Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Správa užívateľov

Are you sure you want to confirm Kvaka's request to be friends?

Prosím, preložiť ešte som sa nestačila naučiť anglicky ...a čo mám dať ak text je anglicky a tlačidlá po slovensky???
.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zitulda Dnes, 20:54
S tými sledovanými témami je to ako? Mne sa už dávno pradávno ukazujú v mojich nastaveniach aj také támy, ktoré som si nežiadala sledovať!

...mne "sa sledujú" všetky témy, do ktorých som napísala príspevok...občas ich vymažem a potom znova...ale nes*rie ma to...jediné, čo ma infarktuje, je to vkladanie obrázkov...ale hádam sato samo spraví...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Správa užívateľov

Are you sure you want to confirm Kvaka's request to be friends?

Prosím, preložiť ešte som sa nestačila naučiť anglicky ...a čo mám dať ak text je anglicky a tlačidlá po slovensky???

..fuknúť do google-prekladača,mojušík...pokým sa nenaučíš reč kmeňa "porada"...
.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Danulík... dan Dnes, 20:59
Ja sa tiež prikláňam a prosím o možnosť rýchleho vkladania obrázkov do príspevkov v témach

A vieš vkladať obrázky?...čo to značí rýchle vkladanie ?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nella_2 Pozri príspevok
Tak pripájam "odfotené" moje nastavenia, ako ich mám
Pozrela som svoje "moje nastavenia" a na rozdiel od teba tam mám ešte aj možnosti odosielania a prijímania súkromných správ. Čo sa týka odkazov, tam by nemal byť problém, klikneš si na svoj nick a mala by si odkazy vidieť. Ak niekomu odkaz nevieš poslať, tak preto, lebo si to ten niekto nastavil vo svojom súkromí profilu, napr tak, že sprístupnil odkazy len priateľom, alebo len priateľom a kontaktom. Pozri si aj ty vo svojom nastavení "súkromie profilu", uvidíš, aké sú možnosti.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
dan Dnes, 20:59
Ja sa tiež prikláňam a prosím o možnosť rýchleho vkladania obrázkov do príspevkov v témach..

..aj jaaa....
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Zituška, preklad pre teba:
Ste si istí, že chcete potvrdiť Kvaka želanie byť priatelia?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Pozrela som svoje "moje nastavenia" a na rozdiel od teba tam mám ešte aj možnosti odosielania a prijímania súkromných správ. Čo sa týka odkazov, tam by nemal byť problém, klikneš si na svoj nick a mala by si odkazy vidieť. Ak niekomu odkaz nevieš poslať, tak preto, lebo si to ten niekto nastavil vo svojom súkromí profilu, napr tak, že sprístupnil odkazy len priateľom, alebo len priateľom a kontaktom. Pozri si aj ty vo svojom nastavení "súkromie profilu", uvidíš, aké sú možnosti.
..

..mojík, ale napríklad ja mám nastavené, že do profilu mi môžu čmárať všetci prihlásení členovia..no a Nella je prihlásená a nedalo sa jej ku mne dostať...(a bolo odomknuté-pes pustený
2 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Kvaka Pozri príspevok
Pozrela som svoje "moje nastavenia" a na rozdiel od teba tam mám ešte aj možnosti odosielania a prijímania súkromných správ. Čo sa týka odkazov, tam by nemal byť problém, klikneš si na svoj nick a mala by si odkazy vidieť. Ak niekomu odkaz nevieš poslať, tak preto, lebo si to ten niekto nastavil vo svojom súkromí profilu, napr tak, že sprístupnil odkazy len priateľom, alebo len priateľom a kontaktom. Pozri si aj ty vo svojom nastavení "súkromie profilu", uvidíš, aké sú možnosti.
S tými správami súhlasím.
Ale, čo sa týka posielania odkazov do profilu, ja mám nastavené "registrovaní členovia" a Nella2 píše, že sa mi tam nemôže dostať. Tak včuľ neviem.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tamila Pozri príspevok
Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov.
..

..lenže sme tu mali aj jednoduchší spôsob...a ten odrazu nemáme..
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...stratilo sa mi súhlas-tlačítko..mám iba užitočné,neužitočné,upraviť, odpovedať, citovať..a aj tie nevidno...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Tamila Pozri príspevok
Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov.
Miladka, áno toto je ten spôsob. Ale nám všetkým, ktorí tu žiadame o rýchle vkladanie obrázkov sa skôr páči spôsob "kopírovať" a potom "prilepiť" - je to omnoho rýchlejšie ako cez tú ikonu stromu ...
5 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

...veru som sa aj ja natrápila, pokiaľ mi išlo to vkladanie...ale aj tak, nie stále sa mi dá
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Takže skúšam obrázok, ak vyjde, bude aktuálny.
5 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Kvaka Pozri príspevok
Pozrela som svoje "moje nastavenia" a na rozdiel od teba tam mám ešte aj možnosti odosielania a prijímania súkromných správ. Čo sa týka odkazov, tam by nemal byť problém, klikneš si na svoj nick a mala by si odkazy vidieť. Ak niekomu odkaz nevieš poslať, tak preto, lebo si to ten niekto nastavil vo svojom súkromí profilu, napr tak, že sprístupnil odkazy len priateľom, alebo len priateľom a kontaktom. Pozri si aj ty vo svojom nastavení "súkromie profilu", uvidíš, aké sú možnosti.
Ja sa ale neviem dostať do profilu ani tým, čo nemajú to súkromie obmedzené... len cez pochvalu (už to opakujem dookola ako...)
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Nella_2 Pozri príspevok
Ja sa ale neviem dostať do profilu ani tým, čo nemajú to súkromie obmedzené... len cez pochvalu (už to opakujem dookola ako...)
Nella, skús cez ten trojuholník s tým výkričníkom - to je nahlás príspevok. Napíš Richardovi, možno si to skôr všimne.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tamila Pozri príspevok
Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov.
No a a tu je ten problém, lebo mne nešli doteraz prikladať obrázky, lebo som tú fajočku po vložení url adresy obrázka nezrušila. Ja tam mám totiž napísané :Prevziať súbor zo vzdialeného serveru na Poradu, tak som myslela, že to mám nechať odfajknuté. Veď som chcela prevziať súbor, či nie? Aká je toto logika?
2 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

rodina1 Pozri príspevok
Nella, skús cez ten trojuholník s tým výkričníkom - to je nahlás príspevok. Napíš Richardovi, možno si to skôr všimne.
a čí príspevok mám nahlásiť?... aby z toho nebol prúser
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nella_2 Pozri príspevok
a čí príspevok mám nahlásiť?... aby z toho nebol prúser
Nahlás ten môj vyššie, možno to pomôže riešiť aj obrázky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať