toju
19.12.11,18:52
ahojte,
mam otazku. jeden dotycny mi dlzi peniaze, ktore som mu odovzdala bez podpisu, bez papiera. Nebola som pri tom ale sama, mam na to svedka ktory bol pritom. myslite, ze mam sancu na sude vyhrat? mozem pri dokazovani pouzit aj vypis z jeho banky, ak si tie peniaze vlozil tam?alebo to musi nariadit sam sudca?
dakujem
buchač
19.12.11,18:19
ahojte,
mam otazku. jeden dotycny mi dlzi peniaze, ktore som mu odovzdala bez podpisu, bez papiera. Nebola som pri tom ale sama, mam na to svedka ktory bol pritom. myslite, ze mam sancu na sude vyhrat? mozem pri dokazovani pouzit aj vypis z jeho banky, ak si tie peniaze vlozil tam?alebo to musi nariadit sam sudca?
dakujem

...nemáš papier , nemáš nič......ani len tú najmenšiu šancu ...

...Ty máš svedka , dotyčný dovedie dvoch .....slovo proti slovu ...

...a výpis z banky ??? ...ten nemusí dokazovať absolútne nič ...
misoft
19.12.11,18:34
jeden dotycny mi dlzi peniaze, ktore som mu odovzdala bez podpisu, bez papiera svätá prostota - kde si rozum nechala?. Nebola som pri tom ale sama, mam na to svedka ktory bol pritom a bude ochotný svedčiť?. myslite, ze mam sancu na sude vyhrat 50/50? mozem pri dokazovani pouzit aj vypis z jeho banky ha - ako si sa dostala k jeho výpisu? Asi nelegálne! Žiadny dôkazový materiál to je!, ak si tie peniaze vlozil tam a on povie, že si tam vložil svoje peniaze?alebo to musi nariadit sam sudca? ten len :eek: a zmetie to zo stola
Inými slovami - peniaze havo papal.
twe
21.12.11,16:17
Sanca je asi 1%
sud v tychto pripadoch dava za pravdu zalovanemu pre nedostatok dokazov