Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Skus sa znovu prihlasit na Poradu a "zafajkni" - neodhlasovat
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nepomohlo,mňa neodhlási, len jednoducho neviem reagovať na odkaz. Ráno mi to išlo v pohode.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ách, už som z toho hotová !!!
Ak v odpovedi citujem zákon (napr. z PDF-kového súboru), tak mi to tam "rozhádže" a pol dňa nič iné nerobím, len upravujem. Nakoniec, keď sa mi to podarí a chcem zmeniť veľkosť písma, tak ani "za národ" ...
S tou dĺžkou automatického ukladania odpovedí sa stále ešte nič nespravilo ... musím čakať, kým sa mi objaví "Auto-Saved" a potom odoslať odpoveď, ak nechcem stále klikať na tú "otrasnú" tabuľku, či chcem zostať na tejto stránke, alebo ju opustiť (keby som ju chcela opustiť, tak tak urobím aj bez pýtania ... )
4 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

a mne načítava donekonečna, tabulka vyskakuje či chcem opustit stránku kedy chce...teda ja neviem,ale od tých zmien na porade mi už tuším celý počítač blbne
5 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Richard, prosím, prečo už nechávaš túto tému bez povšimnutia? :-(

vyhľadávanie nefunguje, tak ako má, ani iné veci nefungujú aspoň tak, ako pred úpravou, tá hláška "Opravdu chcete opustit túto stránku?..." ma už otravuje ba až srdí...

a prečo vôbec trebalo robiť tú "rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady" ??

Porada sa mi odvtedy načítava oveľa pomalšie, ide to tak nejak trhane...

bude sa s tým ešte dačo robiť?
2 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Hlásim že nieje čo hlásiť. (Od mojej poslednej návštevy som nezaznamenal žiadne zmeny.)
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Vyzerá to tak, že Richard berie provízie od predajcov PC.
Na novom NB, ktorý ma 17-ku displej sa mi zobrazuje stránka slušne. dokonca vidím pri zozname tém aj dátum posledného príspevku - toto som reklamovala popisom, že text v príslušnom okne nezalamuje a dátum, čas sa stráca.
dnes mi prvý raz pri odpovedi - po jej odoslaní zobrazilo pod príspevkom všetky možnosti -aj úpravu.
Na druhej strane - vyskakuje mi známe okno, chcete opustiť túto stránku? ....na starom PC to bolo tiež ale zriedkavejšie.
a ostatné avoizované nedostatky zostávajú v platnosti.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

aj to prekrývanie okien, resp. nové okno s ponukou sa zobrazí pod pôvodným oknom, napr. tu som klikla na "Hladať v téme" a okno s ponukou sa mi zobrazilo kdesi v pozadí, dokonca aj pod reklamou :-(
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Prosím Vás , ako sa mažú odkazy? Zrejme v nich mám nejaký spam, vždy , keď chcem otvoriť prijatý odkaz, zjaví sa mi upozornenie, že ich nemám otvárať, že mi hrozí riziko vírusov. Čo s tým??? trvá to už asi 2 týždne, aj pri spustení porady doma , aj v robote.
Upozornenie: Niečo tu nesedí!
Stránky www.porada.sk obsahujú obsah zo stránok image043.mylivepage.com, ktoré sú známe šírením škodlivého softvéru. Ak túto stránku navštívite, váš počítač môže byť infikovaný vírusom.
Systém Google zistil, že ak budete pokračovať, môže byť do vášho počítača nainštalovaný škodlivý softvér. Ak ste tieto stránky navštívili v minulosti alebo im dôverujete, je možné, že boli nedávno cieľom hackerského útoku. Nemali by ste pokračovať. Môžete to znova skúsiť zajtra alebo prejdite na iné stránky.
Hostiteľa domény image043.mylivepage.com sme už informovali, že na stránkach sa našiel škodlivý softvér.
1 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
aj mne sa už objavilo okno na vyhľadávanie v téme pod reklamou
vyskakuje okno "chcete opustiť túto stránku", ale nepravidelne, niekedy ak napíšem krátku odpoved rýchlo, tak ju uloží bez tej otázky, a inokedy nekonečne dlho ukladá, ešte sa spýta a až potom sa mu uráči uložiť.

Stále nefunguje otvorenie odkazov na základe notifikácie o novom odkaze v profile. Už som pásala, aby ste mi neposielali odkazy, aj som to skúsila v profile zablokovať.
a náprava nie a nie........Richááááááááááááááááá áááárd.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

1. V nastaveniach, v lavom hornom ramceku je funkcia "stopovanie sprav" - po kliknuti ma prepne do okna s hlaskou:
Upozornenie
1Dara, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

Odhlásiť Home

Na co sluzi, a komu je urcene stopovanie sprav?


2. V nastaveniach, prehlad ziskanych bodov - niektore su zelene, niektore su sede - po prekliknuti na prispevok vidim pri danom prispevku oznacene len uzitocne a ziadny neuzitocny.
Preco su tieto uzitocne body oznacene odlisne?

3. Na starej stranke bola v profile pouzivatela statistika pridelenych bodov v jednotlivych kategoriach, teraz je v profile vidiet len pocty pochvál. Kde zmizla tato statistika?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

truch Pozri príspevok
Prosím Vás , ako sa mažú odkazy? Zrejme v nich mám nejaký spam, vždy , keď chcem otvoriť prijatý odkaz, zjaví sa mi upozornenie, že ich nemám otvárať, že mi hrozí riziko vírusov. Čo s tým??? trvá to už asi 2 týždne, aj pri spustení porady doma , aj v robote.
Upozornenie: Niečo tu nesedí!
Stránky www.porada.sk obsahujú obsah zo stránok image043.mylivepage.com, ktoré sú známe šírením škodlivého softvéru. Ak túto stránku navštívite, váš počítač môže byť infikovaný vírusom.
Systém Google zistil, že ak budete pokračovať, môže byť do vášho počítača nainštalovaný škodlivý softvér. Ak ste tieto stránky navštívili v minulosti alebo im dôverujete, je možné, že boli nedávno cieľom hackerského útoku. Nemali by ste pokračovať. Môžete to znova skúsiť zajtra alebo prejdite na iné stránky.
Hostiteľa domény image043.mylivepage.com sme už informovali, že na stránkach sa našiel škodlivý softvér.
myslím,že z tej stránky sem dievčatá vkladajú tie obrázky.....Tvoj PC tú stránku asi vyhodnotil ako potencionálne nebezpečnú,nemáš nejaký nový antivírus nainštalovaný?Asi bude treba povoliť túto stránku.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Na co sluzi, a komu je urcene stopovanie sprav?
asi na stopovanie správ to bude iba pre adminov a moderátorov,predpokladám.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

práve som zistila,že keď kliknem na PRVÝ PRíSPEVOK,tak ma to hodí na posledný najčerstvejší,a ja blbec som doteraz verila,že fakt prvý čo ma teda štvalo lebo načo mi je prvý z pred niekoľkých rokov,keď chcem ten najčerstvejší,takže to treba asi premenovať....
....ale túto tému neviem,či nejaký admin číta...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
Na co sluzi, a komu je urcene stopovanie sprav?
asi na stopovanie správ to bude iba pre adminov a moderátorov,predpokladám.
..

..no som na to kukla a pozri, čo mi vyhodilo...asi je to fakt učelné len pre adminov...ale do súkromných správ???..fuha!!,zbytočne sa to sdalo pre všetkých, len to navádza k""" rozmýšlaniu""...

Upozornenie

pepsikova, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

Odhlásiť Home
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Gina Er Pozri príspevok
práve som zistila,že keď kliknem na PRVÝ PRíSPEVOK,tak ma to hodí na posledný najčerstvejší,a ja blbec som doteraz verila,že fakt prvý čo ma teda štvalo lebo načo mi je prvý z pred niekoľkých rokov,keď chcem ten najčerstvejší,takže to treba asi premenovať....
....ale túto tému neviem,či nejaký admin číta...
Gina,pozri si v nastaveniach svojho profilu : nastavenia-moznosti zobrazovania prispevkov- Su tam moznosti,
1,od zaciatku
2,od konca
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

[QUOTE=1Dara;1872390]

2. V nastaveniach, prehlad ziskanych bodov - niektore su zelene, niektore su sede - po prekliknuti na prispevok vidim pri danom prispevku oznacene len uzitocne a ziadny neuzitocny.
Preco su tieto uzitocne body oznacene odlisne?

Reagujem len na bod 2., k bodom 1. a 3. sa neviem vyjadriť, ale tiež by ma to zaujímalo. Šedé body užitočné sú v gratulačných témach, tie sa na rozdiel od zelených nepripočítavajú do celkového bodového hodnotenia.
0 0
Laik2 Laik2

Laik2 je offline (nepripojený) Laik2

Neviete mi poradiť, čo sa mohlo stať. Stránku Porady mám v takých miniatúrnych písmenkách, že ledva na ňu vidím. Všetky ostatné stránky na nete sa zobrazujú v pohode.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a neaktualizoval sa ti windows alebo prehliadač?..skús aj rozlíšenie monitora, potom reštart, a uvidíš...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Laik2 Pozri príspevok
Neviete mi poradiť, čo sa mohlo stať. Stránku Porady mám v takých miniatúrnych písmenkách, že ledva na ňu vidím. Všetky ostatné stránky na nete sa zobrazujú v pohode.
Mne sa raz stalo niečo podobné, ale ja som mala zase veľmi veľké písmo. Skús sa postaviť myšou hocikde na stránke porada.sk, drž stlačené Ctrl, a súčasne kolieskom na myši roluj postupne hore, kým nebudeš mať správnu veľkosť písma.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať