Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..jaaaj, nošak ty si jaký kaliber, mojušík!!!..stískanec ti letííí...
..a faaakt ti to funguje..vidis, ani som nad tym dlho nespekulovala, len tak akoze po prve pismenko skusim a vyslo to..hura..
4 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

supéér aspoň niečo..vdaka Adi
6 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

mne ešte nefunguje pridávanie pochvál... resp. funguje neviditeľne... ked kliknem na "pochváliť", tak okienko s možnosťami pochvaly sa mi otvorí POD príspevkami... takže ani neviem, kde mám písať, je to vlastne pod príspevkom, ktorý chcem pochváliť...

tak isto, ked kliknem na nick pri príspevku, tak okno s možnosťami "pozrieť profil, viac príspevkov, napísať správu atď" sa mi otvorí pod príspevkom....

a fičím cez IE, ak by to bolo podstatné info
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Možno to niekde je, ale mne chýbajú "pridané témy" podľa nicku, napr. viem, kto tému založil ale neviem presne jej názov, rozšírené hľadanie mi nič nenájde, tak som doteraz hľadala v profile člena (ak som si pamätala pridávateľa). No teraz to nevidím.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Rozalka Pozri príspevok
Možno to niekde je, ale mne chýbajú "pridané témy" podľa nicku, napr. viem, kto tému založil ale neviem presne jej názov, rozšírené hľadanie mi nič nenájde, tak som doteraz hľadala v profile člena (ak som si pamätala pridávateľa). No teraz to nevidím.
Asi takto.
image002.jpg  
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Heni Pozri príspevok
mne ešte nefunguje pridávanie pochvál... resp. funguje neviditeľne... ked kliknem na "pochváliť", tak okienko s možnosťami pochvaly sa mi otvorí POD príspevkami... takže ani neviem, kde mám písať, je to vlastne pod príspevkom, ktorý chcem pochváliť...

tak isto, ked kliknem na nick pri príspevku, tak okno s možnosťami "pozrieť profil, viac príspevkov, napísať správu atď" sa mi otvorí pod príspevkom....

a fičím cez IE, ak by to bolo podstatné info
Poprosím viac info o prehliadači, klikni tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Richard Pozri príspevok
Poprosím viac info o prehliadači, klikni tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser IE
Fullversion 7.0

2.tabulka
JavaScriptEnabled True

3.tabulka
Width 1600
Height 900
prosím, a nedali by sa vrátiť pôvodní smajlíci?

a ešte, ked kliknem vo viacstranovej téme na "posledná" tak mi vyhadzuje okno, že "naozaj chcete opustiť túto stránku......."
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Oznam o opusteni stranky sa ukazuje aj mne. Bola by som velmi vdacna tomu, kto by tu ozrejmil, v com je nova vylepsena verzia Porady lepsia ako bola predosla. Zatial som akosi ziadne pozitiva nenasla.
3 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Heni Pozri príspevok
prosím, a nedali by sa vrátiť pôvodní smajlíci?

a ešte, ked kliknem vo viacstranovej téme na "posledná" tak mi vyhadzuje okno, že "naozaj chcete opustiť túto stránku......."
aj ja by som radšej videla pôvodných pre mňa krajších a na pohľad niektorých výstižnejších smajlíkov, jeden pôvodný smajlík sa mi teraz automaticky zmenil v jednej z mojich nedávnych reakcii na príspevok na smajlík s povyplazeným jazykom a tak som vôbec nechcela vyjadriť svoj pocit
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

luja5 Pozri príspevok
aj ja by som radšej videla pôvodných pre mňa krajších a na pohľad niektorých výstižnejších smajlíkov, jeden pôvodný smajlík sa mi teraz automaticky zmenil v jednej z mojich nedávnych reakcii na príspevok na smajlík s povyplazeným jazykom a tak som vôbec nechcela vyjadriť svoj pocit
ano, mne sa tiež zdá, že všetci sú hlavne vyškerení... a na žmurkajúcom smajlíkovi ani nevidieť, že žmurká, len ten veľký úsmev vidno...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

a ešte mi neotvára samostatne príspevky.
ked chcem zobraziť z témy konkrétny príspevok, aby som ho citovala, tak darmo kliknem na to malé čísielko v záhlaví príspevku napr. # 491 - tak sa nič nedeje, neotvorí sa mi ten príspevok v samostatnom okne...
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Richard Pozri príspevok
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height


Hlavne, že sa porada stala svetovou použitím angličtiny. Alebo nie? Čo ty na to Richard? Mne to vadí.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
marjankaj Pozri príspevok
Asi takto.
Mohla som si oči vyočiť, pod Príspevkami boli Blogy, ale teraz to už vidím. Ďakujem.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Možno sa bude zdať niekomu čudné, čo napíšem, ale na Poradu chodí veľa najmä účtovníkov, ekonómov, ktorí tu síce majú sedemnásť, ale v skutočnosti veľa z nich je dobre nad 50. Ja keď som otvorila Poradu, tak x-vecí neviem obslúžiť /iste je to moja chyba, ale na spústu z nich popri robote ani nemám čas zdokonaliť/. Chcela som odpovedať napríklad na jeden príspevok a po citácii sa mi urobilo malé okienko a každým riadkom otázka unikala a následne aj časť odpovede.. Neviem ako ostatní, ale ja napríklad pri odpovedi, musím tú otázku sledovať stále, aby som neodpovedala od veci. Neviem ani vyznačiť hrubšie určitú čas v otázke, čo mi tiež prekáža, lebo odpoveď nevypichne tak ten zmysel, ktorý vypichnúť chcem. A tak, keď sa mi to akosi nedarilo som POradu zavrela bez odpovede a išla pracovať.....
Prekáža mi taktiež angličtina, aj keď mnohé výrazy som sa už kvôli PC naučila ale veru niekedy neviem, čo to odo mňa chce. Trošku mi to pripadá ako keď matematik nevie pochopiť tých, ktorí neovládajú matematiku, tak nechápu aj softwearisti, že ekonóm, účtovník neobsiahne všetko okolo PC, najmä v u tých starších ročníkov a aby sa nestalo, že sem aj kvôli tomu prestanú chodiť.
9 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pozerám tu dole je Quick Navigation (rýchla navigácia) kde sa dá vybrať z ponuky v menu stránky, z porady, sú tam zákony, nastavenia a dá sa ísť aj na stránke hore, je tam slovo nahor, prosím, bolia ma uši. Nie nahor, ale hore.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
evina Pozri príspevok
Možno sa bude zdať niekomu čudné, čo napíšem, ale na Poradu chodí veľa najmä účtovníkov, ekonómov, ktorí tu síce majú sedemnásť, ale v skutočnosti veľa z nich je dobre nad 50. Ja keď som otvorila Poradu, tak x-vecí neviem obslúžiť /iste je to moja chyba, ale na spústu z nich popri robote ani nemám čas zdokonaliť/. Chcela som odpovedať napríklad na jeden príspevok a po citácii sa mi urobilo malé okienko a každým riadkom otázka unikala a následne aj časť odpovede.. Neviem ako ostatní, ale ja napríklad pri odpovedi, musím tú otázku sledovať stále, aby som neodpovedala od veci. Neviem ani vyznačiť hrubšie určitú čas v otázke, čo mi tiež prekáža, lebo odpoveď nevypichne tak ten zmysel, ktorý vypichnúť chcem. A tak, keď sa mi to akosi nedarilo som POradu zavrela bez odpovede a išla pracovať.....
Prekáža mi taktiež angličtina, aj keď mnohé výrazy som sa už kvôli PC naučila ale veru niekedy neviem, čo to odo mňa chce. Trošku mi to pripadá ako keď matematik nevie pochopiť tých, ktorí neovládajú matematiku, tak nechápu aj softwearisti, že ekonóm, účtovník neobsiahne všetko okolo PC, najmä v u tých starších ročníkov a aby sa nestalo, že sem aj kvôli tomu prestanú chodiť.
..

..zvýrazniť časť textu sa nedá ani mne, nedá sa ani zmeniť farba...vyhodí len písmeno B,alebo C-colour, keď zaformátujem časť textu.......ale písmo sa nezmení...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Rozalka Pozri príspevok
Mohla som si oči vyočiť, pod Príspevkami boli Blogy, ale teraz to už vidím. Ďakujem.
To asi preto, že sa to dolaďuje za pochodu.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pepsikova Pozri príspevok
..

..zvýrazniť časť textu sa nedá ani mne, nedá sa ani zmeniť farba...vyhodí len písmeno B,alebo C-colour, keď zaformátujem časť textu.......ale písmo sa nezmení...
Myslíš takto?
Dáš citovať a potom formátovať odpoveď(alebo rozšírené možnosti úprav). A môžeš si to vyčačkať.
Naposledy upravil marjankaj : 25.09.11 at 14:43
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

marjankaj Pozri príspevok
Myslíš takto?
Dáš citovať a potom formátovať odpoveď(alebo rozšírené možnosti úprav). A môžeš si to vyčačkať.
Ide to aj mne.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
evina Pozri príspevok
Možno sa bude zdať niekomu čudné, čo napíšem, ale na Poradu chodí veľa najmä účtovníkov, ekonómov, ktorí tu síce majú sedemnásť, ale v skutočnosti veľa z nich je dobre nad 50. Ja keď som otvorila Poradu, tak x-vecí neviem obslúžiť /iste je to moja chyba, ale na spústu z nich popri robote ani nemám čas zdokonaliť/. Chcela som odpovedať napríklad na jeden príspevok a po citácii sa mi urobilo malé okienko a každým riadkom otázka unikala a následne aj časť odpovede.. Neviem ako ostatní, ale ja napríklad pri odpovedi, musím tú otázku sledovať stále, aby som neodpovedala od veci. Neviem ani vyznačiť hrubšie určitú čas v otázke, čo mi tiež prekáža, lebo odpoveď nevypichne tak ten zmysel, ktorý vypichnúť chcem. A tak, keď sa mi to akosi nedarilo som POradu zavrela bez odpovede a išla pracovať.....
Prekáža mi taktiež angličtina, aj keď mnohé výrazy som sa už kvôli PC naučila ale veru niekedy neviem, čo to odo mňa chce. Trošku mi to pripadá ako keď matematik nevie pochopiť tých, ktorí neovládajú matematiku, tak nechápu aj softwearisti, že ekonóm, účtovník neobsiahne všetko okolo PC, najmä v u tých starších ročníkov a aby sa nestalo, že sem aj kvôli tomu prestanú chodiť.
Evinka, daj si formátovať odpoveď a okienko sa ti zväčší. A môžeš aj zvýrazňovať.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať