Zavrieť

Porady

Pozývací List - možné problémy ?

Zdravím, na webe mám na predaj niečo, o čo sa teraz začala zaujímať jedna firma z Nigérie, vzhľadom k tomu že to aj niečo váži (20t) nebude to až také jednoduché prepraviť, a predpokladám že v Afrike by sa to tiež našlo (možno), táto firma ktorá o to ma záujem mi teraz poslala (z Yahoo accountu) zoznam a pasy ľudí - je ich 5 ktorý to sem majú prísť skontrolovať.

S tým že potrebujú pozývací list aby sa sem dostali, moja otázka je čo ak by som im všetko poslal a oni by sem síce prileteli ale už by sa im dajme tomu domov nechcelo ? môžem s tým mať ja nejaký problém ?

Aby som mal istotu, chcem ich požiadať o 20% z kúpnej ceny ako vratný depozit, aby som mal aspoň trocha istotu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    vôbec nereaguj a buď rád,keď Ti prestanú chodiť spamy do pošty...

    speddy_air je offline (nepripojený) speddy_air

    speddy_air
    veď práve to ešte som volal na cudzineckú políciu, ak by sa niečo náhodou stalo, a oni ich tu budú musieť naháňať, všetky náklady spojené ešte aj s prípadnou deportáciou naspať budem musieť znášať ja resp. moja firma...

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    pokiaľ ti neuhradia 100% predajnej ceny + všetky náklady v súlade s dodacími podmienkami vopred - by som moc neveril.

    speddy_air je offline (nepripojený) speddy_air

    speddy_air
    Braňo Pozri príspevok
    pokiaľ ti neuhradia 100% predajnej ceny + všetky náklady v súlade s dodacími podmienkami vopred - by som moc neveril.
    asi tak nejak uvažujem, dodacie podmienky sú "As is Where Is"

    Pozývací List - možné problémy ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.