Zavrieť

Porady

Reklamy na facebooku alebo na google?

Pri facebooku, ked si idem robit reklamnu kampan, tak mi vravi ze za jeden klik mi zoberie od 0,10 do 0,19 EUR za kliknutie. Moze to byt, nie je to nejaký omyl? Minule mi ukazovalo za jedno kliknutie 0,85 EUR, ale mal som páči sa mi iba 9 ľudí, teraz mám 105 ľudí a dáva mi cenu, tak ako som vyššie napísal.



Inak, čo mi radšej poradíte google reklamy alebo tieto facebook reklamy?

DIKY
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tereza12 je offline (nepripojený) tereza12

    tereza12
    Cena za kliknutie je urcovana na zaklade konkurencie v danom klucovom slove alebo cielovej skupine. Mohla klesnut napriklad preto, ze niekto prestal inzerovat.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    urcite google... ta cena zavisi od viacerych veci, mne klesla z 0.12 na 0.06 priemerne za slovo, a to konkurencia narastla

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    matej37 Pozri príspevok
    Inak, čo mi radšej poradíte google reklamy alebo tieto facebook reklamy?
    Zalezi od toho, co inzerujes a od cielovej skupiny. Ale vo vacsine pripadov je lepsi konverzny pomer cez google.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    V praxi sa lepsie za cenu za klik ukazuje Google.
    Na druhu stranu pri dobre napisanom inzerate co sa zobrazuje mas vacsi objem preklikov cez Facebook.
    Opatovne je ale nakoniec nutne predsa len sledovat ze ktory z kanalov ti prinesie viac Eur z trzieb z predaja na jedno Eur vynalozene na reklamu.
    Da sa povedat ze cim osobnejsia sluzba alebo cim osobnejsi tovar, tym viac sa oplaca Facebook. Na druhu stranu pri predaji neosobnych tovarov a sluzieb, napriklad pri sluzbach urcenych vyslovene pre firmy vychadza podstatne lepsie Google.

    Reklamy na facebooku alebo na google?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.