skúšam obrázok, ak vyjde, bude aktuálny.
http://www.lylepublishing.com/Images/Image39.gif
Nella_2
23.09.11,18:15
Pozrela som svoje "moje nastavenia" a na rozdiel od teba tam mám ešte aj možnosti odosielania a prijímania súkromných správ. Čo sa týka odkazov, tam by nemal byť problém, klikneš si na svoj nick a mala by si odkazy vidieť. Ak niekomu odkaz nevieš poslať, tak preto, lebo si to ten niekto nastavil vo svojom súkromí profilu, napr tak, že sprístupnil odkazy len priateľom, alebo len priateľom a kontaktom. Pozri si aj ty vo svojom nastavení "súkromie profilu", uvidíš, aké sú možnosti.

Ja sa ale neviem dostať do profilu ani tým, čo nemajú to súkromie obmedzené... len cez pochvalu (už to opakujem dookola ako...) :D
rodina1
23.09.11,18:17
Ja sa ale neviem dostať do profilu ani tým, čo nemajú to súkromie obmedzené... len cez pochvalu (už to opakujem dookola ako...) :D

Nella, skús cez ten trojuholník s tým výkričníkom - to je nahlás príspevok. Napíš Richardovi, možno si to skôr všimne.
Kvaka
23.09.11,18:18
Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov.
No a a tu je ten problém, lebo mne nešli doteraz prikladať obrázky, lebo som tú fajočku po vložení url adresy obrázka nezrušila. Ja tam mám totiž napísané :Prevziať súbor zo vzdialeného serveru na Poradu, tak som myslela, že to mám nechať odfajknuté. Veď som chcela prevziať súbor, či nie? Aká je toto logika?
Nella_2
23.09.11,18:20
Nella, skús cez ten trojuholník s tým výkričníkom - to je nahlás príspevok. Napíš Richardovi, možno si to skôr všimne.

a čí príspevok mám nahlásiť?... aby z toho nebol prúser
Kvaka
23.09.11,18:21
a čí príspevok mám nahlásiť?... aby z toho nebol prúser
Nahlás ten môj vyššie, možno to pomôže riešiť aj obrázky.
Nella_2
23.09.11,18:22
Dievčatá (a chlapci), už mi to funguje, už môžem písať odkazy do profilu :)
Jupííííííííííí....:D:D:D
Tamila
23.09.11,18:22
Ja som sa s prekladom netrápila pri vkladaní obrázka, keď nešlo poslať obrázok, zrušila som fajku a šlo to:D:D:D
PotPalo
23.09.11,19:07
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁ!!!!!
Sa tu riešia blbosti v profile (do ktorého pozriem možno raz za rok), ale mne furt správne nefunguje to hlavné. A pozorujem, že tu pribúda viac flash prvkov, takže mi to ide pomalšie. Ak to takto pôjde ďalej, tak končím, nový počítač si kvôli porade nekúpim. :--- Z mojej strany nevidím nič nové (alebo lepšie), stále je to na (_!_)
pepsikova
24.09.11,10:06
..ja iba takú otázočku....mám kliknuté, že ma nie je vidno,keď som na porade...a teraz som len tak snorila a našla som sa viditeľná, že sledujem "kto je online"...tak by ma zaujímalo, či to vidia všetci, že som tu,(napr.niekde v témach a čo čítam,kde píšem),alebo to vidím len ja, lebo mám hviezdičku...
betka631
24.09.11,10:11
Veronika ja ťa nevidím ako prihlásenú a ak kliknem na tvoj profil, tak tiež nevidím čo práve robíš. Ja som si to všimla už včera, že sa mi zobrazuje na profile súčasná aktivita.napr. teraz - pozerá profil člena. Pre mňa na mojom profile nepodstatná informácia...však viem, čo prave robím....zatiaľ.;)
pepsikova
24.09.11,10:17
Veronika ja ťa nevidím ako prihlásenú a ak kliknem na tvoj profil, tak tiež nevidím čo práve robíš. Ja som si to všimla už včera, že sa mi zobrazuje na profile súčasná aktivita.napr. teraz - pozerá profil člena. Pre mňa na mojom profile nepodstatná informácia...však viem, čo prave robím....zatiaľ.;)..

