peopeo
29.01.12,19:35
Ahojte:),
poraďte prosím, môžem mať v ponuke na mojom eshope aj tovar z maloobchodu /napr. knižka z Lidlu/?
A ešte na Ikea stránke som sa dočítala, že ich produkty sa môžu predávať výhradne len v ich OD, ale pritom
na mimibazare fungujú len na ich výrobkoch viacero predajcov... to sa môže??
chrobak1
29.01.12,21:32
niesom si isty ale oni to predavaju skor ako bazarovu vec nie ? Hoci je nova
peopeo
29.01.12,21:47
predávajú to ako nový tovar, aj uvádzajú výrobca IKEA. Len majú ceny vyššie o 30% oproti katalógu.
iv@n
04.02.12,16:17
asi to nerobia oficiálne ako firma, ale len nejaká mamča na materskej si privyrába.
peopeo
04.02.12,20:40
možno...
ale môžem aj oficiálne predávať v eshope aj tovar kúpený v maloobchode?
sasenkak
05.02.12,09:04
Ja bezne vidim tovar z Lidlu u nas v miestnych potravinach detto na niektorých benzinkách a znamy bezne nakupoval ovocie a zeleninu do svojho stánku,vyplatilo sa mu to níekedy viac ako ked to bral priamo z velkoskladu.
Asi len Ikea to ma zvlast osetrene.
Economic
05.02.12,15:15
možno...
ale môžem aj oficiálne predávať v eshope aj tovar kúpený v maloobchode?

Predávať môžeš, je otázne či o taký tovar a v tvojej cene bude záujem. Ľudia radi reklamné letáky aj čítajú..:)
iv@n
07.02.12,13:58
tak napríklad o ten tovar z ikei záujem asi je, lebo je zopár takých predajcov po bazárových stránkach, jednoducho ťažia z toho že ikea je len v BA a kôli pár eurovým blbostiam tam človek nepobeží, tak to predávajú s prirážkou. ak majú priamo na webe uvedené, že takéto praktiky neschvaľujú, tak by som to prepredávať dalej neskúšal ako firma.
LeonCupraR
03.03.12,11:28
Nevidím v tom problém. Pokiaľ si tovar kúpiš trebárs aj v Ikei, je už tvojim vlastníctvom a môžeš si s ním robiť čo chceš, teda aj kľudne predať ďalej cez E-Shop. Doklad o nadobudnutí máš, tak si ho kľudne môžeš prijať na sklad.
zolik2001
06.03.12,05:36
Nevidím v tom problém. Pokiaľ si tovar kúpiš trebárs aj v Ikei, je už tvojim vlastníctvom a môžeš si s ním robiť čo chceš, teda aj kľudne predať ďalej cez E-Shop. Doklad o nadobudnutí máš, tak si ho kľudne môžeš prijať na sklad.

Suhlasim ine by bolo keby si nakupoval z indie a predaval to pod znackou Ikea to by mohlo niekoho nastvat ale pokial to kupis v ikei a predavas dalej a dokazes na tom zarobit myslim si ze je to len tvoja sikovnost.
joomlanet
12.03.12,14:03
Ahojte,

osobne by som postupoval kontaktovaním OD Ikea a snažil sa získať oficiálne stanovisko.

... ale predpokladám nemal by tam byť problém so samotným predajom.

Mnoho úspechov s e-shopom.