Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mne nešlo ráno ,dostala som sa len na prvú stranu témy, do kaviarne vôbec..vyzerá zatiaľ, aspoň tu, že problém sa vyriešil....len obrázky mi stále nejdú kopírovať/vložiť..a ani vložiť cez prílohu...

..a ešte by som chcela, aj poprosila,Richard, vráť nám šuťák...však neny kde tak nafriško kafu vypiť...
Naposledy upravil pepsikova : 20.09.11 at 08:07 Dôvod: ...chceeem šuťááák...dupdupdup...
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nedajú sa pozerať ustanovenia zákonov.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

srska Pozri príspevok
header:
Warning: fopen(./tmp/porada-11-09-20.log) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in [path]/includes/KLogger.php on line 62

po otvorení témy:
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/www/porada.sk/www-ram/includes/class_core.php Line: 5463
Toto som mala tesne po polnoci, keď som chcela pozrieť posledný príspevok v nejakej téme, nepustilo ma a vyhadzovalo mi rovnaké hlášky. Potom som sa odhlásila, a čuduj sa svete, k posledným príspevkom som sa bez problémov dostala. Po opätovnom prihlásení to už bolo ok.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Doteraz som vždy raz klikla na Obsluha, potom som za každým prečítaným príspevkom na Dnešné alebo Nové príspevky. Teraz musím po každom prečítanom príspevku ísť na Obsluhu a potom Dnešné a Nové príspevky. Zdržiava to.
2 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

A z akého dôvodu sa to musí takto komplikovane meniť?
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
A je tu niekde aj "súhlas", lebo ho nikomu nemôžem dať ...
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Súhlas je pod príspevkom vpravo, ale nesvieti, až sa naň príde myšou, potom ho vidieť.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
m.hladka Pozri príspevok
A je tu niekde aj "súhlas", lebo ho nikomu nemôžem dať ...
nevidíš túto možnosť keď prejdeš myškou ponad príspevok? vtedy sa zobrazia nástrojové tlačidlá... ak nie aký prehliadač používaš?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Richard Pozri príspevok
nevidíš túto možnosť keď prejdeš myškou ponad príspevok? vtedy sa zobrazia nástrojové tlačidlá... ak nie aký prehliadač používaš?
A prečo nevidím, kto dal užitočné, a súhlasil?
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Na druhom PC mám Vistu a tam som našla "Súhlas", ale na mojom PC nie, takže ... sorry

prehliadač: Internet Explorer
Naposledy upravil m.hladka : 20.09.11 at 09:35 Dôvod: dopísané
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ak chcem pozrieť svoje staré príspevky, nájdem len dnešné. Už sa nedajú nájsť?
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
VERONIKA6 Pozri príspevok
A z akého dôvodu sa to musí takto komplikovane meniť?
Poprosím o trpezlivosť, niektoré veci sa nemenili len sú nefunkčné. Treba si uvedomiť že na funkcionalitu stránky ako je Porada vplýva milión faktorov, takže chyby sa stávajú a často to nie sú ani chyby, len niektoré veci fungujú inak v rôznych prehliadačoch a podobne.
2 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Budeš mať ťažký týždeň, Richard, držím palce, aby sa to dokončilo ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Richard Pozri príspevok
Poprosím o trpezlivosť, niektoré veci sa nemenili len sú nefunkčné. Treba si uvedomiť že na funkcionalitu stránky ako je Porada vplýva milión faktorov, takže chyby sa stávajú a často to nie sú ani chyby, len niektoré veci fungujú inak v rôznych prehliadačoch a podobne.
hmm, to je portál a také zmeny asi boli testnuté najprv na localhoste, či?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ako pridem na to, ci mam novu sukromnu spravu, novy odkaz, ked vsetko na liste pri nicku je rovnako silne sfarbene. Stara porada bola ovela lepsia
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pre Richarda:dobrý deň,bola som prihlásená cez FB,po zmenách to už nejde a nemám sa ako prihlásiť,tak som sa musela znova zaregistrovať.Písala som aj e-mail administrátorovi,ale odpoveď neprišla.Keďže sa nemôžem prihlásiť,nemôžem ani zmeniť nastavenia v starom profile.Mám tam nejaké správy a kontakty,ku ktorým by som sa chcela dostať.Nemôžem Vám napísať ani odkaz do profilu.Mohli by ste ma kontaktovať na e-mail,ktorý som zadala pri novej registrácii?Ďakujem.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Ahojte, nedá sa mi pridať otázka do "mzdovej", čo robím nesprávne? Zmenilo sa niečo aj v tomto?
Ďakujem
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
kopretinka Pozri príspevok
pre Richarda:dobrý deň,bola som prihlásená cez FB,po zmenách to už nejde a nemám sa ako prihlásiť,tak som sa musela znova zaregistrovať.Písala som aj e-mail administrátorovi,ale odpoveď neprišla.Keďže sa nemôžem prihlásiť,nemôžem ani zmeniť nastavenia v starom profile.Mám tam nejaké správy a kontakty,ku ktorým by som sa chcela dostať.Nemôžem Vám napísať ani odkaz do profilu.Mohli by ste ma kontaktovať na e-mail,ktorý som zadala pri novej registrácii?Ďakujem.
Pracujeme na tom, FB prihlasovanie pôjde dúfam ešte dnes.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ďakujem
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

alaya1 Pozri príspevok
Ako pridem na to, ci mam novu sukromnu spravu, novy odkaz, ked vsetko na liste pri nicku je rovnako silne sfarbene. Stara porada bola ovela lepsia
Poslala som ti odkaz, máš mať hore pri "moje notifikácie" číslo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať