Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Aj neužitočné treba zrušiť
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stefan2005 Pozri príspevok
... vidím to ako prípravu fóra na jeho ďaľšiu komercializáciu (nové užitočné funkcie len pre predplatiteľov DRAKa, ... ) - možno bude obdoba Piána aj na Porade...
ale ten DRAK už dávno nie je tým čo býval ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stefan2005 Pozri príspevok
... vidím to ako prípravu fóra na jeho ďaľšiu komercializáciu (nové užitočné funkcie len pre predplatiteľov DRAKa, ... ) - možno bude obdoba Piána aj na Porade...
??? tiež to tak vidím - napr.: http://www.otazkyodpovede.sk/ web je v testovacej prevádzke a prístup tam majú zatiaľ len predplatitelia z http://www.daneauctovnictvo.sk/
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ach boze, to uz vsetko bude len za peniaze? Nikto nic pre svojho blizneho nespravi zadarmo? Myslim, ze z reklam, ktore sa aj tu na nas valia v jednom kuse musi byt slusny prijem. Uz len cakam, ze ak dam nejaku otazku, budem si musiet za odpoved od clena Porady vopred zaplatit...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

erzet Pozri príspevok
Aj neužitočné treba zrušiť
A namiesto neho dať "zábavné"

A zmeniť tých nemožných smajlíkov...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja si prosím nechať tohoto ...pripomína mi toho českého herca, čo ho mám rada...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Nella_2 Pozri príspevok
A namiesto neho dať "zábavné"

A zmeniť tých nemožných smajlíkov...
Odpovedať bez citácie sa mi vôbec nedá. Teda Nelka použila som Tvoj príspevok na citáciu. Čo tak dať týchto smajlíkov, mne sa veľmi páčia. Keď sa k nim priblížite myškou, ešte je
pri nich aj komentár / hľadajte dole pri príspevku/:

http://diskuze.najdise.cz/reakce-odpovedet/1491555
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
pepsikova Pozri príspevok
..neviem, ako vám,ale mne po kliknutí na "odpovedať do témy" načítava-načítava, naposledy teraz 12 minút a nič sa nedialo..urobilo mi to v 3 témach...
(použijem jednoduchú, neformátovanú odpoveď-tam je to hneď,ale keď potrebujem formátovať-kdežeee...)

...ešte prosím, Richard, kukni na ten číselný riadok, ktorý prekrýva okno "odpovedať do témy" v "čo sa mi dnes stalo..."ja neviem, či to len mne,lebo mám zúženú poradu na 2/3 monitora, alebo to robí ešte aj niekomu inému...
Veronika aj mne to načítava, ale najskôr kliknem na odpovedať na tému, potom citovať príspevok a ešte raz odpovedať na tému, napíšem čo potrebujem a odošlem ... (možno zložitý spôsob, ale zatiaľ mi to tak funguje ...)
1 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Skúšam odpovedať bez citácie...

Čo sa týka tých smajlíkov - existuje ich kopec, milých, výstižných...nemusí ich byť veľa, aby to tu nebolo presmajlíkované ako na niektorých fórach.

P.S: odpoveď bez citácie mi funguje
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tlačítko +Odpovedať na tému nefunguje so smajlíkmi, dookola načítava. Ak chcem odpovedať so smajlíkmi, tak len cez Formátovať odpoveď (pod rýchlou odpoveďou). Predtým to tak nebolo, možno sa to ešte zmení. A v Nastaveniach stále nevidím, či ma niekto obdaroval bodom Nie že by to bolo podstatné, len aby som mohla poďakovať, slušnosť.
5 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ide to, aspoň mne, pozri tu dole mám ja aj formátovať odpoveď, nemusím citovať.
untitled2.jpg  
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

A furt sa ma vypytuje, keď kliknem na tlačidlo "dozadu", či chcem naozaj ukončiť prácu na tejto stránke veď nehľadím do počítača až tak dlho...
3 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

veronikasad Pozri príspevok
ale ten DRAK už dávno nie je tým čo býval ...
dovolím si súhlasiť s Tebou Veronika...ak to tak pôjde ďalej, viac si ho nezaplatím aj tento rok banujem, že som si draka predplatila-úplne zbytočné
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dajte mi vedieť, keď to tu bude kompletné...lebo akože perestrojka mi nevadí,vždy je čo vylepšovať, ale že mi nejdú kopírovať/vložiť obrázky, to ma *erie fest,lebo ani cez ten štvorček to nejde,tak prídem, keď to bude hotovo...

..no kurňa, podarilo sa mi, ale je to ako do čavoja cez košice...
Naposledy upravil pepsikova : 20.09.11 at 17:42
0 0
Daniela12345 Daniela12345

Daniela12345 je offline (nepripojený) Daniela12345

Ako mám zrušiť otáznik v príspevku? Podarilo sa mi dať 1 príspevok 2x.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..klikni na "upraviť" a tam je "vymazať príspevok...ten druhý môžeš vymazať, ak je rovnaký..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

drobeceva Pozri príspevok
dovolím si súhlasiť s Tebou Veronika...ak to tak pôjde ďalej, viac si ho nezaplatím aj tento rok banujem, že som si draka predplatila-úplne zbytočné
asi pred dvomi rokmi som niekde na porade poznamenal, že 600 stranová abeceda mzdovej účtovníčky za 25 eur je lepšia pomôcka
2 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
20.9.2011 -- 19:25 -- Mozilla FireFox 2.0.0.20:

- reklamy Google sú niekedy cez text príspevku, takže sa nedá čítať, ani pri posúvaní stránky sa nehnú zo svojho miesta.

- na úvodnej stránke sú "najnovšie témy" a "top experti" doslova o obrazovku vpravo, takže vidím biele nič, a musím to posunúť.

- počítadlo strán dolu niekedy pri väčšom počte strán prekrýva tlačidlo "odpovedať na tému"

- užitočné, neužitočné, súhlasím: je to bledosivé na bielom podklade, pri pohybe myšou na to sa mi už nezobrazí kto súhlasil.

- vložený obrázok vidím ako zmenšeninu, keď naň kliknem, alebo dvojkliknem, nič sa nestane. Musím kliknúť pravým a dať "Otvoriť v novom okne" aby som ho videl veľký (v novom okne samozrejme).

- nové smajlíky sa mi moc nepáčia, mohli ostať pôvodné, alebo by mohli byť aj staré, aj nové,a každý si vyberie ktorý dá.

- systém 2/3 text a 1/3 reklama (alebo nič) nieje moc dobrý. Ak zmenším okno, vidím na polovici text, a polovica je biela.


Zatiaľ všetko, asi počkám do soboty večera ako sa to tu vymrní, potom sa zase ozvem. pá pá
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Richard pekne si tú poradu doje...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

[QUOTE=PotPalo;1852869]20.9.2011 -- 19:25 -- Mozilla FireFox 2.0.0.20:
...- systém 2/3 text a 1/3 rekla/QUOTE] mozilla ff 2.0.0.20? zaktualizuj
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať