Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... to isté, musela som vyjsť zo stránky a znova ju otvoriť (aby som sa zbavila toho stáleho načítavania) ...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Žabinka Pozri príspevok
Zdenka, v podstate tak isto, klikneš na obrázok so stromom? v druhom riadku ikon, otvorí sa ti okno Insert Image, tam klikneš na From URL, prilepíš adresu obrázku a OK.
Tento spôsob sa mi ale vôbec, vôbec nepáči
nejdú mi takto "pricapnúť" obrázky (už som to skúšala ... )
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pridávanie obrázkov budeme ešte upravovať, je to momentálne trochu nepraktické, ale pridala sa taká možnosť že sa dajú ľahko doľhadať doterajšie obrázky, ktoré ste už použili, alebo teda hlavne dokumenty, napr. ak máte zaujímavý excel, word môžete ho opakovane vložiť v rôznych témach, jednoducho si ho vytiahnete so svojej histórie príloh.
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dievčatá , posledné príspevky sa mi zobrazujú ..najskôr rok 2006 a potom príspevky do tejto témy , ako si to napravím, aby sa mi zobrazoval rok 2011? Vďaka za poučenie .
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Zita5 Pozri príspevok
Dievčatá , posledné príspevky sa mi zobrazujú ..najskôr rok 2006 a potom príspevky do tejto témy , ako si to napravím, aby sa mi zobrazoval rok 2011? Vďaka za poučenie .
Zitka, uprav si možnosti - linearne nastavenie od konca. Prvé sa ti budú zobrazovať posledné príspevky.
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Zita5 Pozri príspevok
Dievčatá , posledné príspevky sa mi zobrazujú ..najskôr rok 2006 a potom príspevky do tejto témy , ako si to napravím, aby sa mi zobrazoval rok 2011? Vďaka za poučenie .
Malo by to ísť v Nastaveniach/Upraviť možnosti - tam sa dá nastaviť zobrazovanie príspevkov (od začiatku alebo od konca)
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Zitka, uprav si možnosti - linearne nastavenie od konca. Prvé sa ti budú zobrazovať posledné príspevky.
Veronika, išla som cez Nastavenia- Upraviť možnosti -lineárne od konca a stav je rovnaký , vidím príspevky roku 2006 a dnešný posledný príspevok do tejto témy .
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Mám otázočku. V nastaveniach pribudla nová možnosť "Súkromie profilu", kde sa dá nastaviť, kto a čo môže vidieť. Kto sú to "Vaše kontakty"?
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Máme tu len užitočné a neužitočné body a súhlas. Okrem toho je tu hviezdička a výstražný trojuholník. Pri trojuholníčku je napísané nahlás príspevok. Môže byť text pri hviezdičke slovenský? Čo to znamená, ak by som klikla na hviezdičku pri nejakom príspevku? Bolo to tu predtým alebo mi nejaké vysvetlenie ušlo?
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Nella_2 Pozri príspevok
Mám otázočku. V nastaveniach pribudla nová možnosť "Súkromie profilu", kde sa dá nastaviť, kto a čo môže vidieť. Kto sú to "Vaše kontakty"?
... ja si myslím, že je to niekto, komu sme odpovedali- poradili v téme, ale nie je náš priateľ
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Kvaka Pozri príspevok
Máme tu len užitočné a neužitočné body a súhlas. Okrem toho je tu hviezdička a výstražný trojuholník. Pri trojuholníčku je napísané nahlás príspevok. Môže byť text pri hviezdičke slovenský? Čo to znamená, ak by som klikla na hviezdičku pri nejakom príspevku? Bolo to tu predtým alebo mi nejaké vysvetlenie ušlo?
Ja u seba žiadnu hviezdičku nevidím...
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Kde je kolonka "najlepsia odpoved"? Dakujem.
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Páčia sa Vám noví smajlíkovia? Mne teda nie. Ostal jedine tento:

Tí pôvodní smajlíkovia boli super, nemohli by sa obnoviť?
4 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Keď klikneš na hviezdičku, otvorí sa ponuka - Chcem pridať body
1 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Kde máte tú hviezdičku?
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

pod príspevkom, ale jasné, že nie pod svojim, je to hodnotenie "užitočné" s možnosťou komentu...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ako zistím že mam poštu?
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

hore na lište ... Moje notifikácie
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Máš pravdu, ja som si tam urobila zmeny, odhlásila som sa z porady a popozerala som nejaké profily ako neprihlásená. Je tam vidno všetko, aj odkazy medzi vami, aj priatelia aj albumy. Sebe som už videla len to, čo som nezrušila. Prikladám obrázok môjho profilu, ako ma vidí neprihlásený.
neprihlasena.jpg  
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Keď klikneš na hviezdičku, otvorí sa ponuka - Chcem pridať body
Jéj a už sa tam dá napísať aj komentár. Čiže teraz nepridávam body cez užitočné??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať