marandy
10.01.12,18:47
Pozeral som si inzeraty a natrafil som na podozrivo lacne auto ktore sa predava za 20 percent svojej sumy.


Pisal som si s chlapikom a odpisal mi:



Budem dodania vozidla na svojej domácej adresy pre akékolvek dalšie peniaze, iba cenu 3550 eur. I predat auto, pretože registracný poplatok je príliš vysoká. Už viete. Bývam v Španielsku.
Všetka dokumentácia týmto v pravidle, preniesol môjmu menu, bez problémov, tento dokonalý dosiek motor a malba. Expedícia z auta a imatrikuláciu na svoje meno prevezme kontrolu nad spolocnostou poistenia prepravy. Aj uhradit všetky dane pre dopravu autom na vašu domácu adresu. Máte 10 dní pre prezriet auto. Ak sa vám nebude pácit, môžete vrátit auto spät ku mne a nebudete platit žiadne dane. Používa spolocnost, bankový úcet, nic iného.
To je, pretože to sa stane:
- Nechám auto spolocnosti.
- Spolocnost bude študovat všetky dokumenty s agentúrou, aby zistili, ci je všetko v právnej pred vykonaním dodávky.
- Neskôr, že to všetko skontrolovat a neexistuje žiadny problém, firma príde do kontaktu s vami.
- Spolocnost ja používam, aby vám poslal voz sa stará o všetky dopravné doklady absolútne všetko. Budú odpovedat na všetko.
Ak máte záujem, daj mi svoje údaje a dnes alebo zajtra môžem zacat transakciu so sebou:
Meno:
Priezvisko:
Adresa:
Mesto:
PSC:
Krajina:
Telefónne císlo:

Dakujeme vám.





Stretli ste sa uz s niecim podobnym? Zda sa mi to ako podvod no co ak sa mylim.
marandy
10.01.12,17:49
stale mi nejde do hlavy preco by nejaky spaniel predaval auto na slovenskom bazose.. Preco si nenajde nejaku spolocnost ktora ho preda za podstatne vyzsiu cenu.
Jedine ze by to pol podvod.
FAA
10.01.12,17:51
Je to podvod
mattto
10.01.12,19:37
ja byť Jang Charles Tin Ming a byť prezident Bank of Malaysia, ja mať pre Vás obchodná ponuka výhodne. Poslať vy údaje o sebe... :)
Ice dive
10.01.12,19:54
treba sa nad týmto celým logicky zamyslieť... kúpim si auto povedzme strednej triedy za 20 000 € vozím sa na ňom 4-5 rokov... potom si poviem už je staré nalial som do neho okrem kúpnej ceny aj xy peňazí za opravu a údržbu o palive ani nehovorím... potom sa rozhodnem kúpiť si nové a staré auto idem predať... ďakujem poslúžilo... chcem sa ho zbaviť, ad jedna.. buď ho dám ako akontáciu predajcovi kde kupujem nové, buď ho predám výkupcom ala AAA auto, alebo ho predávam na inzerát... prečo by som sakra posielal niekomu auto do cudzej krajiny cez pol Europy, nech si ho 10 dní testuje, vozí sa doničí mi ho a potom mi ho pošle ďakujem neprosím si... a spraví mi to niekto 3-4 krát tak to auto môžem rovno hodiť zo skaly však náklady naposlanie budú vyššie ako jeho hodnota....
Nana22
10.01.12,20:02
Presne tento spôsob je popísaný na mnohých stranách na nete, podvod ako vyšitý. Silou-mocou bude chcieť "len" zálohu na "nejaké"počiatočné náklady a ak ich dotyčný pošle, je po biznise. Neuvidí ani auto, ani peniaze.
Stanislav 1975
10.01.12,20:06
Akože je už to trápné, že vlastne o niečom takomto tu debatujeme- tu proste nieje o čom...,to že je to podvod musí vidieť aj mentálne postihnutý človek...
day
10.01.12,20:15