88andrea88
05.12.11,09:50
dobry den chcela by som vas poprosit o radu chcem si vytvorit stranku ktora bude sluzit pre mamicky a nemamicky sposobom bazaru ze tam mozu predavat nove aj pouzivane veci a ak by sa dalo aby sa tam dali robit aj aukcie nebranim sa ani tomu ak by mi to niekto spravil za rozumne ,,prachy,, ale musi to by super (pokusala som sa robit sama ale nejak som sa v tom zamotala)dakujem vopred za rady a navrhy Andrea
mr2
05.12.11,08:55
Andrea a ako si to sama pokusala sa spravit? no daj ukazku zdrojoveho textu :))) take veci sa vacsinou nainstaluje uz hotovy modul co je free, sama to nespravis a nezabezpecis tak ze to bude funkcne a odolne proti "skodcom".. aky mas hosting? neponuka tam rovno moduly na fora, wordpress, eshop a podobne..?
88andrea88
05.12.11,13:45
No a vies o niekom kto sa tomu venuje? A robi takte stranky?
pzavodny
05.12.11,20:13
zdravim damy, ak chcete riesenie eshopu na rozumne peniaze skuste tuknut na:
www.clickeshop.sk
Da sa to vyskusat na 15 dni zdarma.
kabko
05.12.11,20:32
zdravim damy, ak chcete riesenie eshopu na rozumne peniaze skuste tuknut na:
www.clickeshop.sk (http://www.clickeshop.sk)
Da sa to vyskusat na 15 dni zdarma.

A ty čo si mojko, farbohluchý ?!! :D Oni chcú bazár+aukcie, nie eshop....!
mshop
09.12.11,18:02
ahoj.

neviem od koho máš hosting ale websupport podporuje niečo také ako free scripty kde je aj bazár... Ja osobne som to neskúšal ale vraj sa dá wordpress prerobiť. Prerobiť sa dá prakticky všetko, aj prestashop má niečo ako predávanie pre zákazníkov a k tomu aukčný modul...
hurrdurr
11.01.12,10:35
ahoj,
existuju komplet riesenia na aukcny portal aj inzertny portal, samotne programy su zadarmo, ale musis si zaplatit cloveka, ktory ti ich nahodi a ponastavuje, pripadne ti spravi peknu grafiku na mieru, alebo pouzije nejaku tiez zadarmo. To mozes urobit aj ty sama zadarmo, ale kym by si vyriesila vsetky problemy, tak by si prisla o nervy.
Skus mi napisat na kupimzahradu zavinac azet.sk