Zavrieť

Porady

môže podnikatel - súkromník podnikať " v množnom čísle " ?

Ahojte,

ja ako zivnostník - teda jednotlivec, ponukam nejake sluzby a samozrejme lepsie znie ak sa hovori " My Vam ponukame toto tamto, My Vam urobime toto tamto .. " Tak by ma zaujimalo ci ako jednotlivec, sukromnik mozem takouto formou " zavadzat " aj ked nie v pravom slova zmysle. Myslim si ze na zakaznika lepsie posobi takato formulka.

Dufam ze sa chapeme na co sa pytam. Dakujem :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Je veľa "my" firiem, kde sú jednotlivci. Robí sa to normálne a ak by to bolo trestné, tak by bolo potrestaných 50% podnikateľov u nás

    kolac je offline (nepripojený) kolac

    kolac
    Tiez som si to vsimol, len mi bolo blbe formulovat vsetko v mnoznom cisle. Ale co nespravime pre lepsi pocit zakaznika

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kolac Pozri príspevok
    Tiez som si to vsimol, len mi bolo blbe formulovat vsetko v mnoznom cisle. Ale co nespravime pre lepsi pocit zakaznika
    A keď sa ťa opýta zákazník, kto ste to "vy"? Čo mu povieš?
    Naposledy upravil Chobot : 29.09.11 at 08:14

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    kolac Pozri príspevok
    Ahojte,

    ja ako zivnostník - teda jednotlivec, ponukam nejake sluzby a samozrejme lepsie znie ak sa hovori " My Vam ponukame toto tamto, My Vam urobime toto tamto .. " Tak by ma zaujimalo ci ako jednotlivec, sukromnik mozem takouto formou " zavadzat " aj ked nie v pravom slova zmysle. Myslim si ze na zakaznika lepsie posobi takato formulka.

    Dufam ze sa chapeme na co sa pytam. Dakujem :-)
    Neviem, v akej oblasti podnikáš - ale nevidím dôvod používať množné číslo, ak si sám. Však to nie je hanba.
    Taká kozmetička alebo účtovníčka predsa nebude hovoriť "ponúkame", keď je len sama...
    Práveže takýmto zavádzaním môžeš skôr stratiť zákazníkov, ak Ti na to prídu, že "My" je len jeden človek.

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    "My" u zivnostnika moze byt myslene aj ako tim ludi, s ktorymi spolupracuje. Lenze ako to uz byva, uspech je vsetkych, neuspech iba jedneho.

    môže podnikatel - súkromník podnikať " v množnom čísle " ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.