jhonyman
31.12.11,12:21
Dobrý deň.
Mojej sestre sa po roku používania začala odliepať podrážka z čižiem. Bola ich reklamovať v predajni, kde jej predavačka doslovne povedala že tie čižmy sú reklamované prvý krát a že by jej ich vymenili iba za iný tovar.
V predajni však už nemajú ten istý tovar, a sestra ich nechce vymieňať za niečo iné čo sa jej nepáči.

Mne sa to nejak nezdalo, tak som si o tom niečo zistil a vychádza mi z toho že výmena za iný druh tovaru môže prebehnúť iba so súhlasom nakupujúceho.
Ak teda výmenu odmieta, do úvahy prichádza iba oprava reklamovaného tovaru a ak oprava nie je možná, tak vrátenie peňazí. No a chcel by som radu od niekoho, kto sa v tomto vyzná, či mám správne informácie.

Ďakujem a ospravedlňujem sa, ak aj tu už rovnaká téma.
misoft
31.12.11,14:58
Odstránenie závady - výmena - vrátenie peňazí = chronologicky

http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9
jhonyman
02.01.12,13:14
ok, oprava už možná nie je a ak už nemajú tú istú obuv na výmenu a ja nesúhlasím s výmenou za nejaký iný druh, nemôže ma do toho nikto nútiť a musia mi vrátiť peniaze, nie ? alebo si predsa len musím vybrať niečo iné na výmenu ?
ivka70
02.01.12,13:19
ok, oprava už možná nie je a ak už nemajú tú istú obuv na výmenu a ja nesúhlasím s výmenou za nejaký iný druh, nemôže ma do toho nikto nútiť a musia mi vrátiť peniaze, nie ? alebo si predsa len musím vybrať niečo iné na výmenu ?
Ano, maju na opravu 30 dni, ale nutit niekoho do vymeny za iny tovat nemozu.