Zavrieť

Porady

Kuchynská linka

Dobrý deň! Chcela by som Vás poprosiť o radu ako mám postupovať a prípadne aké kroky podniknúť. Ešte v júli 2011 sme si objednali vstavanú kuchynskú linku u f.Stolker v Leviciach. Dojednané termíny nedodržujú a v poslednej dobe zásadne nedvíhajú telefón, neodpovedajú ani na sms-ky a ani na emaily. Jedná sa o to , že mi nechali nedokončenú kuchynskú linku a treba tam aj poopravovať niektoré veci, ktoré pokazili - napr. lišty okolo dverí sú odlišných farieb. Sú tam aj iné nezrovnalosti, ktoré mi toho času sľúbili opraviť a dokončiť, ale od decembra sú absolútne nedostupní. Jedna časť kuchyne je týmto pádom nefukčná. Neviem kam by som sa mala obrátiť o radu alebo akým spôsobom ich prinútiť aby mi prišli dokončiť objednávku. Zaplatili sme im už zálohovo skoro celú čiastku. Jedná sa o pre nás veľkú finančnú hotovosť a som veľmi sklamaná neserioznosťou tejto f. Bola by som rada keby ste mi vedeli niekto poradiť. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ja by som im poslala doporucenym listom reklamaciu sluzby, ak by neodpovedali v stanovenom case, napisem podnet na SOI. Ja som mala takyto problem so zateplenym balkonom, dokonca sa mi vyhrazali silnymi chlapcami,no az po SOIke, hned reagovali, prisli a dali to do poriadku.

    day je offline (nepripojený) day

    day
    oficialna reklamacia, pisomne + foto, popisat doterajsiu komunikaciu a dohodnute terminy, opravy atd., osobna navsteva, potom SOIka

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    http://staznosti.sme.sk/index.php
    chcela som Ti poradiť toto,ale momentálne neprijímajú nové sťažnosti.....

    MGiti je offline (nepripojený) MGiti

    Mám 55 rokov. MGiti
    Ďakujem!!! Ten doporučený list som ešte neskúšala, ale idem ho napísať a keď aj potom nič nedajú do poriadku tak skúsim tú SOI. Som z nich už veľmi zúfalá.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    misoft,je fakt,že tam už dávno nechodím......kým to viedla tá žena (meno mi vypadlo) tak to plnilo svoj účel,odkedy to začali viesť tí dvaja študenti,tak to išlo dolu vodou,škoda,bol to super projekt.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.