Mefistofeles666
02.10.11,07:20
Chcela by som sa spýtať či má dakto nejake skusenosti s podaním sťažností na psa...... a ako sa to riešilo......

Asik pred mesiacom som podala sťažnosť na susedovho psa a neviem o žiadnych krokoch so strany obce, že by sa to začalo nejako riešiť......

Dakde som čítala, že na vybavovanie sťažnosti je 60 dňová lehota...... Žijem na dedine a chcela by som sa spytať, že v prípade zamietnutia sťažnosi je možnosť obrátiť sa na iné orgány so sťažnosťou napríklad na okres... a že či je možne sa sťažovať aj na obec za vyhovujuce riešenie sťažnosti........ (ale to len v prípade nieriešenia sťažnosti)

By som hlavne chcela vedieť, že mi má niekto skusenosti s tými sťažnosťami..........

Ďakujem za prípadne odpovede...... CMUK:)
pepsikova
02.10.11,05:27
..myslím, že na psa sa budeš sťažovať zbytočne...sťažnosť na jeho majiteľa-to je už iná káva...pretože za psa je zodpovedný jeho majiteľ....
..čo ti urobil ten pes?..
..je tu dosť tém, kde sa vybavujú a vysvetlujú podania sťažností na majiteľov psíkov, pohľadaj a prečítaj...
Ice dive
02.10.11,05:37
záleží od toho o čo sa jedná... ak je to napr. len to, že pes šteká... má starosta možnosť vyriešiť vec dohovorom...
buchač
02.10.11,05:42
...možno len breše ....psisko jedno ...


...v tejto súvislosti ma zaujíma ...kde by som sa mohol sťažovať , ak mi za chalupou jelene ručia ????
...he .......a keby len ručali ........oni ešte aj s jelenicami oné robia ...:rolleyes:


Pohoršený som ....;)
Alebo závidím ....????;)
....toť otázka ............:cool:
Ice dive
02.10.11,05:51
Buchač, no predsa na miestnom úrade, nech starosta spraví onéééé predsedovi polovného združenia, a keď ani to nepomôže to daj do TV Hnoj dajú to ako nevhodné pre maloletého diváka zvieratko na záver...:D:D:D:D
Mefistofeles666
02.10.11,05:59
boa ja som sa tu seriozne pytala na vase skusenosti........ a ne na jelenice
durisovad
02.10.11,06:07
záleží od toho o čo sa jedná... ak je to napr. len to, že pes šteká... má starosta možnosť vyriešiť vec dohovorom...
Starosta bude dohovarat psovi?
buchač
02.10.11,06:17
boa ja som sa tu seriozne pytala na vase skusenosti........ a ne na jelenice

Mefistofeles666

sťažnosti na psov
Chcela by som sa spýtať či má dakto nejake skusenosti s podaním sťažností na psa...... a ako sa to riešilo......

Asik pred mesiacom som podala sťažnosť na susedovho psa a neviem o žiadnych krokoch so strany obce, že by sa to začalo nejako riešiť......

Dakde som čítala, že na vybavovanie sťažnosti je 60 dňová lehota...... Žijem na dedine a chcela by som sa spytať, že v prípade zamietnutia sťažnosi je možnosť obrátiť sa na iné orgány so sťažnosťou napríklad na okres... a že či je možne sa sťažovať aj na obec za vyhovujuce riešenie sťažnosti........ (ale to len v prípade nieriešenia sťažnosti)

By som hlavne chcela vedieť, že mi má niekto skusenosti s tými sťažnosťami..........

Ďakujem za prípadne odpovede...... CMUK

....boa .....

...jelene a jelenice sú serióznejšie ako Tvoj príspevok ...

...prečítaj a zamysli sa nad stupiditou ,nakoľko problém neuvádzaš :
- bes breše ?
- bes útočí ?
- pes pobehuje voľne po obci ?
- pes niekoho pohrýzol ?
- pes ......
- pes ....



CMUKY - CMUK .....:cool:....

Poznámka :
Vo štvrtok ma jeden vlčiak chňapol ...jeho a aj majiteľove šťastie bolo to ,že som akurát vtedy nemal pri sebe devinu ...poriešil by som možno okamžite ...jedna - dve mierené a fertig ...
marleau
02.10.11,06:28
Ľudia v dnešnej spoločnosti povýšili psa na úroveň človeka,ak nie vyššie.Keď niekto tvrdí,že je pes členom ich rodiny,tak nie je zdravý.Keby sa "matky" starali o vlastné deti tak,ako sa starajú o psov...
mona091
02.10.11,06:31
Ľudia v dnešnej spoločnosti povýšili psa na úroveň človeka,ak nie vyššie.Keď niekto tvrdí,že je pes členom ich rodiny,tak nie je zdravý.Keby sa "matky" starali o vlastné deti tak,ako sa starajú o psov...

to je tym, ze pes je stale vdacny, no s tymi deckami to uz tak jednoznacne nie je ;)
pepsikova
02.10.11,06:32
boa ja som sa tu seriozne pytala na vase skusenosti........ a ne na jelenice

....na naše skúsenosti???..musíš sa dobre nudiť!...lebo keby si mala problém, nepíšeš tu takú debnú otázku,ale rozpíšeš, čo sa ti stalo a ako to riešiť, vieš, moja?..preto tie jelene a srnky:)
marleau
02.10.11,06:33
to je tym, ze pes je stale vdacny, no s tymi deckami to uz tak jednoznacne nie je ;)
To záleží od výchovy.
mona091
02.10.11,06:34
To záleží od výchovy.

- skus sa spytat tych, co mali dve deti, k obom mali rovanky pristup, na jedno mozu byt len hrdi, a o druhom radsej mlcia, lebo im to srdce trha
arizona
02.10.11,06:47
alaya1
02.10.11,06:49
Ľudia v dnešnej spoločnosti povýšili psa na úroveň človeka,ak nie vyššie.Keď niekto tvrdí,že je pes členom ich rodiny,tak nie je zdravý.Keby sa "matky" starali o vlastné deti tak,ako sa starajú o psov..



Tak ty si odbornik na kynologiu, ako vysity-)
Ice dive
02.10.11,06:55
Starosta bude dohovarat psovi?

no myslím, že by to malo väčší účinok, ak by starostal psovi dohovoril, ako keby mu poslal písomné vyrozumenie sťažnosti do vlastných labiek:D:D:D:D
marleau
02.10.11,07:05
Tak ty si odbornik na kynologiu, ako vysity-)[/QUOTE]

Ja sa za odborníka na kynológiu nepovažujem,ja psov neznášam.Keby bolo len na mne,tak na sídlisku nie je žiaden.Aspoň vo vchode som dosiahol vyššiu úroveň ľudského bývania - t.j. bez psov.
alaya1
02.10.11,07:07
Tak ty si odbornik na kynologiu, ako vysity-)

Ja sa za odborníka na kynológiu nepovažujem,ja psov neznášam.Keby bolo len na mne,tak na sídlisku nie je žiaden.Aspoň vo vchode som dosiahol vyššiu úroveň ľudského bývania - t.j. bez psov.[/QUOTE]

----------------------------------------------------------

Hm...je vidiet, ze neznasas.....mozno, nielen psov...
lujza.j
02.10.11,07:14
marleau
02.10.11,07:15
Hm...je vidiet, ze neznasas.....mozno, nielen psov...[/QUOTE]

Veru nielen psov,aj mačky,potkany,tchory čo ľudia doma chovajú a samozrejme aj tých ľudí.Nie je možné,aby mne 148-kilovému chlapovi povedala ... aby som uvoľnil v trolejbuse miesto pre jej fifinku či jak sa to volalo.Ja sa mám postaviť a ona tam položí bastarda?Na najbližšej zastávke vystupovali nedobrovoľne,za pochopenia ostatných cestujúcich.
marleau
02.10.11,07:16
- skus sa spytat tych, co mali dve deti, k obom mali rovanky pristup, na jedno mozu byt len hrdi, a o druhom radsej mlcia, lebo im to srdce trha

Taký rodič,ktorý psa povýši nad svoje decko,nech je akékoľvek,si nezaslúži ani pozornosť....
alaya1
02.10.11,07:19
Hm...je vidiet, ze neznasas.....mozno, nielen psov...

Veru nielen psov,aj mačky,potkany,tchory čo ľudia doma chovajú a samozrejme aj tých ľudí.Nie je možné,aby mne 148-kilovému chlapovi povedala ... aby som uvoľnil v trolejbuse miesto pre jej fifinku či jak sa to volalo.Ja sa mám postaviť a ona tam položí bastarda?Na najbližšej zastávke vystupovali nedobrovoľne,za pochopenia ostatných cestujúcich.[/QUOTE]
--------------------------------------------------------------
Teraz budem asi netaktna, no, ale nech.
Mozno taky maly pes by ti dopomohol, aby tych tvojich kil bolo menej, viac kyslika v tele a mozno pozitivnejsi pohlad na svet.
Prepacte, nezvyknem, ale uz mi to nedalo.
marleau
02.10.11,07:21
Keby sa mi pes alebo mačka alebo iné chlpaté zviera objavilo len vo dverách,tak letí aj s majiteľom najkratšou cestou von,nech je tým majiteľom ktokoľvek,hoc aj z rodiny.Moju hmotnosť nerieš,som ohybnejší a pružnejší ako naše lamy-pardón futbalisti.
alaya1
02.10.11,07:23
Myslim, ze pises totalne mimotemy
marleau
02.10.11,07:29
Myslim, ze pises totalne mimotemy

Určite NIE!
mona091
02.10.11,07:42
Taký rodič,ktorý psa povýši nad svoje decko,nech je akékoľvek,si nezaslúži ani pozornosť....

pleties hrusky s jablkami, rovno mozme rozoberat Sofiinu volbu
Ice dive
02.10.11,07:47
Sofia má psa? :D:D:D
mona091
02.10.11,07:50
Keby sa mi pes alebo mačka alebo iné chlpaté zviera objavilo len vo dverách,tak letí aj s majiteľom najkratšou cestou von,nech je tým majiteľom ktokoľvek,hoc aj z rodiny.Moju hmotnosť nerieš,som ohybnejší a pružnejší ako naše lamy-pardón futbalisti.

nebojuj, nikto Ti neupiera pravo volby mat alebo nemat zviera,
ale co tak tvoja tolerancia k inym?

alebo mas iny problem? a v ramci tvojej dokonalosti sa vrsis na zvieratach?

btw: som obklopena chlapmi cez 130 kg, dokonca aj s vavrinmi za ich sportove vykony, no nikto z nich nema problem sam so sebou, a dokonca niektori z nich maju aj malych nemych tvorov, a nepotrebuju k tomu velke zle plemena psov, nepotrebuju si upevnovat svoje sebavedomie ani opovrhovanim a netolerovanim,

a v kazdej situacii su naozaj chlapmi, a ak trebalo zasiahnut a pomoct, nepozerali, ci sa jedna o cloveka, alebo len o zviera, boli stale muzmi cinu, kedze svojou velkostou vyvolavaju respekt sami o sebe, neboli v pozicii slabsieho, ale stale boli v ulohe toho, co slabsich, vratane zvierat, chranili,

takze, chyba ti nieco? skus vymenit autobus za velke auto, a potom neskor pochopis, ze to nie je o tom, ani o velkom aute, ano o velkom psovi, ani o dokonalosti, ale o uplne niecom inom, co dnes nepoznas
mona091
02.10.11,07:53
Sofia má psa? :D:D:D

no vies, niekto iny zacal davat na vahu cloveka a zviera, takze mozme temu rozvinut:
vaha clove-clovek
zdravy - chory
dospely .dieta
dieta - dieta

a tak dalej,

koho zachranis, ak musis volit len jedneho?
pepsikova
02.10.11,08:07
cit-marleau:

Veru nielen psov,aj mačky,potkany,tchory čo ľudia doma chovajú a samozrejme aj tých ľudí.Nie je možné,aby mne 148-kilovému chlapovi povedala ... aby som uvoľnil v trolejbuse miesto pre jej fifinku či jak sa to volalo.Ja sa mám postaviť a ona tam položí bastarda?Na najbližšej zastávke vystupovali nedobrovoľne,za pochopenia ostatných cestujúcich.[/QUOTE]...

....marlo, chápem tvoju averziu voči zvieratám...ale zadávateľka témy tu neodpovedá,ani nevyhadruje svoj názor, takže myslím,že sa naozaj len nudila,keď nedokáže popísať problém, ktorý má...myslím, že sa nepotrebujeme hádať v nedeľu dopoludnia o tom, čo a kto má či nemá rád, pokiaľ to nepatrí do témy...ďakujem ti za pochopenie...
Ice dive
02.10.11,08:08
no vies, niekto iny zacal davat na vahu cloveka a zviera, takze mozme temu rozvinut:
vaha clove-clovek
zdravy - chory
dospely .dieta
dieta - dieta

a tak dalej,

koho zachranis, ak musis volit len jedneho?

no predsa toho koho poznám kto by mi najviac chýbal... čo je logické, lebo každý volí podľa toho na čom mu najviac záleží... ďalšia vec je, že koľko je takých situácií kde treba niekoho zahraňovať a koľko z týchto situácií je takých že musíš voliť medzi dvoma...

no teraz to preženiem ja...
zober si to, že koľko krát bolo v správach... topil sa pes a podnapitý mladík, majiteľ psa skočil a zachránil psa a mladík sa utopil... otázka zachoval sa správne majiteľ psa???
volil - zachránim cudzieho človeka, ktorého ani nepoznám, a spôsobil si problém vlastnou nezodpovednosťou alebo zachránim svôjho priateľa - psa, ktorý vlastne len precenil svoje schopnosti... skočil by majiteľ psa a vyťahoval by podnapitého chlapca z vody, ak by sa netopil jeho pes? spravil by to???...

Ľudia sa stali voči sebe dosť uzavretý, každý si hľadí len svôjho a keď sa nájde aj nejaký dobrák ochotný pomôcť tak často padne následne na nos... (ako pri nehodách, je to skutočná nehoda, alebo je to fingované a snažia sa ma okradnúť..) ako v jednom vtipe: dobrý deň vy ste ten mladík, čo vytiahol môjho syna z jazera, keď sa pod ním prelomil ľad? áno to som ja... heeeeeeeeeeeej a kde má čiapku????