Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

V ss je dole anglický text Forward a Citovať Reply to Private Message.
Klikla som nedávno omylom na forward, a vrátila ss odosielateľke, myslela si, že som ju odmietla. Základné slovíčka z angličtiny väčšina pozná, ale je tu dosť aj tých, čo poznajú iné jazyky, nie práve angličtinu. Možno by bolo vhodné preložiť tie ponuky možností pri ss do slovenčiny. Je tam napr. aj možnosť zaslať ss niekomu ako skrytú kópiu, BCC Recipients, tiež by mohlo byť slovensky.
3 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
A čo s tými avatarmi? Už si pripadám ako verklík, resp. ako riadny blbec, tretíkrát sa pýtam tú istú vec.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
evina Pozri príspevok
Neviem ani vyznačiť hrubšie určitú čas v otázke, čo mi tiež prekáža, lebo odpoveď nevypichne tak ten zmysel, ktorý vypichnúť chcem. A tak, keď sa mi to akosi nedarilo som POradu zavrela bez odpovede a išla pracovať.....
Formátovanie je už aj v rýchlej odpovedi, teraz aj s "viditeľnými" zmenami (ak je tučné tak sa aj tučné zobrazuje). Ak sa Vám formátované tučné nezobrazuje ako tučné, tak si prepnite editor hneď prvým tlačítkom a/A ​ a bude to fungovať.
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Richard Pozri príspevok
počkaj ako presne myslíš to vkladanie? popíš mi presne ako ste to robili "po starom" aj s príkladom (konkrétnym obrázkom)
teraz je už zapnutá možnosť úprav aj v rýchlej odpovedi (je tam aj priloženie obrázka z URL)
... toto bol "starý" spôsob (čiže kopírovať obrázok a potom jednoducho "prilepiť")

nový spôsob bol cez Strom v okienku
... nie každý obrázok, keď naň klikneš dá možnosť "kopírovať odkaz", takže som musela ísť cez Vlastnosti obrázku, potom vysvietiť myšou URL adresu, dať kopírovať a potom ísť cez Strom v okne, otvoriť "z internetu", vložiť skopírovanú URL adresu, odkliknúť fajku a potvrdiť OK a potom odoslať príspevok ...
Takže, Richard, musíš uznať, že ten druhý spôsob je dosť "pracný" a hlavne zdĺhavý ...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
A.Helenka Pozri príspevok
A čo s tými avatarmi? Už si pripadám ako verklík, resp. ako riadny blbec, tretíkrát sa pýtam tú istú vec.
teba sa zobrazujú rozostrené? plus niekto písal o zámene avatarov medzi členmi, popíšte prosím problém ešte raz, ak viete spraviť screenshot (printscreen) tak priložiť prosím a tiež hore v prvom príspevku požadované údaje o prehliadači (musíme vedieť vždy verziu prehliadača lebo používame vždy aktualizované ktoré majú odstránené chyby).

Toto si inak málokto uvedomuje, nadávky na nefunkčný web nie sú vždy dobre adresované, pretože častejšie to býva stará verzia prehliadača ktorá má v sebe chybu, no a potom my sa musíme trápiť aby sme tú chybu obchádzali a sfunkčnili web aj pre nefukčný prehliadač a pri nekoľkých verziách prehliadačov a chybách je z toho v kóde stránky celkom pekný guláš
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
rodina1 Pozri príspevok
... toto bol "starý" spôsob (čiže kopírovať obrázok a potom jednoducho "prilepiť")
Čo znamená kopírovať a prilepiť? Na webe treba obrázok označiť, čiže klikneš pravým tlačítkom a dáš kopírovať obrázok?
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

aj mne sa avatary zobrazujú rozštvorčekované, rozostreté.

a tie vyskakovacie profilové okná sa mi tiež prelínajú, takto nejak:

prelínanie profil.okna.doc

skryje sa mi to pod citáciu, alebo pod iné okno, ktoré je "nablízku"
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Richard Pozri príspevok
Čo znamená kopírovať a prilepiť? Na webe treba obrázok označiť, čiže klikneš pravým tlačítkom a dáš kopírovať obrázok?
takto to kedysi fungovalo aj mne, teraz už to tak nejde... :-(
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Richard Pozri príspevok
Čo znamená kopírovať a prilepiť? Na webe treba obrázok označiť, čiže klikneš pravým tlačítkom a dáš kopírovať obrázok?
áno, len ja používam klávesové skratky Ctrl+c a Ctrl+v (vyberiem si obrázok, zväčším si ho a potom ako som už popísala) ... už som pridala aj do profilu "rýchlou" formou obrázok, a funguje to (nemusela som ani cez Formátovať odpoveď) ... takže, Richard, dík ...
0 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
teba sa zobrazujú rozostrené? plus niekto písal o zámene avatarov medzi členmi, popíšte prosím problém ešte raz, ak viete spraviť screenshot (printscreen) tak priložiť prosím a tiež hore v prvom príspevku požadované údaje o prehliadači (musíme vedieť vždy verziu prehliadača lebo používame vždy aktualizované ktoré majú odstránené chyby).

Toto si inak málokto uvedomuje, nadávky na nefunkčný web nie sú vždy dobre adresované, pretože častejšie to býva stará verzia prehliadača ktorá má v sebe chybu, no a potom my sa musíme trápiť aby sme tú chybu obchádzali a sfunkčnili web aj pre nefukčný prehliadač a pri nekoľkých verziách prehliadačov a chybách je z toho v kóde stránky celkom pekný guláš


Áno, Richard, mne sa zobrazujú rozostrené, rozštvorčekované, ako môj tak aj všetky ostatné. Žiaľ, moje technické zručnosti nie sú také, aby som Ti vedela zobraziť obrazovku, ako mi to ukazuje. Prehliadač tu je ak dobre pozerám, Microsoft Internet Explorer...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Heni Pozri príspevok
aj mne sa avatary zobrazujú rozštvorčekované, rozostreté.

a tie vyskakovacie profilové okná sa mi tiež prelínajú, takto nejak:

prelínanie profil.okna.doc

skryje sa mi to pod citáciu, alebo pod iné okno, ktoré je "nablízku"
super screenshot, ešte prosím verziu prehliadača, mne to nerobí....
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
A.Helenka Pozri príspevok

Áno, Richard, mne sa zobrazujú rozostrené, rozštvorčekované, ako môj tak aj všetky ostatné. Žiaľ, moje technické zručnosti nie sú také, aby som Ti vedela zobraziť obrazovku, ako mi to ukazuje. Prehliadač tu je ak dobre pozerám, Microsoft Internet Explorer...
len klikni tu: http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

a
opíš údaje o prehliadači ako som požadoval hore v prvom príspevku
0 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
Richard Pozri príspevok
len klikni tu: http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

a
opíš údaje o prehliadači ako som požadoval hore v prvom príspevku
Žiaľ, "stránku nemožno zobraziť", inak povedané, ďalej sa nedostanem, aj keby som sa porúbala. Odkaz na TOMTO počítači nedokážem otvoriť.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Ak si otvorím tému, ktorá má viac strán a chcem ísť na poslednú tak sa ma stále pýta či chcem skončiť prezeranie stránky. Hneď na druhý krát ma tam pustí.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... len ešte by som takú poznámočku ...
ak chcem poslať odpoveď a ešte sa mi automaticky neuložila (Auto-Saved), tak mi vystakuje okno či chcem zostať na stránke, alebo či chcem stránku opustiť ... takže musím chvíľu počkať, kým sa mi Auto-Saved zobrazí a potom mi už odpoveď odošle ...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ivenka Pozri príspevok
Ak si otvorím tému, ktorá má viac strán a chcem ísť na poslednú tak sa ma stále pýta či chcem skončiť prezeranie stránky. Hneď na druhý krát ma tam pustí.
Asi si sa naklikla do odpovedať a teraz sa tu automaticky ukladá obsah, takže sa ťa to pýta kvôli tomu aby si nestratila niečo rozpísané... aj keď to je prázdny znak. Teda predpokladám že to bude ono
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Richard Pozri príspevok
Starí smajlíci sú späť
Potešilo ma to .
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ak je príspevok užitočný, alebo má súhlas, vidno to "hneď" bez potreby "hover" (myškou ponad obsah).
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Richard Pozri príspevok
Ak je príspevok užitočný, alebo má súhlas, vidno to "hneď" bez potreby "hover" (myškou ponad obsah).
ALe prečo stále nevidím, kto súhlasíl, alebo dal užitočné?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Tweety Pozri príspevok
ALe prečo stále nevidím, kto súhlasíl, alebo dal užitočné?
Majka, ani predtým pri "užitočnom" si nevidela, kto ho dal ... len pri súhlasím ... no, mohlo by sa to zobrazovať ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať