Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

A.Helenka Pozri príspevok
...ako je to s tými obrázkami (Avatarmi), ktoré sa (teda aspoň mne) zobrazujú zrnito?
ja by som nejaký obrázok zmenšil na 60x60 pixelov a skúsil dať ako avatar
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

trisestri Pozri príspevok
chcem naspät starych smajlikov a neviem ani obrazok vlozit po poslednych upravach.
Za starých dobrých smajlíkov sme sa tu už ozvali viacerí... a nič. Ostal len tento:

Vráťte nám starých smajlíkov.
3 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mne dnes nufunguje Gogle vyhladavac!
A poradacky prdlajz najde,aj ked pisem presny nazov temy...
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
arizona Pozri príspevok
Mne dnes nufunguje Gogle vyhladavac!
A poradacky prdlajz najde,aj ked pisem presny nazov temy...
Ani mne nefunguje a keď chcem dať obrázok do profilu, tak sa nedá inak, ako napísať odkaz a potom až cez úpravu príspevku dať obrázok. Normálnym novodobým spôsobom len načítava a načítava. To, čo sme predtým pridali za sekundu-dve, teraz by trvalo zrejme riadne dlho, ale po 5 minútach načítavania som to vzdala. Tak nejako ideme do Košíc cez Prahu.
2 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
srska Pozri príspevok
ja by som nejaký obrázok zmenšil na 60x60 pixelov a skúsil dať ako avatar
... ale mne sa zobrazujú veľmi zrnito VŠETKY avatary, nehovorím len o mojom...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

aj ja by som chcela naspäť starých smajlíkov, aj mne sa avatary zobrazujú rozštvorčekované,
stará rýchlosť Porady bola tiež lepšia ako terajšie načítavanie, tá tábuľka pri kliknutí na "poslednú" stranu vo viacstranovej téme sa mi tiež nepáči, reklama na 1/3 obrazovky ma už irituje...

a budú sa uskutočňovať aj pozitívne zmeny? teda hlavne tie kvalitatívne... bo doteraz bolo všetko o kvantite a prilákaní nových užívateľov...
Naposledy upravil Heni : 27.09.11 at 07:08
2 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ok vrátime späť starých smajlíkov aj keď je to asi len otázka zvyku...

Vkladanie externých obrázkov bude aj "po starom".

Nová zmena bola nevyhnutná aj keď sa Vám zdá, že sa toho veľa kvalitatívne nepomenilo, väčšina chýb je tu kvôli tomu, aby sa po novom upgrade Porada čo najviac podobala starej, čo je východzí bod pre nové kvalitatívne zmeny.

Poprosím Vás o trpezlivosť, myslím že sme tu všetci preto aby sme vzájomne spravili niečo pozitívne a hľadali cesty ako riešenie nájsť. V pozitívnom duchu ide všetko lepšie, takže prajem príjený deň
4 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Hip-hip-hurááááááááááá.
Máme starých smajlíkov.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Richard Pozri príspevok
Ok vrátime späť starých smajlíkov aj keď je to asi len otázka zvyku...

Vkladanie externých obrázkov bude aj "po starom".

Nová zmena bola nevyhnutná aj keď sa Vám zdá, že sa toho veľa kvalitatívne nepomenilo, väčšina chýb je tu kvôli tomu, aby sa po novom upgrade Porada čo najviac podobala starej, čo je východzí bod pre nové kvalitatívne zmeny.

Poprosím Vás o trpezlivosť, myslím že sme tu všetci preto aby sme vzájomne spravili niečo pozitívne a hľadali cesty ako riešenie nájsť. V pozitívnom duchu ide všetko lepšie, takže prajem príjený deň
Richard, teší ma, že postupne reaguješ na naše "pripomienky". Ja sama za seba musím povedať, že problémy, o ktorých tu píšu niektorí poraďáci "našťastie" nemám. Tí smajlíci mi až tak nevadili, možno si mohol ponechať aj starých aj nových, a každý nech si vyberie. No viac ma zaujíma vkladanie obrázkov, teším sa, že aj "starý" spôsob nám vrátiš. Pri tom novom to bolo trochu komplikovanejšie, veď nie každý obrázok má URL adresu ...
Inak, aj tebe pekný deň.

P.S. Už som prišla aj na to, že príspevok musím poslať až potom, čo sa mi zobrazí "žlté okienko" (Auto Saved), inak mi to vyhadzuje hlášku, či chcem zostať, alebo opustiť stránku. Ak príspevok pošlem po zobrazení "žltého okienka", tak mi ho hneď pošle (takže stále je sa čo učiť)
1 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Mne nevyhadzuje pri odoslaní príspevku žiadne žlté okienko. Dám odoslať a odošle.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

to žlté okienko som si všimla...mne len neeeeskutočne dlho naťahuje príspevky...doteraz mi Porada frčala bez problémov
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Miladka, nie pri odoslaní ... ale keď píšeš príspevok, tak sa ti automaticky po nejakom časovom úseku príspevok ukladá (Auto-Saved), možno sti si to nevšimla (ono je tam len chvíľočku a zmizne), takže možno príspevok posielaš hneď ako sa ti uloží ...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
rodina1 Pozri príspevok
veď nie každý obrázok má URL adresu ...
počkaj ako presne myslíš to vkladanie? popíš mi presne ako ste to robili "po starom" aj s príkladom (konkrétnym obrázkom)
teraz je už zapnutá možnosť úprav aj v rýchlej odpovedi (je tam aj priloženie obrázka z URL)
Naposledy upravil Richard : 27.09.11 at 09:31
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

trisestri Pozri príspevok
chcem naspät starych smajlikov a neviem ani obrazok vlozit po poslednych upravach.
Ved je to podobne,ako po starom

Akurat sa nevklada cez "zlte kopceky", ale cez ikonku "image"-pozri v prilohe


- obrazok z PC cez spinku
-obrazok z webu : prilepis URL /ako po starom/ a odkliknes
Naposledy upravil arizona : 27.09.11 at 10:09 Dôvod: zmena, bolo odstranene uz neaktualne
obr.jpg  
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tak som našla v slovníku aj slovo "nahor", je správne. Doteraz som myslela, že správne slovo je hore.

nahor prísl.
smerom do výšky, hore, dohora, op. nadol: hľadieť, kráčať nahor
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
teraz som dal niektoré možnosti formátovania aj do rýchlej odpovede (aj v profile) bez potreby otvorenia "Formátovať odpoveď", takže tie obrázky by mali fugnovať
5 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

JankaO Pozri príspevok
V mojom profile v súpise posledných príspevkov sa už nezobrazuje indikátor, či pribudli nejaké nové príspevky? (MF)
Bude, či nebude sa zobrazovať??
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Starí smajlíci sú späť
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Richard Pozri príspevok
teraz som dal niektoré možnosti formátovania aj do rýchlej odpovede (aj v profile) bez potreby otvorenia "Formátovať odpoveď", takže tie obrázky by mali fugnovať
Fungujú, super, ďakujem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať