Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
..zvýrazniť časť textu sa nedá ani mne, nedá sa ani zmeniť farba...vyhodí len písmeno B,alebo C-colour, keď zaformátujem časť textu.......ale písmo sa nezmení...
Toto sa nezmení, pokiaľ si v okienku, kde to píšeš. Ale ak si dáš pod týmto okienkom Pozrieť text, tak hore potom vidíš, ako to bude vyzerať.
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Formatovanie.jpg
Zobrazení: 31
Veľkosť:  62.0 KB
4 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

marjankaj Pozri príspevok
Evinka, daj si formátovať odpoveď a okienko sa ti zväčší. A môžeš aj zvýrazňovať.
Ďakujem
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tamila Pozri príspevok
Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov.
Miladka, keď má niekto v profile veľa odkazov s obrázkami, nekonečne dlho to načítava, keď chceš odpovedať cez rozšírené možnosti úprav. A len tam je možnosť vkladania obrázkov cez ikonu Image. Keď chceš poslať odkaz do profilu cez rýchlu odpoveď, alebo cez Pozrieť konverzáciu, tam nie je možnosť vkladania obrázku.
Naposledy upravil Žabinka : 25.09.11 at 18:28
2 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
vidím, čítam, nestačím sa čudovať. za pár dní toľko zmien.
pár odpovedí po návrate z dovolenky som zverejnila - ale 15 min. som bojovala s prihlásením na Poradu.
Firefox - neakceptuje moj nick a heslo, neviem čo z toho. Nechala som si poslať nové heslo, dostala som nicj s veľkými písmenami ale v prihlásení akceptujr len prvé písmeno veľké, ostatné zobrazí ako malé. Firefox teda nefunguje.
IE - tam rovnako zamení v nicku veľkosť písmen ale akceptuje heslo a prihlásenie.

vadia mi reklamy v jednej tretine obrazovky - "úžitková" plocha sa tým radikálne zmenšuje.
pridávam sa k tým, ktorí zredukujú svoje návštevy na Porade, aj ked to bolo moje hobby, pardon - koníček.
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ak chcem poslať obrázok do odkazov, tak sa mi niekedy vôbec nezobrazia ikony a veľmi dlho všetko načítava. Ak najskôr napíšem odkaz, potom dám formatovať a chcem pridať obrázok, tie ikony na poslanie tam vôbec nemám
2 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Tak ako som písala v príspevku 342, kde som uviedla aj nastavenia počítača – prehliadač IE – všetky 3 strany, stále mi nefunguje po otvorení porady
- na titulnej strane
- prehľad obsahu
- najnovšie témy – na začiatku každej témy je šípka nadol (vo štvorčeku)
na prvý príspevok a fakt mi to vždy otvorí každú tému na prvom príspevku, aj keď ich tam bude 200 a vojdem do témy 10-krát - neponúkne mi to - ísť na prvý nečítaný. Keď dám potom, že ísť napr. na poslednú stranu, tak vypíše hlášku "Naozaj chcete ukončiť prezeranie tejto stránky. Napísaný obsah v editore sa stratí. ...“
Uvedené hlásenie vypisuje neviem podľa akého kľúča, ale keď dám napr. na 1. stranu, zase to tam je, aj pri návrate na titulnú stranu Porady.
Predtým mi témy na titulnej strane fungovali tak, že okrem iného, keď som do niektorej témy vošla, šípka na začiatku zmizla, až do ďalšieho pridaného príspevku, a tak som vedela, že je tam niečo nové. Teraz mám šípky na začiatku každej téme stále.
- Okrem toho, tak ako písali aj ďalší, ešte stále mi nefungujú tie "vyskakovacie okienka", v ktorých keď som prešla tou ukazovacou rúčkou – prstíkom, na niektorú tému, zobrazilo časť textu príspevku.
Takto isto mi funguje Porada, aj keď nie som prihlásená.

A ešte raz opísané údaje z tabuľky:
1. tabulka:
Browser IE
Fullversion 8.0

2.tabulka
JavaScriptEnable True

3.tabulka
Width 1024
Height 768
2 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
KEJKA Pozri príspevok
...Firefox - neakceptuje moj nick a heslo, neviem čo z toho. Nechala som si poslať nové heslo, dostala som nicj s veľkými písmenami ale v prihlásení akceptujr len prvé písmeno veľké, ostatné zobrazí ako malé. Firefox teda nefunguje.
IE - tam rovnako zamení v nicku veľkosť písmen ale akceptuje heslo a prihlásenie....
... napr. vo Firefox-i skús v nástroje-možnosti-zabezpečenie-zobrazit heslá odstránit pôvodný riadok www.porada.sk (teda pôvodné prihlasovacie údaje a heslo) a potom sa skús znova prihlásiť - Firefox by mal ponúknuť uloženie nového nicku a hesla...
2 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

V mojom profile v súpise posledných príspevkov sa už nezobrazuje indikátor, či pribudli nejaké nové príspevky? (MF)
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
... napr. vo Firefox-i skús v nástroje-možnosti-zabezpečenie-zobrazit heslá odstránit pôvodný riadok www.porada.sk (teda pôvodné prihlasovacie údaje a heslo) a potom sa skús znova prihlásiť - Firefox by mal ponúknuť uloženie nového nicku a hesla...
ja som sa len posťažovala na zmeny, že mi nevyhovujú. prihlasujem sa cez IE, keby som nemala nič iné na práci ako sa hrajkať s kdejakými novými nastaveniami, tak OK, ale na Porade radím dobrovoľne, nezištne a ešte toto ma oberá o čas? preto som len ohlásila zredukovanie mojej prítomnosti. Časom sa všetky inovácie zabehnú, potom tu možno zasa budem tvrdnúť dlho, uvidíme.
1 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Stále nemám súhlas , ale nevadí, len sa ospravedlňujem, že nemôžem s niektorými členmi súhlasiť, sorry ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

m.hladka Pozri príspevok
Stále nemám súhlas , ale nevadí, len sa ospravedlňujem, že nemôžem s niektorými členmi súhlasiť, sorry ...
aký máš prehliadač + verzia a aký win?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

m.hladka Pozri príspevok
Stále nemám súhlas , ale nevadí, len sa ospravedlňujem, že nemôžem s niektorými členmi súhlasiť, sorry ...
Ani ked si na danom prispevku drzis mysku, tak sa ti nezviditelni?

Lebo uz nie su ohodnotenia jasne viditelne, musis mat mys priamo na prispevku,kde si chces pozriet suhlas,aj ostane...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

arizona Pozri príspevok
Ani ked si na danom prispevku drzis mysku, tak sa ti nezviditelni?

Lebo uz nie su ohodnotenia jasne viditelne, musis mat mys priamo na prispevku,kde si chces pozriet suhlas,aj ostane...
alebo aj tesne pod modrým poľom príspevku
0 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
...ako je to s tými obrázkami (Avatarmi), ktoré sa (teda aspoň mne) zobrazujú zrnito?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
A.Helenka Pozri príspevok
...ako je to s tými obrázkami (Avatarmi), ktoré sa (teda aspoň mne) zobrazujú zrnito?
..

..toto tu už niekto riešil, myslím, že na začiatku tejto témy,skús prečítať...lebo mne sa vidia dobre a jasné...
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
arizona Pozri príspevok
...Lebo uz nie su ohodnotenia jasne viditelne, musis mat mys priamo na prispevku,kde si chces pozriet suhlas,aj ostane...
... zvýraznené je jedna z vecí, ktoré mi najviac vadia. Stratila sa rýchla optická kontrola hodnotenia príspevkov - teda kto vyjadril súhlas, ocenenie, neužitočné... Za roky práce s Poradou si človek vytvoril svoj vlastný rebríček kvalitatívnej úrovne jednotlivých nickov a súhlas daného nicku bol pre mňa určitou zárukou správnosti odpovede. Daná optická kontrola je zmenou preč, lebo človek nemá chuť "zviditeľňovať" oceňovateľov v každom jednotlivom príspevku. Škoda, zmena vyslovene k horšiemu!
7 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
Zrnitosť obrázkov som na jednej z prvých strán riešila ja, a doposiaľ som sa nič múdre nedozvedela.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Stefan2005 Pozri príspevok
... zvýraznené je jedna z vecí, ktoré mi najviac vadia. Stratila sa rýchla optická kontrola hodnotenia príspevkov - teda kto vyjadril súhlas, ocenenie, neužitočné... Za roky práce s Poradou si človek vytvoril svoj vlastný rebríček kvalitatívnej úrovne jednotlivých nickov a súhlas daného nicku bol pre mňa určitou zárukou správnosti odpovede. Daná optická kontrola je zmenou preč, lebo človek nemá chuť "zviditeľňovať" oceňovateľov v každom jednotlivom príspevku. Škoda, zmena vyslovene k horšiemu!
Akokeby mi nejde dať súhlas a užitočné. Chcela som súhlasiť so Štefanom, číslo pripočítalo moje meno nie, aj pri užitočné....
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

No už je tam moje meno aj, ale to je to, čo hovorím, skúmať a skúmať ovládanie, ale to pre mňa osobne z hľadiska času je pre účel porady ťažšie akceptovateľné......
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

chcem naspät starych smajlikov a neviem ani obrazok vlozit po poslednych upravach.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať