MGiti
04.01.12,09:03
Dobrý deň! Chcela by som Vás poprosiť o radu ako mám postupovať a prípadne aké kroky podniknúť. Ešte v júli 2011 sme si objednali vstavanú kuchynskú linku u f.Stolker v Leviciach. Dojednané termíny nedodržujú a v poslednej dobe zásadne nedvíhajú telefón, neodpovedajú ani na sms-ky a ani na emaily. Jedná sa o to , že mi nechali nedokončenú kuchynskú linku a treba tam aj poopravovať niektoré veci, ktoré pokazili - napr. lišty okolo dverí sú odlišných farieb. Sú tam aj iné nezrovnalosti, ktoré mi toho času sľúbili opraviť a dokončiť, ale od decembra sú absolútne nedostupní. Jedna časť kuchyne je týmto pádom nefukčná. Neviem kam by som sa mala obrátiť o radu alebo akým spôsobom ich prinútiť aby mi prišli dokončiť objednávku. Zaplatili sme im už zálohovo skoro celú čiastku. Jedná sa o pre nás veľkú finančnú hotovosť a som veľmi sklamaná neserioznosťou tejto f. Bola by som rada keby ste mi vedeli niekto poradiť. Ďakujem.
day
04.01.12,08:14
oficialna reklamacia, pisomne + foto, popisat doterajsiu komunikaciu a dohodnute terminy, opravy atd., osobna navsteva, potom SOIka
alaya1
04.01.12,08:17
Ja by som im poslala doporucenym listom reklamaciu sluzby, ak by neodpovedali v stanovenom case, napisem podnet na SOI. Ja som mala takyto problem so zateplenym balkonom, dokonca sa mi vyhrazali silnymi chlapcami,no az po SOIke, hned reagovali, prisli a dali to do poriadku.
kopretinka
04.01.12,08:55
http://staznosti.sme.sk/index.php
chcela som Ti poradiť toto,ale momentálne neprijímajú nové sťažnosti.....
MGiti
04.01.12,10:00
Ďakujem!!! :) Ten doporučený list som ešte neskúšala, ale idem ho napísať a keď aj potom nič nedajú do poriadku tak skúsim tú SOI. Som z nich už veľmi zúfalá.
misoft
04.01.12,13:59
>kopretinka sťažnosti.sme asi skončili - možno to padne pod piJano
kopretinka
04.01.12,21:23
misoft,je fakt,že tam už dávno nechodím......kým to viedla tá žena (meno mi vypadlo) tak to plnilo svoj účel,odkedy to začali viesť tí dvaja študenti,tak to išlo dolu vodou,škoda,bol to super projekt.