Dede73
18.01.12,11:34
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, či sa už niekto stretol s podobnými praktikami a či je to v poriadku. Pokazila sa mi tlačiareň k PC, nedali sa prečistiť trysky, tak som ju zaviezol do obchodu, kde som ju zakúpil a dal na reklamáciu. Bolo to 2 dni pred koncom záruky. Reklamáciu uznali a vymenili mi zariadenie za nové, ale tzv. SWAP. Bolo mi povedané, že nebudem mať záruku znovu 2-ročnú, lebo to nie je vraj nové zariadenie. Vraj si to mám vydiskutovať so servisom, kde to opravili. Tak som im písal mail a oni mi odpovedali toto:" V ramci zarunej doby "Firma nemenovaná "( neviem, či sa môžu spomínať konkrétne názvy) pouziva tzv. SWAP proces pre opravu niektorych pristrojov. V ramci tohoto procesu zakaznik dostane miesto svojho zariadenia ine, fungujuce, kus (rovnaky model, s inym seriovym cislom). Niekedy sa stane ze je to SWAP zariadenie uplne nove. Zarucna doba vsak pokracuje a to 2 roky od nakupu prveho kusu."
ivka70
18.01.12,10:45
Ak predajca reklamáciu vybaví výmenou veci alebo jej časti, začína plynúť nová záručná doba (môže sa stať, že na niektorú časť bude dlhšia záručná doba, ako na ostatné časti)

http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9
Dede73
18.01.12,11:02
Áno, ten zákon poznám, ale ešte som sa nestretol s tým, že by mi niekto argumentoval, že je to náhradné zariadenie akési SWAP , a že bude záruka trvať len dovtedy, dokedy malo pôvodné zariadenie záruku. Preto som sa rozhodol sem napísať, že snáď to niekto pozná a usmerní ma. Lebo to zariadenie síce nebolo v originál krabici, v akej sa predáva, ale logo firmy na nej bolo. A zariadenie bolo olepené ako nové, nebol na ňom ani škrabanec ani prach.
ivka70
18.01.12,15:01
Áno, ten zákon poznám, ale ešte som sa nestretol s tým, že by mi niekto argumentoval, že je to náhradné zariadenie akési SWAP , a že bude záruka trvať len dovtedy, dokedy malo pôvodné zariadenie záruku. Preto som sa rozhodol sem napísať, že snáď to niekto pozná a usmerní ma. Lebo to zariadenie síce nebolo v originál krabici, v akej sa predáva, ale logo firmy na nej bolo. A zariadenie bolo olepené ako nové, nebol na ňom ani škrabanec ani prach.

Vobec by som si s tym tazku hlavu nerobila.
Odloz si vsetky podklady o oprave a vymene dielu a ak sa ten isty diel do 2 rokov pokazi, vyreklamuj.
ak ti reklamciu nebudu chciet uznat, obrat sa na SOI.
Zakon hovori jasne. Ked to nie je jasne predavajucemu, tak mu to bude jasne potom :)
enee
23.01.12,11:02
Dobry den,
mala by som podobnu otazku. iphone4 zakupeny v UK s riadnym zarucnym listom na jeden rok. Vyrobky apple-u maju ju specifikaciu, ze reklamacie si môzete uplatnit v autorizovanych strediskach po celom svete. Na mobile prestalo fungovat wifi, reklamacia uplatnena v autorizovanom servise na Slovensku. Reklamaciu uznali a poslali uplne novy kus telefonu, ale zaruka ostala - plynie povodna. Zavada sa udiala cca mesiac pred vyprsanim zarucnej lehoty, cize na ten novy kus je zaruka uz len par dni. Postupoval servis spravne ? Dakujem.
arizona
23.01.12,11:40
Dobry den,
mala by som podobnu otazku. iphone4 zakupeny v UK s riadnym zarucnym listom na jeden rok. Vyrobky apple-u maju ju specifikaciu, ze reklamacie si môzete uplatnit v autorizovanych strediskach po celom svete. Na mobile prestalo fungovat wifi, reklamacia uplatnena v autorizovanom servise na Slovensku. Reklamaciu uznali a poslali uplne novy kus telefonu, ale zaruka ostala - plynie povodna. Zavada sa udiala cca mesiac pred vyprsanim zarucnej lehoty, cize na ten novy kus je zaruka uz len par dni. Postupoval servis spravne ? Dakujem.
Slovensky servis by sa mal riadit slovenskymi zakomni, tzn. ze ak tovar vymenia za novy, tak by mala zacat plynut nova zaruka. Ale neviem ti po povedat na 100%.
Skus sa informovat na SOI,alebo http://www.pravaspotrebitela.sk/ -mas tam kontakt . Oni by ti mali vediet opovedat presne.

pozri aj iPhone forum http://forum.iphone.cz/hledani-green.html?q=medzinarodna%20zaruka