Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Dievčatá (a chlapci), už mi to funguje, už môžem písať odkazy do profilu
Jupííííííííííí....
5 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ja som sa s prekladom netrápila pri vkladaní obrázka, keď nešlo poslať obrázok, zrušila som fajku a šlo to
3 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁ!!!!!
Sa tu riešia blbosti v profile (do ktorého pozriem možno raz za rok), ale mne furt správne nefunguje to hlavné. A pozorujem, že tu pribúda viac flash prvkov, takže mi to ide pomalšie. Ak to takto pôjde ďalej, tak končím, nový počítač si kvôli porade nekúpim. Z mojej strany nevidím nič nové (alebo lepšie), stále je to na (_!_)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja iba takú otázočku....mám kliknuté, že ma nie je vidno,keď som na porade...a teraz som len tak snorila a našla som sa viditeľná, že sledujem "kto je online"...tak by ma zaujímalo, či to vidia všetci, že som tu,(napr.niekde v témach a čo čítam,kde píšem),alebo to vidím len ja, lebo mám hviezdičku...
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Veronika ja ťa nevidím ako prihlásenú a ak kliknem na tvoj profil, tak tiež nevidím čo práve robíš. Ja som si to všimla už včera, že sa mi zobrazuje na profile súčasná aktivita.napr. teraz - pozerá profil člena. Pre mňa na mojom profile nepodstatná informácia...však viem, čo prave robím....zatiaľ.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
betka631 Pozri príspevok
Veronika ja ťa nevidím ako prihlásenú a ak kliknem na tvoj profil, tak tiež nevidím čo práve robíš. Ja som si to všimla už včera, že sa mi zobrazuje na profile súčasná aktivita.napr. teraz - pozerá profil člena. Pre mňa na mojom profile nepodstatná informácia...však viem, čo prave robím....zatiaľ.
..

..betulík, díky..ani pre mňa to nie je dôležité, dokonca som doteraz nevedela, že také niečo tu je...teraz som len snorila,z nudy....fajn slniečkový deň ti...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

pepsikova Pozri príspevok
..ja iba takú otázočku....mám kliknuté, že ma nie je vidno,keď som na porade...a teraz som len tak snorila a našla som sa viditeľná, že sledujem "kto je online"...tak by ma zaujímalo, či to vidia všetci, že som tu,(napr.niekde v témach a čo čítam,kde píšem),alebo to vidím len ja, lebo mám hviezdičku...
Aj ja mám nastavenú neviditeľnosť a v profile mi ukazuje, čo práve robím ... to asi pre istotu

Ale druhých neviditeľných vôbec nevidím, či sú online a už vôbec u nikoho nevidím jeho "súčasnú aktivitu"... takže to asi vidí každý sám len vo svojom profile.
Naposledy upravil Nella_2 : 24.09.11 at 13:00 Dôvod: preklep
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pri neviditeľnosti ukazuje ostatným - tebe v tvojom profile bude stále ukazovať, čo robíš - veď pozeráš sama na seba.
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

čo ukazuje ostatným pri neviditeľnosti?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dole na hl. stránke nevidíš pri zapnutej neviditeľnosti prítomnosť (len svoju s * ) a tých "viditeľných", ak klikneš do profilu niekoho, tak neviditeľný má sivý bodík pri mene, viditeľný zelený (aspoň tak som to pochopil).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čiže, zhrniem to...vidím seba,aj to čo robím, pre istotu,ak by so zablúdila,alebo sa stratila...iní ma nevidia,teda vidia, ale nevidia...dobre,...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

ako neviditeľnú Ťa nevidíme, nevieme, čo robíš - až zrazu bum... príspevok od Teba
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nooo, šak ako blesk z jasného neba!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Napr. pepsikova - nie je tu (podľa statusu) - a zrazu BAF - jak blesk z jasného neba sa ozve - bo je neviditeľná ako duch

BTW: aj ja pracujem ako agent s teplou vodou 000007 - teda v utajení
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja zase ako agent s volným časom...musím uznať, že sme pracovití...
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Tamila Pozri príspevok
Pri vkladaní obrázu treba ísť na ikonku Image (s obrázkom krajiny), potom vybrať From URL, do voľného riadku skopírujem adresu obrázku a tam, kde je napísané Retrieve remote file and reference locally - zruším fajočku a dám OK. Mne to takto ide bez problémov.
Tamilka ved my vieme že takto sa vkladajú obrázky...ale my prosíme Richarda, aby znova umožnil vkladanie rýchlo obrázkov, proste klikneš na obrázok kopírovať a prídeš do profilu a klikneš na vložiť...bez použitia Image a vkladania adresy...Riško prosíme pekne
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Mne sa podaril jednoduchsi sposob vkladania obrazkov..neviem, ci to pojde kazdemu, ale mne to ide a sice..
idem cez formatovat odpoved, celkom hore vlavo stlacim znak s pismenom A a vlozim obrazok ako predtym..
je to takto jednoduchsie ako cez Image..skuste
7 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás


skúška

Je to fajn, len mi kurzor stále skáče na začiatok stránky ...
Inak, Anka, dík ...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...asik takto?..skúška...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
Mne sa podaril jednoduchsi sposob vkladania obrazkov..neviem, ci to pojde kazdemu, ale mne to ide a sice..
idem cez formatovat odpoved, celkom hore vlavo stlacim znak s pismenom A a vlozim obrazok ako predtym..
je to takto jednoduchsie ako cez Image..skuste
..

..jaaaj, nošak ty si jaký kaliber, mojušík!!!..stískanec ti letííí...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať