Zavrieť

Porady

zalozenie stranky

dobry den chcela by som vas poprosit o radu chcem si vytvorit stranku ktora bude sluzit pre mamicky a nemamicky sposobom bazaru ze tam mozu predavat nove aj pouzivane veci a ak by sa dalo aby sa tam dali robit aj aukcie nebranim sa ani tomu ak by mi to niekto spravil za rozumne ,,prachy,, ale musi to by super (pokusala som sa robit sama ale nejak som sa v tom zamotala)dakujem vopred za rady a navrhy Andrea
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mr2 je offline (nepripojený) mr2

    som kto som len ma nehodnotte prosim podla mojej gamat"y"ky... :) ...viac mr2
    Andrea a ako si to sama pokusala sa spravit? no daj ukazku zdrojoveho textu )) take veci sa vacsinou nainstaluje uz hotovy modul co je free, sama to nespravis a nezabezpecis tak ze to bude funkcne a odolne proti "skodcom".. aky mas hosting? neponuka tam rovno moduly na fora, wordpress, eshop a podobne..?

    pzavodny je offline (nepripojený) pzavodny

    pzavodny
    zdravim damy, ak chcete riesenie eshopu na rozumne peniaze skuste tuknut na:
    www.clickeshop.sk
    Da sa to vyskusat na 15 dni zdarma.

    kabko je offline (nepripojený) kabko

    kabko
    pzavodny Pozri príspevok
    zdravim damy, ak chcete riesenie eshopu na rozumne peniaze skuste tuknut na:
    www.clickeshop.sk
    Da sa to vyskusat na 15 dni zdarma.
    A ty čo si mojko, farbohluchý ?!! Oni chcú bazár+aukcie, nie eshop....!

    mshop je offline (nepripojený) mshop

    mshop
    ahoj.

    neviem od koho máš hosting ale websupport podporuje niečo také ako free scripty kde je aj bazár... Ja osobne som to neskúšal ale vraj sa dá wordpress prerobiť. Prerobiť sa dá prakticky všetko, aj prestashop má niečo ako predávanie pre zákazníkov a k tomu aukčný modul...

    hurrdurr je offline (nepripojený) hurrdurr

    hurrdurr
    ahoj,
    existuju komplet riesenia na aukcny portal aj inzertny portal, samotne programy su zadarmo, ale musis si zaplatit cloveka, ktory ti ich nahodi a ponastavuje, pripadne ti spravi peknu grafiku na mieru, alebo pouzije nejaku tiez zadarmo. To mozes urobit aj ty sama zadarmo, ale kym by si vyriesila vsetky problemy, tak by si prisla o nervy.
    Skus mi napisat na kupimzahradu zavinac azet.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.