azyra
29.12.11,16:12
vela som citala o uconkoch MMS naokoniec osom si ho kupila a uzivala ..prednedavnom som sa docitala zevraj sa da pouzit aj na vonkajsie pouzite konrektne na cistenie pleti atd a hovorim si ze fajn tak to skusim nechala som uconkovat vsetko ako pisali vsetko bolo fajn ale na drihy den som mala na tvary rozsiahle cervene flaky uz zacalo to stipat boliet neviem co mam s tym robit davam si obklady dermazyn pride mo to ako rozsiahle poleptanie koze uz tie flaky su tmavsie nevie niedko ako dlho trva uzdravenie ? dakujem za odpovede
lujza.j
29.12.11,15:16
BXLmiami
30.12.11,09:13
Vyhľadaj lekára,ono tie fľaky tam aj môžu ostať ak je to poleptanie.
arizona
30.12.11,09:21
Varovanie Uradu verejneho zdravotnictva SR pre pouzivanim MMS ...

http://www.uvzsr.sk/docs/info/hv/stanovisko_MMS.pdf
Stanislav 1975
30.12.11,09:24
fúúúha, nepoznám tie kvapky síce, ale musí to byť poriadné chemické svinstvo, nejaký bordel-fuuuj...

preto sa netreba dať nachytať na barsjaký shit, len preto,že niekto niekde o tom čítal na nete-povačšinou sú to aj tak články a názory od samotných dílerov, vydávajucich sa za spotrebiteľov...
Gabhus
30.12.11,14:21
Mne to bolo nanucované ako liečba onkologických ochorení......:D Na toto ma nikto nedostane
Kiwi4
23.10.12,08:14
MMS je funkcne a existuje rada sionistickych agentov ktory to v roznych diskusiach a forach diskredituju. Farmaceuticky biznis je mafia, to vie uz dnes hadam kazdy. MMS mam na sebe overene, ale netvrdim ze tie flaky nemozu byt od toho, skor by som sa podival na to ci kvapky boli spravne zarobene, kedze sa to sklada s chloritanu sodneho + kyselina citronova = chlordioxid. Ak bol pomer medzi zmiesavanymi latkami nespravny tak sa neni co divit. To varovanie je sabotazny strasiak. Uvazujte, inak by uz davno investovali do vyskumu MMS ale radsej sa z toho robi velke tabu, kedze ide o velke zisky o ktore by mafiani prisly. Vlastne by skolaboval cely zdravotnicky system. NIE JE MOZNE ABY LATKA KTORU PRODUKUJE NASA IMUNITA BOLA SKODLIVA.
Lenamária
06.11.12,10:39
Súhlasím s Kiwi4, že mohli byť kvapky zle zarobené, najlepšie je obrátiť sa na predajcu,/ príp zakúpit si knihu o MMS/ a prekonzultovať s ním, či nedošlo k chybnému riedení, vtedy sa môže stať, že výsledok nie je dobrý.
Lenamária
06.11.12,10:43
Rady - zásady ako používať MMS sú v knihe o MMS. A treba všetko dodržať tak ako je to tam napísané.