..betulík, díky..ani pre mňa to nie je dôležité, dokonca som doteraz nevedela, že také niečo tu je...teraz som len snorila,z nudy....fajn slniečkový deň ti...
Nella_2
24.09.11,10:40
..ja iba takú otázočku....mám kliknuté, že ma nie je vidno,keď som na porade...a teraz som len tak snorila a našla som sa viditeľná, že sledujem "kto je online"...tak by ma zaujímalo, či to vidia všetci, že som tu,(napr.niekde v témach a čo čítam,kde píšem),alebo to vidím len ja, lebo mám hviezdičku...
Aj ja mám nastavenú neviditeľnosť a v profile mi ukazuje, čo práve robím :D... to asi pre istotu

Ale druhých neviditeľných vôbec nevidím, či sú online a už vôbec u nikoho nevidím jeho "súčasnú aktivitu"... takže to asi vidí každý sám len vo svojom profile. :)
misoft
24.09.11,10:49
Pri neviditeľnosti ukazuje ostatným - tebe v tvojom profile bude stále ukazovať, čo robíš - veď pozeráš sama na seba.
Nella_2
24.09.11,11:00
čo ukazuje ostatným pri neviditeľnosti?
misoft
24.09.11,11:36
Dole na hl. stránke nevidíš pri zapnutej neviditeľnosti prítomnosť (len svoju s * ) a tých "viditeľných", ak klikneš do profilu niekoho, tak neviditeľný má sivý bodík pri mene, viditeľný zelený (aspoň tak som to pochopil).
pepsikova
24.09.11,11:46
...čiže, zhrniem to...vidím seba,aj to čo robím, pre istotu,ak by so zablúdila,alebo sa stratila:):):)...iní ma nevidia,teda vidia, ale nevidia...dobre,...
Nella_2
24.09.11,11:48
ako neviditeľnú Ťa nevidíme, nevieme, čo robíš - až zrazu bum... príspevok od Teba :D
pepsikova
24.09.11,11:55
..nooo, šak ako blesk z jasného neba!!:)
misoft
24.09.11,12:00
Napr. pepsikova - nie je tu (podľa statusu) - a zrazu BAF - jak blesk z jasného neba sa ozve :D:D - bo je neviditeľná ako duch ;)

BTW: aj ja pracujem ako agent s teplou vodou 000007 - teda v utajení
pepsikova
24.09.11,12:51
mimotemy..ja zase ako agent s volným časom...musím uznať, že sme pracovití...:---
Danielle369
24.09.11,14:11
Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov.
Tamilka ved my vieme že takto sa vkladajú obrázky...ale my prosíme Richarda, aby znova umožnil vkladanie rýchlo obrázkov, proste klikneš na obrázok kopírovať a prídeš do profilu a klikneš na vložiť...bez použitia Image a vkladania adresy...Riško prosíme pekne
adi11
24.09.11,15:15
Mne sa podaril jednoduchsi sposob vkladania obrazkov..neviem, ci to pojde kazdemu, ale mne to ide a sice..
idem cez formatovat odpoved, celkom hore vlavo stlacim znak s pismenom A a vlozim obrazok ako predtym..
je to takto jednoduchsie ako cez Image..skuste
rodina1
24.09.11,15:21
http://img1.imagehousing.com/90/aa1700a8f3c56c6a611b33b640059516.jpg

skúška

Je to fajn, len mi kurzor stále skáče na začiatok stránky ...
Inak, Anka, dík ...
pepsikova
24.09.11,15:22
pepsikova
24.09.11,15:23
Mne sa podaril jednoduchsi sposob vkladania obrazkov..neviem, ci to pojde kazdemu, ale mne to ide a sice..
idem cez formatovat odpoved, celkom hore vlavo stlacim znak s pismenom A a vlozim obrazok ako predtym..
je to takto jednoduchsie ako cez Image..skuste..

..jaaaj, nošak ty si jaký kaliber, mojušík!!!..stískanec ti letííí...
adi11
24.09.11,15:29
..

