Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
k vyhľadávaniu - dnes som skúsila tento postup a vcelku to ušlo:
1. zdala som Poradu "DzP"
2. Hľadať na Porade som zadala kľúčové slová
3. vyhľadalo len určité témy v rámci vybranej Porady
4. bližšie som vyhľadávala po starom, vybrala tému a zadala kľúčové slová pri tlačítku "hľadaj v tejto téme"
============
dodám, tento príspevok už nemal byť zverejnený ako minikomentár, ale je. kto vie, prečo?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
príde mi notifikácia o odkaze v profile, ale nezobrazí mi ho. Kliknem na profil a tam je všetko na kope - tak prosím, nepíšte mi odkazy, ďakujem.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Začalo mi v príspevkoch zobrazovať hviezdičky... čím to je? píšem, a ked pridám príspevok tak obsahuje hviezdičky... Co znamenaju?*

http://www.porada.sk/t178076-nova-sro.html#post1867288
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dal som si v téme: "Na slovíčko, Slováci", verziu pre tlač a na všetkých príspevkoch mi vyhodilo:

erzet Re: Na slovíčko, Slováci

Riešenie témy je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov. Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes na http://www.porada.sk/objednavka

Tlačová verzia, pre nás nepredplatiteľov, smrteľníkov, nie je dostupná?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dnes mi ide Porada straaaasne pomaly, rano takmer nenacitavala.
Je chyba u mna,alebo mate viaceri tento problem?
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

U mna rychlost ok.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

arizona Pozri príspevok
Dnes mi ide Porada straaaasne pomaly, rano takmer nenacitavala.
Je chyba u mna,alebo mate viaceri tento problem?
U mňa je to tak už asi týždeň, a stále chce ukončiť stránku.... Čím to je, čím to je....?
1 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
erzet Pozri príspevok
Dal som si v téme: "Na slovíčko, Slováci", verziu pre tlač a na všetkých príspevkoch mi vyhodilo:

erzet Re: Na slovíčko, Slováci
Riešenie témy je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov. Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes na http://www.porada.sk/objednavka

Tlačová verzia, pre nás nepredplatiteľov, smrteľníkov, nie je dostupná?

.... možno Ty dostaneš odpoveď; ja na ňu čakám doteraz (z 19.9. v tejto téme: http://www.porada.sk/t176677-p15-upr...ml#post1851794 )
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Richard, dávno si v tejto téme nebol

Prosím, toto mi stále robí, nie je možné trochu skrátiť čas na automatické ukladanie?


rodina1 Pozri príspevok
... len ešte by som takú poznámočku ...
ak chcem poslať odpoveď a ešte sa mi automaticky neuložila (Auto-Saved), tak mi vystakuje okno či chcem zostať na stránke, alebo či chcem stránku opustiť ... takže musím chvíľu počkať, kým sa mi Auto-Saved zobrazí a potom mi už odpoveď odošle ...
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Stefan2005 Pozri príspevok
.... možno Ty dostaneš odpoveď; ja na ňu čakám doteraz (z 19.9. v tejto téme: http://www.porada.sk/t176677-p15-upr...ml#post1851794 )
Ja čakám ešte, aj so Zdenkou0705, či sa nezjednoduší vkladanie fotiek do fotoalbumov, aspoň tak, ako to bolo predtým, lebo Zdenka sa naučí aj hrešiť.
2 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

a ja sa ešte raz prihováram za funkčné vyhľadávanie a zobrazovanie výsledkov vyhľadávania podľa posledne pridaného príspevku...

prosíííííím....
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

Ak kolonka "zabavne" zmizla, nedala by sa pridat aspon nejaka pre skodoradostnych? napr. "do popuku"
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Štve ma že mi tie hlupe reklamy prekryvaju menu. Niekedy je to tak spravene, ze vidim tlacitko patriace na poradu, ale niekde v pozadi ho prekryva reklama, na UI to nie je vidiet, takze veselo kliknem trebars na "moj profil" a otvori sa mi reklama.

Niekedy je vidno ze reklama prekryva tlacitka, niekedy nie je vidno, ale aj tak prekryva....
porada.jpg  
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
.... a takto vysvietený príspevok (prvý) čo znamená ?
porada-vysvieteny-prispevok.jpg  
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

že je to dôležitá téma
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... ďakujem za vysvetlenie, už len vedieť, kto a podľa čoho určuje dôležitosť témy.
Pre mňa osobne je téma "fakturácia tretie štáty" dôležitejšia ako "pestovanie orchideí"
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

K tomu sa už neviem vyjadriť, do takých oblastí ani nechodím... Všimla som si ze zákony su vzdy "zelenkave" a oznacené ako doležité.

Možno nás je málo koho zaujíma faktúracia do tretích štátov
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stefan2005 Pozri príspevok
.... a takto vysvietený príspevok (prvý) čo znamená ?
Aj ja som na to pozerala, ale mám pocit, že je to znovuotvorená téma, už bola v minulosti raz zamknutá ako vyriešená.
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ked si otvoris hociktory okruh porad / na ukazku napr. Stavba http://www.porada.sk/f112-stavba.html
tak vzdy mas na vrchu ako prve tie "vysvietene"temy (to ze su teraz inej farby je asi novinka, prv neboli farebne zvyraznene)

Takto oznacene temy su zvacsa take, ktore maju vysoku sledovanost, vela prispevkov,alebo nejake vseobecne rady a pod.
Je to asi nejaka pomocka, aby sa tie temy ukazali vzdy navrchu,aby sa nemuseli pracne hladat,ak nahodou nemaju novy prispevok... ja si myslim, ze to pomoze hlavne novacikom, ci obcasnym navstevnikom,aby nezakladali zbytocne nove temy,ale aby to udrelo do oci.
Inak su to temy ako kazde ine,iba v "tej svojej sekcii" sa zobrazuju na vrchu.
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nemôžem posielať odkazy,
nemáte prístupové práva k požadovnej stránke.
Toto je možné z viacerých dôvodov:
  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať