olivin
04.10.11,13:29
Velmi uvitam referencie na sikovneho a hlavne INEHO bytoveho architekta, napr. studenta. Ide mi o zivy, premysleny interier pre realnych ludi, nie o tie podobne suchoparnosti co clovek vacsinou vidi, hlavne, ze sa lesknu a su drahe. Musi byt taky, ze by ho napr. prijali v IKEA na tvorbu interierov pre realnych ludi a kazdodenny zivot.

Vdaka.
Martin114
10.02.12,23:28
Ahoj Olivin, nedavno sme riesili podpobnu otazku, a ak ti vyhovuje okres Skalica - Senica tak ti mozem doporucit mladeho bytoveho architekta zo Skalice pana Urbanovskeho. Nam navrhoval interier domu. Chceli sme jednoduchy a moderny styl, no nic predrazene, skor prakticke a s jeho pracou a pristupom sme boli velmi spokojni. Aj vedel doporucit overenych majstrov na vyrobu kuchyne, alebo obkladacov na kupelku a pod. A ked sme na niecom potrebovali usetrit nebol problem, spalnu nam navrhol komplet z Ikey a na to ze stala par eur vyzera velmi pekne:) 3D navrhy mal na vysokej urovni (skoro ako fotka) a realita musim povedat sa od navrhu prilis nelisi. Pozri na www.3dcreative.sk (ten zeleny krb, a ciernobiela kuchyna su nase:) aj spalna z ikey :) Urcite sa oplati zainvestovat, napriek tomu ze mam dobru fantaziu, nedokazal by som dat si spravit kuchynu alebo kupelku bez toho aby som to predtim videl (hlavne ak sa jedna o tak velke investicie). Urcite si u neho este nechame navrhnut detsku izbu ked sa mala narodi :)
valdemosa
11.06.12,10:17
Ahoj Olivin,
som architektka- interiérová dizajnérka a Váš príspevok ma veľmi zaujal. Pretože práve tejto problematike sa venujem - aby bol klient spokojný za čo najmenej peňazí. Robila som už viacero low-cost interiérov nielen na Svk, ale aj v zahraničí. V prípade záujme rada poskytnem aj ďalšie informácie.
SERVIS
12.06.12,06:04
ja mám neskutočne členitú obývačku a chcela by som vymeniť nábytok. veľa možností ako ho umiestniť asi nemám, ale možno človek s fantáziou by ma v dobrom prekvapil. koľko môže stáť návrh jednej izby? myslím rozmiestnenie nábytku, prípadne farebnosť stien a iné detaily?
valdemosa
12.06.12,10:29
Dobrý deň, základný návrh miestnosti sa pohybuje od 50 do 400 Eur. Závisí od vašich požiadaviek.