Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

airin.nice Pozri príspevok
dnes to tu radsej zavriem, lebo by som uskodila vlastnemu zdraviu.
skús hľadať priamo v google - zadaj kľúčové slová a k tomu aj slovo Porada - nájde Ti staré príspevky z Porady
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som dnes objavila funkciu, aby už odkazy,albumy v profile neboli verejne. Klikla som na Moje nastavenia - súkromie profilu. - a tam bolo nadstavené na všetko - Ktokoľvek. Hneď som si to zmenila len na priateľov.
2 0
Lubik Lubik

Lubik je offline (nepripojený) Lubik

ked si chcem precitat znenie § zakona (nie komentar), vyhodi ma to do Prehladu obsahu .. preco?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Zdenka175 Pozri príspevok
Ja som dnes objavila funkciu, aby už odkazy,albumy v profile neboli verejne. Klikla som na Moje nastavenia - súkromie profilu. - a tam bolo nadstavené na všetko - Ktokoľvek. Hneď som si to zmenila len na priateľov.
Zdenka, je to dobrá možnosť, ako zabrániť neregistrovaným, ale aj iným, aby sledovali tvoje odkazy. Ja som si to nastavovala predvčerom, hneď ako som zistila, že neprihlásená vidím do odkazov nás všetkých, tiež som na to tu upozorňovala, ale je tu už veľa príspevkov a stráca sa prehľad. Mne vadili tí neregistrovaní, že mohli vidieť všetko, aj albumy a fotky v nich, preto som uvítala možnosť úpravy, zvolila som si na odkazy možnosť priatelia a kontakty. Neprihlásený ma vidí takto http://www.porada.sk/t176677-p4-upra...ml#post1851640. Predsa len, ale to je len môj názor, ak má niekto nastavené odkazy iba pre priateľov, nebudú mu môcť iní komentovať cez odkaz nejaký príspevok, napríklad upozorniť na chybu. Ja som to aspoň doteraz riešila upozornením neverejne, cez odkaz. Pridať kontakt sa dá aj bez vyžiadania priateľstva a podľa potreby budem aj ďalej kontakty pridávať. Ak chcem riešiť niečo súkromne, na to sú ss. Tam môžem využiť odkazy iba priateľom, ale ak chcem niekomu komentovať príspevok alebo pochváliť, nemusí to byť len priateľ. Skúšala som ti poslať pochvalu s odkazom, nepustilo ma.
Ale teraz nejdú pochvaly nikomu, tak nemrozumiem.
Naposledy upravil Kvaka : 21.09.11 at 11:49
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

už si nemôžem pozrieť ani nové, ani dnešné príspevky mám tam
Sorry, there are no new items to view.

You may search for specific items, here
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

idem het odtiaľto
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vobec mi nesignalizuje, ze mam novy odkaz, pripadne SS.
Ked si chcem nakliknut nejaku temu stale sa ma pyta, ci tu chcem na stranke ostat, musim to naklikat aspon 5 krat, aby ma pustilo do temy.
Tiez mi neukazuje stare a nove temy v profile a ked napisem prispevok, neukazuje mi tie ikony pod nim.
Je to velka skoda, porada bola vyborna pred tym.

Nemozeme sa vratit k starej dobrej porade?
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

truch Pozri príspevok
už si nemôžem pozrieť ani nové, ani dnešné príspevky mám tam
Sorry, there are no new items to view.

You may search for specific items, here
Mne vyhadzuje to isté, ale v slovenčine.
Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Kvaka Pozri príspevok
Zdenka, je to dobrá možnosť, ako zabrániť neregistrovaným, ale aj iným, aby sledovali tvoje odkazy. Ja som si to nastavovala predvčerom, hneď ako som zistila, že neprihlásená vidím do odkazov nás všetkých, tiež som na to tu upozorňovala, ale je tu už veľa príspevkov a stráca sa prehľad. Mne vadili tí neregistrovaní, že mohli vidieť všetko, aj albumy a fotky v nich, preto som uvítala možnosť úpravy, zvolila som si na odkazy možnosť priatelia a kontakty. Neprihlásený ma vidí takto http://www.porada.sk/t176677-p4-upra...ml#post1851640. Predsa len, ale to je len môj názor, ak má niekto nastavené odkazy iba pre priateľov, nebudú mu môcť iní komentovať cez odkaz nejaký príspevok, napríklad upozorniť na chybu. Ja som to aspoň doteraz riešila upozornením neverejne, cez odkaz. Pridať kontakt sa dá aj bez vyžiadania priateľstva a podľa potreby budem aj ďalej kontakty pridávať. Ak chcem riešiť niečo súkromne, na to sú ss. Tam môžem využiť odkazy iba priateľom, ale ak chcem niekomu komentovať príspevok alebo pochváliť, nemusí to byť len priateľ. Skúšala som ti poslať pochvalu s odkazom, nepustilo ma.
Ale teraz nejdú pochvaly nikomu, tak nemrozumiem.
Ja som si zatiaľ dala "registrovaní členovia", nakoľko kontaktov mám zatiaľ nula a priateľov tiež veľa nemám ... skúšala som do profilov tých, ktorí poslali mne do profilu fotku, a tiež ma v mnohých prípadoch nepustilo, lebo zrejme majú nastavené "len priatelia" ...
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Kvaka Pozri príspevok
Mne vyhadzuje to isté, ale v slovenčine.
Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.
v nových príspevkoch je to anglicky, v dnešných po slovensky
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

truch Pozri príspevok
v nových príspevkoch je to anglicky, v dnešných po slovensky
dievčatá, učte sa jazyky, vidíte, že sa vám to zíde...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dani, či anglicky, či slovensky aj tak ma to tam nepustí
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pochvaličky fungujú? Chcel som jednu dať, no Porada na mňa "vybafla", že to nie je možné.
0 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

Jarka jméno mé :)
Mne sa zasa nikde neukazuje koľko a od koho mám body, neviem sa ani nikomu poďakovať
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Akékoľvek vyhľadávanie, napríklad aj mojich starých príspevkov je momentálne nefunkčné.
Kvôli chybám vo vyhľadávaní sa musia prebudovať indexy čo trvá aj jeden deň. Dúfam že to zbehne v poriadku a potom to bude fungovať korektne.
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

misoft Pozri príspevok
A pochvaličky fungujú? Chcel som jednu dať, no Porada na mňa "vybafla", že to nie je možné.
..zaujimave..vcera mi to fungovalo..
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Už vidím tú chybu s pochvalami, fixneme, fixneme Ďakujem za pomoc!
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Si šplhám
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aj ja !
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudkovia, Richard mi oznámil, že Pochvaly už idú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať