arizona
30.12.11,08:57
Mne sa casto stava to, ze ked z inej stranky skopirujem nejaky text /uryvok/,vlozim do odpovede a vratim sa na povodnu stranku aby som skopirovala link odkial som cerpala, tak mi ten link nejde vlozit. Nielen link,ale aj dalsia citacia sa neda vlozit...
Vzdy po kliknuti mysou na miesto kde chcem pokracovat sa mi vysvieti cely prispevok /akoby na vymazanie/link vlozit je nemozne.
Jedina moznost je odoslat prispevok a nasledne sa k nemu vratit cez upravy,inak nemozem pokracovat. :rolleyes:
Je to dost neprakticke a nepohodlne.
KEJKA
30.12.11,08:01
takto som to tiež nerobila, ty nevyužívaš multicitáciu?
resp. kopíruješ z jednej témy do druhej - tak?
Tiež sa mi to zdá komplikované, ani tento typ odpovedí nevyužívam, strašne to oberá o čas.
arizona
30.12.11,10:31
takto som to tiež nerobila, ty nevyužívaš multicitáciu?
resp. kopíruješ z jednej témy do druhej - tak?
Tiež sa mi to zdá komplikované, ani tento typ odpovedí nevyužívam, strašne to oberá o čas.
Kejka, nemala som na mysli multicitaciu, s nou nemam problem.
Ale napr. obcas sa mi nechce vypisovat 100x to iste, a pod., tak jednoducho vyhladam na nete a chcem nejake konkretne useky toho dlheho textu okopirovat do odpovede na Poradu.
Ale viac ako jedna cast sa mi jednoducho neda vlozit /ak chcem napr. viac uryvkov z dlheho textu/ a taktiez,ked chcem na koniec prispevku prilozit link na stranku odkial je to odkopirovane.
Ked kopirujem z inej stranky tak musim preklikavat z jedneho okna /porada/ do druheho,ale ked prekliknem do toho druheho, uz sa mi viac na Poradovom prispevku neda pokracovat...asi to vysvetlujem ako Madar,sorry :D
Po kliknuti mi Porada tvrdohlavo vysvieti /akoby na vymazanie/ vsetko predtym vlozene,takze sa neda pokracovat...jedine ukoncit,odoslat a nasledne sa vratit cez upravy a pokracovat.
veronikasad
30.12.11,10:42
Janka, zvyknem to robiť tak, že skopírujem celý text, vložím na Poradu a pred odoslaním príspevku zmažem časť, ktorú tam nechcem ...
arizona
30.12.11,10:48
Dik Veronika, viem, ze aj tak sa da,aj ked je to dost neprakticke a zdlhave.
To sa ale tyka samotneho textu,predsa len sa musim prekliknut na tu druhu stranku ked chcem na koniec prispevku vlozit link,odkial som cerpala...nie kazda stranka si vlozi automaticky link na seba.

Pred upravami na Porade som tento problem nemala, tak som chcela upozornit na tento pravdepodobne "technicky" problem.
Zita5
30.12.11,10:57
Kejka, nemala som na mysli multicitaciu, s nou nemam problem.
Ale napr. obcas sa mi nechce vypisovat 100x to iste, a pod., tak jednoducho vyhladam na nete a chcem nejake konkretne useky toho dlheho textu okopirovat do odpovede na Poradu.
Ale viac ako jedna cast sa mi jednoducho neda vlozit /ak chcem napr. viac uryvkov z dlheho textu/ a taktiez,ked chcem na koniec prispevku prilozit link na stranku odkial je to odkopirovane.
Ked kopirujem z inej stranky tak musim preklikavat z jedneho okna /porada/ do druheho,ale ked prekliknem do toho druheho, uz sa mi viac na Poradovom prispevku neda pokracovat...asi to vysvetlujem ako Madar,sorry :D
Po kliknuti mi Porada tvrdohlavo vysvieti /akoby na vymazanie/ vsetko predtym vlozene,takze sa neda pokracovat...jedine ukoncit,odoslat a nasledne sa vratit cez upravy a pokracovat.

Ja mám ten istý problém .Chcem niečo kopírovať a ak je to príliš dlhé , tak kopírujem po častiach . Vložím jednu časť a keď idem vložiť ďalšiu tak sa mi už nedá priložiť ku kopírovanému textu , lebo ten čo už mám priložený mi osvieti celý namodro a viac s tým nepohnem .Ak by som tam vložila ďalšiu časť , tak pôvodnú mi prilepením vymaže .
Janka viem čo myslíš .Len neviem ako to vyriešiť .
KEJKA
30.12.11,11:39
aha, pochopila som - dúfam
ak chcete vkladať a Porada je na to nepripravená, tak ja by som to riešila nasledovne:
vložila by som každý úryvok najskôr do Wordu aj dopísala prípadný komentár a až potom by som z Wordu-dokumentu skopírovala ucelený príspevok a vložila na jedenkrát do odpovede. Následne prípadne ešte formátovala podľa potreby. Hm?
Zita5
30.12.11,11:41
aha, pochopila som - dúfam
ak chcete vkladať a Porada je na to nepripravená, tak ja by som to riešila nasledovne:
vložila by som každý úryvok najskôr do Wordu aj dopísala prípadný komentár a až potom by som z Wordu-dokumentu skopírovala ucelený príspevok a vložila na jedenkrát do odpovede. Následne prípadne ešte formátovala podľa potreby. Hm?

Aj to je dobré riešenie ,len ak chcem niečo v rýchlosti vložiť , tak Word obchádzam.
KEJKA
30.12.11,11:49
ja zjednoduším odpoved na odkaz, nech sa zadávateľ trochu potrápi, ubezpečím, že odpoved existuje.
Niektorí podnikatelia sa nechovajú ako samostatné subjekty ale ako detičky v plienkach - všetko chvú mať na tácke priamo a ihneď.
Nemienim to podporovať, nech sa nikto neurazí.
srska
30.12.11,11:54
ja zjednoduším odpoved na odkaz, nech sa zadávateľ trochu potrápi, ubezpečím, že odpoved existuje.
Niektorí podnikatelia sa nechovajú ako samostatné subjekty ale ako detičky v plienkach - všetko chcú mať na tácke priamo a ihneď.
Nemienim to podporovať, nech sa nikto neurazí.súhlas, preto som prestal prispievať do témy o zep lebo na každej druhej stránke začínali byť rovnaké otázky (radšej sme urobili webinár a kto chce, ten si ho pozrie)
Kvaka
30.12.11,11:59
Kejka, nemala som na mysli multicitaciu, s nou nemam problem.
Ale napr. obcas sa mi nechce vypisovat 100x to iste, a pod., tak jednoducho vyhladam na nete a chcem nejake konkretne useky toho dlheho textu okopirovat do odpovede na Poradu.
Ale viac ako jedna cast sa mi jednoducho neda vlozit /ak chcem napr. viac uryvkov z dlheho textu/ a taktiez,ked chcem na koniec prispevku prilozit link na stranku odkial je to odkopirovane.
Ked kopirujem z inej stranky tak musim preklikavat z jedneho okna /porada/ do druheho,ale ked prekliknem do toho druheho, uz sa mi viac na Poradovom prispevku neda pokracovat...asi to vysvetlujem ako Madar,sorry :D
Po kliknuti mi Porada tvrdohlavo vysvieti /akoby na vymazanie/ vsetko predtym vlozene,takze sa neda pokracovat...jedine ukoncit,odoslat a nasledne sa vratit cez upravy a pokracovat.

Idem to skúsiť, teda skopírovaním textu na viac krát:
Zita5: Ja mám ten istý problém .Chcem niečo kopírovať a ak je to príliš dlhé , tak kopírujem po častiach . Vložím jednu časť a keď idem vložiť ďalšiu tak sa mi už nedá priložiť ku kopírovanému textu , lebo ten čo už mám priložený mi osvieti celý namodro a viac s tým nepohnem

Veronika: Janka, zvyknem to robiť tak, že skopírujem celý text, vložím na Poradu a pred odoslaním príspevku zmažem časť, ktorú tam nechcem.

Arizona: Po kliknuti mi Porada tvrdohlavo vysvieti /akoby na vymazanie/ vsetko predtym vlozene,takze sa neda pokracovat...jedine ukoncit,odoslat a nasledne sa vratit cez upravy a pokracovat.

Z tlače:
Webová stránka Slovenskej národnej galérie už iste zaskočila nejedného svojho návštevníka. Pri pohľade na úvodnú bielu stránku so strohým menu, jedným obrázkom a takmer neviditeľným logom inštitúcie v ľavom hornom rohu sa až človeku žiada poľutovať galériu, ktorá, ako sa zdá, okrem nedostatku financií na nutnú rekonštrukciu, nemá prostriedky ani na slušnú propagáciu.

Výsledky tohto prešetrovania by mali byť známe až koncom januára, svoj názor si však na skutočnú hodnotu stránky, ktorú SNG označuje za "provokatívne, minimalistické umelecké dielo (http://www.inclick.sk/returns/redirect.php?goto=939&pr=0.1&w_id=2536&tstamp=1325249725&pid=785&cd=005ced7f774c8d0290e059e322801e56&f=1)", dokáže urobiť aj laik.

Link bol automaticky priložený, vymazala som ho a pripínam skopírovaný:
http://kultura.pravda.sk/web-sng-za-25-tisic-preveri-kontrola-dug-/sk-kgaleria.asp?c=A111229_175910_sk-kgaleria_p46
KEJKA
30.12.11,12:05
mám to chápať tak, že tebe to funguje, hoci tu iní píšu, že to nefunguje?
arizona
30.12.11,12:26
U mna tento problem pretrvava uz dlho.
Dnesna skusenost : http://www.porada.sk/t183003-malotraktor.html
-skopirovala som text na Poradu
- klikla som do druheho okna,aby som skopirovala link na stranku
- clanok vysvieteny na modro ...takze poslat odpoved a naspat cez upravy vlozit link :mad:

nefunguje ;)
KEJKA
30.12.11,12:58
mne zasa pri pokuse vložiť smajlíka zablokuje stránku, objaví sa oznam že webova stránka neodpovedá.
misoft
30.12.11,13:02
Stlač F5 - refresh (znovu načítanie stránky) - script trochu zblbne a zanechá "zbytok".
KEJKA
30.12.11,13:03
U mna tento problem pretrvava uz dlho.
Dnesna skusenost : http://www.porada.sk/t183003-malotraktor.html
-skopirovala som text na Poradu
- klikla som do druheho okna,aby som skopirovala link na stranku
- clanok vysvieteny na modro ...takze poslat odpoved a naspat cez upravy vlozit link :mad:

nefunguje ;)
pozri sem
http://www.porada.sk/t183003-malotraktor.html#post1927826
o hodinku to vymažem,
len netuším kde máš problém,
ja som odcitovala
potom skpírovala z inej stránky text
ešte som pripla link
všetko ide........................
ale citácia mi funguje len tak, že kliknem na multicitáciu
a až potom na citáciu
kopretinka
30.12.11,19:01
Remove It Permanently 1.0.6.10 (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/remove-it-permanently/)



mne tam ostali také malinké obdĺžničky..... :eek:
kopretinka
30.12.11,19:02
mne tam ostali také malinké obdĺžničky..... :eek:
a keď sa načítala nanovo stránka,tak je tam tá reklama znova :mad:
srska
30.12.11,19:10
a keď sa načítala nanovo stránka,tak je tam tá reklama znova :mad:použi recept v #990
kopretinka
30.12.11,19:17
použi recept v #990
hurá,už je to preč :D ďakujem
pepsikova
30.12.11,19:29
mne tam ostali také malinké obdĺžničky..... :eek:.

..taký malý zelený a čierny prdinec nevadí tolko, ako pol hektára školení..(aj keď sú užitočné a dôležité)
Rozalka
31.12.11,12:07
Stáva sa ja Vám? keď napíšem odpoveď, neviem zo stránky odísť, toto dialógové okno ma už nepustí, musím resetovať PC.
misoft
31.12.11,12:20
Stáva, ale nemusím resetovať - stačí počkať.
KEJKA
31.12.11,12:20
kliknem, že chcem stránku opustiť, počkám a po chvíli to ide ďalej.
Rozalka
31.12.11,13:06
aha, tak som asi nejaká netrpezlivá ...
misoft
31.12.11,13:15
Stále sa vyskytujú otázky: Ako mám vložiť obrázok z počítača do Porady?
Tu je pre laikov (môj) malý obrazový tutorial (návod).
106924106925106926106927106928106929
(Kliknúť na obrázok pre prezentáciu. V prezentácii kliknuť na obrázok - otvorí sa v novom okne - v originálnej veľkosti)
rodina1
31.12.11,14:02
misoft dobrý návod, ale ja pre vkladanie obrázkov používam úplne jednoduchý spôsob.
Na daný obrázok Ctrl+C, potom sa dám do "rýchlej odpovede" a Ctrl+V a obrázok je tam.

Čo sa týka klasických fotiek, tak na tie používam program: http://imgupload.sk/, kde si fotku stiahnem, kliknem na ňu, zväčší sa mi a potom už klasicky Ctrl+C a v Porade Ctrl+V.
misoft
31.12.11,14:29
I tak še da :D
Akurát pri mojom spôsobe v Porade sú len náhľady (nie obrovské fotky) a je to aj pre Poradu prehľadnejšie (nie je potom príspevok pri mnohých fotkách roztiahnutý od hora až dole). Toto je vhodnejšie pre viac ako 3 fotečky.
Pri "jednoduchom" spôsobe (tvojom Copy-Paste) je to vhodné pre 1-2 fotečky.


Ale oba spôsoby fungujú!
wagner
31.12.11,15:32
Stále sa vyskytujú otázky: Ako mám vložiť obrázok z počítača do Porady?
Tu je pre laikov (môj) malý obrazový tutorial (návod).
106924106925106926106927106928106929
(Kliknúť na obrázok pre prezentáciu. V prezentácii kliknuť na obrázok - otvorí sa v novom okne - v originálnej veľkosti)

Výborný návod. A ešte keby si ma navigoval ako pridám obrázok z inej stránky.
misoft
31.12.11,15:39
Pozri http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=106926&d=1325340853
krok 3 posuň o poschodie nižšie :D (Priložiť súbor z inej webstránky), alebo ikonkou "Obrázok" (druhý riadok, deviata ikonka - v rýchlej odpovedi trinásta ikonka zľava) v nástrojovej lište a zadaním okopírovanej URL adresy obrázku.
wagner
31.12.11,15:43
Pozri http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=106926&d=1325340853
krok 3 posuň o poschodie nižšie :D (Priložiť súbor z inej webstránky), alebo ikonkou "Obrázok" v nástrojovej lište a zadaním okopírovanej URL adresy obrázku.

Ďakujem, vyskúšam. Predchádzajúci spôsob som si už vyskúšala, dúfam že zmaturujem aj na tomto. Pekný večer
rodina1
31.12.11,16:24
I tak še da :D
Akurát pri mojom spôsobe v Porade sú len náhľady (nie obrovské fotky) a je to aj pre Poradu prehľadnejšie (nie je potom príspevok pri mnohých fotkách roztiahnutý od hora až dole). Toto je vhodnejšie pre viac ako 3 fotečky.
Pri "jednoduchom" spôsobe (tvojom Copy-Paste) je to vhodné pre 1-2 fotečky.


Ale oba spôsoby fungujú!

samozrejme, že môj spôsob je lepší pri jednej fotke, pri viacerých fotkách používam vkladanie cez prílohu.
misoft
31.12.11,16:37
Tak sme sa dohodli :D
KEJKA
02.01.12,17:38
Ja sa chcem opäť len pripomenúť za možnosť prečítania si odkazov, ktoré mi ľudia píšu. Už ich mám asi 2 strany, no bohužiaľ sa mi nezobrazia a preto si ich neviem prečítať a nie to na ne nejako reagovať.
tak som možno objavila ameriku.....:-)
ale odkazy už viem prečítať. A síce takto - trochu komplikovane, ale dá sa.
V notifikácii o odkaze kliknem na nick, potom kliknem vpravo na vzájomné odkazy a objaví sa, čo sme si s dotyčným písali....... a tam mám tie odkazy od vďačných aj "vďačných" poraďákov, účastníkov diskusií.------
pepsikova
02.01.12,17:52
...a máš svoj profil otvorený pre verejnosť?..v nastaveniach kukni...a ak si firma, máš firemný..
pepsikova
02.01.12,17:53
...a máš svoj profil otvorený pre verejnosť?..v nastaveniach  kukni...a ak si firma, máš firemný, mnezobrazí sa ti tvoj, ale "firmy radia"..
zk24
04.01.12,06:13
Ja sa chcem spýtať, či sa dajú nejako inteligentne vymazať všetky odkazy v profile. Mám tam toho vyše 60 strán a ked som si povedala ze to skúsim povymazavať, tak to vyzerá takto....

Fakt veľká zmena oproti odkazu :D :D :D (ostala fotka, dátum a zabera to rovnake miesto)
alla66
04.01.12,12:35
Ja sa chcem spýtať, či sa dajú nejako inteligentne vymazať všetky odkazy v profile. Mám tam toho vyše 60 strán a ked som si povedala ze to skúsim povymazavať, tak to vyzerá takto....

Fakt veľká zmena oproti odkazu :D :D :D (ostala fotka, dátum a zabera to rovnake miesto)

nedajú... http://www.porada.sk/t147168-delete-messages.html Richard o tom vie....pred aktualizáciou Porady sa dalo jedným kliknutím označiť 10 odkazov = 1 strana a zmazať , teraz treba jednotlivo....
misoft
04.01.12,15:41
Mám tam toho vyše 60 strán a ked som si povedala ze to skúsim povymazavať
Slabota! Ja ich mám 122 :D:D:D

BTW: môžeš všetky naraz -dole je Moderation Tools - Odznačiť všetky odkazy - Proceed
alla66
04.01.12,15:55
Slabota! Ja ich mám 122 :D:D:D

BTW: môžeš všetky naraz -dole je Moderation Tools - Odznačiť všetky odkazy - Proceed
Nem dobre! Dvakrát měř, jednou řež....správne by malo byť OZNAČIŤ a nie ODZNAČIŤ( zrušiť označenie )
...over si to :)..... funkcia "označiť" bývala na začiatku odkazov úplne vpravo .......
Richard
04.01.12,15:57
Ja sa chcem spýtať, či sa dajú nejako inteligentne vymazať všetky odkazy v profile. Mám tam toho vyše 60 strán a ked som si povedala ze to skúsim povymazavať, tak to vyzerá takto....

Fakt veľká zmena oproti odkazu :D :D :D (ostala fotka, dátum a zabera to rovnake miesto)

Ty to síce vidíš, ale ostatní nie. Tak je to spravené.
zk24
04.01.12,16:02
Ty kokso :)
alla66
04.01.12,16:11
Ty to síce vidíš, ale ostatní nie. Tak je to spravené.

Nechápem, k čomu je dobré vidieť 200 strán hlásenia " Túto správy zmazal alla66 (http://www.porada.sk/member.php?u=30173)." keď sa nedajú použiť/obnoviť....
luja5
12.01.12,09:40
Ahojte,
môžete mi poradiť, ako môžem uzatvoriť vlastnú tému? Aj som označila odpoveď na moju otázku za užitočnú, aj som označila tému za vyriešenú, aj ma to vyzvalo na označenie najužitočnejšej odpovede, ale neviem, kde mám kliknúť na tú najužitočnejšiu odpoveď ... Aj som sa pokúšala nájsť postup, ale je tu v rôznych témach všeličoho popísaného o uzatváraní tém, tak som možno prehliadla ...;):confused:
Ďakujem.
srska
12.01.12,09:45
netráp sa - ja som tiež s tým strácal čas. požiadaj moderátora a hotovo:)
alla66
12.01.12,14:31
Ahojte,
môžete mi poradiť, ako môžem uzatvoriť vlastnú tému? Aj som označila odpoveď na moju otázku za užitočnú, aj som označila tému za vyriešenú, aj ma to vyzvalo na označenie najužitočnejšej odpovede, ale neviem, kde mám kliknúť na tú najužitočnejšiu odpoveď ... Aj som sa pokúšala nájsť postup, ale je tu v rôznych témach všeličoho popísaného o uzatváraní tém, tak som možno prehliadla ...;):confused:
Ďakujem.

Tiež som to riešila v http://www.porada.sk/t140313-p3-doteraz-najuzitocnejsia-odpoved.html .....
PS: na Tvoj podnet som si dovolila zamknúť tému :)
luja5
12.01.12,14:51
O.k., ďakujem. :)
luja5
20.01.12,13:58
Pekný deň, mám otázočku: keď sa prihlásim na Poradu, ukáže sa mi v hornej časti päť tém s "mojimi poslednými príspevkami", ale ktoré sa mi tam neukážu? Existuje nejaký systém, ktoré a kedy sa ukážku a ktoré nie? Aj z dneška tam nemám všetky "posledné". Ď.
arizona
20.01.12,14:55
myslim ze sa nezobrazuju kaviarenske temy
Anja111
20.01.12,15:01
Pekný deň, mám otázočku: keď sa prihlásim na Poradu, ukáže sa mi v hornej časti päť tém s "mojimi poslednými príspevkami", ale ktoré sa mi tam neukážu? Existuje nejaký systém, ktoré a kedy sa ukážku a ktoré nie? Aj z dneška tam nemám všetky "posledné". Ď.
Neukážu sa tuším ani tie, do ktorých si prispievala už aj predtým.
avalik
20.01.12,15:01
myslim ze sa nezobrazuju kaviarenske temy

mne sa nezobrazuje ani tema v internetovom podnikani
luja5
20.01.12,15:31
Neukážu sa tuším ani tie, do ktorých si prispievala už aj predtým.
Ďakujem, asi to bude tak, aj keď je to nazvané "posledné" príspevky. Nie že by mi to veľmi vadilo, ale keď mám tých príspevkov v krátkom čase náhodou viac v rôznych témach, potom odídem a neskôr po čase sa vrátim na Poradu, niekedy si neviem u všetkých príspevkov spomenúť, v ktorých témach to bolo a musím prácnejšie hľadať - ak by náhodou niekto niečo napísal k môjmu príspevku alebo sa ma nebodaj opýtal ...:)
arizona
20.01.12,15:40
Ďakujem, asi to bude tak, aj keď je to nazvané "posledné" príspevky. Nie že by mi to veľmi vadilo, ale keď mám tých príspevkov v krátkom čase náhodou viac v rôznych témach, potom odídem a neskôr po čase sa vrátim na Poradu, niekedy si neviem u všetkých príspevkov spomenúť, v ktorých témach to bolo a musím prácnejšie hľadať - ak by náhodou niekto niečo napísal k môjmu príspevku alebo sa ma nebodaj opýtal ...:)
Klikni si na Sledovane temy-tam mas vsetky .kde si prispela
luja5
20.01.12,16:00
Klikni si na Sledovane temy-tam mas vsetky .kde si prispela
A môžeš mi, prosím, poradiť? Viem, že tam sa to dá, ale zrušila som si sledovanie tém cez Nastavenia, lebo mi to zbytočne zahlcovalo e-mailovú schránku. Teraz som si pozrela lepšie na upravenie možností a môžem to urobiť tak, že si v Sledovaní tém-nastavenia zadám Neželám si upozornenia a už mi tie e-maily nebudú chodiť a sledovanie tém v Nastaveniach mi zostane? Ď.
arizona
20.01.12,16:31
A môžeš mi, prosím, poradiť? Viem, že tam sa to dá, ale zrušila som si sledovanie tém cez Nastavenia, lebo mi to zbytočne zahlcovalo e-mailovú schránku. Teraz som si pozrela lepšie na upravenie možností a môžem to urobiť tak, že si v Sledovaní tém-nastavenia zadám Neželám si upozornenia a už mi tie e-maily nebudú chodiť a sledovanie tém v Nastaveniach mi zostane? Ď.
ano,aj ked si notifikacie na mail zrusis,v sledovanych temach ti to zostava
luja5
20.01.12,16:55
ano,aj ked si notifikacie na mail zrusis,v sledovanych temach ti to zostava
Ďakujem, idem si to hneď urobiť ;).
luja5
22.01.12,15:49
ano,aj ked si notifikacie na mail zrusis,v sledovanych temach ti to zostava
Ešte raz ďakujem, funguje to tak, ako si napísala - Tvoja rada aj potešila ;):).
hubatá
22.01.12,16:05
Mne vadí vľavo dole reklama "Konferencia pre mzdárov ..." Nemôžem ju niekde vypnúť? Vďaka za radu.
Stefan2005
22.01.12,16:10
Mne vadí vľavo dole reklama "Konferencia pre mzdárov ..." Nemôžem ju niekde vypnúť? Vďaka za radu.

... nalistuj si príspevky od čísla 985 a novšie, resp. si musíš nainštalovať doplnok do FF
Tweety
24.01.12,13:27
Chcem sa opýtať. Nedá sa už chybná odpoveď prečiarknúť? Alebo sa musí postupovať už inak ako deteraz? Dík.
arizona
24.01.12,15:09
Chcem sa opýtať. Nedá sa už chybná odpoveď prečiarknúť? Alebo sa musí postupovať už inak ako deteraz? Dík.
Da, chod cez "formatovat odpoved"
Žabinka
31.01.12,11:01
Už dávnejšie som si všimla, a tuším to aj bolo tu písané, že časy na porade sa bláznia. Okopírované pred minútou :D: http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/11030-lunarny-kalendar-new-post.html) Lunarny kalendar (http://www.porada.sk/t11030-lunarny-kalendar.html)
Dnes 23:55 od Ježko (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=11030) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif79

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/185711-dan-z-prenajmu-za-viac-rokov-new-post.html) Daň z prenájmu za viac rokov (http://www.porada.sk/t185711-dan-z-prenajmu-za-viac-rokov.html)
Dnes 23:55 od Katarina (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=185711) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif4

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/184309-slovensko-zije-gorilou-a-porada-strka-hlavu-do-piesku-new-post.html) Slovensko žije Gorilou, a Porada strká hlavu do... (http://www.porada.sk/t184309-slovensko-zije-gorilou-a-porada-strka-hlavu-do-piesku.html)
Dnes 23:53 od Pikoška (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=184309) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif400

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/184776-mzda-a-exekucia-new-post.html) Mzda a exekúcia (http://www.porada.sk/t184776-mzda-a-exekucia.html)
Dnes 23:51 od freelover (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=184776) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif11

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/51730-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-new-post.html) Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma... (http://www.porada.sk/t51730-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo.html)
Dnes 23:50 od Stanislav 1975 (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=51730) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif36,862

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/177205-sklady-v-ju-new-post.html) Sklady v JU (http://www.porada.sk/t177205-sklady-v-ju.html)
Dnes 23:50 od šurka (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=177205) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif65

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/185809-povinnost-registracnej-pokladne-ano-nie-new-post.html) Povinnosť registračnej pokladne áno/nie (http://www.porada.sk/t185809-povinnost-registracnej-pokladne-ano-nie.html)
Dnes 23:50 od dan (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=185809) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif12

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/125046-amarylis-new-post.html) AMARYLIS (http://www.porada.sk/t125046-amarylis.html)
Dnes 23:50 od mazanova (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=125046) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif560

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/185763-auto-zaplatene-na-slovensku-visa-kartou-firmy-zo-syrie-new-post.html) Auto zaplatene na Slovensku VISA kartou firmy zo... (http://www.porada.sk/t185763-auto-zaplatene-na-slovensku-visa-kartou-firmy-zo-syrie.html)
Dnes 23:47 od ivka70 (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=185763) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif20

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/185743-kaufland-kupujte-slovenske-vyrobky-new-post.html) Kaufland - kupujte slovenske vyrobky ! (http://www.porada.sk/t185743-kaufland-kupujte-slovenske-vyrobky.html)
Dnes 23:46 od pavol54 (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=185743) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif61

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/185819-pn-new-post.html) PN (http://www.porada.sk/t185819-pn.html)
Dnes 23:46 od myara (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=185819) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif20

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/185722-mozem-prist-o-byt-kupeny-na-hypoteku-pre-inu-exekuciu-new-post.html) mozem prist o byt kupeny na hypoteku pre inu... (http://www.porada.sk/t185722-mozem-prist-o-byt-kupeny-na-hypoteku-pre-inu-exekuciu.html)
Dnes 23:45 od bubkoch (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=185722) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif20

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/182067-uctovanie-nedoodpisovaneho-majetku-new-post.html) Účtovanie nedoodpisovaného majetku (http://www.porada.sk/t182067-uctovanie-nedoodpisovaneho-majetku.html)
Dnes 23:45 od Žabinka (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=182067) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif23

http://www.porada.sk/images/buttons/firstnew.gif (http://www.porada.sk/185677-dnp-a-materska-zmeny-new-post.html) DNP a materská - zmeny (http://www.porada.sk/t185677-dnp-a-materska-zmeny.html)
Dnes 23:42 od Xanti (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=185677) http://www.porada.sk/images/porada_style/comment.gif10
Tweety
31.01.12,11:05
Da, chod cez "formatovat odpoved"
Vďaka.
lujza.j
11.02.12,20:01
neviem používať minikomentáre, ako mám urobiť taký aby bol taký ako kedysi a nevcapil sa ku konkrétnemu príspevku? dakujem krásne
avalik
11.02.12,20:07
luja5
18.02.12,10:15
Ahojte,
dnes som sa náhodou vrátila do jednej zo svojich vlastných starších tém a nad témou sa mi objavilo "Ak bola vaša otázka zodpovedaná, môžete označiť najlepšiu odpoveď" na bledohnedom páse-podklade. Neviete, znamená to návrat k predchádzajúcej možnosti uzatvárania vlastných tém označením najužitočnejšej odpovede cez "vyriešené"? Nechcem to skúšať - experimentovať ;), lebo danú tému nepovažujem zatiaľ za vyriešenú, aby som ju momentálne chcela ukončiť. Ď.
Rozalka
18.02.12,10:27
TO sa objaví len v tebou založenou téme.
Richard
18.02.12,10:28
Teraz je mozne vybrat najlepsiu odpoved a nasledne zatvorit ale aj nezatvorit temu, navyse minikomentare sa daju pridat aj k uzatvorenej temy keby niekto strasne potreboval doplnit nieco alebo upozornit.
luja5
18.02.12,10:32
TO sa objaví len v tebou založenou téme.
To viem, ale zaujíma ma, či to znamená návrat k uzatváraniu vlastných tém tak, ako to bolo kedysi, lebo nedávno, keď som chcela uzatvoriť vlastnú tému, bolo potrebné, aby mi s uzatvorením "vypomohli" dve poraďáčky kliknutím na "vyriešené" :).
luja5
18.02.12,10:35
Teraz je mozne vybrat najlepsiu odpoved a nasledne zatvorit ale aj nezatvorit temu, navyse minikomentare sa daju pridat aj k uzatvorenej temy keby niekto strasne potreboval doplnit nieco alebo upozornit.
Ďakujem, Richard, nevedela som, že si tak rýchlo dopovedal na môj príspevok, kým som ja písala ten svoj druhý ... ;):).
luja5
18.02.12,10:38
Moja otázka je už neaktuálna ... :-))
pepsikova
18.02.12,10:38
...už som sa dávnejšie pýtala, prečo sa mi nezobrazujú v nových príspevkoch linky, prípadne vložené videá..je to tak odkedy sú tie minipríspevky...pc mám oki..a tobí to len tu, na porade...musím vždy kliknúť na citáciu, aby som vedela, o príspevok je..
Rozalka
18.02.12,11:08
Často sa mi stane, že na aktuálnej - prvej - strane (mám nastavené tak, že najnovší príspevok je prvý na prvej strane) nemôžem prečítať všetky príspevky, obrazovka vyzerá takto (viď obrázok). Čo robím zle?
truch
18.02.12,11:47
Rozalka, toto mám aj ja, je to vtedy, ak niekto klikne na minikomentár, tak sa to celé rozhasí a skoršie príspevky sú vymazané, zostane len meno autora a nič:(
Nerobíš nič zle:)
PotPalo
21.02.12,05:29
Nejdú mi písať ani upravovať príspevky (Firefox 2.0, Flash 9), takže môžem písať iba v práci. A tam je málo času, takže ma tu uvidíte veľmi zriedka, takmer vôbec.
Betina2
21.02.12,07:15
no mne ani klasické vyhladávanie nefunguje v posledných dňoch :(. Neviem čím to je, vyhadzuje stále chybové hlásenie
Upozornenie connection to localhost:9322 failed (errno=111, msg=Connection refused)

viete mi poradiť, čo s tým mám robiť?

Teraz témy musím listovať cez hlavnú stránku a je to strašne zdlhavé.

A po druhé: Po prihlásení si kliknem na nastavenia, vyberiem niektorý nový sledovaný príspevok, otvorím ho a načíta mi to nejako kostrbato, a tiež sa nezobrazia citácie k daným príspevkom, len odpovede a celé je to nejaké "divne" rozhodené.....

Mám niečo zle nastavené?
Danielle369
21.02.12,07:35
Upozornenie


connection to localhost:9322 failed (errno=111, msg=Connection refused)........................dokedy to bude vysvecovať?
Betina2
21.02.12,07:38
..fajn :(, takže ja asi nemám u seba problém, ale Porada :(
KEJKA
24.02.12,11:12
mne zas otvorí tému na mojom poslednom príspevku č. 807, pritom vidím že tam niekto niečo pridá, podarilo sa mi zistiť, že už je tam 829 príspevkov, ale na tie novšie 810-829 sa neviem dostať.
http://www.porada.sk/t48545-olymp-zaciatocnik.html#post1991075
srska
24.02.12,15:46
aj vám ide dnes porada ako KONS na finančnej správe?
Tweety
25.02.12,18:35
Večer tu zas šarapatia škriatkovia.
misoft
25.02.12,18:45
lujza.j
26.02.12,13:03
ked dám "citovať" a následne "formátovať odpoveď" a v danom príspevku,ktorý citiujem sú nejaké emočné smajlíky, pri mojej odpovedi mi "okno" do ktorého vpisujem odpoveď neponúkne klasické možnosti ako zmenu písma, dokonca nemôžem vkladať ani emočné smajlíky. proste to "okno" je také diétne, bez žiadnej možnosti zmeny textu alebo možnosti tam niečo vložiť.
arizona
26.02.12,14:50
ked dám "citovať" a následne "formátovať odpoveď" a v danom príspevku,ktorý citiujem sú nejaké emočné smajlíky, pri mojej odpovedi mi "okno" do ktorého vpisujem odpoveď neponúkne klasické možnosti ako zmenu písma, dokonca nemôžem vkladať ani emočné smajlíky. proste to "okno" je také diétne, bez žiadnej možnosti zmeny textu alebo možnosti tam niečo vložiť.
Skuska : mne to funguje dobre :)
lujza.j
27.02.12,08:41
Skuska : mne to funguje dobre :)skuška: mne nie.... iba ak ručný smajlik :(
lujza.j
27.02.12,08:44
skuška: mne nie.... iba ak ručný smajlik :(
skúška: skúsim iba cez rýchlu odpoveď(bez formátovania) :D:cool: aha tak u mňa asi iba takto
Ivenka
16.03.12,16:58
Zmizlo mi tlačítko "Hore" .....krúžim tu s myškou do blba....a jedno jedno či idem cez Explorer alebo Mozilaa
buchač
16.03.12,17:03
Zmizlo mi tlačítko "Hore" .....krúžim tu s myškou do blba....a jedno jedno či idem cez Explorer alebo Mozilaa
...hm ...aj Opera ...ale šak nevadí predsa ...

Stačí do " home " na klávesnici ťuk dať ...
Ivenka
16.03.12,17:05
Ta poviem, že aj také tlačítko fungiruje....vďaka Juraj
buchač
16.03.12,17:21
Ta poviem, že aj také tlačítko fungiruje....vďaka Juraj
...ale fungiruje aj opačne ...stačí na " End " ťuknúť ...
Ivenka
16.03.12,17:22
...ale si milý....sa picnem, až taká blondína není som keď hore tak aj dole, neeeeee ?
Tamila
16.03.12,18:18
Tlačidlo "hore" mi chýba a tiež som krvopotne rolovala hore. To tlačítko Home a End mi teda na Porade vôbec nenapadlo použiť a ja som blondínka nikdy nebola:D.
Ďakujem, Juraj, toto určite pomôže viacerým, tak počitačovo zdatným ako ja;).
srska
16.03.12,18:38
Zmizlo mi tlačítko "Hore" .....krúžim tu s myškou do blba....a jedno jedno či idem cez Explorer alebo Mozilaapouži myšiakove:)
pepsikova
16.03.12,20:12
použi myšiakove:)..

..ja tiež nyjeee blondínka, ale toto som tiež nevedela...používam na boku tú modrú mrchu-posuvník..
srska
16.03.12,20:14
..

..ja tiež nyjeee blondínka, ale toto som tiež nevedela...používam na boku tú modrú mrchu-posuvník..jáj pepsi, hneď mi lepšie káva chutí:)
misoft
16.03.12,20:40
teda stredné tlačítko po kolieskom
misoft
16.03.12,20:47
Inak babenky - ja takéto probléma nemám - používam vo svojej líške :D FireGestures (doplnok do líštičky). Má základné pohyby hlodavcom a môžeš si naprogramovať aj svoje. Potom stačí len urobiť kombináciu pohybov hlodavcom a strana je hora, dole, zrušená, obnovená a pod.
Tu máte pre hlodavca:
https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/firegestures/
A pre "chomovaného" je to Smooth Gestures:
https://chrome.google.com/webstore/

(https://chrome.google.com/webstore/detail/lfkgmnnajiljnolcgolmmgnecgldgeld)
pepsikova
16.03.12,20:55
Inak babenky - ja takéto probléma nemám - používam vo svojej líške :D FireGestures (doplnok do líštičky). Má základné pohyby hlodavcom a môžeš si naprogramovať aj svoje. Potom stačí len urobiť kombináciu pohybov hlodavcom a strana je hora, dole, zrušená, obnovená a pod.
Tu máte pre hlodavca:
https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/firegestures/
A pre "chomovaného" je to Smooth Gestures:
https://chrome.google.com/webstore/

(https://chrome.google.com/webstore/detail/lfkgmnnajiljnolcgolmmgnecgldgeld)..

..jaaaj, ja mám slabú pamaťovú kartu, akonáhle niečo pridám, mrzne mrcha!..vystačím si aj s tým, čo mám a keď budem veľká, potom to kuknem..
pepsikova
16.03.12,20:57
jáj pepsi, hneď mi lepšie káva chutí:)..

..mám ťa zbiť?.. http://s16.rimg.info/b33e40436503a1c28ced4e9f32f5117b.gif (http://smayliki.ru/smilie-934678599.html)
Paula
20.03.12,20:52
Zrušila by som "neužitočné". Pravda je, že sa používa najmä v prípadoch vulgarizmov a osočovania, ale tiež v rámci bitky nickov za svoju 100%-nú pravdu. Niekedy sa príspevok zbalí - ale dá sa rozbaliť. Takže voľba neužitočného je o ničom. Nahradila by som ho voľbou "čítal som". Asi som už o tom aj kedysi písala, nebudem sa hľadať.... pre mnohých poraďákov, ktorí tu roky rokúce nezištne radia a radia naozaj fundovane v litere zákona (prepáčte kaviarne, tie veľmi nesledujem :))...pre nich je viac súhlas ďalšieho poraďáka, ktorý v tej litere je doma (a ich príspevky si treba zapamätať, ak budem opäť hľadať pomoc ) než užitočné či neužitočné. A to druhé bez následného vysvetlenia prečo i tak nemá význam.
A prečo tá voľba "čítal som" ? Aby sa snáď spamätali tí, ktorí na svoj problém dostali vysvetlivku, odpoveď, radu...a nenamáhajú sa k tej rade, ktorá im možno zahnala nočnú moru, pricapiť aspoň súhlas.
Nečakám teraz ja súhlas s mojim bublaním, ale niekedy mám pocit, že tomu, kto sa pýta, ani za odpoveď nestojíme. Žiada sa mi napísať minikomentár občas pod vlastný príspevok v odbornej porade "Vymažem sa?"...ale to by som asi bola potvora :rolleyes:.
buchač
20.03.12,22:36
Nahradila by som ho voľbou "čítal som".

"...čítal som ..." :cool:
Paula
20.03.12,22:45
"...čítal som ..." :cool:


milé
emma01
13.04.12,04:42
Vie mi niekto poradiť? Keď som na Porade cez PC, nezobrazuje sa mi pridaný minikomentár, ani nevidím nick súhlasiaceho. Keď som na Porade cez mobil, tak sa mi všetko zobrazuje správne. Môže to byť prehliadačom? V PC mám staršiu verziu exploreru a v mobile novšiu verziu.
KoxXxo
13.04.12,05:22
Tak ho skús aktualizovať, alebo zmeň: https://www.google.com/chrome?hl=sk
buchač
13.04.12,05:26
Vie mi niekto poradiť? Keď som na Porade cez PC, nezobrazuje sa mi pridaný minikomentár, ani nevidím nick súhlasiaceho. Keď som na Porade cez mobil, tak sa mi všetko zobrazuje správne. Môže to byť prehliadačom? V PC mám staršiu verziu exploreru a v mobile novšiu verziu.

IE ako taký veľmi nie , to nie je veľmi onô....
Kvaka
13.04.12,06:02
Teraz je mozne vybrat najlepsiu odpoved a nasledne zatvorit ale aj nezatvorit temu, navyse minikomentare sa daju pridat aj k uzatvorenej temy keby niekto strasne potreboval doplnit nieco alebo upozornit.
No ale to nenájde ten, komu je to určené, ak sa k príspevku nevráti. Minule som náhodou našla nejaké pridané, keď som čítala staršie príspevky. Možno by sa mali pridané minikomentáre zobrazovať ako posledný príspevok alebo nejako inak upozorniť na pridaný minikomentár.
emma01
13.04.12,08:04
Zrejme to malo súvis s prehliadačom, lebo som si nainštalovala mozzilu a cez tento prehliadač mi to funguje.
GabiZ
13.04.12,08:31
...príspevky som nahlásila, už sú zmazané.
srska
13.04.12,08:33
dík - bo to bola riadna trubka
arizona
13.04.12,09:06
administrátorovi: dve hodiny nevie nikto zastaviť tohoto exota: http://www.porada.sk/search.php?searchid=767904
OK, uz je vymazany.

Ak takyto "exot" spamuje Poradu, nedavajte prosim vas jeho prispevky do citacii /alebo aspon zmazte reklamu/.
Najst vsetky spamove prispevky jedneho nicku a vymazat sa da pomerne jednoducho,ale vyhladavat po vsetkych temach /tomuto exotovi sa to podarilo v 29.-ich /,kde jeho reklamy zostali v citaciach je takmer nemozne... :rolleyes: Dikes :)
Zvalik
17.04.12,09:59
Ahojte!
Mne sa v poslednej dobe niektoré príspevky stratia, teda oni sú tam ale je tam len biele miesto, potom je ďalší príspevok už normálne načítaný, alebo keď chcem kliknúť na užitočné tak jednoducho príspevku niet a je tam len tlačítko neužitočné alebo sa mi úplne stratí kto to napísal a je tam len príspevok. Teraz napríklad nevidím posledný príspevok od Arizony, ale mám tam posledný riadok, no a keď som sa postavila na užitočné tak zmizol aj posledný riadok... Viete niekto poradiť...? Mimi
Indeed
30.04.12,06:25
Trochu by som mal výhradu voči nastaveniam rubriky Inzercia ,

išiel som za témou "Najlacnejší stavebný material" a nič som sa nedozvedel

Podľa mňa by bolo treba zverejniť viac informácii o inzerentovi.
Kvaka
30.04.12,06:34
Už som to tu písala, chýba mi nejaké upozornenie na pridaný minikomentár. Napíšem príspevok a niekto k nemu pripne komentár. Ja to zistím len ak spätne chodím po príspevkoch.
pepsikova
30.04.12,06:56
...vytrčím tému na slnko....
...niekto by mohol odpovedať aj na zvalík-ovej príspevok, aj Indymu, aj kvake...a aj tým ostatným...ale tu dáko ticho po pěšinke...
Zvalik
16.05.12,12:55
Ahojte!
Mne sa v poslednej dobe niektoré príspevky stratia, teda oni sú tam ale je tam len biele miesto, potom je ďalší príspevok už normálne načítaný, alebo keď chcem kliknúť na užitočné tak jednoducho príspevku niet a je tam len tlačítko neužitočné alebo sa mi úplne stratí kto to napísal a je tam len príspevok. Teraz napríklad nevidím posledný príspevok od Arizony, ale mám tam posledný riadok, no a keď som sa postavila na užitočné tak zmizol aj posledný riadok... Viete niekto poradiť...? Mimi

Tento problém u mňa stále pretrváva, pomôže niekto!!! Ďakujem!
jobobe
16.05.12,15:39
Pozri si príspevok v inom prehliadači.
Valcake
17.05.12,22:28
Tento problém u mňa stále pretrváva, pomôže niekto!!! Ďakujem!

..no toto:eek:,... myslela som, že iba mne sa také dačo robí. Príspevok zmizne, keď chcem dať užitočné, tak tiež zmizne, ale nie vždy a nie u každého. Prešla som tomu,ale cez rozum:D zamodrím ;)a všetko vidím...a tak dám aj bod v modrom.:cool::D
Mimi, skús to a odpíš, len nie minikomentár, lebo to sa nenájde:D
Tweety
06.06.12,17:04
Musím takto, hoci to nijako s príspevkom nesúvisí, ale chcem sa opýtať Riša, prečo nemôžem nijako vstupovať na Poradu, ak idem písať príspevok, vybliakne na mňa toto:
Tweety
06.06.12,17:05
Dosiahli ste maximálny počet príspevkov (0), ktoré môžete pridať počas 30 minút. Ospravedlňujeme sa za obmedzenia, ale chránime takto stránku pred novými členmi, ktorí zahlcujú stránku spamom.
Tweety
06.06.12,17:06
a to som celý deň nebola na stránke.
Zužu
07.06.12,06:10
tiež mi ukazuje to isté, nechápem prečo
Zita5
07.06.12,07:02
Dosiahli ste maximálny počet príspevkov (0), ktoré môžete pridať počas 30 minút. Ospravedlňujeme sa za obmedzenia, ale chránime takto stránku pred novými členmi, ktorí zahlcujú stránku spamom.

Tento oznam mi vyhadzuje a nemohla som sa prepracovať k zaslaniu odpovede. To máme čakať každých 30 minút ?
Tweety
07.06.12,07:03
aj dnes je to to isté, hm, prečo? kamaráti, prečo?
Tweety
07.06.12,07:03
Zituš, ja nemôžem vôbec
Richard
07.06.12,07:04
Už by to malo fungovať, napíšte mi tu ak nie, ďakujem!
Zita5
07.06.12,07:05
.... písala som odpoveď do téme o ERP a nie a nie odoslať ....že až každých 30 minút
Richard
07.06.12,07:06
skús, snáď to je už vyriešené
Zužu
07.06.12,07:06
Me sa už podarilo pridať príspevok. Ale ktovie či sa to nebude opakovať
Zita5
07.06.12,07:06
Už to je v poriadku ...
Zita5
07.06.12,07:09
Už som odoslala podarilo sa...
Stefan2005
07.06.12,07:12
.... písala som odpoveď do téme o ERP a nie a nie odoslať ....že až každých 30 minút

... mňa ani po 30 minutách nepustilo - od včera poobedia, hoci zobrazovalo (0) príspevkov; ak sa zobrazí tento príspevok, tak už to funguje. Zaujímavé bolo, že iní prispievali non-stop, bez obmedzení...
Danielle369
07.06.12,07:16
ani mňa...dokonca ani sem
Richard
07.06.12,07:18
Menil som nastavenia práv a pri tom množstve sa vždy niečo domrví :) ešte hľadám či aj niečo ďalšie, ak niečo spozorujete, nahláste mi to prosím.
Vďaka!
Tweety
07.06.12,07:20
Heuréka, podarilo sa. Už som išla pozerať, či som nebola odídená, vylúčená.:mad:
Danielle369
07.06.12,07:23
Richard dakujem pekne...ja som si aj Draka objednala kvôli tomu:D
Kvaka
07.06.12,10:50
Richard, asi pred dvomi mesiacmi, tu http://www.porada.sk/t176677-p28-upravy-na-porade.html#post2039082 som písala k minikomentárom a k notifikáciám na ne. Je to možné vyriešiť?
erzet
07.06.12,12:30
Nedala by niekde dať značka že tá a tá téma je platená? Pred témou. Aby som sa to nemusel dozvedieť až po kliknutí. Napr. klikol som na ZP.
Stefan2005
07.06.12,13:20
Nedala by niekde dať značka že tá a tá téma je platená? Pred témou. Aby som sa to nemusel dozvedieť až po kliknutí. Napr. klikol som na ZP.

... alebo vypnúť zobrazovanie platených tém.
Heni
07.06.12,15:33
Vierka, niektorým do profilu môžu písať len tí, ktorých majú v priateľoch... myslím, že aj ty sa pokúšaš do takého profilu písať ;)
Marína
10.06.12,15:43
Neviem, či je to náhoda, teraz som si všimla, v profile mám od Jarmilky(rodina1) užitočné(celkove za príspevok 3) v neodbornej téme, v samotnom príspevku http://www.porada.sk/t195734-zabudli-sme-na-ubku.html#post2081121 sú však len dva, od Jarmilky chýba.
arizona
10.06.12,16:06
Neviem, či je to náhoda, teraz som si všimla, v profile mám od Jarmilky(rodina1) užitočné(celkove za príspevok 3) v neodbornej téme, v samotnom príspevku http://www.porada.sk/t195734-zabudli-sme-na-ubku.html#post2081121 sú však len dva, od Jarmilky chýba.
ked niekto klikne raz na "uzitocne", prida bodik
ked klikne druhy krat/myslim ze do 1hod/ tak bodik "vezme spat",ale oznam v tvojom profile ti zostava,ten system nevymaze ;)
Kvaka
10.06.12,16:45
ked niekto klikne raz na "uzitocne", prida bodik
ked klikne druhy krat/myslim ze do 1hod/ tak bodik "vezme spat",ale oznam v tvojom profile ti zostava,ten system nevymaze ;)Bodík tam ostáva, len nemá zelenú farbu. Aj ja som to raz tak už dávnejšie videla, niekto najprv bod dal, potom vzal, ale u mňa ostal šedý, v príspevku žiadny.
srska
11.06.12,05:46
len sa opýtam:
čo bolo zlé v téme "Odchod do daňového raja"?
erzet
11.06.12,06:10
... alebo vypnúť zobrazovanie platených tém.

Kde sa to vypína? D
Heni
11.06.12,06:16
a kde je tá téma, ked ani na smetisku nie je? som myslela, že kategoria "smetisko" je pre vymazané témy... a táto asi zmizla navždy...?!
Pikoška
11.06.12,06:24
len sa opýtam:
čo bolo zlé v téme "Odchod do daňového raja"?Všetko!!!
srska
11.06.12,06:45
Všetko!!!skutočne?
Indeed
11.06.12,14:07
len sa opýtam:
čo bolo zlé v téme "Odchod do daňového raja"?

Zato tém o opatrovaní v Rakusku /REGIONFEMME/ je požehnane,

a niektoré su už dlho bez príspevku,

NAVRHUJEM témy ktoré obsahujú len zadanie a sú bez príspevkov dlhšie ako mesiac VYMAZAŤ !
Stefan2005
13.06.12,15:55
dovolím si položiť praktickú otázku Richardovi:

Každý poriadna a seriozna webová stránka, fórum má možnosť korektnej tlače daného príspevku, témy.
Prečo táto možnosť chýba zrovna PORADE.SK, ktorú pokladám za seriózne diskusné fórum?
Pritom táto funkcia je z programátorského hľadiska doriešená - predplatitelia DRAKA majú (alebo mali) túto možnosť sprípustnenú.
Dlhoročný dobrovoľní a bezplatní prispievatelia riešení problémov a otázok si nezaslúžia (aj vďaka ktorým je Porada Poradou), aby mali možnosť korektne vytlačiť niektorý príspevok alebo tému, ktorá ich zaujme ?
Zita5
13.06.12,16:50
dovolím si položiť praktickú otázku Richardovi:

Každý poriadna a seriozna webová stránka, fórum má možnosť korektnej tlače daného príspevku, témy.
Prečo táto možnosť chýba zrovna PORADE.SK, ktorú pokladám za seriózne diskusné fórum?
Pritom táto funkcia je z programátorského hľadiska doriešená - predplatitelia DRAKA majú (alebo mali) túto možnosť sprípustnenú.
Dlhoročný dobrovoľní a bezplatní prispievatelia riešení problémov a otázok si nezaslúžia (aj vďaka ktorým je Porada Poradou), aby mali možnosť korektne vytlačiť niektorý príspevok alebo tému, ktorá ich zaujme ?

Štefan a čo vyššie možnosť Práca s témou ...verzia pre tlač ? Však je tu možnosť, len neviem to doma vyskúšať ..
Stefan2005
13.06.12,17:11
Štefan a čo vyššie možnosť Práca s témou ...verzia pre tlač ? Však je tu možnosť, len neviem to doma vyskúšať ..

... veď o tej funkcii píšem :), funguje takto:
Zita5
13.06.12,17:18
... veď o tej funkcii píšem :), funguje takto:

A ozaj máš pravdu ......ale teraz ma napadlo, že to už musí dlhšie takto byť, lebo tiež som chcela niečo tlačiť a nešlo to. Nemyslím Draka nie som predplatiteľom, ale stránku Porady .Však Richard sa určite vyjadrí.
Zita5
13.06.12,17:21
srska
Re: Úpravy na Porade

Riešenie témy je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov. Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes na http://www.porada.sk/objednavka

11.06.12, 17:07
Indeed
Re: Úpravy na Porade

Riešenie témy je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov. Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes na http://www.porada.sk/objednavka


Ja som to okopírovala ... a to sa zobrazuje ak dám verzia pre tlač .To bude určite chyba vo vysielači :)
kukučka
13.06.12,17:33
Ja som o tom písala už dávno a nič sa nezmenilo, tiež o tom, že ak mám opačné radenie príspevkov
prvý - zadanie témy- by mal byť vždy navrchu. Fungovalo to pred zmenami bez problémov.
veronikasad
13.06.12,17:36
Richard, prečo znovu "nabehli" reklamy poraďákom, ktorí ich mali "za odmenu" zablokované ?
veronikasad
13.06.12,17:39
dovolím si položiť praktickú otázku Richardovi:

Každý poriadna a seriozna webová stránka, fórum má možnosť korektnej tlače daného príspevku, témy.
Prečo táto možnosť chýba zrovna PORADE.SK, ktorú pokladám za seriózne diskusné fórum?
Pritom táto funkcia je z programátorského hľadiska doriešená - predplatitelia DRAKA majú (alebo mali) túto možnosť sprípustnenú.
Dlhoročný dobrovoľní a bezplatní prispievatelia riešení problémov a otázok si nezaslúžia (aj vďaka ktorým je Porada Poradou), aby mali možnosť korektne vytlačiť niektorý príspevok alebo tému, ktorá ich zaujme ?

Už nemajú - tlač jednotlivého príspevku nefunguje ani mne.
misoft
13.06.12,17:45
Richard, prečo znovu "nabehli" reklamy poraďákom, ktorí ich mali "za odmenu" zablokované ?
Asi si výnimka (alebo ja? :D) - u mňa žiadne reklamy.
Stefan2005
13.06.12,17:48
Asi si výnimka (alebo ja? :D) - u mňa žiadne reklamy.

... alebo máš správne nastavené RIP...
veronikasad
13.06.12,17:56
Asi si výnimka (alebo ja? :D) - u mňa žiadne reklamy.
Mala som ich zablokované priamo od Richarda - po úpravách na Porade nabehli znovu a zasahujú do príspevkov.
srska
13.06.12,19:25
Asi si výnimka (alebo ja? :D) - u mňa žiadne reklamy.ani u mňa - a ja niesom určite výniímka:D
veronikasad
13.06.12,20:40
ani u mňa - a ja niesom určite výniímka:D
chlapci, v nastaveniach PC som počítačový analfabet - musím počkať kým príde domov dcéra, ak mi reklamy neblokne znovu Richard.
vieraaaa
14.06.12,04:59
aj ja som mala včera reklamu
Žabinka
14.06.12,10:44
Všimla som si, že mi zmizol minikomentár. To len mne, alebo aj vám..
Žabinka
14.06.12,10:45
Aha, opravujem, tu je, len je premenovaný na komentár..
veronikasad
14.06.12,10:46
Všimla som si, že mi zmizol minikomentár. To len mne, alebo aj vám..
Miznú aj mne - zobrazí sa predtým, že to nie je minikomentár, ale odpoveď k téme.
veronikasad
14.06.12,10:47
Aha, opravujem, tu je, len je premenovaný na komentár..
Ty si nevidela "tlačítko", mne miznú príspevky z minikomentára (či teraz už komentára)
Žabinka
14.06.12,10:56
no vyskúšam, či zmizne..
Žabinka
14.06.12,10:58
mne zmizne pri písaní, iba keď pohnem myšou, a dostanem sa mimo vyhradeného modrého poľa, ale keď sa vrátim myšou nazad, tak sa to nestratilo..
Kvaka
14.06.12,11:11
Mne sa zase zobrazí Píš komentár nie odpovede.
Danielle369
17.06.12,04:51
Nemôžem sa dostať do svojich príspevkov ani do príspevkov iných užívatelov....dakujem pekný deň:)
Stefan2005
17.06.12,05:01
Nemôžem sa dostať do svojich príspevkov ani do príspevkov iných užívatelov....dakujem pekný deň:)

... že by to bol výsledok včerajšieho cca 5,5 hodinového výpadku Porady?
zaujímavé, že som nepostrehol o odstávke/nedostupnosti (14:36-20:00) žiadný príspevok.
Heni
17.06.12,05:03
Nemôžem sa dostať do svojich príspevkov ani do príspevkov iných užívatelov....dakujem pekný deň:)
ani mne to nejde... a ani vyhľadávanie - to mi nešlo ani včera...
pepsikova
17.06.12,05:19
..ty výnimka!!..zabudol si, ako si sem pichol ten ADDBLOCK?..vďaka nemu a tebe sme bez reklamy...
misoft
17.06.12,17:29
Hrá sa na skrývačku :D
misoft
17.06.12,17:30
Tak-tak = failed
jozka56
18.06.12,20:24
Ja teraz narýchlo neviem nájsť, kde sa vyjadruje k vylepšeniu porady, ale maximálne som nespokojná k novovzniknutým nič nehovoriacim témam, ktoré zahlcujú poradu. Majiteľ a moderátori porady, nemôžete rýchlejšie likvidovať nič nehovoriace témy????? veď porada stráca svoj zámysel.
KEJKA
19.06.12,03:54
Ja teraz narýchlo neviem nájsť, kde sa vyjadruje k vylepšeniu porady, ale maximálne som nespokojná k novovzniknutým nič nehovoriacim témam, ktoré zahlcujú poradu. Majiteľ a moderátori porady, nemôžete rýchlejšie likvidovať nič nehovoriace témy????? veď porada stráca svoj zámysel.

dodám.........už dávno. Chodím tu viacmenej zo zotrvačnosti.
srska
19.06.12,03:57
dodám.........už dávno. Chodím tu viacmenej zo zotrvačnosti.tiež som vrchnému v ss napísal pred polrokom, že načim by bolo dobré poupratovať - asi nejsou lidi
VieraPopluharova
19.06.12,05:18
Ja som navrhla dávať mimo odborné témy do miniporád a nechať len jednu na pokec, napr. čo dala Rozalka, veď porada je celkom dobre rozčlenená na i iné záujmové, v hlavnej rolete by sa mali zobrazovať len odborné témy......týkajúce sa účtovníctva a kto chce nech nazrie do kultúry, záhrady ....cestovania.....
Petra Nová
20.06.12,17:08
Dnes som bola na Porade trochu dlhšie a zistila som zopár noviniek. Jedna z nich je, že téma sa neuzavrie, ani keď zakladateľ vyhodnotí najlepšiu odpoveď. Znamená to, že po zverejnení témy, nemá možnosť o nej nijako rozhodovať. Nie mi je jasné prečo? :confused:
Toto info je pre tých, čo o tomto obmedzení nevedeli.

A tiež som zistila, že stále nie je možné otvoriť si z témy len jeden príspevok, ako to bolo kedysi, keď stačilo kliknúť na jeho poradové číslo v pravom rožku.. Škoda, lebo to bola dobrá funkcia.
Tweety
25.06.12,14:33
Richard, prečo nemôžem odpovedať na odkaz? Stalo sa mi to už viackrát. Raz to ide, inokedy nie. Terazky napriklad u Veronikysad. Dík za jasnú odpoveď.
Takže odvolávam, čo som odvolala, a sľubujem, čo som sľúbila.:---
alaya1
25.06.12,15:01
Ak ta Veronika nema v priateloch, nedostanes sa k jej odkazomn.-)
Tweety
25.06.12,15:11
Dík, ale už sme si to vyriešili, má to zablokované
Tweety
25.06.12,15:12
ale už som jej poslala odkaz
Danielle369
25.06.12,16:45
Ja som si išla pozrieť v profile odkazy a mám celý profil zelený....ked som chcela odpísať na odkaz, všetko mi zmizlo....joj Richard prosím ťa oprav to..dakujem
Zitulda
25.06.12,17:13
Richard aj ja sa pridávam k Danke a prosím oprav to. Už v inej téme som písala, že sa niečo deje s poradou a prikladám ako mám úpravu profilu. A tiež žiadný odkaz nemôžem prečítať a ani na žiadny reagovať.
wagner
25.06.12,20:01
Ja som si išla pozrieť v profile odkazy a mám celý profil zelený....ked som chcela odpísať na odkaz, všetko mi zmizlo....joj Richard prosím ťa oprav to..dakujem

Aj ja mám zelený profil a sú v ňom samé blbosti. Kto nám to opraví? :confused: Ako vidím, Richard na nás kašle :mee:
pepsikova
25.06.12,20:21
Aj ja mám zelený profil a sú v ňom samé blbosti. Kto nám to opraví? :confused: Ako vidím, Richard na nás kašle :mee:..

..ako môžeš mať zelený profil, keď ho máš zamknutý?..nevidno nič!..
veronikasad
25.06.12,20:24
Aj ja mám zelený profil a sú v ňom samé blbosti. Kto nám to opraví? :confused: Ako vidím, Richard na nás kašle :mee:
Zdenka, robí to len v exploreri - teraz som to vyskúšala.
pepsikova
25.06.12,20:28
Richard aj ja sa pridávam k Danke a prosím oprav to. Už v inej téme som písala, že sa niečo deje s poradou a prikladám ako mám úpravu profilu. A tiež žiadný odkaz nemôžem prečítať a ani na žiadny reagovať...

..Zitulka, tvoj profil vidím normálne...ale máš prehliadač Internet Explorer, tak ti to môže robiť ten..
..tak isto dan, vidím normálne...

(hádam ma nezabiješ, skopírovala som:

dan http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-offline.png
Poraďák http://www.porada.sk/image.php?u=377&dateline=1335259754&type=profile (http://www.porada.sk/member.php?u=377)
Pochvaly:
(97)(20)(50)(11)(21)(40)(8)

0xNajlepšia odpoveď



http://www.porada.sk/images/site_icons/add.png Pridať za priateľa (http://www.porada.sk/profile.php?do=addlist&userlist=friend&u=377)
http://www.porada.sk/images/site_icons/message.png Napíš súkr.správu (http://www.porada.sk/private.php?do=newpm&u=377)
http://www.porada.sk/images/site_icons/email.png Poslať email (http://www.porada.sk/sendmessage.php?do=mailmember&u=377)
http://www.porada.sk/images/site_icons/ignore.png Označiť za neželaného (http://www.porada.sk/profile.php?do=addlist&userlist=ignore&u=377)
http://www.porada.sk/images/site_icons/forum.png Posledné príspevky (http://www.porada.sk/search.php?do=finduser&userid=377&contenttype=vBForum_Post&showposts=1)
http://www.porada.sk/images/site_icons/forum.png Založené témy (http://www.porada.sk/search.php?do=finduser&userid=377&starteronly=1&contenttype=vBForum_Thread)
http://www.porada.sk/images/site_icons/blog.png Blogy (http://www.porada.sk/blog.php?u=377)



Členom od 01.06.04 Články v Blogu0



viac... (http://www.porada.sk/member.php?u=377#friends-content) 32 Priatelia

http://www.porada.sk/image.php?u=83659&dateline=1208044427 (http://www.porada.sk/member.php?u=83659) arizona (http://www.porada.sk/member.php?u=83659)

http://www.porada.sk/image.php?u=69757&dateline=1312905683&type=thumb (http://www.porada.sk/member.php?u=69757) rodina1 (http://www.porada.sk/member.php?u=69757)

http://www.porada.sk/image.php?u=149932&dateline=1257672382&type=thumb (http://www.porada.sk/member.php?u=149932) lusielaL (http://www.porada.sk/member.php?u=149932)

http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif (http://www.porada.sk/member.php?u=63635) Badko (http://www.porada.sk/member.php?u=63635)

http://www.porada.sk/image.php?u=49933&dateline=1323215473&type=thumb (http://www.porada.sk/member.php?u=49933) danushka (http://www.porada.sk/member.php?u=49933)

http://www.porada.sk/image.php?u=11084&dateline=1260993342&type=thumb (http://www.porada.sk/member.php?u=11084) karol.za (http://www.porada.sk/member.php?u=11084)




viac... (http://www.porada.sk/album.php?u=377) Albumy

http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=111483&thumb=1&d=1332097859 (http://www.porada.sk/album.php?albumid=337)
sniežik 03.11.2009 (http://www.porada.sk/album.php?albumid=337) 13.05.12

http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=116320&thumb=1&d=1339390329 (http://www.porada.sk/album.php?albumid=19)
xxx (http://www.porada.sk/album.php?albumid=19) 13.05.12





Ostatní návštevníci Ostatní 10 návštevníci profilu:


Anja111 (http://www.porada.sk/member.php?u=22376),
Dav (http://www.porada.sk/member.php?u=27920)+,
hnedoočka (http://www.porada.sk/member.php?u=131401),
inkana (http://www.porada.sk/member.php?u=208631),
Ivana Š (http://www.porada.sk/member.php?u=16822)+,
Jara (http://www.porada.sk/member.php?u=2627),
kaupke (http://www.porada.sk/member.php?u=72423),
pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130)*,
truch (http://www.porada.sk/member.php?u=143408)+,
vieraaaa (http://www.porada.sk/member.php?u=53541)

Táto stránka mala 22,501 návštev



Vymazať príspevky a vylúčiť. (http://www.porada.sk/misc.php?do=spamcleanconfirm&u=377)

Verejné odkazy (http://www.porada.sk/member.php?u=377&tab=visitor_messaging#visitor_messaging)O mne (http://www.porada.sk/member.php?u=377&tab=aboutme#aboutme)Priatelia (http://www.porada.sk/member.php?u=377&tab=friends#friends-content)

















5992 Odkazy a pochvaly

http://www.porada.sk/image.php?u=72130&dateline=1304960784&type=thumb (http://www.porada.sk/member.php?u=72130)
pepsikova (http://www.porada.sk/member.php?u=72130) - Dnes 23:26 Pozrieť konverzáciu (http://www.porada.sk/converse.php?u=377&u2=72130) upraviť (http://www.porada.sk/visitormessage.php?u=377&do=message&vmid=247615) Nahlásiť (http://www.porada.sk/visitormessage.php?do=report&vmid=247615)

..no ja tvoj profil vidím úplne normálne a žiadna zelená navyše sa tu nevyskytuje..neviem, ako to vidíš ty a prečo, ale žiadna zmena oproti iným tu nie je.....bola som aj u Zituldy a aj u nej vidno normálne..


http://www.porada.sk/image.php?u=48299&dateline=1318858870&type=thumb (http://www.porada.sk/member.php?u=48299)
Žabinka (http://www.porada.sk/member.php?u=48299) - Dnes 22:07 - permalink (http://www.porada.sk/member.php?u=377#vmessage247590) Pozrieť konverzáciu (http://www.porada.sk/converse.php?u=377&u2=48299) Nahlásiť (http://www.porada.sk/visitormessage.php?do=report&vmid=247590)

Dani ahojky. Prave som dorobila tortu pre mojho Adamka - piskotovo smotanovu, este ze som si spomenula http://www.porada.sk/images/smilies/smile.gif A idem konecne do postele. Papa a dobru noc. Hadam sa uz konecne vyspim.


http://www.porada.sk/image.php?u=143408&dateline=1293276164&type=thumb (http://www.porada.sk/member.php?u=143408)
truch (http://www.porada.sk/member.php?u=143408) - Dnes 22:07 - permalink (http://www.porada.sk/member.php?u=377#vmessage247589) Pozrieť konverzáciu (http://www.porada.sk/converse.php?u=377&u2=143408) Nahlásiť (http://www.porada.sk/visitormessage.php?do=report&vmid=247589)

http://www.animaatjes.de/bilder/a/altern/animaatjes-bejaarden-60941.gifhttp://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gif http://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gif http://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gif
Danielle369
26.06.12,04:12
Ja to mám zelené a pomiešané a ked píšem odkaz tak mi všetko v profile zmizne, mám tam bielo....prosím opravte maaaaaa...dakujem
Zita5
26.06.12,04:16
Ja to mám zelené a pomiešané a ked píšem odkaz tak mi všetko v profile zmizne, mám tam bielo....prosím opravte maaaaaa...dakujem

Ja sa s týmto trápim tiež pár dní a neviem čo to spôsobuje.Ak dám súhlas ..tak mi príspevok zmizne a zostane bielo, alebo polovička príspevku zmizne, nie je vidieť ani nick, ktorý príspevok písal lebo zasa je bielo ....ak chcem dať odpovedať ...taktiež zostane len biela plocha po príspevku ....potom to musím obnoviť, ak sa stav nemení odchádzam z témy a otvorím ju neskôr.Je to otravné tieto stavy .

P.S. Ešte doplním, stane sa aj to , že vidím text príspevku a v mieste kde je nick , je biela plocha.
Zita5
26.06.12,04:35
Pepsi ja mám Mozilu a tiež mám problém.
Heni
26.06.12,04:46
Ja to mám zelené a pomiešané a ked píšem odkaz tak mi všetko v profile zmizne, mám tam bielo....prosím opravte maaaaaa...dakujem
aj ja to mám tak isto, ako dan :eek:

a nezobrazujú sa mi komentáre, a Zitkin profil ked sa načíta, tak okrem stĺpca vľavo mám tiež len bielu plochu, neviem jej napísať odkaz do profilu :eek:
Heni
26.06.12,04:48
Zitka, aj ja vidím tvoj profil najprv zelený a ked sa stránka načíta - tak mám u teba veľkú bielu plochu okrem stĺpca naľavo... ináč všetko biele, ako čerstvo napadaný sneh :eek:
wagner
26.06.12,12:54
..

..ako môžeš mať zelený profil, keď ho máš zamknutý?..nevidno nič!..

Ale ja nemám zamknutý profil:confused:, pozerala som - prístup majú všetci registrovaný členovia. Tak neviem ako ho mám odomknúť. Jednoducho je niekde problém, zelenie sa to v mojom profile keď tam kuknem. Pred dvomi dňami to nebolo, lebo mi tam písali odkaz:eek: A zrazu je zamknutý? Nech sa na to pozrie správca stránky, veď toto mi nemôže robiť a je jedno či používam explorer alebo neviem aký prehliadač.:eek:
avalik
26.06.12,13:26
toto robi aj mne :(
MarcelkaT
26.06.12,13:29
Ja tiež mám zelené okienka ako na lúke a robí to všelijaké zmeny a vpravo biele plochy.Ten starý systém pre mňa bol lepší. A Veronikasad-ďakujem má usmernila, aby som prešla na iný prístup a zatiaľ to ako-tak funguje, len neviem do kedy.
veronikasad
26.06.12,13:38
To zase aké blbosti naskakujú už aj cez MOZILU ? V mojich notifikáciach mám číslo 79 a žiadny nový odkaz ani SS ...
Tweety
26.06.12,13:41
Nie si sama, aj ja ich mám 45. Richard maká, a oni naskakujú.:---
Tweety
26.06.12,13:43
veronikasad
26.06.12,13:46
Ten poradaautomat začal dnes oznamovať ocenenie najlepšej odpovede. Ale ak mám notifikáciu zrušiť kliknutím na každý takýto oznam - neviem aké obdobie dozadu, tak to je pekná blbosť.
Užasné vylepšenie na Porade.
ivuliatko
26.06.12,13:47
ja mám také dva (zatiaľ) a ukazujú sa aj cez mozillu, aj cez google chrome
Richard
26.06.12,13:58
Ahojte, túto tému uzatvorím, pretože sa mi ťažko sleduje. Poznáte ma, na každú otázku mám najradšej samostatnú tému.
Ak založíte novú tému v rubrike OHLASY, príde mi to aj na email.

Dnes sme nahodili automatické pochvaly za najlepšiu odpoveď.
- vo februári sme začali upozorňovať zadávateľov otázok, aby vyberali najlepšiu odpoveď a štatisticky to aj pomohlo
- dnes sme spustili aj automatickú pochvalu za takto vybranú najlepšiu odpoveď, s tým že každý má v profile počítadlo najlepších odpovedí (preto Vám pribudli notifikácie za všetky doterajšie pochvaly/najlepšie odpovede).
Richard
26.06.12,14:15
Nie každý ich mal toľko :) Tieto notifikácie sme už vynulovali, generuje to automat.
Tweety
29.06.12,13:15
Richard, nedá sa s tými odkazmi v profile niečo urobiť?
Tweety
30.06.12,05:09
Prečo neide posielanie odkazov?
Tweety
10.04.13,14:33
to počítadlo naj odpovedí akosi zle počíta