..jaaaj, nošak ty si jaký kaliber, mojušík!!!..stískanec ti letííí...
..a faaakt ti to funguje..vidis, ani som nad tym dlho nespekulovala, len tak akoze po prve pismenko skusim a vyslo to..hura..
Danielle369
24.09.11,16:13
Heni
24.09.11,20:04
mne ešte nefunguje pridávanie pochvál... resp. funguje neviditeľne... ked kliknem na "pochváliť", tak okienko s možnosťami pochvaly sa mi otvorí POD príspevkami... takže ani neviem, kde mám písať, je to vlastne pod príspevkom, ktorý chcem pochváliť...

tak isto, ked kliknem na nick pri príspevku, tak okno s možnosťami "pozrieť profil, viac príspevkov, napísať správu atď" sa mi otvorí pod príspevkom....

a fičím cez IE, ak by to bolo podstatné info ;)
Rozalka
24.09.11,20:15
Možno to niekde je, ale mne chýbajú "pridané témy" podľa nicku, napr. viem, kto tému založil ale neviem presne jej názov, rozšírené hľadanie mi nič nenájde, tak som doteraz hľadala v profile člena (ak som si pamätala pridávateľa). No teraz to nevidím.
marjankaj
24.09.11,20:33
Možno to niekde je, ale mne chýbajú "pridané témy" podľa nicku, napr. viem, kto tému založil ale neviem presne jej názov, rozšírené hľadanie mi nič nenájde, tak som doteraz hľadala v profile člena (ak som si pamätala pridávateľa). No teraz to nevidím.

Asi takto.:)
Richard
24.09.11,20:34
mne ešte nefunguje pridávanie pochvál... resp. funguje neviditeľne... ked kliknem na "pochváliť", tak okienko s možnosťami pochvaly sa mi otvorí POD príspevkami... takže ani neviem, kde mám písať, je to vlastne pod príspevkom, ktorý chcem pochváliť...

tak isto, ked kliknem na nick pri príspevku, tak okno s možnosťami "pozrieť profil, viac príspevkov, napísať správu atď" sa mi otvorí pod príspevkom....

a fičím cez IE, ak by to bolo podstatné info ;)

Poprosím viac info o prehliadači, klikni tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Heni
24.09.11,20:42
Poprosím viac info o prehliadači, klikni tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser IE
Fullversion 7.0

2.tabulka
JavaScriptEnabled True

3.tabulka
Width 1600
Height 900

prosím, a nedali by sa vrátiť pôvodní smajlíci?

a ešte, ked kliknem vo viacstranovej téme na "posledná" tak mi vyhadzuje okno, že "naozaj chcete opustiť túto stránku......."
durisovad
25.09.11,04:07
Oznam o opusteni stranky sa ukazuje aj mne. Bola by som velmi vdacna tomu, kto by tu ozrejmil, v com je nova vylepsena verzia Porady lepsia ako bola predosla. Zatial som akosi ziadne pozitiva nenasla.
luja5
25.09.11,05:33
prosím, a nedali by sa vrátiť pôvodní smajlíci?

a ešte, ked kliknem vo viacstranovej téme na "posledná" tak mi vyhadzuje okno, že "naozaj chcete opustiť túto stránku......."

aj ja by som radšej videla pôvodných pre mňa krajších a na pohľad niektorých výstižnejších smajlíkov, jeden pôvodný smajlík sa mi teraz automaticky zmenil v jednej z mojich nedávnych reakcii na príspevok na smajlík s povyplazeným jazykom a tak som vôbec nechcela vyjadriť svoj pocit :rolleyes:
Heni
25.09.11,05:42
aj ja by som radšej videla pôvodných pre mňa krajších a na pohľad niektorých výstižnejších smajlíkov, jeden pôvodný smajlík sa mi teraz automaticky zmenil v jednej z mojich nedávnych reakcii na príspevok na smajlík s povyplazeným jazykom a tak som vôbec nechcela vyjadriť svoj pocit :rolleyes:
ano, mne sa tiež zdá, že všetci sú hlavne vyškerení... a na žmurkajúcom smajlíkovi ani nevidieť, že žmurká, len ten veľký úsmev vidno...
Heni
25.09.11,06:14
a ešte mi neotvára samostatne príspevky.
ked chcem zobraziť z témy konkrétny príspevok, aby som ho citovala, tak darmo kliknem na to malé čísielko v záhlaví príspevku napr. # 491 - tak sa nič nedeje, neotvorí sa mi ten príspevok v samostatnom okne...
Ľubomír
25.09.11,08:52
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height



