Zavrieť

Porady

Spravy v profile

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Prosim chcem sa opytat preco mi nejdu sukromne spravy v profile alebo nemozem napr.pridat fotky do rubriky foto. Neviem kde sa obratit na admina. Dakujem za radu.
Usporiadat
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..musis mat viacej prispevkov...
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Prispevkov alebo aj tem ? Koko asi by ich malo byt ? Dakujem inak za odpoved
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

csillag3112 Pozri príspevok
Prosim chcem sa opytat preco mi nejdu sukromne spravy v profile alebo nemozem napr.pridat fotky do rubriky foto. Neviem kde sa obratit na admina. Dakujem za radu.
O tom,ako to funguje na Porade by si mal pozriet prispevky v teme OHLASY a OZNAMY. Dostanes sa tam z hlavnej stranky.
Najdes tam vela uzitocneho,pozri napr. tu http://www.porada.sk/t3324-ako-posla...nu-spravu.html - posledne , nove prispevky

Je to obmedzenie pre novacikov,ktore zaviedol admin po tom, co niektori novoprihlaseni zneuzivali niektore "vymozenosti" ako napr. sukromne spravy na urazanie ostatnych clenov a pod.

Nieco na precitanie je aj tu http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

Pisanie ss-iek adminovi maju tiez nocikovia bloknute,takze sa spytat mozes v prislusnej teme.
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

csillag3112 Pozri príspevok
Prispevkov alebo aj tem ? Koko asi by ich malo byt ? Dakujem inak za odpoved
Staci prispevkov. Prv to bolo limitovane 15 timi prispevkami, aby novacik dostal prava ako dlhorocny clen. Ale aj to sa zacalo zneuzivat, do tem pribudali od novoregistrovanych doslova nezmyselne prispevky, len aby sa nahrabal rychly pocet 15.

Zial, na zopar blbcov doplacaju vsetci novacikovia...
Takze trochu trpezlivosti...

Inak, si v rubrike ,kde sa taketo veci nepreberaju,ale sa predstavuju novacikovia a napisu nieco o sebe.

Takze vitaj na porade
3 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
ja moc dakujem za rady ja som sa pytala lebo som sa nevedela dopatrat preco podstata mojej otazky bola v tom ze som chcela zo slusnosti odpovedat na spravy co mi prisli od ludi tu. Tak sa ospravedlnujem za nevhodne vlozenu temu. No a inak ma tesi a som rada ze som tu je to tu super! Kopa dobrych zaujimavych veci. Patrim k milovnikom zvierat venujem sa konom a vycviku koni a jazdcov som ucitel jazdy na koni mam aj svojho kona. A dalsia moja zaluba je malovanie obrazov, hadam sa dozijem v pohode a budem moct pridat foto obrazov do fotoalbumov aby ste videli. Dalsim velkym hobby mi je pestovanie anjelskych trub a aj inych kvetov ale hlavne anjelky. Rada vas tu spoznavam! Piste tesim sa!
9 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Maximálne sa snaž zapájať do debát.... časom Ti budú sprístupnené všetky funkcie....mám pocit, že si budeš musieť počkať 5 týždňov
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
no hlavne ze uz mam pojem ked to bude aj viac neva! Dik este raz! SS nutne nepotrebujem len ako som pisala
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pokiaľ bude "iniciatívna" a zapojí sa niekde do témy, ktorá jej "sekne" - tak to bude aj skôr.
(A podľa info v profile - má blízko k prírode a zvieratám a umeniu - aj to sa niekedy "hodí")
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Kratky nahlad na moju tvorbu. Obrazy malujem prstami.Neskor pridam do fotoalbumov viac obrazov, ked budem moct
640 UPR.PRINZ 001.jpg  
640 UPRAV VELK.KON 002.jpg  
1/1
17 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Si šikovná, sú krásne. Teším sa na ďaľšie, ktoré priložíš, resp. keď si vytvoríš vlastný album s Tvojími maľbami.
6 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

csillag3112 Pozri príspevok
Kratky nahlad na moju tvorbu. Obrazy malujem prstami.Neskor pridam do fotoalbumov viac obrazov, ked budem moct
vypni si vo foťáku dátum......
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Datum je tam vkladany zamerne .
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

csillag3112 Pozri príspevok
Datum je tam vkladany zamerne .
ako chceš,ale bije sa tam s podpisom....
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Fotografie su pre moju potrebu, su fotky aj bez datumov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tie prstomaľby - nádhera. Talent je talent!
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tak vitaj medzi poraďákmi
Krásne obrázky
3 0
PLUMERIA PLUMERIA

PLUMERIA je offline (nepripojený) PLUMERIA

Volám sa Soňa :-)
csillag3112 Pozri príspevok
Kratky nahlad na moju tvorbu. Obrazy malujem prstami.Neskor pridam do fotoalbumov viac obrazov, ked budem moct
Ahoj...asi máme spoločný problém :-) Aj ja som tu minule študovala do noci ako si založím album a potom som sa niekde dočítala,že sa to hneď nedá!Aká škoda :-( že??Tak asi treba len trpezlivosť a hádam sa dočkáme aj my :-) Inak maľuješ nádherné obrazy!!
3 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
PLUMERIA Pozri príspevok
Ahoj...asi máme spoločný problém :-) Aj ja som tu minule študovala do noci ako si založím album a potom som sa niekde dočítala,že sa to hneď nedá!Aká škoda :-( že??Tak asi treba len trpezlivosť a hádam sa dočkáme aj my :-) Inak maľuješ nádherné obrazy!!
Ahoj Plumi tak ja som nevedela tiez preco mi to nejde a stve ma ze nemozem odpisat aj teraz ludom ktori mi pisu a touto cestou nech mi prepacia ze im neodpisem ale nemam ako a zatim stale nic. Chcela by som mat ss aby som si mohla pisat s ostatnymi a nemozem. Napisu a ja som ako " mrtvy chrobak " to tela aspon povie "mú" ja ani to. Neni cim a neni kde a stve ma to. Tak cakam a rada sem chodim, opytala som sa otazku ktora sem nepatri a tak hadam to budem mat odpustene. Uz sa tu vyznam lepsie a rada sem chodim. Tak touto cestou dakujem vsetkym co mi napisali som tu ale neviem ako vam odpisat vsetko mi doslo neni ako odpovedat. Som trpezliva cakam na start a potom si rada s vami pokecaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!! Dik som rada ze sa tebe aj ostatnym pacia malby.
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

csillag3112 Pozri príspevok
Ahoj Plumi tak ja som nevedela tiez preco mi to nejde a stve ma ze nemozem odpisat aj teraz ludom ktori mi pisu a touto cestou nech mi prepacia ze im neodpisem ale nemam ako a zatim stale nic. Chcela by som mat ss aby som si mohla pisat s ostatnymi a nemozem. Napisu a ja som ako " mrtvy chrobak " to tela aspon povie "mú" ja ani to. Neni cim a neni kde a stve ma to. Tak cakam a rada sem chodim, opytala som sa otazku ktora sem nepatri a tak hadam to budem mat odpustene. Uz sa tu vyznam lepsie a rada sem chodim. Tak touto cestou dakujem vsetkym co mi napisali som tu ale neviem ako vam odpisat vsetko mi doslo neni ako odpovedat. Som trpezliva cakam na start a potom si rada s vami pokecaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!! Dik som rada ze sa tebe aj ostatnym pacia malby.
pri kazdom mene /nicku/ je moznost dat si zobrazit verejny profil ...a po klinuti vidis policko, kde mozes pisat a poslat odkaz.

Nie je to sice celkom utajene,ako ss.ky, ale komunikovat sa da...
Naposledy upravil arizona : 18.06.11 at 19:37 Dôvod: doplnenie
3 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Wow DAKUJEEEEEEEEEEEM!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať