neistá začiatočníčka
10.01.12,10:23
Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať na bližšie informácie o zrušení používania paragonov. Včera som sa len sprostredkovane cez niekoľko ľudí dozvedela o zrušení používania paragonov. Vie niekto niečo bližšie o tom? Používam registračnú pokladnicu, ale čo ke´d sa mi pokazí a za dobu, kým ju opraví servisný technik mám prevádzku zavrieť, keďže sa už paragony vraj nepoužívajú?
Ďakujem
KEJKA
10.01.12,11:58
počas tej doby môžeš predávať na faktúru.
Servis má v podmienkach opravu do 24 hod., tak to zasa nemôže byť nejaká katastrofa.
Zita5
10.01.12,12:00
Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať na bližšie informácie o zrušení používania paragonov. Včera som sa len sprostredkovane cez niekoľko ľudí dozvedela o zrušení používania paragonov. Vie niekto niečo bližšie o tom? Používam registračnú pokladnicu, ale čo ke´d sa mi pokazí a za dobu, kým ju opraví servisný technik mám prevádzku zavrieť, keďže sa už paragony vraj nepoužívajú?
Ďakujem

V tejto téme je priložený zákon 289 , treba si ho prečítať , sú tam stanovené podmienky, kedy sa len môže paragón použiť a aký postup pri poruche ERP a všetky povinnosti okolo toho .
http://www.porada.sk/t183388-registracne-pokladnice-1-1-2012-suhrn.html
neistá začiatočníčka
11.01.12,08:40
Ďakujem
Danielle369
14.01.12,03:08
Paragón je náhradný doklad vyhotovený namiesto pokladničného dokladu. Používa sa v prípade prerušenia prevádzky elektronickej registračnej pokladnice (ak je ERP pokazená) a podnikateľ chce počas opravy ďalej vykonávať svoju činnosť. Paragón je zväčša vypisovaný ručne, avšak počítače môžu byť nastavené tak, že sa paragón bude tlačiť priamo z PC, čím bude viesť podnikateľ evidenciu o predaji. To mu následne uľahčí nahodenie paragónov do pokladnice. Údaje z vyhotovených paragónov je podnikateľ povinný zaevidovať v elektronickej registračnej pokladnici, ktorej prevádzka bola prerušená, najneskôr do desiatich kalendárnych dní po uplynutí mesiaca, v ktorom bola prevádzka elektronickej registračnej pokladnice obnovená.