Hlavne, že sa porada stala svetovou použitím angličtiny. Alebo nie? Čo ty na to Richard? Mne to vadí.
Rozalka
25.09.11,10:10
Asi takto.:)
Mohla som si oči vyočiť, pod Príspevkami boli Blogy, ale teraz to už vidím. Ďakujem.
evina
25.09.11,10:51
Možno sa bude zdať niekomu čudné, čo napíšem, ale na Poradu chodí veľa najmä účtovníkov, ekonómov, ktorí tu síce majú sedemnásť, ale v skutočnosti veľa z nich je dobre nad 50. Ja keď som otvorila Poradu, tak x-vecí neviem obslúžiť /iste je to moja chyba, ale na spústu z nich popri robote ani nemám čas zdokonaliť/. Chcela som odpovedať napríklad na jeden príspevok a po citácii sa mi urobilo malé okienko a každým riadkom otázka unikala a následne aj časť odpovede.. Neviem ako ostatní, ale ja napríklad pri odpovedi, musím tú otázku sledovať stále, aby som neodpovedala od veci. Neviem ani vyznačiť hrubšie určitú čas v otázke, čo mi tiež prekáža, lebo odpoveď nevypichne tak ten zmysel, ktorý vypichnúť chcem. A tak, keď sa mi to akosi nedarilo som POradu zavrela bez odpovede a išla pracovať.....
Prekáža mi taktiež angličtina, aj keď mnohé výrazy som sa už kvôli PC naučila ale veru niekedy neviem, čo to odo mňa chce. Trošku mi to pripadá ako keď matematik nevie pochopiť tých, ktorí neovládajú matematiku, tak nechápu aj softwearisti, že ekonóm, účtovník neobsiahne všetko okolo PC, najmä v u tých starších ročníkov a aby sa nestalo, že sem aj kvôli tomu prestanú chodiť.
Kvaka
25.09.11,11:02
Pozerám tu dole je Quick Navigation (rýchla navigácia) kde sa dá vybrať z ponuky v menu stránky, z porady, sú tam zákony, nastavenia a dá sa ísť aj na stránke hore, je tam slovo nahor, prosím, bolia ma uši. Nie nahor, ale hore.
pepsikova
25.09.11,12:00
Možno sa bude zdať niekomu čudné, čo napíšem, ale na Poradu chodí veľa najmä účtovníkov, ekonómov, ktorí tu síce majú sedemnásť, ale v skutočnosti veľa z nich je dobre nad 50. Ja keď som otvorila Poradu, tak x-vecí neviem obslúžiť /iste je to moja chyba, ale na spústu z nich popri robote ani nemám čas zdokonaliť/. Chcela som odpovedať napríklad na jeden príspevok a po citácii sa mi urobilo malé okienko a každým riadkom otázka unikala a následne aj časť odpovede.. Neviem ako ostatní, ale ja napríklad pri odpovedi, musím tú otázku sledovať stále, aby som neodpovedala od veci. Neviem ani vyznačiť hrubšie určitú čas v otázke, čo mi tiež prekáža, lebo odpoveď nevypichne tak ten zmysel, ktorý vypichnúť chcem. A tak, keď sa mi to akosi nedarilo som POradu zavrela bez odpovede a išla pracovať.....
Prekáža mi taktiež angličtina, aj keď mnohé výrazy som sa už kvôli PC naučila ale veru niekedy neviem, čo to odo mňa chce. Trošku mi to pripadá ako keď matematik nevie pochopiť tých, ktorí neovládajú matematiku, tak nechápu aj softwearisti, že ekonóm, účtovník neobsiahne všetko okolo PC, najmä v u tých starších ročníkov a aby sa nestalo, že sem aj kvôli tomu prestanú chodiť...

..zvýrazniť časť textu sa nedá ani mne, nedá sa ani zmeniť farba...vyhodí len písmeno B,alebo C-colour, keď zaformátujem časť textu.......ale písmo sa nezmení...
marjankaj
25.09.11,12:31
Mohla som si oči vyočiť, pod Príspevkami boli Blogy, ale teraz to už vidím. Ďakujem.

To asi preto, že sa to dolaďuje za pochodu.:confused:
marjankaj
25.09.11,12:35
..

..zvýrazniť časť textu sa nedá ani mne, nedá sa ani zmeniť farba...vyhodí len písmeno B,alebo C-colour, keď zaformátujem časť textu.......ale písmo sa nezmení...

Myslíš takto?
Dáš citovať a potom formátovať odpoveď(alebo rozšírené možnosti úprav). A môžeš si to vyčačkať.:)
Kvaka
25.09.11,12:49
Myslíš takto?
Dáš citovať a potom formátovať odpoveď(alebo rozšírené možnosti úprav). A môžeš si to vyčačkať.:)
Ide to aj mne.