Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

po prejdení myšou: Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  mouse_over01.png
Zobrazení: 17
Veľkosť:  2.0 KB Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  mouse_over02.png
Zobrazení: 13
Veľkosť:  2.0 KB
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
srska Pozri príspevok
po prejdení myšou: Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  mouse_over01.png
Zobrazení: 17
Veľkosť:  2.0 KB Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  mouse_over02.png
Zobrazení: 13
Veľkosť:  2.0 KB
áno, ale predtým sa zobrazovalo pod príspevkom automaticky meno súhlasiaceho ... na užitočné si musel kliknúť, aby sa nick zobrazil ...
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tweety Pozri príspevok
ALe prečo stále nevidím, kto súhlasíl, alebo dal užitočné?
Jedine v IE6 to môže blbnúť, aký máš prehliadač?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Richard Pozri príspevok
Jedine v IE6 to môže blbnúť, aký máš prehliadač?
IE, ale mala a mám to aj vo ff.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
rodina1 Pozri príspevok
áno, ale predtým sa zobrazovalo pod príspevkom automaticky meno súhlasiaceho ... na užitočné si musel kliknúť, aby sa nick zobrazil ...
to sa nahradilo, aby to bolo konzistentné s užitočnými hlasmi a hlavne aby to zbytočne nezavadzalo... kto chce vedieť konkrétne mená nájde ich, väčšina asi privíta prehľadnejšiu tému. Čím viac informácií a tlačítok okolo vidno "stále" tým je to tu neprehľadnejšie. Aj keď ste si už zvykli na tie súhlasy rovno pod príspevkom, ja rovnako... ak to bude moooc chýbať pár mesiacov, tak potom to môžeme urobiť ako "možnosť" a kto chce bude si môcť zapnúť stále zobrazovanie.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

rodina1 Pozri príspevok
áno, ale predtým sa zobrazovalo pod príspevkom automaticky meno súhlasiaceho ... na užitočné si musel kliknúť, aby sa nick zobrazil ...
nemusím kliknúť - dám kurzor myši na užitočné alebo súhlasím a vidím
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Richard Pozri príspevok
to sa nahradilo, aby to bolo konzistentné s užitočnými hlasmi a hlavne aby to zbytočne nezavadzalo... kto chce vedieť konkrétne mená nájde ich, väčšina asi privíta prehľadnejšiu tému. Čím viac informácií a tlačítok okolo vidno "stále" tým je to tu neprehľadnejšie. Aj keď ste si už zvykli na tie súhlasy rovno pod príspevkom, ja rovnako... ak to bude moooc chýbať pár mesiacov, tak potom to môžeme urobiť ako "možnosť" a kto chce bude si môcť zapnúť stále zobrazovanie.
súhlasím - o riadok menej
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Ivenka Pozri príspevok
Ak si otvorím tému, ktorá má viac strán a chcem ísť na poslednú tak sa ma stále pýta či chcem skončiť prezeranie stránky. Hneď na druhý krát ma tam pustí.
..jednoduchsie je ist do temy cez obsluha hore na liste, nove prispevky, objavia sa posledne prispevky v temach a stlacis cislo posledneho prispevku..
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tweety Pozri príspevok
IE, ale mala a mám to aj vo ff.
máš problém to vidieť alebo tam tie súhlasy máš? Šla si ponad tlačítko, kde už hlasy sú? viď obr. od srska?
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

srska Pozri príspevok
nemusím kliknúť - dám kurzor myši na užitočné alebo súhlasím a vidím
Ale predtým bolo zreteľne vidno tie mená, ktoré súhlasili s príspevkom... teraz poriadne nevidno, či niekto s príspevkom súhlasil alebo dostal užitočné (až keď sa prejde na to myškou).
Podľa mňa bolo lepšie, keď to bolo hneď vidno, keď som si otvorila nejakú tému.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Richard, pri vkladaní tých obrázkov nerozumiem, prečo musíme odstrániť fajočku, keď vlastne preberám obrázok na poradu, alebo to tak nie je? Pozri aj tu http://www.porada.sk/t176677-p23-upr...ml#post1855340
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Kvaka Pozri príspevok
Richard, pri vkladaní tých obrázkov nerozumiem, prečo musíme odstrániť fajočku, keď vlastne preberám obrázok na poradu, alebo to tak nie je? Pozri aj tu http://www.porada.sk/t176677-p23-upr...ml#post1855340
Anka, už sa dajú obrázky vkladať, ako za "starých čias" ... nemusíš ísť cez Strom v okienku ...
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... ešte by som prosila o vystvetlenie k tomuto:

rodina1 Pozri príspevok
... len ešte by som takú poznámočku ...
ak chcem poslať odpoveď a ešte sa mi automaticky neuložila (Auto-Saved), tak mi vystakuje okno či chcem zostať na stránke, alebo či chcem stránku opustiť ... takže musím chvíľu počkať, kým sa mi Auto-Saved zobrazí a potom mi už odpoveď odošle ...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

rodina1 Pozri príspevok
Anka, už sa dajú obrázky vkladať, ako za "starých čias" ... nemusíš ísť cez Strom v okienku ...
Ja som vždy vkladala cez ikonku, mne to inak nešlo. Skúsim teraz skopírovať obrázok a vložiť bez adresy.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Takže mi to obrázok zobrazilo, že tam je, ale neuložilo. Ešte raz vkladám
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Richard, pri vkladaní tých obrázkov nerozumiem, prečo musíme odstrániť fajočku, keď vlastne preberám obrázok na poradu, alebo to tak nie je? Pozri aj tu http://www.porada.sk/t176677-p23-upr...ml#post1855340
...mojík- kopírovať/vložiť...
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Kvaka Pozri príspevok
Takže mi to obrázok zobrazilo, že tam je, ale neuložilo. Ešte raz vkladám
Pôvodca textu príspevku: adi11
Mne sa podaril jednoduchsi sposob vkladania obrazkov..neviem, ci to pojde kazdemu, ale mne to ide a sice..
idem cez formatovat odpoved, celkom hore vlavo stlacim znak s pismenom A a vlozim obrazok ako predtym..
je to takto jednoduchsie ako cez Image..skuste
..aj toto si skusala..ci nie
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Ja som vždy vkladala cez ikonku, mne to inak nešlo. Skúsim teraz skopírovať obrázok a vložiť bez adresy.
..

mojík, čo máš, Mozillu, IE, alebo Operu...lebo v niektorých to ide inak..v mozile ide kopírovať/vložiť...(pravou myškou)
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Načítalo tu množstvo textu, skoro mi zamrzol počítač, idem radšej cez ikonku, lebo ja síce obrázok vidím, ale neprejde mi pri odoslaní rýchlej odpovede.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Kvaka Pozri príspevok
Takže mi to obrázok zobrazilo, že tam je, ale neuložilo. Ešte raz vkladám
ani mne to nejde, ja tiež len cez Image
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať