kolac
29.09.11,09:20
Ahojte,

ja ako zivnostník - teda jednotlivec, ponukam nejake sluzby a samozrejme lepsie znie ak sa hovori " My Vam ponukame toto tamto, My Vam urobime toto tamto .. " Tak by ma zaujimalo ci ako jednotlivec, sukromnik mozem takouto formou " zavadzat " aj ked nie v pravom slova zmysle. Myslim si ze na zakaznika lepsie posobi takato formulka.

Dufam ze sa chapeme na co sa pytam. Dakujem :-)
Dantess
29.09.11,07:34
Je veľa "my" firiem, kde sú jednotlivci. Robí sa to normálne a ak by to bolo trestné, tak by bolo potrestaných 50% podnikateľov u nás :D
kolac
29.09.11,08:01
Tiez som si to vsimol, len mi bolo blbe formulovat vsetko v mnoznom cisle. Ale co nespravime pre lepsi pocit zakaznika :)
Chobot
29.09.11,08:08
Tiez som si to vsimol, len mi bolo blbe formulovat vsetko v mnoznom cisle. Ale co nespravime pre lepsi pocit zakaznika :)

A keď sa ťa opýta zákazník, kto ste to "vy"? Čo mu povieš?
marjankaj
29.09.11,08:12
No keď budeš robiť za dvoch, tak by to malo byť aj samozrejmé.:---:D
Nella_2
29.09.11,08:23
jój, teraz by sa šiklo "zábavné" :):D
Nella_2
29.09.11,08:25
Ahojte,

ja ako zivnostník - teda jednotlivec, ponukam nejake sluzby a samozrejme lepsie znie ak sa hovori " My Vam ponukame toto tamto, My Vam urobime toto tamto .. " Tak by ma zaujimalo ci ako jednotlivec, sukromnik mozem takouto formou " zavadzat " aj ked nie v pravom slova zmysle. Myslim si ze na zakaznika lepsie posobi takato formulka.

Dufam ze sa chapeme na co sa pytam. Dakujem :-)

Neviem, v akej oblasti podnikáš - ale nevidím dôvod používať množné číslo, ak si sám. Však to nie je hanba.
Taká kozmetička alebo účtovníčka predsa nebude hovoriť "ponúkame", keď je len sama...
Práveže takýmto zavádzaním môžeš skôr stratiť zákazníkov, ak Ti na to prídu, že "My" je len jeden človek.
camozzi
29.09.11,08:47
"My" u zivnostnika moze byt myslene aj ako tim ludi, s ktorymi spolupracuje. Lenze ako to uz byva, uspech je vsetkych, neuspech iba jedneho.