Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

mne to ide normálne
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aj mne - nema problema
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..mne vcera ako masle..dnes lepsie
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Mne dnes nejde Zákonník práce - 3-krát mi zamrzol počítač, nakoniec som si ho musela vyhľadať inde.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ešte stále vyskakuje tá tabuľka "opravdu chcete opustiť túto stránku?" už aj pri kliknutí na tlačidlo "zpět" v IE-lište...

a ešte by som chcela poprosiť o prepracovanie vyhľadávania... ak už niečo ten Porada-vyhľadávač nájde, či by sa tie výsledky vyhľadávania nemohli zobrazovať podľa posledného pridaného príspevku...

a v minulej verzii Porady sa mi páčila aj možnosť zobraziť výsledky vyhľadávania ako príspevky, nie celé témy



a teraz vidím, že sa mi nevysvietilo pod príspevkom tlačidlo "upraviť" - ba ani tie ostatné vedľa neho, chcela som tento svoj príspevok doplniť - tak som naň klikla len po pamäti...
Naposledy upravil Heni : 29.09.11 at 19:20 Dôvod: doplnenie
2 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
úprava príspevku
ak dopíšem a odošlem príspevok, možnosti pod ním sú uzamknuté=nevysvietené /po pamäti sa použiť dajú, len je to nepraktické/. ak si však aktualizujem stránku, dám napr. nové príspevky a znova otvorím ten svoj, tak tlačítka na úpravu sú vysvietené pekne. Takže hádam len nejaká chybička krásy, či?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..zabudli zažať svetlo...mne tiež vidno iba udelené súhlasy a užitočné..tam, kde nie je žiadny súhlas, je "zhasnuté"..tda slabulilinko vidno.....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja vidím tlačidlá vysvietené len vtedy, keď mám na danom príspevku myšku. Ak napíšem príspevok, nevidím pod ním nič, musím stránku najprv refreshnúť, až po stlačení F5 vidím tlačidlá, aj možnosť upraviť. Robím to automaticky už dávno, najmä z dôvodu, že kým napíšem niečo ja, môže pribudnúť aj iný príspevok, tak si to vždy aktualizujem, prečítam a prípadne upravím. Ja som počítačový antitalent, hľadala som, čo to znamená, je tu vysvetlenie http://www.lemonweb.sk/faq/preco-mus...ovu-skratku-f5
Keď to refreshnem, objaví sa mi dole v rýchlej odpovedi opäť celý môj odoslaný príspevok, teda ak by náhodou neprešiel, nie je stratený.
3 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Čo mi ešte vadí je to, keď v odpovedi citujem zákon (teda jednotlivý paragraf), väčšinou tento § skopírujem a potom "priliepam" v odpovedi. V poslednej dobe mi celý skopírovaný paragraf v odpovedi "rozhádže" a musím to ručne opravovať.
5 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

občas je časový nesúlad - viď obrázky
time01.png  
time02.png  
1/1
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dve hodinky hore-dolu
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne ff práve zaktualizoval na verziu 7.0.1.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

zmizlo slovíčko citát a nie je vidieť ani farebne rozdiel medzi citovaním celého príspevku alebo len jeho časťou
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

zmizlo slovíčko citát a nie je vidieť ani farebne rozdiel medzi citovaním celého príspevku alebo len jeho časťou
Myslíš toto? Alebo toto?
kukučka
zmizlo slovíčko citát a nie je vidieť ani farebne rozdiel medzi citovaním celého príspevku alebo len jeho časťou
. Lebo ak to druhé znázornenie, tak za TAG quote pridaj =menoautora a potom sa ukáže,od koho je ten citát. Okrem toho, ak chceš citovať len časť, stačí ti v originále vysvietiť (označiť) časť textu, Ctrl+C, potom použiť ikonku na vloženie textu, Ctrl+V (text sa vloží medzi TAGy), môžeš ešte použiť "fintu s menom" a je to.

Delenie:
zmizlo slovíčko citát
- časť, alebo
zmizlo slovíčko citát a nie je vidieť ani farebne rozdiel medzi citovaním celého príspevku alebo len jeho časťou
- celý citát.
Naposledy upravil misoft : 01.10.11 at 16:21
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a čo furt sa ma nejaká stránka žiada o povolenie, že ju chcem opustiť?..kurňa, šak to by hádam malo byť jasné,že nebudem na nej spať,ale scem ísť het, nyje?..
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nie som zberateľom bodov na Porade, napriek tomu by som bola vďačná za rozlúštenie tejto záhady. Cez nastavenie vidím tri čierne body (v rôznych témach), keď kliknem na daný príspevok, nie je tam žiadne hodnotenie člena, ktorého vidím v nastaveniach.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mne stale nefunguje vyhladavanie cez Gogle.
Hlavne pri starsich temach si nepamatam nazov,len nieco z prispevkov. Prv mi to vyhodilo vyhladanie podla prispevkov,takze sa dalo lahko dopatrat co hladam. Poradacky vyhladavac mi vyhodi tem aj na 10 a viac stran a otvarat kazdu jednu je velmi zdlhave...

Neplanuje sa to znovu "spojazdnit" ?
Dik
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

nefunguje mi- vyhladavanie v temach
-ked chcem citovat, alebo odpovedat, hadze mi to spolu, ako by aj to citovane bol moj prispevok
-ked si otvorim temu a chcem hore kliknut na poslednu stranu, sustavne sa ma pyta, ci chcem ostat, ci odist, neda sa to zrusit, ani po 5 pokusoch kliknutia.
Musim ist na koniec prvej stranky a tak kliknut na poslednu stranu.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

A s albumami sa už nič nebude robiť? Predtým sa mi viac páčila možnosť kliknúť na Všetky albumy. Teraz nič také nevidím.
2 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ospravedlňujem sa keď som niečo zmeškal, ale fotky do fotoalbumu a dajú dávať iba po jednej fotke? Nešlo by to urobiť tak ako na FB, že sa tam dá dať naraz viac fotiek?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať