Zavrieť

Porady

kupa podozrivo lacneho auta

Pozeral som si inzeraty a natrafil som na podozrivo lacne auto ktore sa predava za 20 percent svojej sumy.


Pisal som si s chlapikom a odpisal mi:

Budem dodania vozidla na svojej domácej adresy pre akékolvek dalšie peniaze, iba cenu 3550 eur. I predat auto, pretože registracný poplatok je príliš vysoká. Už viete. Bývam v Španielsku.
Všetka dokumentácia týmto v pravidle, preniesol môjmu menu, bez problémov, tento dokonalý dosiek motor a malba. Expedícia z auta a imatrikuláciu na svoje meno prevezme kontrolu nad spolocnostou poistenia prepravy. Aj uhradit všetky dane pre dopravu autom na vašu domácu adresu. Máte 10 dní pre prezriet auto. Ak sa vám nebude pácit, môžete vrátit auto spät ku mne a nebudete platit žiadne dane. Používa spolocnost, bankový úcet, nic iného.
To je, pretože to sa stane:
- Nechám auto spolocnosti.
- Spolocnost bude študovat všetky dokumenty s agentúrou, aby zistili, ci je všetko v právnej pred vykonaním dodávky.
- Neskôr, že to všetko skontrolovat a neexistuje žiadny problém, firma príde do kontaktu s vami.
- Spolocnost ja používam, aby vám poslal voz sa stará o všetky dopravné doklady absolútne všetko. Budú odpovedat na všetko.
Ak máte záujem, daj mi svoje údaje a dnes alebo zajtra môžem zacat transakciu so sebou:
Meno:
Priezvisko:
Adresa:
Mesto:
PSC:
Krajina:
Telefónne císlo:

Dakujeme vám.


Stretli ste sa uz s niecim podobnym? Zda sa mi to ako podvod no co ak sa mylim.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Akože je už to trápné, že vlastne o niečom takomto tu debatujeme- tu proste nieje o čom...,to že je to podvod musí vidieť aj mentálne postihnutý človek...

    marandy je offline (nepripojený) marandy

    marandy
    stale mi nejde do hlavy preco by nejaky spaniel predaval auto na slovenskom bazose.. Preco si nenajde nejaku spolocnost ktora ho preda za podstatne vyzsiu cenu.
    Jedine ze by to pol podvod.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    ja byť Jang Charles Tin Ming a byť prezident Bank of Malaysia, ja mať pre Vás obchodná ponuka výhodne. Poslať vy údaje o sebe...

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    treba sa nad týmto celým logicky zamyslieť... kúpim si auto povedzme strednej triedy za 20 000 € vozím sa na ňom 4-5 rokov... potom si poviem už je staré nalial som do neho okrem kúpnej ceny aj xy peňazí za opravu a údržbu o palive ani nehovorím... potom sa rozhodnem kúpiť si nové a staré auto idem predať... ďakujem poslúžilo... chcem sa ho zbaviť, ad jedna.. buď ho dám ako akontáciu predajcovi kde kupujem nové, buď ho predám výkupcom ala AAA auto, alebo ho predávam na inzerát... prečo by som sakra posielal niekomu auto do cudzej krajiny cez pol Europy, nech si ho 10 dní testuje, vozí sa doničí mi ho a potom mi ho pošle ďakujem neprosím si... a spraví mi to niekto 3-4 krát tak to auto môžem rovno hodiť zo skaly však náklady naposlanie budú vyššie ako jeho hodnota....

    Nana22 je offline (nepripojený) Nana22

    Nana22
    Presne tento spôsob je popísaný na mnohých stranách na nete, podvod ako vyšitý. Silou-mocou bude chcieť "len" zálohu na "nejaké"počiatočné náklady a ak ich dotyčný pošle, je po biznise. Neuvidí ani auto, ani peniaze.

    kupa podozrivo lacneho auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.