Zavrieť

Porady

vymáhanie pohladávky-dokazovanie

ahojte,
mam otazku. jeden dotycny mi dlzi peniaze, ktore som mu odovzdala bez podpisu, bez papiera. Nebola som pri tom ale sama, mam na to svedka ktory bol pritom. myslite, ze mam sancu na sude vyhrat? mozem pri dokazovani pouzit aj vypis z jeho banky, ak si tie peniaze vlozil tam?alebo to musi nariadit sam sudca?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    toju Pozri príspevok
    ahojte,
    mam otazku. jeden dotycny mi dlzi peniaze, ktore som mu odovzdala bez podpisu, bez papiera. Nebola som pri tom ale sama, mam na to svedka ktory bol pritom. myslite, ze mam sancu na sude vyhrat? mozem pri dokazovani pouzit aj vypis z jeho banky, ak si tie peniaze vlozil tam?alebo to musi nariadit sam sudca?
    dakujem
    ...nemáš papier , nemáš nič......ani len tú najmenšiu šancu ...

    ...Ty máš svedka , dotyčný dovedie dvoch .....slovo proti slovu ...

    ...a výpis z banky ??? ...ten nemusí dokazovať absolútne nič ...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    jeden dotycny mi dlzi peniaze, ktore som mu odovzdala bez podpisu, bez papiera svätá prostota - kde si rozum nechala?. Nebola som pri tom ale sama, mam na to svedka ktory bol pritom a bude ochotný svedčiť?. myslite, ze mam sancu na sude vyhrat 50/50? mozem pri dokazovani pouzit aj vypis z jeho banky ha - ako si sa dostala k jeho výpisu? Asi nelegálne! Žiadny dôkazový materiál to je!, ak si tie peniaze vlozil tam a on povie, že si tam vložil svoje peniaze?alebo to musi nariadit sam sudca? ten len a zmetie to zo stola
    Inými slovami - peniaze havo papal.

    twe je offline (nepripojený) twe

    twe
    Sanca je asi 1%
    sud v tychto pripadoch dava za pravdu zalovanemu pre nedostatok dokazov

    vymáhanie pohladávky-dokazovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.