Zavrieť

Porady

Hladam bytoveho architekta, napr: studenta?

Velmi uvitam referencie na sikovneho a hlavne INEHO bytoveho architekta, napr. studenta. Ide mi o zivy, premysleny interier pre realnych ludi, nie o tie podobne suchoparnosti co clovek vacsinou vidi, hlavne, ze sa lesknu a su drahe. Musi byt taky, ze by ho napr. prijali v IKEA na tvorbu interierov pre realnych ludi a kazdodenny zivot.

Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ahoj Olivin, nedavno sme riesili podpobnu otazku, a ak ti vyhovuje okres Skalica - Senica tak ti mozem doporucit mladeho bytoveho architekta zo Skalice pana Urbanovskeho. Nam navrhoval interier domu. Chceli sme jednoduchy a moderny styl, no nic predrazene, skor prakticke a s jeho pracou a pristupom sme boli velmi spokojni. Aj vedel doporucit overenych majstrov na vyrobu kuchyne, alebo obkladacov na kupelku a pod. A ked sme na niecom potrebovali usetrit nebol problem, spalnu nam navrhol komplet z Ikey a na to ze stala par eur vyzera velmi pekne 3D navrhy mal na vysokej urovni (skoro ako fotka) a realita musim povedat sa od navrhu prilis nelisi. Pozri na www.3dcreative.sk (ten zeleny krb, a ciernobiela kuchyna su nase aj spalna z ikey Urcite sa oplati zainvestovat, napriek tomu ze mam dobru fantaziu, nedokazal by som dat si spravit kuchynu alebo kupelku bez toho aby som to predtim videl (hlavne ak sa jedna o tak velke investicie). Urcite si u neho este nechame navrhnut detsku izbu ked sa mala narodi
    Ahoj Olivin,
    som architektka- interiérová dizajnérka a Váš príspevok ma veľmi zaujal. Pretože práve tejto problematike sa venujem - aby bol klient spokojný za čo najmenej peňazí. Robila som už viacero low-cost interiérov nielen na Svk, ale aj v zahraničí. V prípade záujme rada poskytnem aj ďalšie informácie.

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    ja mám neskutočne členitú obývačku a chcela by som vymeniť nábytok. veľa možností ako ho umiestniť asi nemám, ale možno človek s fantáziou by ma v dobrom prekvapil. koľko môže stáť návrh jednej izby? myslím rozmiestnenie nábytku, prípadne farebnosť stien a iné detaily?
    Dobrý deň, základný návrh miestnosti sa pohybuje od 50 do 400 Eur. Závisí od vašich požiadaviek.

    Hladam bytoveho architekta, napr: studenta?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.