Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ako badám, Porada sa pomaly, ale isto dostáva do formy (s novým ksichtom ) a začínajú postupne fungovať všetky funkcie.

For Nell_2: skús sem hodiť printscreen tvojich nastavení - možno prídeme, kde je havo zakopaný.
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

truch Pozri príspevok
Nelka,u Pepsi je všetko ok, ty budeš mať niečo zle v nastaveniach,len ja neviem čo Väčšinou sa to stáva u členov, ktorí majú málo bodov, skús poslať odkaz niekomu inému, trebárs aj mne, ak to nepôjde, chyba bude u teba.
Nedá sa mi ani Tebe ani nikomu písať odkazy do profilu (len cez pochvalu za príspevok). Písala som aj Richardovi do profilu, ale asi to prehliadol...
Mám to takto nefunkčné od začiatku a podľa všetkého viacerí nováčikovia to tu tak majú.
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

truch Pozri príspevok
Nelka,u Pepsi je všetko ok, ty budeš mať niečo zle v nastaveniach,len ja neviem čo Väčšinou sa to stáva u členov, ktorí majú málo bodov, skús poslať odkaz niekomu inému, trebárs aj mne, ak to nepôjde, chyba bude u teba.
Nedá sa mi ani Tebe ani nikomu písať odkazy do profilu (len cez pochvalu za príspevok). Písala som aj Richardovi do profilu, ale asi to prehliadol...
Mám to takto nefunkčné od začiatku a podľa všetkého viacerí nováčikovia to tu tak majú (pozrite si napr. tému http://www.porada.sk/t169775-spravy-v-profile.html).
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Tak pripájam "odfotené" moje nastavenia, ako ich mám
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Nella_2 Pozri príspevok
Nedá sa mi ani Tebe ani nikomu písať odkazy do profilu (len cez pochvalu za príspevok). Písala som aj Richardovi do profilu, ale asi to prehliadol...
Mám to takto nefunkčné od začiatku a podľa všetkého viacerí nováčikovia to tu tak majú.
..

..Richardovi do profilu sa ti dalo a nám nie?..tak to je dosť čudné...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

pepsikova Pozri príspevok
..

..Richardovi do profilu sa ti dalo a nám nie?..tak to je dosť čudné...
Ale však aj jemu som to písala cez pochvalu jeho príspevku, tak ako aj Tebe som mohla napísať cez pochvalu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Nella_2 Pozri príspevok
Ale však aj jemu som to písala cez pochvalu jeho príspevku, tak ako aj Tebe som mohla napísať cez pochvalu.
..

..nerozumiem, ako cez pochvalu?..

..a aký máš prehliadač?..Operu, Mozillu, IE..?
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

no že, ak chcem niekomu niečo napísať do profilu, nájdem si nejaký jeho príspevok, tam je pod nickom naspodku možnosť "pochváliť" a keď na to kliknem, je tam možnosť napísať aj text... a tento sa potom zobrazí v profile daného člena.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak ja neviem,ako by sa ti dalo pomôcť...prepáč..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..funguje aj obsluha a nove prispevky..
2 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Opäť problém s avatarom, tentokrát s misoftovým, mne sa jeho avatar zobrazuje ako vladov40 odkedy misoft dal pod môj príspevok minikomentár.
Alebo to nie je od toho?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
rodina1 Pozri príspevok
V profile je už možné pozrieť si všetky príspevky (podľa mojich nastavení), ktoré som pridala do tém ... fajn ...
zbytočne som sa radovala ... je možné pozrieť len za posledný mesiac, aj napriek tomu, že mám nastavené "od začiatku" ... takže reklamujem ešte úpravu sledovaných príspevkov.
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

rodina1 Pozri príspevok
zbytočne som sa radovala ... je možné pozrieť len za posledný mesiac, aj napriek tomu, že mám nastavené "od začiatku" ... takže reklamujem ešte úpravu sledovaných príspevkov.
..to som si tiez vsimla, ked v teme zdravie som hladala a boli tam prispevky len z augusta..tak potom je to tak v kazdej teme..to nie je dobre
3 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Aj mne sa stalo, že som chcela napísať do profilu našej kamke, ale nemala som kde! Musela som jej poslať iba ss-ku. Ale to sme si už medzitým vysvetlili -sskou. Je to v nastaveniach, si každý musí nastaviť:
Ale, čo ma zlostí?...dnes som do profilu Zdenkám chcela blahoželať a pridať aj obrázok. Zdenke jednej sa mi podarilo dať (dokonca vňčší, ako do témy pre nich, ale druhej Zdenke, nie!
Keď som klikla na ikonku so " stromom" alebo Image, tak mi vyskočilo toto:...viď Print Screen! A žiaľ, nie je to prvý, ani dvadsiatý krát.
A niekedy mi vyskočí tan buľka, kde je možné vložiť URL adresu a inokedy zase čosi iné a potom si musím hľadať v PC, ale ak nemá URL tak obd rázok sa vložiť nedá.
Naposledy upravil Zitulda : 23.09.11 at 20:04
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja si ešte opätovne prosím doplniť voľbu vkladania obrázkov do rýchlej odpovede v profilových odkazoch, a už budem v podstate spokojná
5 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

S tými sledovanými témami je to ako? Mne sa už dávno pradávno ukazujú v mojich nastaveniach aj také támy, ktoré som si nežiadala sledovať!
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Žabinka Pozri príspevok
Ja si ešte opätovne prosím doplniť voľbu vkladania obrázkov do rýchlej odpovede v profilových odkazoch, a už budem v podstate spokojná
Ja sa tiež prikláňam a prosím o možnosť rýchleho vkladania obrázkov do príspevkov v témach ...
4 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Gapo Pozri príspevok
Opäť problém s avatarom, tentokrát s misoftovým, mne sa jeho avatar zobrazuje ako vladov40 odkedy misoft dal pod môj príspevok minikomentár.
Alebo to nie je od toho?
To je nejaká Tvoja špecialitka "kradnúť" avatary
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Ja sa tiež prikláňam a prosím o možnosť rýchleho vkladania obrázkov do príspevkov v témach
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ďalej by som prosila (už som to tu písala) o opätovné zrušenie možnosti "citovať".
Vysvetlím:
V tejto téme som si dala citovať jeden príspevok a odpoveď na tému. Bolo to v pohode.
Potom som išla zadať príspevok, dala som odpovedať na tému a už sa mi tam znova caplo to citovanie toho príspevku, ktorý som si dala predtým. Musela som to v odpovedi vymazávať a znova som musela hľadať ten citovaný príspevok, aby som ho "odklikla". Takže, prosím o úpravu "citácie" (ak už raz citujem príspevok, nech sa mi potom táto zakliknutá citácia automaticky odklikne)
Dúfam, že som to napísala zrozumiteľne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať