matej37
02.10.11,14:08
Pri facebooku, ked si idem robit reklamnu kampan, tak mi vravi ze za jeden klik mi zoberie od 0,10 do 0,19 EUR za kliknutie. Moze to byt, nie je to nejaký omyl? Minule mi ukazovalo za jedno kliknutie 0,85 EUR, ale mal som páči sa mi iba 9 ľudí, teraz mám 105 ľudí a dáva mi cenu, tak ako som vyššie napísal.



Inak, čo mi radšej poradíte google reklamy alebo tieto facebook reklamy?

DIKY
tereza12
02.10.11,12:41
Cena za kliknutie je urcovana na zaklade konkurencie v danom klucovom slove alebo cielovej skupine. Mohla klesnut napriklad preto, ze niekto prestal inzerovat.
padro
03.10.11,09:30
urcite google... ta cena zavisi od viacerych veci, mne klesla z 0.12 na 0.06 priemerne za slovo, a to konkurencia narastla
Atomer.sk
03.10.11,15:33
Inak, čo mi radšej poradíte google reklamy alebo tieto facebook reklamy?

Zalezi od toho, co inzerujes a od cielovej skupiny. Ale vo vacsine pripadov je lepsi konverzny pomer cez google.
profesional
20.10.11,11:25
V praxi sa lepsie za cenu za klik ukazuje Google.
Na druhu stranu pri dobre napisanom inzerate co sa zobrazuje mas vacsi objem preklikov cez Facebook.
Opatovne je ale nakoniec nutne predsa len sledovat ze ktory z kanalov ti prinesie viac Eur z trzieb z predaja na jedno Eur vynalozene na reklamu.
Da sa povedat ze cim osobnejsia sluzba alebo cim osobnejsi tovar, tym viac sa oplaca Facebook. Na druhu stranu pri predaji neosobnych tovarov a sluzieb, napriklad pri sluzbach urcenych vyslovene pre firmy vychadza podstatne lepsie Google.