speddy_air
29.09.11,14:16
Zdravím, na webe mám na predaj niečo, o čo sa teraz začala zaujímať jedna firma z Nigérie, vzhľadom k tomu že to aj niečo váži (20t) nebude to až také jednoduché prepraviť, a predpokladám že v Afrike by sa to tiež našlo (možno), táto firma ktorá o to ma záujem mi teraz poslala (z Yahoo accountu) zoznam a pasy ľudí - je ich 5 ktorý to sem majú prísť skontrolovať.

S tým že potrebujú pozývací list aby sa sem dostali, moja otázka je čo ak by som im všetko poslal a oni by sem síce prileteli ale už by sa im dajme tomu domov nechcelo ? môžem s tým mať ja nejaký problém ?

Aby som mal istotu, chcem ich požiadať o 20% z kúpnej ceny ako vratný depozit, aby som mal aspoň trocha istotu...
Nella_2
29.09.11,12:35
Z Nigérie čakaj len podvody.
Ja by som tomu neverila a ani na to nereagovala.
speddy_air
29.09.11,12:46
veď práve to :( ešte som volal na cudzineckú políciu, ak by sa niečo náhodou stalo, a oni ich tu budú musieť naháňať, všetky náklady spojené ešte aj s prípadnou deportáciou naspať budem musieť znášať ja resp. moja firma...
Braňo
29.09.11,13:19
pokiaľ ti neuhradia 100% predajnej ceny + všetky náklady v súlade s dodacími podmienkami vopred - by som moc neveril.
kopretinka
29.09.11,13:25
vôbec nereaguj a buď rád,keď Ti prestanú chodiť spamy do pošty...
speddy_air
29.09.11,13:59
pokiaľ ti neuhradia 100% predajnej ceny + všetky náklady v súlade s dodacími podmienkami vopred - by som moc neveril.

asi tak nejak uvažujem, dodacie podmienky sú "As is Where Is" :)
misoft
29.09.11,14:38
dodacie podmienky sú "As is Where Is" :) Okamžite hodiť spiatočku!